הפינה המשפטית
מאת: עו"ד נועם פנחס
 
תאונות דרכים -פגע וברח לכתבה
 עשרת הדיברות לנפגע עבודה - לכתבה
 
 
 

בקרו באתר האינטרנט
החדש של הישוב
פוריה עילית. לאתר. 
טור / דעה אישית>שמוליק חרמש - חבר מועצת העיר טבריה>
שמוליק חרמש: מחיר הדמוקרטיה הישראלית

כוכב הצפון | גיליון 2348 | 2.8.18

 

חיים אנו בדמוקרטיה. המילה יפה להתפאר בה. אך השימוש בה הוא לפי הצורך וכשאין צורך בה, יש תחליף מצוין ניצול הדמוקרטיה. הכל תלוי מי עומד מאחורי המעשים או האמרות. כשאיש ימין מביע את דעתו, קופצים "יפי הנפש" מגדרם עם חרבות שלופות ומחככים ידיים בהנאה כשעוצרים אותו תחת המונח "מעצר מנהלי" או כשסותמים את פיו.

אך למרבה הפלא, קול נביחתם לא נשמע כשעומדים שונאינו, מבקשי נפשנו משתפי פעולה עם אויבינו מעל דוכן הכנסת ומטיחים ברמטכ"ל ועוד אישים מרכזיים בממשלה, ביטויים ארסיים כמו, רוצחי ילדים וכו' ובשם הדמוקרטיה השקרית, מתכווצים יפי הנפש ומתעסקים באמירות כאלו ואחרות, ואילו מוצצי דמינו, העושקים את קופת המדינה, הנהנים מלימודים באוניברסיטאות, ביטוח לאומי, שירותי בריאות וכו' והם מצידם אינם מחזירים למדינה מאומה, כמו שירות צבאי או שירות לאומי, גם את חובתם המינימלית כמו תשלומי מס הכנסה, מע"מ ועוד, הפכה מזמן לביזיון אחד גדול. עם החסרונות הללו ואחרים חמורים לא פחות, למדנו לחיות במשך השנים, אך "בני דודנו", מעיזים יותר ויותר משנה לשנה. עד למראות המזוויעים שהיינו עדים להם לאחרונה. ושוב בשם הדמוקרטיה העלינו את אנשי הביטחון על מזבח הוועדה הממלכתית וניסרנו בהנאה וטמטום את הענף עליו אנו יושבים.

הנה, אחמד טיבי הנאלח ושותפיו הנבזיים מבזים את המשכן, מתגרים ומגרים את סף יכולתנו לבלוע אותם. הם מגדירים את הקמת המדינה כאסון. הם יושבים בכנסת, מקבלים משכורות מהמדינה ועומדים דקה דומיה במפגיע כאות מחאה. מה קורה לנו? האם אבדנו לגמרי את השפיות? אין מדינה בעולם, גם לא ארה"ב שהיא מתיימרת להיות הדגל של הדמוקרטיה שהייתה מאפשרת למחזה כזה להתקיים. שלא נדבר על מדינות כמו סוריה, שם אנחנו עדים לרצח עם המוני, כאשר המנצח על רצח עמו הוא אותו אסד המתועב.

מצריים, עירק, אירן, או לוב, ששם היו מסירים את ראשו של טיבי לקול תשואות הקהל! מי שמגדיר את עצם קיומה של ישראל "אסון" אין לו מקום בינינו ובטח לא כחבר פרלמנט. היכן יפי הנפש השמאלנים? מדוע שותקים הם? לאחרונה משתקפת מציאות מקוממת המעמידה באור אמיתי את אופיים של "יפי הנפש" היוצאים מגדרם להרוס בכל מחיר את עבודת הקודש של ראש הממשלה העושה ימים כלילות, להחזיר את הביטחון לאזרחי המדינה.

הם מדלגים כאחוזי תזזית מרוצח לרוצח ומחבלים בעבודת זרועות הביטחון. הם משולים לאותו נוסע באוניה הקודח חור ברצפת תאו ומשיב לשכנו לתא כי זהו תאו הפרטי וכי יעשה בו ככל העולה על רוחו. אינך יכול לקדוח חור מפני שאתה מסכן את כל נוסעי האוניה, כולנו נטבע! כולנו נמצאים באותה הסירה "והחורים" שעושים יפי הנפש מסכנים את כולנו! אותו טיבי וחבר מרעיו, הם סכנה ממשית לביטחון המדינה והם הם האסון האמיתי לעצם קיומנו או כפי שמגדירים זאת הערבים הם "הנכבה" האמיתית. אם לא נבין זאת ונתעשת במהרה נמצא את עצמנו בתוך האסון ואז כבר יהיה מאוחר!

הערה מתחייבת - זוהיר בהלול, הפכת נסיכם של השמאל בהתפטרותך מהכנסת אותה כנסת, שתרמה להיותך מי שאתה, ואתה בוגד בא. לך לכה לדרכך - שנאת היהודים בעוכריך. דיי לנו משכמותך. שבת שלום ומבורכת לכולנו שלנו.

שמוליק חרמש חבר מועצת העיר טבריה.                                                                                                              

סה"כ 0 תגובות לכתבה זו
מגדולי פסלי הארץ חי כאן בטבריה בצניעות בינינו הפסל שמואל בו עמי – אגדה והיסטוריה מהלכת
לעיתים מסתובבים בינינו אנשים גדולים, שסוחבים אחריהם היסטוריה שלמה, תרבות והישגים שאמורים לנפח לנו את הגאווה הטבריינית מקצה על קצה, אבל אנחנו לא יודעים עליהם מספיק, לא רואים את הפלא שמתרחש תחת ידינו ובינינו, את האוצרות הטמונים במקום שאינו מכבד אותם מספיק, במקום להיות מוצגים בגלריית אומנות מרהיבה בטבריה. איזה פספוס, זו הייתה הרגשתי, כשביקרתי במקום בו אצורים אוצרות הפסלים והתמונות המדברות היסטוריה שלמה, בביתו של הפסל הטברייני שמואל בן עמי. לכתבה המלאה והסרטון שמלווה איתה, בגיליון הדיגיטלי של כוכב הצפון..
לא לוקחים סיכון – מתכוננים למחסור באספקת המים במקרה חירום
מעיינות ישועה גם בחירום - כנס בטחון מים באגודת המים של עמק הירדן בכנס בטחון מים שקיימה אגודת המים בעמק הירדן ביום חמישי האחרון, הוצגו האיומים השונים והתרחישים האפשריים העלולים להוביל לפגיעה באספקת המים לתושבים והוצגו פתרונות ומתקנים מתקדמים להתמודדות במצבי חירום. עוד נדונה בכנס הסכנה הסניטרית האפשרית בשל תמותה גבוהה של מאות אלפי בעלי חיים, עקב חוסר במים. לכתבה המלאה כנסו גיליון הדיגיטלי של כוכב הצפון...
תקפו שוטרים ושוחררו ממעצר לאחר שעות ספורות
באופן נדיר לעבירת תקיפת שוטרים, השופטת ברלינר-לוי קיבלה את בקשתו של עורך הדין ד"ר ניסן שריפי והאריכה את מעצר החשודים למשך שעות בלבד. ארבעה בני משפחה אחת במושב הזורעים ליד טבריה הובאו ביום שישי האחרון להארכת מעצרם בשל תקיפת שוטרים אשר באו להגן על חברת המים "מי ג'"ת" של המועצה האזורית גליל-תחתון בעת ביצוע עבודות בנחלה של המשפחה במושב ביום חמישי בערב. לכתבה המלאה כנסו גיליון הדיגיטלי של כוכב הצפון...
מבצע ניקיון 'שביל סובב כינרת' לפסח
רשות הכינרת ברכו את ההנהלה, המורים, המדריכים הצעירים והתלמידים המקסימים מבית ספר האזורי "מול גלעד" מקיבוץ אשדוד יעקב, 400 תלמידים מכיתות א' עד ח', תושבי רכס הפוריות וקיבוצי עמק הירדן על פרויקט הניקיון השנתי לקראת חג הפסח. התלמידים הגיעו מלווים בצוות מורים ומדריכים, קבלו כפפות ושקיות זבל גדולות של רשות הכינרת, וניקו את השביל מאשפה רבה שהצטברה. לכתבה המלאה כנסו גיליון הדיגיטלי של כוכב הצפון...
מניתוח פשוט בשקדים אבירם דן ז"ל בן 44 מצא את מותו
מקרה מזעזע בו נכנס בחור בן 44 אבירם דן לניתוח שקדים בגרון, ניתוח הנחשב לניתוח קל שבקלים ונעשה מידיי יום ביומו בעשרות פעמים בשבוע וכאן בבית החולים פוריה אבירם מוצא את מותו. לכתבה המלאה כנסו גיליון הדיגיטלי של כוכב הצפון...
עיתון כוכב הצפון בפייסבוק
עיתון כוכב הצפון עלה לפייסבוק, רוצים לנהל דיאלוגים עם עוד מגיבים, כנסו לפייסבוק של כוכב הצפון.
מייל אדום לשליחת חדשות
 
לוח נדל"ן בבנייה
 
שבת, 20 אפריל2019
Wאבגדהוש
1431010203040506
1507080910111213
1614151617181920
1721222324252627
1828293001020304
הבא
הקודם
בניית אתריםבניית אתרים 

© כל הזכויות שמורות ל"עיתון כוכב הצפון" טבריה, רח' הגליל 1, ת.ד 196 טבריה.