הפינה המשפטית
מאת: עו"ד נועם פנחס
 
תאונות דרכים -פגע וברח לכתבה
 עשרת הדיברות לנפגע עבודה - לכתבה
 
 
 

בקרו באתר האינטרנט
החדש של הישוב
פוריה עילית. לאתר. 
טור / דעה אישית>חיים חליוה - דעתו של כוכב>
חיים חליוה: ציון פיניאן אחראי להתפוררות הליכוד בטבריה

כוכב הצפון | גיליון 2344 | 6.7.18

 

רבים מבין חברי הליכוד האמיתי בעיר טבריה מאשימים את ציון פיניאן כי הוא אחראי להתפוררות הליכוד בעיר טבריה. העובדה לאמיתות דבריהם היא שביום חמישי שעבר קיים פיניאן את כנס פתיחת המירוץ שלו לראשות העיר מטעם הליכוד ומפלגת "יש עתיד" התוקפת את ביבי נתניהו ושרה דרך קבע. האירוע היה במלון קיסר בטבריה. אמרנו ליכוד? סליחה מה שנשאר מהליכוד בעיר טבריה אם בכלל היה שם באירוע.

אנשי ליכוד מטבריה לא ראיתם שם למעט ציון פיניאן, ישראל כץ, אורן חזן, שר התיירות יריב לוין, השר  שמחרים את העיר טבריה בתקציבים ממשרד התיירות (אולי עכשיו מבין הציבור למה?) היו גם היו בעלי הון מהעיר טבריה שישבו בסמיכות לאנשי השלטון, נראו גם מספר אנשי ליכוד שנמצאים בכנס רק בגלל שהם מקבלים שכר, אבל בסתר מצהירים לחברים שלהם שהם יצביעו לבני קיריתי, ראינו חלק מבני משפחתו שעדיין נותרו עם ציון. ראינו מספר אנשי מפלגת העבודה ראינו את אנשי יש עתיד אבל לא ראינו יותר ממאה עשרים עד מאה וחמישים איש בכנס. להזכירכם הליכוד היה משכיר את חוף התכלת בכנסים כשזה היה כנס של הליכוד. אז הנה זה מה שה"חיבור" ההזוי מביא לאולם ולכנס מרכזי.

אז נאחל מכאן לאנשי מפלגת העבודה, לאנשי "יש עתיד" ולציון פיניאן בהצלחה עם יציאתכם לדרך. 

 

טבריה זכתה לרעידת אדמה

לפנות בוקר של יום רביעי האחרון, הורגשה רעידת אדמה בעיר טבריה. מוקד רעידת האדמה היה באזור טבחה ומרכז הכנרת והרעש היה בדרגה של 4.1 בסולם ריכטר. ואחריו הייתה שורה של רעידות קטנות בדרגה של 2.9 בסולם ריכטר.

טבריה כידוע נמצאת על ציר הקו של השבר הסורי אפריקאי. היא במקום הכי מסוכן שלגביו צופים רעידות אדמה נוספות. בטבריה עלית ובבתי הספר כבר פועלים זמן רב לחיזוק מבנים לקראת רעידת אדמה. בכל מקרה לא נרשמו נזקים מיוחדים או מפגעים קיצוניים אך היו בטבריה שדיווחו על רעש חזק במיוחד שהדיר שינה מעיניהם. 

 

היכן ההסכם יש עתיד ליכוד?

עדיין לא הוצג לציבור ההסכם החתום (אם בכלל קיים כזה) בין פיניאן לבין "יש עתיד". ואני תוהה ביני לביני ושואל גם אתכם קוראים יקרים האם אין לציבור את הזכות הבסיסית לדעת? לדעת מה מסתתר מאחורי החיבור הפוליטי ההזוי בין איש מפלגת העבודה, איש יש עתיד ואיש ליכוד? ההיגיון הבריא אומר כי מאחורי חיבור הזוי וחסר היגיון מסתתרים דברים הזויים.

כשמבינים מי היה הפטרון והמחבר בין הקצוות והצדדים מבין למה אסור לבחור בחיבור הזה.   

כתבנו פנה למנכ"ל הליכוד בשאלות ובבקשה לקבלת תגובות בעניין ההסכם, האם נחתם ע"י גורמים בליכוד, אך מנכ"ל הליכוד בחר שלא לענות לבוחרי הליכוד תושבי העיר טבריה מסיבותיו הוא. כמה עצוב שטבריה שנותנת לליכוד 9,000 קולות לא מגיע להם תשובות לשאלות פשוטות. ממקורות בליכוד נמסר באופן שלא משתמע לשתי פנים הליכוד לא חתם ולא יחתום על הסכם. מה שמוביל אולי למסכנה כי פיניאן חתם בשם עצמו והוא למעשה המפרק והמפורר של הליכוד בטבריה ועל כך כבר מדברים כלל חברי הכנסת ואנשי הליכוד. ציון מתחיל להרגיש את הסוף קרב ומתקרב והוא מבין שזה הסוף.

 

חבר מועצת העיר דוד אוחנה - ראש עיריית אל-עד. האומנם?

דוד אוחנה, חבר מועצת העיר ומספר שתיים ברשימת ש"ס בעיריית טבריה, למרות שהוא משויך פוליטית לרב גפני מיהדות התורה קיבל הצעה לשמש כראש עיריית העיר אל-עד. כידוע בציבור החרדי ההצעה היא לא בגדר לך לבחירות כי אם להעניק לדוד אוחנה את התואר ראש עיר כבר עכשיו.

דוד אוחנה חבר המועצה מסר לכתבנו כי: סירבתי להצעה להיות בטוח ראש עיר באל-עד היות ואני אוהב את טבריה, קשור למקום ולעשייה בו, אוהב את הסובבים אותי ומחובר לעיר. וזה חשוב יותר מתפקיד ראש עיר במקום אליו אין לי קשר או חיבור או קשרים אנושיים עם איש באל עד. לכן אני בוחר בטבריה, באנשים כי כאן בייתי כי כל עולמי.

סה"כ 0 תגובות לכתבה זו
כוכב הצפון, 16.11.18, לא עוד רצח נשים
נעמת מרחב כנרת ביחד עם נשים נוספות בניהם מירי לוי פעילה ציבורית ציינו את יום המאבק למניעת אלימות ורצח נשים. למפגש הגיעו נשים רבות שלקחו חלק באירוע ואף האזינו בקשב רב להרצאה מרתקת מפיו של ניר אלימלך, אח של ענת אלימלך ז"ל, דוגמנית שחקנית שנרצחה. האירוע היה בסימן של "לא עוד רצח נשים".
כוכב הצפון, 16.11.18, פרשת ילדי תימן: מבצע ארצי לאיסוף דגימות DNA מבני המשפחות
ח"כ נורית קורן, היושבת בראש הועדה לחקר פרשת חטופי תימן, המזרח והבלקן הודיעה על יום מרוכז לאיסוף בדיקות DNA: "אנו פותחים במבצע ארצי וממשיכים בכל הכוח לאסוף דגימות. עד כה נאספו כ- 1500 דגימות ו- 4 ילדים מאומצים זכו להתאחד עם בני משפחותיהם הביולוגיים באמצעות הדגימות. חשוב לבוא להיבדק על-מנת שנוכל להפוך כל אבן ולהגיע לחקר האמת". היום המרוכז יערך ביום רביעי, 18.11, במרכז מורשת יהדות תימן וקהילות ישראל ברחובות. הוא מיועד לבני משפחה – הורים, אחים ואחיות.
כוכב הצפון, 16.11.18, נעים להכיר: שבוע פתוח במרכז צעירים טבריה
המשרד לפיתוח הפריפריה בנגב ובגליל יקיים בשבוע הבא (18-22.11) שבוע פתוח בכל מרכזי הצעירים בפריפריה הגיאוגרפית. המטרה, מסבירים במרכז הצעירים של טבריה, היא לאפשר לצעירי העיר להכיר את המרכז, את האפשרויות והכלים שהוא מציע. במהלך השבוע (וגם בשגרה) יהיה ניתן לקבל ייעוץ והכוונה בשלל תחומים - הכוונה לחיילים משוחררים, קריירה ועוד, וגם יהיו הרצאות וסדנאות חינמיות, כדוגמת סחר בשוק ההון.
עיתון כוכב הצפון בפייסבוק
עיתון כוכב הצפון עלה לפייסבוק, רוצים לנהל דיאלוגים עם עוד מגיבים, כנסו לפייסבוק של כוכב הצפון.
מייל אדום לשליחת חדשות
 
לוח נדל"ן בבנייה
 
יום ראשון, 18 נובמבר2018
Wאבגדהוש
4428293031010203
4504050607080910
4611121314151617
4718192021222324
4825262728293001
הבא
הקודם
בניית אתריםבניית אתרים 

© כל הזכויות שמורות ל"עיתון כוכב הצפון" טבריה, רח' הגליל 1, ת.ד 196 טבריה.