בקרו באתר האינטרנט
החדש של הישוב
פוריה עילית. לאתר. 
חדשות טבריה>
יניב כהן המועמד לראשות העיר: פוליטיקאים בכירים לוחצים לקבל אצלי מקום שני

כוכב הצפון | גיליון 2348 | 2.8.18

אעשה כל מאמץ שיהיו נשים במקום השני והשלישי

יניב כהן, המועמד לראשות העיר טבריה, אומר לכתבנו כי: לאחרונה היו מספר פניות מצד  פוליטיקאים מוכרים ובכירים במטרה להיכלל במקום השני ברשימתי".

עוד מסר, יניב כהן, כי החליט לדחות את הפניות מתוך אג'נדה להביא פוליטיקה חדשה לעיר ללא עסקנים מוכרים וישנים שהציבור לדעתו מאס בהם. אני מבטיח כי אעשה את כל המאמצים על מנת שמקומות שני ושלישי ברשימתי ישובץ הכוח נשים. יש חשיבות רבה בשילוב פעיל של נשים בחיים הפוליטיים הציבורים. לכן, ברשימה שלי יהיו נשים במקומות הראליים"! 

נושא העצמה נשית קרוב לליבי ואני רואה בו ערך חינוכי מנהיגותי חשוב לציבור ובעיקר לדור הצעיר שנושא עיניו אלינו ובכלל לשיח הציבורי אותו מביאות עימם הנשים. יש בטבריה נשים מוכשרות ובעלות כושר מנהיגותי שאני מתכוון לפנות אליהן ולשלבן ברשימה שלי וכל אחת הרואה עצמה מעוניינת ליטול חלק בשיח הציבורי מוזמנת לחבור למטרה העיקרית שלי "פוליטיקה אחרת".

יניב כהן, איש עסקים, צעיר טברייני מצליח, שהחליט לעשות מעשה ולהתמודד לראשות העיר. הוא מסוג האנשים לדבריו שדבק במטרה ובעקשנות והתמדה הוא מאמין בהצלחה. יניב נחשב למועמד נקי לחלוטין, איש נעים הליכות ושפתו ברורה ורהוטה, הוא לא מאמין בשפת הרחוב השגורה בעיר בפי מספר פוליטיקאים, הוא סולד מהפוליטיקה הטבריינית שהושרשה בשנים אך מאמין שאפשר לעשות פוליטיקה נקיה אמיתי מחברת ומאחדת שתוביל את טבריה למקום אחר. יניב מאמין שהוא לא איש מתנשא, אני איש שעושה ואעשה לכן אני הולך נקי לבחירות מבקש לקחת איתי נשים לעשייה הפוליטית בכדי לשנות את השיח, להוריד את מפלס ההתלהמות בשיח הציבורי ולהתמקד בשיח ענייני לטובת כלל הציבורים בעיר.

האמת, זוהי גישה חדשנית, מעניינת ומרעננת הראויה והמחייבת מתן הזדמנות לשינוי אותו מציע יניב.   

סה"כ 0 תגובות לכתבה זו
כוכב הצפון, 2.8.18, קייטנת כיופים במתנ"ס פירסט
מתנ"ס פירסט בהנהלתו של יום טוב אליהו וצוות עובדיו המסורים עושים פלאים לילדים במהלך קיץ 2018 בקייטנת כיופית המתקיימת במתנ"ס בחודשים יולי ואוגוסט. הילדים נהנים ממגוון עשיר ורחב של פעילויות יצירה, בילוי, הנאה, כיופים כמו גם פעילויות חינוכיות ומפנקות. הילדים המאושרים וההורים שעוד יותר מאושרים הרעיפו על הצוות במתנ"ס מחמאות רבות והילדים חוגגים ומאושרים עד השמיים. אז כל שנותר הוא לאחל לילדים תמשיכו לעשות חיים בקייטנת כיופים במתנ"ס. מתנ"ס פירסט מעניק מגוון שרותים לאוכלוסיה בעיר טבריה, החל מהילדים הקטנים ועד לחינוך ולימודים למבוגרים. כל שצריך זה רק לברר פרטים במזכירות בטוח יש משהו שיתאים גם לכם.
כוכב הצפון, 2.8.18, ילדי טבריה והסביבה ממשיכים ליהנות מהופעות הקיץ בBIG FASHION DANILOF טבריה
ילדי טבריה והסביבה ממשיכים לפקוד את הקניון בכל שבוע וליהנות ממיטב אמני הילדים והנוער בקניון BIG FASHION DANILOF טבריה. השבוע הגיעה אלינו ביום שני אנה זק - כוכבת הנוער הבינלאומית הראשונה של ישראל במופע בלווי רקדנים! מאות בני נוער שרו, רקדו ואף הצטלמו עם הכוכבת. וביום רביעי נהנו הקטנטנים במופע של מטוסי העל - כוכבי הסדרה המצליחה מערוץ הופ! במופע חובק עולם. ומה מחכה לנו השבוע? מולי וצומי מגיעים אלינו לעשות שמח והיישר מגיאורגיה – קרקס אקרוסטארם במופע סוחף! יום שני 06.08 בשעה 18:00 הופעה של מולי ומוצי. יום רביעי 08/08 בשעה 18:00 קרקס אקרוסטארם
כוכב הצפון, 2.8.18, שיפוץ מחלקת ילודים ופגיה
בשבוע שעבר החלו עבודות שיפוצים במחלקות ילודים ופגיה של המרכז הרפואי פדה-פוריה, לחידוש , שיפוץ ושדרוג המחלקות. בשל העבודות הועברו התינוקות ליחידה זמנית ששטחה מצומצם, במחלקת היולדות. בשל כך, בתקופת השיפוץ שתארך מספר שבועות, התינוקות ישהו לצד האימהות, בביות מלא. אנו מתנצלים על אי הנוחות הכרוכה במצב זה. ופועלים בכל דרך לקיצור תקופת השיפוצים. צוות המחלקות עומד לרשות היולדות לסיוע, תמיכה והדרכה במהלך כל האשפוז.
עיתון כוכב הצפון בפייסבוק
עיתון כוכב הצפון עלה לפייסבוק, רוצים לנהל דיאלוגים עם עוד מגיבים, כנסו לפייסבוק של כוכב הצפון.
מייל אדום לשליחת חדשות
 
לוח נדל"ן בבנייה
 
יום חמישי, 16 אוגוסט2018
Wאבגדהוש
3129303101020304
3205060708091011
3312131415161718
3419202122232425
3526272829303101
הבא
הקודם
בניית אתריםבניית אתרים 

© כל הזכויות שמורות ל"עיתון כוכב הצפון" טבריה, רח' הגליל 1, ת.ד 196 טבריה.