הפינה המשפטית
מאת: עו"ד נועם פנחס
 
תאונות דרכים -פגע וברח לכתבה
 עשרת הדיברות לנפגע עבודה - לכתבה
 
 
 

בקרו באתר האינטרנט
החדש של הישוב
פוריה עילית. לאתר. 
טור / דעה אישית>שמוליק חרמש - חבר מועצת העיר טבריה>
שמוליק חרמש: מחיר הדמוקרטיה הישראלית

כוכב הצפון | גיליון 2348 | 2.8.18

 

חיים אנו בדמוקרטיה. המילה יפה להתפאר בה. אך השימוש בה הוא לפי הצורך וכשאין צורך בה, יש תחליף מצוין ניצול הדמוקרטיה. הכל תלוי מי עומד מאחורי המעשים או האמרות. כשאיש ימין מביע את דעתו, קופצים "יפי הנפש" מגדרם עם חרבות שלופות ומחככים ידיים בהנאה כשעוצרים אותו תחת המונח "מעצר מנהלי" או כשסותמים את פיו.

אך למרבה הפלא, קול נביחתם לא נשמע כשעומדים שונאינו, מבקשי נפשנו משתפי פעולה עם אויבינו מעל דוכן הכנסת ומטיחים ברמטכ"ל ועוד אישים מרכזיים בממשלה, ביטויים ארסיים כמו, רוצחי ילדים וכו' ובשם הדמוקרטיה השקרית, מתכווצים יפי הנפש ומתעסקים באמירות כאלו ואחרות, ואילו מוצצי דמינו, העושקים את קופת המדינה, הנהנים מלימודים באוניברסיטאות, ביטוח לאומי, שירותי בריאות וכו' והם מצידם אינם מחזירים למדינה מאומה, כמו שירות צבאי או שירות לאומי, גם את חובתם המינימלית כמו תשלומי מס הכנסה, מע"מ ועוד, הפכה מזמן לביזיון אחד גדול. עם החסרונות הללו ואחרים חמורים לא פחות, למדנו לחיות במשך השנים, אך "בני דודנו", מעיזים יותר ויותר משנה לשנה. עד למראות המזוויעים שהיינו עדים להם לאחרונה. ושוב בשם הדמוקרטיה העלינו את אנשי הביטחון על מזבח הוועדה הממלכתית וניסרנו בהנאה וטמטום את הענף עליו אנו יושבים.

הנה, אחמד טיבי הנאלח ושותפיו הנבזיים מבזים את המשכן, מתגרים ומגרים את סף יכולתנו לבלוע אותם. הם מגדירים את הקמת המדינה כאסון. הם יושבים בכנסת, מקבלים משכורות מהמדינה ועומדים דקה דומיה במפגיע כאות מחאה. מה קורה לנו? האם אבדנו לגמרי את השפיות? אין מדינה בעולם, גם לא ארה"ב שהיא מתיימרת להיות הדגל של הדמוקרטיה שהייתה מאפשרת למחזה כזה להתקיים. שלא נדבר על מדינות כמו סוריה, שם אנחנו עדים לרצח עם המוני, כאשר המנצח על רצח עמו הוא אותו אסד המתועב.

מצריים, עירק, אירן, או לוב, ששם היו מסירים את ראשו של טיבי לקול תשואות הקהל! מי שמגדיר את עצם קיומה של ישראל "אסון" אין לו מקום בינינו ובטח לא כחבר פרלמנט. היכן יפי הנפש השמאלנים? מדוע שותקים הם? לאחרונה משתקפת מציאות מקוממת המעמידה באור אמיתי את אופיים של "יפי הנפש" היוצאים מגדרם להרוס בכל מחיר את עבודת הקודש של ראש הממשלה העושה ימים כלילות, להחזיר את הביטחון לאזרחי המדינה.

הם מדלגים כאחוזי תזזית מרוצח לרוצח ומחבלים בעבודת זרועות הביטחון. הם משולים לאותו נוסע באוניה הקודח חור ברצפת תאו ומשיב לשכנו לתא כי זהו תאו הפרטי וכי יעשה בו ככל העולה על רוחו. אינך יכול לקדוח חור מפני שאתה מסכן את כל נוסעי האוניה, כולנו נטבע! כולנו נמצאים באותה הסירה "והחורים" שעושים יפי הנפש מסכנים את כולנו! אותו טיבי וחבר מרעיו, הם סכנה ממשית לביטחון המדינה והם הם האסון האמיתי לעצם קיומנו או כפי שמגדירים זאת הערבים הם "הנכבה" האמיתית. אם לא נבין זאת ונתעשת במהרה נמצא את עצמנו בתוך האסון ואז כבר יהיה מאוחר!

הערה מתחייבת - זוהיר בהלול, הפכת נסיכם של השמאל בהתפטרותך מהכנסת אותה כנסת, שתרמה להיותך מי שאתה, ואתה בוגד בא. לך לכה לדרכך - שנאת היהודים בעוכריך. דיי לנו משכמותך. שבת שלום ומבורכת לכולנו שלנו.

שמוליק חרמש חבר מועצת העיר טבריה.                                                                                                              

סה"כ 0 תגובות לכתבה זו
תודה למועדון הסריגה של רינה פנחסוב
במפגש מיוחד הודה מנהל המרכז הרפואי פדה - פוריה לרינה פנחסוב ונשות "מועדון הסריגה של כפר סירקין" אשר התגייסו למען שדרוג חדר ההורים בפגייה. במפגש חמים ומיוחד בכפר סירקין, הודו ד"ר ארז און מנהל המרכז הרפואי פדה-פוריה ומיה צבן, דוברת המרכז הרפואי והממונה על קשרי קהילה, לרינה פנחסוב ולארבעים חברות מועדון הסריגה של רינל'ה אשר גם השנה ארגנו יריד מכירות מיוחד לגיוס כספים למען המרכז הרפואי. במפגש החגיגי העניקה רינה לד"ר און סכום של 25,000 ₪ הכולל את הכספים שגויסו במהלך היריד ותרומה נוספת בסך 5,000 ₪ שהוסיף בנדיבות רבה, בעלה של רינה, מוטי פנחסוב. מיה צבן, ציינה כי הכספים גויסו השנה לקראת שיפוץ ושדרוג חדר אשר ישמש את ההורים אשר ילדיהם מאושפזים בפגייה.
חיים סתתיהו, מנכ"ל תיירות עין גב, כינס את כל מנהלי התיירות לסדנת משא ומתן בהנחיית אלון אפרת.
"הסדנה נערכה ב'חדר השלום' בבית גבריאל, על שפת הכינרת, בו התקיימו שיחות השלום עם ירדן ב- 10 בנובמבר 1994, כצעד המשך לחתימת השלום ההיסטורית בערבה, אושרו החתימות והחוזה בין שתי המדינות במעמד המלך חוסיין וראש הממשלה יצחק רבין, זכרם לברכה, דיפלומטים ואישים רבים אחרים, שהתכנסו לרגל האירוע בבית גבריאל. אין ספק, כי זהו מקום מתאים לניהול סדנת משא ומתן ושיבוא שוב שלום" אומר סתתיהו.
עיתון כוכב הצפון בפייסבוק
עיתון כוכב הצפון עלה לפייסבוק, רוצים לנהל דיאלוגים עם עוד מגיבים, כנסו לפייסבוק של כוכב הצפון.
מייל אדום לשליחת חדשות
 
לוח נדל"ן בבנייה
 
יום חמישי, 17 ינואר2019
Wאבגדהוש
130310102030405
206070809101112
313141516171819
420212223242526
527282930310102
הבא
הקודם
בניית אתריםבניית אתרים 

© כל הזכויות שמורות ל"עיתון כוכב הצפון" טבריה, רח' הגליל 1, ת.ד 196 טבריה.