הפינה המשפטית
מאת: עו"ד נועם פנחס
 
תאונות דרכים -פגע וברח לכתבה
 עשרת הדיברות לנפגע עבודה - לכתבה
 
 
 

בקרו באתר האינטרנט
החדש של הישוב
פוריה עילית. לאתר. 
טור / דעה אישית>גבעתי בן יוסף: זר פרחים או זר של קוצים>
גבעתי בן יוסף: זר פרחים או זר של קוצים - זר פרחים

כוכב הצפון | גיליון 2347 | 26.7.18

 

זר פרחים

"משחקולי" כך קוראים למקום. הוא נמצא במרכז הקהילתי ע"ש פירסט. מקום ממש מקסים לטף ולילדים, מקום שכייף לשהות בין כתליו הממוזגים. יש שם מיתקני משחק לילדים, מתנפחים, "מסלול מכשולים" ומיתקנים שכייף  לקפץ בהם ולהשתובב. באולם הגדול, שוכן גם "חדר יצירה" שבו הילדים יכולים לצבוע, לקשט ולשמוע ספורים, ובצמוד "חדר ימי הולדת", בקיצור, כל מה שילדים אוהבים. ביקרתי שם מספר פעמים. האווירה כיפית, הורים לצד ילדיהם, גננות וסייעות לצד ילדי הגן ותלמידי בית ספר חמודים שמוציאים את מרצם בל"השתולל". חוויה משפחתית.

"תכתוב שהמקום ממש כייפי, אני נהנית להגיע לכאן, הילדים ממש נהנים, המקום מסודר ונקי, זה גם מקום מפגש להורים" אומרת דבי, אורחת כמעט קבועה. בת שבע, הגננת המקסימה, מרבה בשבחים "מקום של בילוי והרשאה" וסופי מוסיפה "אנחנו ממש נהנות להגיע לכאן".

את המקום מנהלת ביד רמה איריס שרכו. שווה לבקר, אין ספק , גם ילדיכם ייהנו. זר פרחים ליוזם ולמוציא לפועל, יום טוב אליהו, מנכ"ל המתנסי"ם וכמובן לאיריס שמשקיעה את הלב והנשמה, כדי להעניק חוויה משותפת והנאה, להורים ולילדים.

 

ועוד זר פרחים

לא רחוק מ"משחקולי", יש את הבריכה העירונית, גם שם בקרתי מספר פעמים, ויש לומר שהמקום, ממש מזמין, נעים, נקי ומסודר, שנותן תמורה מלאה לבאים, 15 ש"ח לילד ו -20 ש"ח למבוגר, מחיר סביר לכל הדעות. המקום מבריק ומצוחצח, בחלקו מוצל, המים נקיים, כמו גם כל שטח הבריכה, לא מצאתי ולו פיסת נייר או בדל בשטח הבריכה. עובד הבריכה סובב בין המתרחצים ומנקה. המחירים במזנון סבירים בהחלט, בקבוק מים עולה 5 שקלים ובקבוק מוגז שבעה שקלים.

מנהל הבריכה, ליאון ברוס, עובר בין המתרחצים כדי לוודא שהכל בסדר. מירי, האחראית על הכניסה, מסייעת בידו לשמור על הסדר. יצאתי מהמקום בהרגשה מצוינת. הנה עוד מקום שאפשר ליהנות ממנו בחודשי הקיץ החמים. זר פרחים לך ליאון, מנהל הבריכה, ולשאר הצוות שעושים עבודה טובה בשמירה על הניקיון והתחזוקה.

 

ועוד זר

יצא לי לבקר במשכנם החדש של "יד שרה". רוצה לומר לכם, שהמקום שונה בתכלית השינוי ביחס למשכן העלוב והישן, עליו זעקתי ו"פתחתי פה" מספר פעמים בעבר. איזה הבדל, שמיים וארץ. המקום מרווח כולל חנייה ודרכי הנגשה. המבנה נעים ומזמין לשהות בין כתליו. יש גם תוספת באביזרים, חלקם חדשים. פשוט לא להאמין, איזה שוני. מה שמוכיח שכשרוצים באמת, אז עושים ושהכתבות ב"כוכב" עושות את שלהן. זר ברכות לנילי כהן, מנהלת המקום, למתנדבים, שמגיעים מכל הסביבה וכמובן לכל מי שעשו ותרמו למציאת פתרון הולם.

 

זר קוצים

הלכתי לגן "תומר", בעקבות כבאי שלחש את אוזני ואמר לי, שהגן יכול להיות סכנת נפשות במקרה וחלילה תפרוץ שריפה: "גבעתי, תשמע טוב, יש מסביב לגן הזה המון עשבייה יבשה, אם חלילה תפרוץ אש במקום, לא יהיה אפילו לאן להימלט". אז לפני שמכניסים חזרה את ילדינו לגן, אנא נקו את העשבייה ואת השביל שצמוד לגן, ש"נעלם" כתוצאה מהשתלטות טוטאלית של עשבייה ומיני אשפה. עדיף לעשות את זה אתמול.

שבת שלום, גבעתי בן יוסף

סה"כ 0 תגובות לכתבה זו
תודה למועדון הסריגה של רינה פנחסוב
במפגש מיוחד הודה מנהל המרכז הרפואי פדה - פוריה לרינה פנחסוב ונשות "מועדון הסריגה של כפר סירקין" אשר התגייסו למען שדרוג חדר ההורים בפגייה. במפגש חמים ומיוחד בכפר סירקין, הודו ד"ר ארז און מנהל המרכז הרפואי פדה-פוריה ומיה צבן, דוברת המרכז הרפואי והממונה על קשרי קהילה, לרינה פנחסוב ולארבעים חברות מועדון הסריגה של רינל'ה אשר גם השנה ארגנו יריד מכירות מיוחד לגיוס כספים למען המרכז הרפואי. במפגש החגיגי העניקה רינה לד"ר און סכום של 25,000 ₪ הכולל את הכספים שגויסו במהלך היריד ותרומה נוספת בסך 5,000 ₪ שהוסיף בנדיבות רבה, בעלה של רינה, מוטי פנחסוב. מיה צבן, ציינה כי הכספים גויסו השנה לקראת שיפוץ ושדרוג חדר אשר ישמש את ההורים אשר ילדיהם מאושפזים בפגייה.
חיים סתתיהו, מנכ"ל תיירות עין גב, כינס את כל מנהלי התיירות לסדנת משא ומתן בהנחיית אלון אפרת.
"הסדנה נערכה ב'חדר השלום' בבית גבריאל, על שפת הכינרת, בו התקיימו שיחות השלום עם ירדן ב- 10 בנובמבר 1994, כצעד המשך לחתימת השלום ההיסטורית בערבה, אושרו החתימות והחוזה בין שתי המדינות במעמד המלך חוסיין וראש הממשלה יצחק רבין, זכרם לברכה, דיפלומטים ואישים רבים אחרים, שהתכנסו לרגל האירוע בבית גבריאל. אין ספק, כי זהו מקום מתאים לניהול סדנת משא ומתן ושיבוא שוב שלום" אומר סתתיהו.
עיתון כוכב הצפון בפייסבוק
עיתון כוכב הצפון עלה לפייסבוק, רוצים לנהל דיאלוגים עם עוד מגיבים, כנסו לפייסבוק של כוכב הצפון.
מייל אדום לשליחת חדשות
 
לוח נדל"ן בבנייה
 
יום חמישי, 17 ינואר2019
Wאבגדהוש
130310102030405
206070809101112
313141516171819
420212223242526
527282930310102
הבא
הקודם
בניית אתריםבניית אתרים 

© כל הזכויות שמורות ל"עיתון כוכב הצפון" טבריה, רח' הגליל 1, ת.ד 196 טבריה.