הפינה המשפטית
מאת: עו"ד נועם פנחס
 
תאונות דרכים -פגע וברח לכתבה
 עשרת הדיברות לנפגע עבודה - לכתבה
 
 
 

בקרו באתר האינטרנט
החדש של הישוב
פוריה עילית. לאתר. 
חדשות עמק הירדן>
המהפכה נמשכת! איגוד ערים כינרת ומשטרת ישראל מתכוננים לחופים שקטים גם ביום העצמאות!

כוכב הצפון | גיליון 2332 | 12.4.18

 

 

גם ביום העצמאות ישמר השקט בכינרת. זאת, לאור הצלחה הכבירה של מהפיכת 'החופים השקטים' שהובילו 'איגוד ערים כינרת' ומשטרת ישראל- עם פתיחת עונת הרחצה הנוכחית ותוצאותיה החיוביות עם עלייה של 30 אחוזים במספר הנופשים בחופים במהלך הפסח.

באיגוד ערים כינרת ורשות הכינרת ציינו כי ערב פתיחת העונה, הוחלט להכריז על חופי הכינרת של האיגוד כ"חופים שקטים", באופן גורף לכל אורך השנה, כולל חגים ומועדים.

ברשות הכינרת אומרים: "קיימים מקומות בהם ניתן להשמיע מוסיקה רועשת ובמות בידור בכל הערים. עם ישראל הצביע ברגליים ומעוניין לנפוש בחופי הכינרת השקטים , ולכן האכיפה למען חופים שקטים עבור הציבור המעוניין בכך, תתקיים לאורך כל עונת הרחצה כולל יום העצמאות. כבר בחג הפסח, הוכחנו שניתן לחגוג ליהנות ולבלות, גם ללא מוסיקה רועשת המפריעה לכלל הציבור הנופש בחוף וכך יהיה גם ביום העצמאות. אנו מזמינים את הציבור ליהנות מחופי הכינרת השקטים ללא רעש. בשלווה ובטחון" הבהירו ברשות הכינרת.

במהלך יום העצמאות צפויים לקלוט בחופי איגוד ערים כינרת, אלפי נופשים לפיקניקים ומנגלים, להם מציע איגוד ערים כינרת- מבחר חופים לכל המשפחה.  צוותי ההסברה של רשות הכינרת יסיירו בין הנופשים בחופים, יחלקו שקיות לאיסוף אשפה ויסבירו לציבור הנופשים את חשיבות השמירה על ניקיון הסביבה ומקורות המים.

על מנת לתת מענה לעשרות אלפי הנופשים הצפויים לפקוד את החופים, החליטו ברשות הכינרת, כי שירותי ההצלה בחופי איגוד ערים כינרת, יפעלו עד לשעה 19:00, במהלך יום העצמאות וביום שישי שלאחריו. ברשות הכינרת מבקשים מציבור הנופשים לנהוג באחריות, לרחוץ רק בחופים המוכרזים ובסמוך לסוכות ההצלה ולהישמע להוראות המצילים!.

עוד מציינים ברשות הכינרת, כי ביום העצמאות יתוגברו צוותי חובשים ועזרה ראשונה ויפעלו

במשך 24 שעות ביממה. תתבצע אכיפה מוגברת של חוקי החנייה בחופים וכבישי הגישה אליהם, בשיתוף עם משטרת ישראל, שתהיה בשטח בנוכחות כוחות מתוגברים בחופים, על מנת לאכוף את מהפיכת החופים השקטים וכן אכיפה מוגברת בצירי התנועה הראשיים ובכניסות לחופים. כלי רכב שיחנו במקומות אסורים ייגררו.

על מנת להקל על הגעת הנופשים לחופשי הכינרת ולמנוע עומס על הכבישים- יופעל גם שאטל 'סובב כינרת' שיסיע בחינם את הנופשים ביום העצמאות (חמישי), החל מהשעה 10:00 בבוקר ועד 20:00 בערב. בכל שעתיים יצא הקו מתחנת גליל סנטר בטבריה, יקיף את כל האגם הלאומי וישוב בחזרה.

עוד קודם לכן, עם כניסת יום הזיכרון לחללי מערכות ישראל (17.4) תיסגר הכניסה לחופי איגוד ערים כינרת החל מהשעה 16:00 ועד למחר (יום רביעי, 18.4) בשעה 16:00. 


סה"כ 0 תגובות לכתבה זו
תודה למועדון הסריגה של רינה פנחסוב
במפגש מיוחד הודה מנהל המרכז הרפואי פדה - פוריה לרינה פנחסוב ונשות "מועדון הסריגה של כפר סירקין" אשר התגייסו למען שדרוג חדר ההורים בפגייה. במפגש חמים ומיוחד בכפר סירקין, הודו ד"ר ארז און מנהל המרכז הרפואי פדה-פוריה ומיה צבן, דוברת המרכז הרפואי והממונה על קשרי קהילה, לרינה פנחסוב ולארבעים חברות מועדון הסריגה של רינל'ה אשר גם השנה ארגנו יריד מכירות מיוחד לגיוס כספים למען המרכז הרפואי. במפגש החגיגי העניקה רינה לד"ר און סכום של 25,000 ₪ הכולל את הכספים שגויסו במהלך היריד ותרומה נוספת בסך 5,000 ₪ שהוסיף בנדיבות רבה, בעלה של רינה, מוטי פנחסוב. מיה צבן, ציינה כי הכספים גויסו השנה לקראת שיפוץ ושדרוג חדר אשר ישמש את ההורים אשר ילדיהם מאושפזים בפגייה.
חיים סתתיהו, מנכ"ל תיירות עין גב, כינס את כל מנהלי התיירות לסדנת משא ומתן בהנחיית אלון אפרת.
"הסדנה נערכה ב'חדר השלום' בבית גבריאל, על שפת הכינרת, בו התקיימו שיחות השלום עם ירדן ב- 10 בנובמבר 1994, כצעד המשך לחתימת השלום ההיסטורית בערבה, אושרו החתימות והחוזה בין שתי המדינות במעמד המלך חוסיין וראש הממשלה יצחק רבין, זכרם לברכה, דיפלומטים ואישים רבים אחרים, שהתכנסו לרגל האירוע בבית גבריאל. אין ספק, כי זהו מקום מתאים לניהול סדנת משא ומתן ושיבוא שוב שלום" אומר סתתיהו.
עיתון כוכב הצפון בפייסבוק
עיתון כוכב הצפון עלה לפייסבוק, רוצים לנהל דיאלוגים עם עוד מגיבים, כנסו לפייסבוק של כוכב הצפון.
מייל אדום לשליחת חדשות
 
לוח נדל"ן בבנייה
 
יום חמישי, 17 ינואר2019
Wאבגדהוש
130310102030405
206070809101112
313141516171819
420212223242526
527282930310102
הבא
הקודם
בניית אתריםבניית אתרים 

© כל הזכויות שמורות ל"עיתון כוכב הצפון" טבריה, רח' הגליל 1, ת.ד 196 טבריה.