הפינה המשפטית
מאת: עו"ד נועם פנחס
 
תאונות דרכים -פגע וברח לכתבה
 עשרת הדיברות לנפגע עבודה - לכתבה
 
 
 

בקרו באתר האינטרנט
החדש של הישוב
פוריה עילית. לאתר. 
חדשות טבריה>
יניב כהן המועמד לראשות העיר: פוליטיקאים בכירים לוחצים לקבל אצלי מקום שני

כוכב הצפון | גיליון 2348 | 2.8.18

אעשה כל מאמץ שיהיו נשים במקום השני והשלישי

יניב כהן, המועמד לראשות העיר טבריה, אומר לכתבנו כי: לאחרונה היו מספר פניות מצד  פוליטיקאים מוכרים ובכירים במטרה להיכלל במקום השני ברשימתי".

עוד מסר, יניב כהן, כי החליט לדחות את הפניות מתוך אג'נדה להביא פוליטיקה חדשה לעיר ללא עסקנים מוכרים וישנים שהציבור לדעתו מאס בהם. אני מבטיח כי אעשה את כל המאמצים על מנת שמקומות שני ושלישי ברשימתי ישובץ הכוח נשים. יש חשיבות רבה בשילוב פעיל של נשים בחיים הפוליטיים הציבורים. לכן, ברשימה שלי יהיו נשים במקומות הראליים"! 

נושא העצמה נשית קרוב לליבי ואני רואה בו ערך חינוכי מנהיגותי חשוב לציבור ובעיקר לדור הצעיר שנושא עיניו אלינו ובכלל לשיח הציבורי אותו מביאות עימם הנשים. יש בטבריה נשים מוכשרות ובעלות כושר מנהיגותי שאני מתכוון לפנות אליהן ולשלבן ברשימה שלי וכל אחת הרואה עצמה מעוניינת ליטול חלק בשיח הציבורי מוזמנת לחבור למטרה העיקרית שלי "פוליטיקה אחרת".

יניב כהן, איש עסקים, צעיר טברייני מצליח, שהחליט לעשות מעשה ולהתמודד לראשות העיר. הוא מסוג האנשים לדבריו שדבק במטרה ובעקשנות והתמדה הוא מאמין בהצלחה. יניב נחשב למועמד נקי לחלוטין, איש נעים הליכות ושפתו ברורה ורהוטה, הוא לא מאמין בשפת הרחוב השגורה בעיר בפי מספר פוליטיקאים, הוא סולד מהפוליטיקה הטבריינית שהושרשה בשנים אך מאמין שאפשר לעשות פוליטיקה נקיה אמיתי מחברת ומאחדת שתוביל את טבריה למקום אחר. יניב מאמין שהוא לא איש מתנשא, אני איש שעושה ואעשה לכן אני הולך נקי לבחירות מבקש לקחת איתי נשים לעשייה הפוליטית בכדי לשנות את השיח, להוריד את מפלס ההתלהמות בשיח הציבורי ולהתמקד בשיח ענייני לטובת כלל הציבורים בעיר.

האמת, זוהי גישה חדשנית, מעניינת ומרעננת הראויה והמחייבת מתן הזדמנות לשינוי אותו מציע יניב.   

סה"כ 0 תגובות לכתבה זו
אופיר שוורץ מונה למנכ"ל החברה החדשה "צמח שיווק תוצרת חקלאית"
בחודש שעבר השיקה קבוצת צמח מפעלים חברה חדשה בשם "צמח שיווק תוצרת חקלאית", אשר מטרתה ריכוז ושיווק תוצרת המשקים החברים בקבוצה ופתיחת השוק לענפים חדשים. לתפקיד מנכ"ל החברה החדשה מונה אופיר שוורץ שהגיע היישר מתחום השיווק והמכירות של חברות גדולות במשק הישראלי.
שומרים על הכינרת: בהמשך לפיילוט המוצלח "חופים שקטים" בשנה שעברה, גיוס נרחב יחל החודש ליחידה משטרתית התנדבותית של איגוד ערים כינרת
תחת הכותרת "שומרים על הכינרת", משנים את המציאות בחופי הכינרת ומחזירים את הכינרת למשפחות. יחל החודש, גיוס נרחב ליחידה משטרתית התנדבותית, בתחום הגנת הסביבה, השומרת על איכות הסביבה ואיכות המים בסובב כינרת ובחופיה.
"נפלאות המחול והצבע" - תערוכת ציורים של דינה זילברברג בגלריית בית "דונה גרציה" טבריה
הפנינה התרבותית והייחודית המשמרת את מורשת יהדות ספרד, וסיפורה של הגבירה "דונה גרציה" נמצא כאן בטבריה.
השבוע התקיים טורניר הכדורסל המסורתי ה- 17 במספר, לזכרו של דורון קליין ז"ל
עיריית טבריה ומועדון הכדורסל עירוני טבריה בשיתוף המשפחה והחברים, פועלים זו השנה השבע עשרה ברציפות במפעל ההנצחה ע"ש דורון קליין ז"ל, ע"י קיומו של אירוע ספורטיבי המשלב פעילות ילדים, נוער ובוגרים.
עמוס טל ז"ל טורניר כדורסל ראשון לזכרו
תושבי היישוב "גבעת אבני" שבגליל התחתון, חבריו הטובים של עמוס טל ז"ל, בני המשפחה ומוקירי זכרו התאחדו יחדיו בכדי להנציח את זכרו של עמוס במסורת דרך הספורט שהוא כה אהב, והוחלט על משחק כדורסל שנתי שיתקיים לזכרו מיידי שנה.
עיתון כוכב הצפון בפייסבוק
עיתון כוכב הצפון עלה לפייסבוק, רוצים לנהל דיאלוגים עם עוד מגיבים, כנסו לפייסבוק של כוכב הצפון.
מייל אדום לשליחת חדשות
 
לוח נדל"ן בבנייה
 
יום רביעי, 20 פברואר2019
Wאבגדהוש
527282930310102
603040506070809
710111213141516
817181920212223
924252627280102
הבא
הקודם
בניית אתריםבניית אתרים 

© כל הזכויות שמורות ל"עיתון כוכב הצפון" טבריה, רח' הגליל 1, ת.ד 196 טבריה.