הפינה המשפטית
מאת: עו"ד נועם פנחס
 
תאונות דרכים -פגע וברח לכתבה
 עשרת הדיברות לנפגע עבודה - לכתבה
 
 
 

בקרו באתר האינטרנט
החדש של הישוב
פוריה עילית. לאתר. 
חדשות טבריה>
ללא קווי לילה

כוכב הצפון | גיליון 2344 | 6.7.18

מאת: חיים חליוה

החל משנת 2009 פועל ברחבי הארץ מיזם נהדר של משרד התחבורה, "קווי לילה" שמו. מיזם זה נועד למנוע ממבלים צעירים לנהוג לאחר בילוי במועדוני לילה כשהם בהשפעת אלכוהול. בנוסף, הותאמו מחירי קווי לילה למחירי האוטובוס הפועלים ברחבי היום, והם נועדו להקל על המבלים כלכלית בחזרתם הביתה.

בתחילה, הונהג המיזם בערים הגדולות ירושלים, תל אביב וחיפה, ואט אט התפשט ברחבי הארץ. במשך כשלוש שנים נהנו צעירי טבריה מפרוייקט זה – אוטובוס שנוסע ולוקח אותם אל מרכז בילויי הלילה בחיפה, ומחזיר אותם לעיר בשעות הקטנות של הלילה. המיזם פעל בעיר בתקופת חופשות הלימודים הפרושות לאורך השנה, בימי חמישי ומוצאי שבת.

השנה, בשונה מהשנים האחרונות, נמחקה עיר הכנרת טבריה ממפת "קווי לילה" של משרד התחבורה. פעילות המיזם הורחבה במטרופולין חיפה לערים הסובבות, למשל כרמיאל, עכו ונהריה, אך טבריה נעלמה ממפת המיזם כמו מטה קסם.

בשים לב, שר התחבורה ישראל כץ מהליכוד, העוזר שלו בצפון פיניאן, גם הוא עובד במשרד התחבורה. אז עכשיו תגידו לי האם ציון פיניאן סייע לצעירי טבריה עם עניין "קווי הלילה" בכדי שאלו ימשיכו או כהרגלו חיבל חיבל כהרגלו בקיים כפי שהוא עושה גם אצל שרים רבים? תחליטו אתם. הרי הוא טוען שיש לו קשרים, נראה שהוא מנצל את הקשרים בכדי להרע עם תושבי העיר במקום להיטיב עימם. חבל שהוא לא יוצא לבלות בפאבים בחיפה ואז הוא היה דואג לכם הצעירים כפי שדאג לעצמו בעניין חוק הפוליו ששילשל לכיסו הפרטי של פיניאן כמיליון שקל. 

נחיצותם של הקווים למען צעירי העיר טבריה היא קריטית. אם ציון פיניאן מרע לצעירי העיר מצידו האחד של המטבע ומצידו השני מבקש את תמיכתם של הצעירים עם אנשי העבודה ויש עתיד אז לאן זה יוביל אותנו? כל חברי הליכוד בעיר חייבים להעביר מסר ברור וחד משמעי לשר התחבורה, ישראל כץ, שבטבריה הוא ופיניאן  יהיו מחוקים פוליטית! ימים יגידו. ואתם הצעירים חייבים להבין במי אסור לבחור.

 

סה"כ 1 תגובות לכתבה זו
1. איפה כדאי לגור
כשתהייה מנהיגות צעירה וטובה בטבריה (כניראה שזה לא הייה ב 5 השנים הקרובות.)אז אולי טבריה תהייה כמו חיפה ותל אביב. בינתים הצעירים יבלו ויגורו בארים אחרות. ויראו חיים אחרים
א.ב.   13/07/2018
אופיר שוורץ מונה למנכ"ל החברה החדשה "צמח שיווק תוצרת חקלאית"
בחודש שעבר השיקה קבוצת צמח מפעלים חברה חדשה בשם "צמח שיווק תוצרת חקלאית", אשר מטרתה ריכוז ושיווק תוצרת המשקים החברים בקבוצה ופתיחת השוק לענפים חדשים. לתפקיד מנכ"ל החברה החדשה מונה אופיר שוורץ שהגיע היישר מתחום השיווק והמכירות של חברות גדולות במשק הישראלי.
שומרים על הכינרת: בהמשך לפיילוט המוצלח "חופים שקטים" בשנה שעברה, גיוס נרחב יחל החודש ליחידה משטרתית התנדבותית של איגוד ערים כינרת
תחת הכותרת "שומרים על הכינרת", משנים את המציאות בחופי הכינרת ומחזירים את הכינרת למשפחות. יחל החודש, גיוס נרחב ליחידה משטרתית התנדבותית, בתחום הגנת הסביבה, השומרת על איכות הסביבה ואיכות המים בסובב כינרת ובחופיה.
"נפלאות המחול והצבע" - תערוכת ציורים של דינה זילברברג בגלריית בית "דונה גרציה" טבריה
הפנינה התרבותית והייחודית המשמרת את מורשת יהדות ספרד, וסיפורה של הגבירה "דונה גרציה" נמצא כאן בטבריה.
השבוע התקיים טורניר הכדורסל המסורתי ה- 17 במספר, לזכרו של דורון קליין ז"ל
עיריית טבריה ומועדון הכדורסל עירוני טבריה בשיתוף המשפחה והחברים, פועלים זו השנה השבע עשרה ברציפות במפעל ההנצחה ע"ש דורון קליין ז"ל, ע"י קיומו של אירוע ספורטיבי המשלב פעילות ילדים, נוער ובוגרים.
עמוס טל ז"ל טורניר כדורסל ראשון לזכרו
תושבי היישוב "גבעת אבני" שבגליל התחתון, חבריו הטובים של עמוס טל ז"ל, בני המשפחה ומוקירי זכרו התאחדו יחדיו בכדי להנציח את זכרו של עמוס במסורת דרך הספורט שהוא כה אהב, והוחלט על משחק כדורסל שנתי שיתקיים לזכרו מיידי שנה.
עיתון כוכב הצפון בפייסבוק
עיתון כוכב הצפון עלה לפייסבוק, רוצים לנהל דיאלוגים עם עוד מגיבים, כנסו לפייסבוק של כוכב הצפון.
מייל אדום לשליחת חדשות
 
לוח נדל"ן בבנייה
 
יום רביעי, 20 פברואר2019
Wאבגדהוש
527282930310102
603040506070809
710111213141516
817181920212223
924252627280102
הבא
הקודם
בניית אתריםבניית אתרים 

© כל הזכויות שמורות ל"עיתון כוכב הצפון" טבריה, רח' הגליל 1, ת.ד 196 טבריה.