הפינה המשפטית
מאת: עו"ד נועם פנחס
 
תאונות דרכים -פגע וברח לכתבה
 עשרת הדיברות לנפגע עבודה - לכתבה
 
 
 

בקרו באתר האינטרנט
החדש של הישוב
פוריה עילית. לאתר. 
טור / דעה אישית>חיים חליוה - דעתו של כוכב>
חיים חליוה: ציון פיניאן אחראי להתפוררות הליכוד בטבריה

כוכב הצפון | גיליון 2344 | 6.7.18

 

רבים מבין חברי הליכוד האמיתי בעיר טבריה מאשימים את ציון פיניאן כי הוא אחראי להתפוררות הליכוד בעיר טבריה. העובדה לאמיתות דבריהם היא שביום חמישי שעבר קיים פיניאן את כנס פתיחת המירוץ שלו לראשות העיר מטעם הליכוד ומפלגת "יש עתיד" התוקפת את ביבי נתניהו ושרה דרך קבע. האירוע היה במלון קיסר בטבריה. אמרנו ליכוד? סליחה מה שנשאר מהליכוד בעיר טבריה אם בכלל היה שם באירוע.

אנשי ליכוד מטבריה לא ראיתם שם למעט ציון פיניאן, ישראל כץ, אורן חזן, שר התיירות יריב לוין, השר  שמחרים את העיר טבריה בתקציבים ממשרד התיירות (אולי עכשיו מבין הציבור למה?) היו גם היו בעלי הון מהעיר טבריה שישבו בסמיכות לאנשי השלטון, נראו גם מספר אנשי ליכוד שנמצאים בכנס רק בגלל שהם מקבלים שכר, אבל בסתר מצהירים לחברים שלהם שהם יצביעו לבני קיריתי, ראינו חלק מבני משפחתו שעדיין נותרו עם ציון. ראינו מספר אנשי מפלגת העבודה ראינו את אנשי יש עתיד אבל לא ראינו יותר ממאה עשרים עד מאה וחמישים איש בכנס. להזכירכם הליכוד היה משכיר את חוף התכלת בכנסים כשזה היה כנס של הליכוד. אז הנה זה מה שה"חיבור" ההזוי מביא לאולם ולכנס מרכזי.

אז נאחל מכאן לאנשי מפלגת העבודה, לאנשי "יש עתיד" ולציון פיניאן בהצלחה עם יציאתכם לדרך. 

 

טבריה זכתה לרעידת אדמה

לפנות בוקר של יום רביעי האחרון, הורגשה רעידת אדמה בעיר טבריה. מוקד רעידת האדמה היה באזור טבחה ומרכז הכנרת והרעש היה בדרגה של 4.1 בסולם ריכטר. ואחריו הייתה שורה של רעידות קטנות בדרגה של 2.9 בסולם ריכטר.

טבריה כידוע נמצאת על ציר הקו של השבר הסורי אפריקאי. היא במקום הכי מסוכן שלגביו צופים רעידות אדמה נוספות. בטבריה עלית ובבתי הספר כבר פועלים זמן רב לחיזוק מבנים לקראת רעידת אדמה. בכל מקרה לא נרשמו נזקים מיוחדים או מפגעים קיצוניים אך היו בטבריה שדיווחו על רעש חזק במיוחד שהדיר שינה מעיניהם. 

 

היכן ההסכם יש עתיד ליכוד?

עדיין לא הוצג לציבור ההסכם החתום (אם בכלל קיים כזה) בין פיניאן לבין "יש עתיד". ואני תוהה ביני לביני ושואל גם אתכם קוראים יקרים האם אין לציבור את הזכות הבסיסית לדעת? לדעת מה מסתתר מאחורי החיבור הפוליטי ההזוי בין איש מפלגת העבודה, איש יש עתיד ואיש ליכוד? ההיגיון הבריא אומר כי מאחורי חיבור הזוי וחסר היגיון מסתתרים דברים הזויים.

כשמבינים מי היה הפטרון והמחבר בין הקצוות והצדדים מבין למה אסור לבחור בחיבור הזה.   

כתבנו פנה למנכ"ל הליכוד בשאלות ובבקשה לקבלת תגובות בעניין ההסכם, האם נחתם ע"י גורמים בליכוד, אך מנכ"ל הליכוד בחר שלא לענות לבוחרי הליכוד תושבי העיר טבריה מסיבותיו הוא. כמה עצוב שטבריה שנותנת לליכוד 9,000 קולות לא מגיע להם תשובות לשאלות פשוטות. ממקורות בליכוד נמסר באופן שלא משתמע לשתי פנים הליכוד לא חתם ולא יחתום על הסכם. מה שמוביל אולי למסכנה כי פיניאן חתם בשם עצמו והוא למעשה המפרק והמפורר של הליכוד בטבריה ועל כך כבר מדברים כלל חברי הכנסת ואנשי הליכוד. ציון מתחיל להרגיש את הסוף קרב ומתקרב והוא מבין שזה הסוף.

 

חבר מועצת העיר דוד אוחנה - ראש עיריית אל-עד. האומנם?

דוד אוחנה, חבר מועצת העיר ומספר שתיים ברשימת ש"ס בעיריית טבריה, למרות שהוא משויך פוליטית לרב גפני מיהדות התורה קיבל הצעה לשמש כראש עיריית העיר אל-עד. כידוע בציבור החרדי ההצעה היא לא בגדר לך לבחירות כי אם להעניק לדוד אוחנה את התואר ראש עיר כבר עכשיו.

דוד אוחנה חבר המועצה מסר לכתבנו כי: סירבתי להצעה להיות בטוח ראש עיר באל-עד היות ואני אוהב את טבריה, קשור למקום ולעשייה בו, אוהב את הסובבים אותי ומחובר לעיר. וזה חשוב יותר מתפקיד ראש עיר במקום אליו אין לי קשר או חיבור או קשרים אנושיים עם איש באל עד. לכן אני בוחר בטבריה, באנשים כי כאן בייתי כי כל עולמי.

סה"כ 0 תגובות לכתבה זו
אופיר שוורץ מונה למנכ"ל החברה החדשה "צמח שיווק תוצרת חקלאית"
בחודש שעבר השיקה קבוצת צמח מפעלים חברה חדשה בשם "צמח שיווק תוצרת חקלאית", אשר מטרתה ריכוז ושיווק תוצרת המשקים החברים בקבוצה ופתיחת השוק לענפים חדשים. לתפקיד מנכ"ל החברה החדשה מונה אופיר שוורץ שהגיע היישר מתחום השיווק והמכירות של חברות גדולות במשק הישראלי.
שומרים על הכינרת: בהמשך לפיילוט המוצלח "חופים שקטים" בשנה שעברה, גיוס נרחב יחל החודש ליחידה משטרתית התנדבותית של איגוד ערים כינרת
תחת הכותרת "שומרים על הכינרת", משנים את המציאות בחופי הכינרת ומחזירים את הכינרת למשפחות. יחל החודש, גיוס נרחב ליחידה משטרתית התנדבותית, בתחום הגנת הסביבה, השומרת על איכות הסביבה ואיכות המים בסובב כינרת ובחופיה.
"נפלאות המחול והצבע" - תערוכת ציורים של דינה זילברברג בגלריית בית "דונה גרציה" טבריה
הפנינה התרבותית והייחודית המשמרת את מורשת יהדות ספרד, וסיפורה של הגבירה "דונה גרציה" נמצא כאן בטבריה.
השבוע התקיים טורניר הכדורסל המסורתי ה- 17 במספר, לזכרו של דורון קליין ז"ל
עיריית טבריה ומועדון הכדורסל עירוני טבריה בשיתוף המשפחה והחברים, פועלים זו השנה השבע עשרה ברציפות במפעל ההנצחה ע"ש דורון קליין ז"ל, ע"י קיומו של אירוע ספורטיבי המשלב פעילות ילדים, נוער ובוגרים.
עמוס טל ז"ל טורניר כדורסל ראשון לזכרו
תושבי היישוב "גבעת אבני" שבגליל התחתון, חבריו הטובים של עמוס טל ז"ל, בני המשפחה ומוקירי זכרו התאחדו יחדיו בכדי להנציח את זכרו של עמוס במסורת דרך הספורט שהוא כה אהב, והוחלט על משחק כדורסל שנתי שיתקיים לזכרו מיידי שנה.
עיתון כוכב הצפון בפייסבוק
עיתון כוכב הצפון עלה לפייסבוק, רוצים לנהל דיאלוגים עם עוד מגיבים, כנסו לפייסבוק של כוכב הצפון.
מייל אדום לשליחת חדשות
 
לוח נדל"ן בבנייה
 
יום רביעי, 20 פברואר2019
Wאבגדהוש
527282930310102
603040506070809
710111213141516
817181920212223
924252627280102
הבא
הקודם
בניית אתריםבניית אתרים 

© כל הזכויות שמורות ל"עיתון כוכב הצפון" טבריה, רח' הגליל 1, ת.ד 196 טבריה.