הפינה המשפטית
מאת: עו"ד נועם פנחס
 
תאונות דרכים -פגע וברח לכתבה
 עשרת הדיברות לנפגע עבודה - לכתבה
 
 
 

בקרו באתר האינטרנט
החדש של הישוב
פוריה עילית. לאתר. 
חדשות עמק הירדן>
אגודת המים מסייעת למגמת החקלאות של תיכון בית ירח בעמק הירדן

כוכב הצפון | גיליון 2335 | 4.5.18

אריק ראובני מנכ"ל אגודת המים: "טבעי בעינינו שתלמידים מעמק הירדן, שחקלאות, חדשנות ופיתוח חרוטים על דגלו, ילמדו את מקצוע החקלאות ואנחנו שמחים לתמוך בביה"ס ובתלמידיו בתחום הלימודים החשוב הזה גם השנה."

אגודת המים החליטה בישיבת  הנהלה האחרונה לתרום תרומה כספית למגמת החקלאות של תיכון בית ירח .

מגמת החקלאות פועלת בתיכון ומזמינה את התלמידים ללמוד על החקלאות הישראלית והישגיה. מקצוע החקלאות הוא מקצוע יישומי עתיר ידע מדעי ולכן לומדים התלמידים גם על  מושגים ועקרונות מתחום המקצועות המדעיים כגון: ביולוגיה, כימיה, מדעי כדור הארץ, מדעי הסביבה. תלמידי המגמה נבחנים בבחינות בגרות בהיקף של 5 יחידות ביניהם בחקלאות צומח והתמחות במטעים.

אגודת המים תורמת למגמת החקלאות בתיכון בית ירח זו משנת 2013 ברציפות, ורואה את פיתוח החקלאות בעמק הירדן, הן כמקור לפרנסת החברים והן כמעשה ציוני לאומי, בפרט כאשר מדובר על יישובי ספר הקובעים את גבולות המדינה.

אגודת המים הינה האגודה שיתופית חקלאית אשר הוקמה ב- 1978 על ידי מספר קיבוצים בעמק ירדן ומטרתה אספקת מים לשטחי החקלאות הפרוסים בעמק הירדן ובעלות נוחה לחקלאים. בנוסף מספקת האגודה מי שתייה לכל אזור דרום עמק הירדן ומתחזקת מערכות ניקוז וביוב. האגודה פועלת ללא מטרות רווח ומתנהלת ע"י ועד הנהלה שנבחר באסיפה כללית של החברים באגודה.

בתמונה:  צד ימין עודד שמיר – יו"ר האגודה, אמצע שרון שדה – מנהל בית ירח. צד שמאל – אריק ראובני – מנכ"ל האגודה.


סה"כ 0 תגובות לכתבה זו
תודה למועדון הסריגה של רינה פנחסוב
במפגש מיוחד הודה מנהל המרכז הרפואי פדה - פוריה לרינה פנחסוב ונשות "מועדון הסריגה של כפר סירקין" אשר התגייסו למען שדרוג חדר ההורים בפגייה. במפגש חמים ומיוחד בכפר סירקין, הודו ד"ר ארז און מנהל המרכז הרפואי פדה-פוריה ומיה צבן, דוברת המרכז הרפואי והממונה על קשרי קהילה, לרינה פנחסוב ולארבעים חברות מועדון הסריגה של רינל'ה אשר גם השנה ארגנו יריד מכירות מיוחד לגיוס כספים למען המרכז הרפואי. במפגש החגיגי העניקה רינה לד"ר און סכום של 25,000 ₪ הכולל את הכספים שגויסו במהלך היריד ותרומה נוספת בסך 5,000 ₪ שהוסיף בנדיבות רבה, בעלה של רינה, מוטי פנחסוב. מיה צבן, ציינה כי הכספים גויסו השנה לקראת שיפוץ ושדרוג חדר אשר ישמש את ההורים אשר ילדיהם מאושפזים בפגייה.
חיים סתתיהו, מנכ"ל תיירות עין גב, כינס את כל מנהלי התיירות לסדנת משא ומתן בהנחיית אלון אפרת.
"הסדנה נערכה ב'חדר השלום' בבית גבריאל, על שפת הכינרת, בו התקיימו שיחות השלום עם ירדן ב- 10 בנובמבר 1994, כצעד המשך לחתימת השלום ההיסטורית בערבה, אושרו החתימות והחוזה בין שתי המדינות במעמד המלך חוסיין וראש הממשלה יצחק רבין, זכרם לברכה, דיפלומטים ואישים רבים אחרים, שהתכנסו לרגל האירוע בבית גבריאל. אין ספק, כי זהו מקום מתאים לניהול סדנת משא ומתן ושיבוא שוב שלום" אומר סתתיהו.
עיתון כוכב הצפון בפייסבוק
עיתון כוכב הצפון עלה לפייסבוק, רוצים לנהל דיאלוגים עם עוד מגיבים, כנסו לפייסבוק של כוכב הצפון.
מייל אדום לשליחת חדשות
 
לוח נדל"ן בבנייה
 
יום חמישי, 17 ינואר2019
Wאבגדהוש
130310102030405
206070809101112
313141516171819
420212223242526
527282930310102
הבא
הקודם
בניית אתריםבניית אתרים 

© כל הזכויות שמורות ל"עיתון כוכב הצפון" טבריה, רח' הגליל 1, ת.ד 196 טבריה.