בקרו באתר האינטרנט
החדש של הישוב
פוריה עילית. לאתר. 
טור / דעה אישית>שמוליק חרמש - חבר מועצת העיר טבריה>
שמוליק חרמש: מחיר הדמוקרטיה הישראלית

כוכב הצפון | גיליון 2348 | 2.8.18

 

חיים אנו בדמוקרטיה. המילה יפה להתפאר בה. אך השימוש בה הוא לפי הצורך וכשאין צורך בה, יש תחליף מצוין ניצול הדמוקרטיה. הכל תלוי מי עומד מאחורי המעשים או האמרות. כשאיש ימין מביע את דעתו, קופצים "יפי הנפש" מגדרם עם חרבות שלופות ומחככים ידיים בהנאה כשעוצרים אותו תחת המונח "מעצר מנהלי" או כשסותמים את פיו.

אך למרבה הפלא, קול נביחתם לא נשמע כשעומדים שונאינו, מבקשי נפשנו משתפי פעולה עם אויבינו מעל דוכן הכנסת ומטיחים ברמטכ"ל ועוד אישים מרכזיים בממשלה, ביטויים ארסיים כמו, רוצחי ילדים וכו' ובשם הדמוקרטיה השקרית, מתכווצים יפי הנפש ומתעסקים באמירות כאלו ואחרות, ואילו מוצצי דמינו, העושקים את קופת המדינה, הנהנים מלימודים באוניברסיטאות, ביטוח לאומי, שירותי בריאות וכו' והם מצידם אינם מחזירים למדינה מאומה, כמו שירות צבאי או שירות לאומי, גם את חובתם המינימלית כמו תשלומי מס הכנסה, מע"מ ועוד, הפכה מזמן לביזיון אחד גדול. עם החסרונות הללו ואחרים חמורים לא פחות, למדנו לחיות במשך השנים, אך "בני דודנו", מעיזים יותר ויותר משנה לשנה. עד למראות המזוויעים שהיינו עדים להם לאחרונה. ושוב בשם הדמוקרטיה העלינו את אנשי הביטחון על מזבח הוועדה הממלכתית וניסרנו בהנאה וטמטום את הענף עליו אנו יושבים.

הנה, אחמד טיבי הנאלח ושותפיו הנבזיים מבזים את המשכן, מתגרים ומגרים את סף יכולתנו לבלוע אותם. הם מגדירים את הקמת המדינה כאסון. הם יושבים בכנסת, מקבלים משכורות מהמדינה ועומדים דקה דומיה במפגיע כאות מחאה. מה קורה לנו? האם אבדנו לגמרי את השפיות? אין מדינה בעולם, גם לא ארה"ב שהיא מתיימרת להיות הדגל של הדמוקרטיה שהייתה מאפשרת למחזה כזה להתקיים. שלא נדבר על מדינות כמו סוריה, שם אנחנו עדים לרצח עם המוני, כאשר המנצח על רצח עמו הוא אותו אסד המתועב.

מצריים, עירק, אירן, או לוב, ששם היו מסירים את ראשו של טיבי לקול תשואות הקהל! מי שמגדיר את עצם קיומה של ישראל "אסון" אין לו מקום בינינו ובטח לא כחבר פרלמנט. היכן יפי הנפש השמאלנים? מדוע שותקים הם? לאחרונה משתקפת מציאות מקוממת המעמידה באור אמיתי את אופיים של "יפי הנפש" היוצאים מגדרם להרוס בכל מחיר את עבודת הקודש של ראש הממשלה העושה ימים כלילות, להחזיר את הביטחון לאזרחי המדינה.

הם מדלגים כאחוזי תזזית מרוצח לרוצח ומחבלים בעבודת זרועות הביטחון. הם משולים לאותו נוסע באוניה הקודח חור ברצפת תאו ומשיב לשכנו לתא כי זהו תאו הפרטי וכי יעשה בו ככל העולה על רוחו. אינך יכול לקדוח חור מפני שאתה מסכן את כל נוסעי האוניה, כולנו נטבע! כולנו נמצאים באותה הסירה "והחורים" שעושים יפי הנפש מסכנים את כולנו! אותו טיבי וחבר מרעיו, הם סכנה ממשית לביטחון המדינה והם הם האסון האמיתי לעצם קיומנו או כפי שמגדירים זאת הערבים הם "הנכבה" האמיתית. אם לא נבין זאת ונתעשת במהרה נמצא את עצמנו בתוך האסון ואז כבר יהיה מאוחר!

הערה מתחייבת - זוהיר בהלול, הפכת נסיכם של השמאל בהתפטרותך מהכנסת אותה כנסת, שתרמה להיותך מי שאתה, ואתה בוגד בא. לך לכה לדרכך - שנאת היהודים בעוכריך. דיי לנו משכמותך. שבת שלום ומבורכת לכולנו שלנו.

שמוליק חרמש חבר מועצת העיר טבריה.                                                                                                              

סה"כ 0 תגובות לכתבה זו
כוכב הצפון, 2.8.18, קייטנת כיופים במתנ"ס פירסט
מתנ"ס פירסט בהנהלתו של יום טוב אליהו וצוות עובדיו המסורים עושים פלאים לילדים במהלך קיץ 2018 בקייטנת כיופית המתקיימת במתנ"ס בחודשים יולי ואוגוסט. הילדים נהנים ממגוון עשיר ורחב של פעילויות יצירה, בילוי, הנאה, כיופים כמו גם פעילויות חינוכיות ומפנקות. הילדים המאושרים וההורים שעוד יותר מאושרים הרעיפו על הצוות במתנ"ס מחמאות רבות והילדים חוגגים ומאושרים עד השמיים. אז כל שנותר הוא לאחל לילדים תמשיכו לעשות חיים בקייטנת כיופים במתנ"ס. מתנ"ס פירסט מעניק מגוון שרותים לאוכלוסיה בעיר טבריה, החל מהילדים הקטנים ועד לחינוך ולימודים למבוגרים. כל שצריך זה רק לברר פרטים במזכירות בטוח יש משהו שיתאים גם לכם.
כוכב הצפון, 2.8.18, ילדי טבריה והסביבה ממשיכים ליהנות מהופעות הקיץ בBIG FASHION DANILOF טבריה
ילדי טבריה והסביבה ממשיכים לפקוד את הקניון בכל שבוע וליהנות ממיטב אמני הילדים והנוער בקניון BIG FASHION DANILOF טבריה. השבוע הגיעה אלינו ביום שני אנה זק - כוכבת הנוער הבינלאומית הראשונה של ישראל במופע בלווי רקדנים! מאות בני נוער שרו, רקדו ואף הצטלמו עם הכוכבת. וביום רביעי נהנו הקטנטנים במופע של מטוסי העל - כוכבי הסדרה המצליחה מערוץ הופ! במופע חובק עולם. ומה מחכה לנו השבוע? מולי וצומי מגיעים אלינו לעשות שמח והיישר מגיאורגיה – קרקס אקרוסטארם במופע סוחף! יום שני 06.08 בשעה 18:00 הופעה של מולי ומוצי. יום רביעי 08/08 בשעה 18:00 קרקס אקרוסטארם
כוכב הצפון, 2.8.18, שיפוץ מחלקת ילודים ופגיה
בשבוע שעבר החלו עבודות שיפוצים במחלקות ילודים ופגיה של המרכז הרפואי פדה-פוריה, לחידוש , שיפוץ ושדרוג המחלקות. בשל העבודות הועברו התינוקות ליחידה זמנית ששטחה מצומצם, במחלקת היולדות. בשל כך, בתקופת השיפוץ שתארך מספר שבועות, התינוקות ישהו לצד האימהות, בביות מלא. אנו מתנצלים על אי הנוחות הכרוכה במצב זה. ופועלים בכל דרך לקיצור תקופת השיפוצים. צוות המחלקות עומד לרשות היולדות לסיוע, תמיכה והדרכה במהלך כל האשפוז.
עיתון כוכב הצפון בפייסבוק
עיתון כוכב הצפון עלה לפייסבוק, רוצים לנהל דיאלוגים עם עוד מגיבים, כנסו לפייסבוק של כוכב הצפון.
מייל אדום לשליחת חדשות
 
לוח נדל"ן בבנייה
 
יום חמישי, 16 אוגוסט2018
Wאבגדהוש
3129303101020304
3205060708091011
3312131415161718
3419202122232425
3526272829303101
הבא
הקודם
בניית אתריםבניית אתרים 

© כל הזכויות שמורות ל"עיתון כוכב הצפון" טבריה, רח' הגליל 1, ת.ד 196 טבריה.