הפינה המשפטית
מאת: עו"ד נועם פנחס
 
תאונות דרכים -פגע וברח לכתבה
 עשרת הדיברות לנפגע עבודה - לכתבה
 
 
 

בקרו באתר האינטרנט
החדש של הישוב
פוריה עילית. לאתר. 
חדשות טבריה>
יניב כהן המועמד לראשות העיר: פוליטיקאים בכירים לוחצים לקבל אצלי מקום שני

כוכב הצפון | גיליון 2348 | 2.8.18

אעשה כל מאמץ שיהיו נשים במקום השני והשלישי

יניב כהן, המועמד לראשות העיר טבריה, אומר לכתבנו כי: לאחרונה היו מספר פניות מצד  פוליטיקאים מוכרים ובכירים במטרה להיכלל במקום השני ברשימתי".

עוד מסר, יניב כהן, כי החליט לדחות את הפניות מתוך אג'נדה להביא פוליטיקה חדשה לעיר ללא עסקנים מוכרים וישנים שהציבור לדעתו מאס בהם. אני מבטיח כי אעשה את כל המאמצים על מנת שמקומות שני ושלישי ברשימתי ישובץ הכוח נשים. יש חשיבות רבה בשילוב פעיל של נשים בחיים הפוליטיים הציבורים. לכן, ברשימה שלי יהיו נשים במקומות הראליים"! 

נושא העצמה נשית קרוב לליבי ואני רואה בו ערך חינוכי מנהיגותי חשוב לציבור ובעיקר לדור הצעיר שנושא עיניו אלינו ובכלל לשיח הציבורי אותו מביאות עימם הנשים. יש בטבריה נשים מוכשרות ובעלות כושר מנהיגותי שאני מתכוון לפנות אליהן ולשלבן ברשימה שלי וכל אחת הרואה עצמה מעוניינת ליטול חלק בשיח הציבורי מוזמנת לחבור למטרה העיקרית שלי "פוליטיקה אחרת".

יניב כהן, איש עסקים, צעיר טברייני מצליח, שהחליט לעשות מעשה ולהתמודד לראשות העיר. הוא מסוג האנשים לדבריו שדבק במטרה ובעקשנות והתמדה הוא מאמין בהצלחה. יניב נחשב למועמד נקי לחלוטין, איש נעים הליכות ושפתו ברורה ורהוטה, הוא לא מאמין בשפת הרחוב השגורה בעיר בפי מספר פוליטיקאים, הוא סולד מהפוליטיקה הטבריינית שהושרשה בשנים אך מאמין שאפשר לעשות פוליטיקה נקיה אמיתי מחברת ומאחדת שתוביל את טבריה למקום אחר. יניב מאמין שהוא לא איש מתנשא, אני איש שעושה ואעשה לכן אני הולך נקי לבחירות מבקש לקחת איתי נשים לעשייה הפוליטית בכדי לשנות את השיח, להוריד את מפלס ההתלהמות בשיח הציבורי ולהתמקד בשיח ענייני לטובת כלל הציבורים בעיר.

האמת, זוהי גישה חדשנית, מעניינת ומרעננת הראויה והמחייבת מתן הזדמנות לשינוי אותו מציע יניב.   

סה"כ 0 תגובות לכתבה זו
במד"א ערוכים לאבטח רפואית את מאות האלפים שיגיעו להילולה במירון
לאחר הכנות נרחבות במשך חודשים רבים, מגן דוד אדום ערוך ומוכן לאבטח רפואית את מאות אלפי המתפללים שיגיעו להילולת הרשב"י במירון * מד"א בשיתוף ארגוני ההצלה ובתיאום מלא עם משטרת ישראל וכלל כוחות החירום והביטחון ינהל את האבטחה הרפואית באירוע ממוקד שליטה של מד"א שהוקם בהר מירון. להמשך כתבה.
2 חיילות טברייניות בין מצטיינות נשיא המדינה ליום העצמאות ה-71 למדינת ישראל.
בטקס שנערך ביום העצמאות בבית הנשיא, קיבלו 120 חיילים וחיילות אות הצטיינות על פעילותם ותרומתם למען המדינה. בתוך ה-120 מצטיינים היו 2 חיילות טברייניות שהביאו כבוד והערכה לעיר שלמה. רגע של אושר. להמשך כתבה.
מועצת הדבש ודבוראי ישראל: לכבוד יום הדבורה הבינלאומי שקבע האו"ם 20.5 יפתחו המכוורות ברחבי הארץ את שעריהן, לשבוע חגיגות בסימן יום הדבורה
ב-20.5 יקיים הדבוראי בועז בן זאב - שידור חי בעזרת מצלמה מיוחדת מתוך כוורת דבורים פעילה, בשילוב הסברים ומענה לשאלות להגברת המודעות לחשיבותה של דבורה הדבש בהאבקת גידולים חקלאיים. להמשך כתבה..
יום המוזאונים הבין-לאומי מאי 2019 - כניסה חינם לעשרות מוזאונים ברחבי הארץ
כמדי שנה, מוזאוני ישראל יפתחו את שעריהם לקהל הרחב ללא תשלום ויקיימו מגוון פעילויות בהשראת הנושא השנתי הנבחר ״המוזאון כחממה תרבותית-העתיד של העבר״. להמשך הכתבה..
ספר חדש מתאר צילומים מרתקים של הדמויות הנשיות המרכזיות בתנ"ך, על רקע נופי הגולן
ב-14.5 יתקיים אירוע השקת ספר הצילומים והדמיות החדש והייחודי, המציג תצלומים של נשים בתנ"ך בנופי הגולן, מאת דיקלה לאור, מהמכללה האקדמית כנרת, שרואה אור בימים אלה. הספר מרכז בתוכו 41 צילומים ייחודיים, המהווים 41 סיפורי מקרא. להמשך כתבה.
עיתון כוכב הצפון בפייסבוק
עיתון כוכב הצפון עלה לפייסבוק, רוצים לנהל דיאלוגים עם עוד מגיבים, כנסו לפייסבוק של כוכב הצפון.
מייל אדום לשליחת חדשות
 
לוח נדל"ן בבנייה
 
יום רביעי, 22 מאי2019
Wאבגדהוש
1828293001020304
1905060708091011
2012131415161718
2119202122232425
2226272829303101
הבא
הקודם
בניית אתריםבניית אתרים 

© כל הזכויות שמורות ל"עיתון כוכב הצפון" טבריה, רח' הגליל 1, ת.ד 196 טבריה.