הפינה המשפטית
מאת: עו"ד נועם פנחס
 
תאונות דרכים -פגע וברח לכתבה
 עשרת הדיברות לנפגע עבודה - לכתבה
 
 
 

בקרו באתר האינטרנט
החדש של הישוב
פוריה עילית. לאתר. 
טור / דעה אישית>שמוליק חרמש - חבר מועצת העיר טבריה>
שמוליק חרמש: מחיר הדמוקרטיה הישראלית

כוכב הצפון | גיליון 2348 | 2.8.18

 

חיים אנו בדמוקרטיה. המילה יפה להתפאר בה. אך השימוש בה הוא לפי הצורך וכשאין צורך בה, יש תחליף מצוין ניצול הדמוקרטיה. הכל תלוי מי עומד מאחורי המעשים או האמרות. כשאיש ימין מביע את דעתו, קופצים "יפי הנפש" מגדרם עם חרבות שלופות ומחככים ידיים בהנאה כשעוצרים אותו תחת המונח "מעצר מנהלי" או כשסותמים את פיו.

אך למרבה הפלא, קול נביחתם לא נשמע כשעומדים שונאינו, מבקשי נפשנו משתפי פעולה עם אויבינו מעל דוכן הכנסת ומטיחים ברמטכ"ל ועוד אישים מרכזיים בממשלה, ביטויים ארסיים כמו, רוצחי ילדים וכו' ובשם הדמוקרטיה השקרית, מתכווצים יפי הנפש ומתעסקים באמירות כאלו ואחרות, ואילו מוצצי דמינו, העושקים את קופת המדינה, הנהנים מלימודים באוניברסיטאות, ביטוח לאומי, שירותי בריאות וכו' והם מצידם אינם מחזירים למדינה מאומה, כמו שירות צבאי או שירות לאומי, גם את חובתם המינימלית כמו תשלומי מס הכנסה, מע"מ ועוד, הפכה מזמן לביזיון אחד גדול. עם החסרונות הללו ואחרים חמורים לא פחות, למדנו לחיות במשך השנים, אך "בני דודנו", מעיזים יותר ויותר משנה לשנה. עד למראות המזוויעים שהיינו עדים להם לאחרונה. ושוב בשם הדמוקרטיה העלינו את אנשי הביטחון על מזבח הוועדה הממלכתית וניסרנו בהנאה וטמטום את הענף עליו אנו יושבים.

הנה, אחמד טיבי הנאלח ושותפיו הנבזיים מבזים את המשכן, מתגרים ומגרים את סף יכולתנו לבלוע אותם. הם מגדירים את הקמת המדינה כאסון. הם יושבים בכנסת, מקבלים משכורות מהמדינה ועומדים דקה דומיה במפגיע כאות מחאה. מה קורה לנו? האם אבדנו לגמרי את השפיות? אין מדינה בעולם, גם לא ארה"ב שהיא מתיימרת להיות הדגל של הדמוקרטיה שהייתה מאפשרת למחזה כזה להתקיים. שלא נדבר על מדינות כמו סוריה, שם אנחנו עדים לרצח עם המוני, כאשר המנצח על רצח עמו הוא אותו אסד המתועב.

מצריים, עירק, אירן, או לוב, ששם היו מסירים את ראשו של טיבי לקול תשואות הקהל! מי שמגדיר את עצם קיומה של ישראל "אסון" אין לו מקום בינינו ובטח לא כחבר פרלמנט. היכן יפי הנפש השמאלנים? מדוע שותקים הם? לאחרונה משתקפת מציאות מקוממת המעמידה באור אמיתי את אופיים של "יפי הנפש" היוצאים מגדרם להרוס בכל מחיר את עבודת הקודש של ראש הממשלה העושה ימים כלילות, להחזיר את הביטחון לאזרחי המדינה.

הם מדלגים כאחוזי תזזית מרוצח לרוצח ומחבלים בעבודת זרועות הביטחון. הם משולים לאותו נוסע באוניה הקודח חור ברצפת תאו ומשיב לשכנו לתא כי זהו תאו הפרטי וכי יעשה בו ככל העולה על רוחו. אינך יכול לקדוח חור מפני שאתה מסכן את כל נוסעי האוניה, כולנו נטבע! כולנו נמצאים באותה הסירה "והחורים" שעושים יפי הנפש מסכנים את כולנו! אותו טיבי וחבר מרעיו, הם סכנה ממשית לביטחון המדינה והם הם האסון האמיתי לעצם קיומנו או כפי שמגדירים זאת הערבים הם "הנכבה" האמיתית. אם לא נבין זאת ונתעשת במהרה נמצא את עצמנו בתוך האסון ואז כבר יהיה מאוחר!

הערה מתחייבת - זוהיר בהלול, הפכת נסיכם של השמאל בהתפטרותך מהכנסת אותה כנסת, שתרמה להיותך מי שאתה, ואתה בוגד בא. לך לכה לדרכך - שנאת היהודים בעוכריך. דיי לנו משכמותך. שבת שלום ומבורכת לכולנו שלנו.

שמוליק חרמש חבר מועצת העיר טבריה.                                                                                                              

סה"כ 0 תגובות לכתבה זו
שרת המשפטים איילת שקד מגיעה לטבריה
ביום שני הקרוב בשעה 18:45 שרת המשפטים איילת שקד, האישה המובילה בחברה הישראלית מגיעה למלון "דונה גרציה". הקהל מוזמן לשמוע ולהשמיע.
פסטיבל "צלילי בזלת" ה-4
פסטיבל "צלילי בזלת", חוזר השנה לפארק קצרין בפעם הרביעית ובמתכונת "אוקטוברפסט" – עם מוזיקה משובחת, ויסקי ממזקקת רמת הגולן ועשרה סוגי בירה מתוצרת מקומית. הכניסה חופשית מגיל 18 – בהצגת תעודה מזהה. מתי: יום ד' 31.10, שעה 20:0, יום ה' , 1.11 שעה 20:00. לפרטים נוספים: פארק קצרין- 04-6961350, דף הפייסבוק פארק קצרין
נהג רכב פרטי מבוסמת טבעון התנגש ביום שלישי השבוע בשלושה כלי רכב חונים בשיכון ד' שבעיר
שוטרי תנועה שהגיעו למקום הבחינו בנהג שרכבו ככל הנראה נפגע בתאונה מנסה לעזוב את המקום. לאחר בירור הבינו השוטרים כי מדובר בנהג הפוגע, ולא במי שרכבו נפגע. לדברי המשטרה, נדף ממנו ריח עז של אלכוהול, ובבדיקה נתגלה כי רמת האלכוהול בגופו גבוהה פי 6 מהמותר בחוק – 1,430 מ"ג ליטר אוויר נשוף. החשוד נחקר ושוחרר למעצר בית, רישיונו נשלל למשך 30 ורכבו נגרר והושבת למשך 30 ימים.
חדש במרפאת כללית עמק הירדן: נעמה שכטר, אחות טיפת חלב, הצטרפה לצוות המרפאה
נעמה שכטר, בת 34, נשואה ואם ל -3 מהמושבה כנרת, הצטרפה לצוות מרפאת כללית עמק הירדן כאחות טיפת חלב. שכטר היא בוגרת לימודי סיעוד במרכז הרפואי מאיר בכפר סבא, ובעלת תואר ראשון בסיעוד מאוניברסיטת תל אביב. בתפקידה האחרון במרכז הרפואי מאיר שימשה אחות במחלקת יילודים והתמחתה בטיפול בפגים, במצבי חירום ביילודים ובהנקה.
עיתון כוכב הצפון בפייסבוק
עיתון כוכב הצפון עלה לפייסבוק, רוצים לנהל דיאלוגים עם עוד מגיבים, כנסו לפייסבוק של כוכב הצפון.
מייל אדום לשליחת חדשות
 
לוח נדל"ן בבנייה
 
יום שני, 22 אוקטובר2018
Wאבגדהוש
4030010203040506
4107080910111213
4214151617181920
4321222324252627
4428293031010203
הבא
הקודם
בניית אתריםבניית אתרים 

© כל הזכויות שמורות ל"עיתון כוכב הצפון" טבריה, רח' הגליל 1, ת.ד 196 טבריה.