הפינה המשפטית
מאת: עו"ד נועם פנחס
 
תאונות דרכים -פגע וברח לכתבה
 עשרת הדיברות לנפגע עבודה - לכתבה
 
 
 

בקרו באתר האינטרנט
החדש של הישוב
פוריה עילית. לאתר. 
חדשות טבריה>
יניב כהן המועמד לראשות העיר: פוליטיקאים בכירים לוחצים לקבל אצלי מקום שני

כוכב הצפון | גיליון 2348 | 2.8.18

אעשה כל מאמץ שיהיו נשים במקום השני והשלישי

יניב כהן, המועמד לראשות העיר טבריה, אומר לכתבנו כי: לאחרונה היו מספר פניות מצד  פוליטיקאים מוכרים ובכירים במטרה להיכלל במקום השני ברשימתי".

עוד מסר, יניב כהן, כי החליט לדחות את הפניות מתוך אג'נדה להביא פוליטיקה חדשה לעיר ללא עסקנים מוכרים וישנים שהציבור לדעתו מאס בהם. אני מבטיח כי אעשה את כל המאמצים על מנת שמקומות שני ושלישי ברשימתי ישובץ הכוח נשים. יש חשיבות רבה בשילוב פעיל של נשים בחיים הפוליטיים הציבורים. לכן, ברשימה שלי יהיו נשים במקומות הראליים"! 

נושא העצמה נשית קרוב לליבי ואני רואה בו ערך חינוכי מנהיגותי חשוב לציבור ובעיקר לדור הצעיר שנושא עיניו אלינו ובכלל לשיח הציבורי אותו מביאות עימם הנשים. יש בטבריה נשים מוכשרות ובעלות כושר מנהיגותי שאני מתכוון לפנות אליהן ולשלבן ברשימה שלי וכל אחת הרואה עצמה מעוניינת ליטול חלק בשיח הציבורי מוזמנת לחבור למטרה העיקרית שלי "פוליטיקה אחרת".

יניב כהן, איש עסקים, צעיר טברייני מצליח, שהחליט לעשות מעשה ולהתמודד לראשות העיר. הוא מסוג האנשים לדבריו שדבק במטרה ובעקשנות והתמדה הוא מאמין בהצלחה. יניב נחשב למועמד נקי לחלוטין, איש נעים הליכות ושפתו ברורה ורהוטה, הוא לא מאמין בשפת הרחוב השגורה בעיר בפי מספר פוליטיקאים, הוא סולד מהפוליטיקה הטבריינית שהושרשה בשנים אך מאמין שאפשר לעשות פוליטיקה נקיה אמיתי מחברת ומאחדת שתוביל את טבריה למקום אחר. יניב מאמין שהוא לא איש מתנשא, אני איש שעושה ואעשה לכן אני הולך נקי לבחירות מבקש לקחת איתי נשים לעשייה הפוליטית בכדי לשנות את השיח, להוריד את מפלס ההתלהמות בשיח הציבורי ולהתמקד בשיח ענייני לטובת כלל הציבורים בעיר.

האמת, זוהי גישה חדשנית, מעניינת ומרעננת הראויה והמחייבת מתן הזדמנות לשינוי אותו מציע יניב.   

סה"כ 0 תגובות לכתבה זו
טבריה ויישובי האזור עדיין לא ברשימת נתוני הגיוס המובילים בארץ
דובר צה"ל פרסם את נתוני הגיוס והשירות לילידי שנתון 97' וגם השנה טבריה, הגליל התחתון, עמק הירדן, כפר תבור ומגדל - לא נמצאות כמובילות (או בכלל) באף טבלה. הערים והמועצות המקומיות הצפוניות שמובילות בגיוס לצה"ל בקרב גברים הן יקנעם, נשר וקריית שמונה. בקרב נשים: יקנעם, כרמיאל, נשר.
משלחת רפואית מצרפת הגיעה ללמוד מבית החולים פוריה
נציגי עמותת הליצנים הרפואיים בעיר ליון שבצרפת הגיעו לסיור לימודי במרכז לטיפול בנפגעי אלימות מינית בביה"ח פוריה. הסיבה: המרכז הצפוני הוא הראשון בעולם לכלול בטיפול בנפגעי אלימות ליצנים רפואיים. מיריי ומישל אימבאווד, נשיאי עמותת הליצנים הרפואיים בעיר ליון שבצרפת הגיעו יחד עם מומחים לרפואה משפטית והליצנית הרפואית בלונדין טבונון, למרכז, בעקבות ביקור קודם שערכה בו הליצנית בלונדין לפני כארבע שנים.
ניצולי השואה חוגגים חנוכה
חברי מועדון ניצולי השואה בטבריה, ציינו את חג החנוכה, ביום גדוש של פעילות עת הוזמנו להשתתף בסדנת אפיה מקצועית לכבוד החג, לצד השפים ותלמידי כיתות ט׳ ו-י׳ ממכללת רימונים בעיר. יחדיו קרצו עוגיות, בזקו סוכר על מיני המאפה הרבים ובעיקר פתחו את ליבם בחיבור של אור ותקווה וכח מחבר בין התלמידים הצעירים לצעירים ברוחם. בתום הסדנה הוזמנו המשתתפים לסעודת חנוכה. המשך היום היה טקס מרגש של הדלקת נר ראשון של חנוכה בתחנת משטרת טבריה לצד מפקד התחנה, השיטור העירוני והשוטרים שחלקם אף מצוי בקשר רצוף עם ניצולי השואה ומסייע מעת לעת בכל שנדרש. הדלקת הנר לוותה בשמחה בשירים וריקודים וכמובן אכילת סופגניות.
מרתון Winner טבריה ה -42 יוצא לדרך
מרתון ווינר טבריה ה-42 שייערך ביום שישי ה- 04/01/2019 יתקיים בסימן 42 כפול שתיים: 42 ק"מ מול 42 שנות מרתון. גם השנה יתקיים מקצה של חצי מרתון לאורך 21.1 ק"מ זו הפעם השנייה. עיריית טבריה והעומד בראשה רון קובי שמים דגש שהמרתון השנה יהיה ססגוני וחגיגה ספורטיבית שלמה בשימת דגש על חוויית הרצים. כלל הלקחים מהשנים הקודמות הופקו, במטרה להמשיך להשתפר ולשפר ולהפוך את מרתון טבריה לגדול יותר, מהיר יותר ואיכותי יותר. מרתון Winner טבריה הבינלאומי ה-42, הממותג ברמה הבינלאומית כ:Sea of Galilee Marathon יתקיים ביום שישי ה-04/01/2019 ויפתח את עונת המרתונים הבינלאומיים.
עיתון כוכב הצפון בפייסבוק
עיתון כוכב הצפון עלה לפייסבוק, רוצים לנהל דיאלוגים עם עוד מגיבים, כנסו לפייסבוק של כוכב הצפון.
מייל אדום לשליחת חדשות
 
לוח נדל"ן בבנייה
 
יום שלישי, 11 דצמבר2018
Wאבגדהוש
4825262728293001
4902030405060708
5009101112131415
5116171819202122
5223242526272829
130310102030405
הבא
הקודם
בניית אתריםבניית אתרים 

© כל הזכויות שמורות ל"עיתון כוכב הצפון" טבריה, רח' הגליל 1, ת.ד 196 טבריה.