בקרו באתר האינטרנט
החדש של הישוב
פוריה עילית. לאתר. 
חדשות טבריה>
אושרה הצעתו של חבר מועצת העיר רפאל טרבלסי למתן הנחה בארנונה למשרתי מילואים.

כוכב הצפון | גיליון 2335 | 4.5.18

 

השבוע התכנסה ישיבת מועצת העיר ודנה בין הנושאים בהצעתו של חבר מועצת העיר רפאל טרבלסי אשר מבקשת לאשר מתן הנחה בארנונה למשרתי מילואים פעילים.

כזכור, חבר מועצת העיר רפאל טרבלסי הגיש לפני כארבע שנים את הצעתו והופתע לגלות התנגדות ו"גרירת רגליים" תוך חוסר מנהיגות ויכולת לקבל החלטות, מצד גורמים פוליטיים מקומיים, טרבלסי לא וויתר והעלה את הנושא בפני סגן שר הביטחון, הרב אלי בן דהן. כך שהאחרון הכין תיקון לחוק ברמה הארצית והעביר את הנושא במשרד הפנים.

לאחר כל הדרך הארוכה שעבר טרבלסי עם בן דהן, החזיר את ההצעה טרבלסי למועצת העיר והעביר את ההחלטה.

חבר מועצת העיר רפאל טרבלסי אמר "אני מברך על ההחלטה המטיבה עם משרתי המילואים שעלינו לזכור שהם עמוד השדרה של החברה הישראלית ואנו חייבים להם המון תודה והערכה. כלל לא מובן מאליו שבאמצע החיים קמים אנשי המילואים עוזבים את שגרת חייהם והולכים לשרת ולהגן על מדינת ישראל ותושביה" עוד הוסיף טרבלסי ועקץ את ראש הרשות "קיבלנו היום החלטה חשובה באיחור של ארבע שנים, הצעתי לפני כשנה וחצי מתווה שנותן פיתרון לבעיית אזורי הרישום. בואו נקבל החלטה אמיצה ונכונה לטובת מערכת החינוך ובכך נייעל את המערכת מבלי להמתין עוד שלוש שנים"

 

"מחזירים עטרה ליושנה"

בישיבה שהתקיימה לפני כחודשיים בין חבר מועצת העיר רפאל טרבלסי למנהלי בתי הספר היסודי של החמ"ד טבריה, מירב עטיה – מנהלת ביה"ס תחכמוני, חי דמרי – מנהל ביה"ס נועם בנים ותמי לוגסי – מנהלת ביה"ס נועם בנות. החליטו המנהלים להחזיר עטרה ליושנה ולקחת עליהם את האחריות להשתתפות בתהלוכת רבי מאיר בעל הנס.

ואכן, השנה הגיעו אלפי תלמידים יחד עם הוריהם מבתי הספר, תחכמוני, נועם בנים ונועם בנות דבר ששדרג רבות את התהלוכה והפך אותה לסגנונית, עוצמתית ומרגשת במיוחד. אגב, ביה"ס תחכמוני עבורו זה מורשת שהם משתתפים כבר שנים רבות ואף הופיעו להקת "פרחי תחכמוני" בבמה המרכזית.

כמו כן, כמו בכל שנה גם תנועת "בני עקיבא" סניף מרכז ושיכון ד' לקחו חלק פעיל בתהלוכה ובשמחת ספרי התורה.

חבר מועצת העיר רפאל טרבלסי בירך את מנהלי בתי הספר, את צוותי החינוך, את ההורים והתלמידים "את הערכים, האחדות והעוצמה של הציבור הדתי לאומי בטבריה אי אפשר לקחת. שילוב של בתי הספר היסודיים, תחכמוני, נועם בנים ונועם בנות יחד עם תנועת "בני עקיבא" הם הדרך הנכונה למיסוד כוחנו והצלחתנו ביעדים העתידיים. היה מרגש לראות אבות ובנים צועדים ושמחים בתהלוכת רבי מאיר בעל הנס, רוקדים ושמחים יחד עם ספרי התורה. ספר החוקים והמשפטים שמאחד את עם ישראל כלו – חילוני, דתי וחרדי – כי כולנו בית יהודי גדול וחזק".

 


סה"כ 0 תגובות לכתבה זו
כוכב הצפון, 2.8.18, קייטנת כיופים במתנ"ס פירסט
מתנ"ס פירסט בהנהלתו של יום טוב אליהו וצוות עובדיו המסורים עושים פלאים לילדים במהלך קיץ 2018 בקייטנת כיופית המתקיימת במתנ"ס בחודשים יולי ואוגוסט. הילדים נהנים ממגוון עשיר ורחב של פעילויות יצירה, בילוי, הנאה, כיופים כמו גם פעילויות חינוכיות ומפנקות. הילדים המאושרים וההורים שעוד יותר מאושרים הרעיפו על הצוות במתנ"ס מחמאות רבות והילדים חוגגים ומאושרים עד השמיים. אז כל שנותר הוא לאחל לילדים תמשיכו לעשות חיים בקייטנת כיופים במתנ"ס. מתנ"ס פירסט מעניק מגוון שרותים לאוכלוסיה בעיר טבריה, החל מהילדים הקטנים ועד לחינוך ולימודים למבוגרים. כל שצריך זה רק לברר פרטים במזכירות בטוח יש משהו שיתאים גם לכם.
כוכב הצפון, 2.8.18, ילדי טבריה והסביבה ממשיכים ליהנות מהופעות הקיץ בBIG FASHION DANILOF טבריה
ילדי טבריה והסביבה ממשיכים לפקוד את הקניון בכל שבוע וליהנות ממיטב אמני הילדים והנוער בקניון BIG FASHION DANILOF טבריה. השבוע הגיעה אלינו ביום שני אנה זק - כוכבת הנוער הבינלאומית הראשונה של ישראל במופע בלווי רקדנים! מאות בני נוער שרו, רקדו ואף הצטלמו עם הכוכבת. וביום רביעי נהנו הקטנטנים במופע של מטוסי העל - כוכבי הסדרה המצליחה מערוץ הופ! במופע חובק עולם. ומה מחכה לנו השבוע? מולי וצומי מגיעים אלינו לעשות שמח והיישר מגיאורגיה – קרקס אקרוסטארם במופע סוחף! יום שני 06.08 בשעה 18:00 הופעה של מולי ומוצי. יום רביעי 08/08 בשעה 18:00 קרקס אקרוסטארם
כוכב הצפון, 2.8.18, שיפוץ מחלקת ילודים ופגיה
בשבוע שעבר החלו עבודות שיפוצים במחלקות ילודים ופגיה של המרכז הרפואי פדה-פוריה, לחידוש , שיפוץ ושדרוג המחלקות. בשל העבודות הועברו התינוקות ליחידה זמנית ששטחה מצומצם, במחלקת היולדות. בשל כך, בתקופת השיפוץ שתארך מספר שבועות, התינוקות ישהו לצד האימהות, בביות מלא. אנו מתנצלים על אי הנוחות הכרוכה במצב זה. ופועלים בכל דרך לקיצור תקופת השיפוצים. צוות המחלקות עומד לרשות היולדות לסיוע, תמיכה והדרכה במהלך כל האשפוז.
עיתון כוכב הצפון בפייסבוק
עיתון כוכב הצפון עלה לפייסבוק, רוצים לנהל דיאלוגים עם עוד מגיבים, כנסו לפייסבוק של כוכב הצפון.
מייל אדום לשליחת חדשות
 
לוח נדל"ן בבנייה
 
יום חמישי, 16 אוגוסט2018
Wאבגדהוש
3129303101020304
3205060708091011
3312131415161718
3419202122232425
3526272829303101
הבא
הקודם
בניית אתריםבניית אתרים 

© כל הזכויות שמורות ל"עיתון כוכב הצפון" טבריה, רח' הגליל 1, ת.ד 196 טבריה.