הפינה המשפטית
מאת: עו"ד נועם פנחס
 
תאונות דרכים -פגע וברח לכתבה
 עשרת הדיברות לנפגע עבודה - לכתבה
 
 
 

בקרו באתר האינטרנט
החדש של הישוב
פוריה עילית. לאתר. 
חדשות עמק הירדן>
עשרות מחקלאי עמק הירדן התכנסו לאירוע המגדלים השנתי של תאגידי צמח

כוכב הצפון | גיליון 2331 | 29.3.18

 

עשרות מחקלאי עמק הירדן התכנסו לאירוע המגדלים השנתי של תאגידי צמח בסימן שת"פ מפעלי צמח לשיווק התוצרת החקלאית תחת מותג משותף

עשרות מחקלאי אזור עמק הירדן, התכנסו ביום חמישי האחרון, בחצר המטופחת של בית האריזה לתירס במפעל 'צמח אבוקדו', במסגרת אירוע המגדלים השנתי של תאגידי צמח ('צמח בננות', 'צמח אבוקדו' ו-'צמח שקדים').

האירוע סיכם את שנת 2017, אשר הוגדרה כשנה מוצלחת, בה נרשמה מגמת עליה במרבית מדדי התוצרת החקלאית של ‏תאגידי צמח.

האירוע השנתי עמד בסימן שיתוף הפעולה בין תאגידי צמח לשיווק תוצרת חקלאית בשוק המקומי, תחת המותג 'צמח תוצרת ‏חקלאית'.

מנכ"ל מפעלי צמח ומשקי עמק הירדן, מנשה (מנש) שלום אמר: "אנו חווים צמיחה והתחדשות בתאגידי הצומח ופנינו קדימה להשקעות רחבות היקף, בין היתר, קידומו של המותג 'צמח תוצרת חקלאית'. השקעות אלו ישפרו ויוסיפו למופע ולאיכות הפרי המיוצר בתאגידנו, ולמיצובו בקדמת השיווק. כמו כן, במקביל ובמשותף עם המכללה אנו עומדים להשקיע בהקמת 'מרכז לחדשנות' שיעסוק במיזמי הייטק בתחום החקלאות והמזון".

עוד נשאו דברים: מנכ״ל 'צמח בננות', משה נבון ומנכ״ל 'צמח אבוקדו', אבי אייזנברג. שיאו של הערב כלל מופע סטנד אפ של הקומיקאי גיל קופטש.

 

סה"כ 0 תגובות לכתבה זו
תודה למועדון הסריגה של רינה פנחסוב
במפגש מיוחד הודה מנהל המרכז הרפואי פדה - פוריה לרינה פנחסוב ונשות "מועדון הסריגה של כפר סירקין" אשר התגייסו למען שדרוג חדר ההורים בפגייה. במפגש חמים ומיוחד בכפר סירקין, הודו ד"ר ארז און מנהל המרכז הרפואי פדה-פוריה ומיה צבן, דוברת המרכז הרפואי והממונה על קשרי קהילה, לרינה פנחסוב ולארבעים חברות מועדון הסריגה של רינל'ה אשר גם השנה ארגנו יריד מכירות מיוחד לגיוס כספים למען המרכז הרפואי. במפגש החגיגי העניקה רינה לד"ר און סכום של 25,000 ₪ הכולל את הכספים שגויסו במהלך היריד ותרומה נוספת בסך 5,000 ₪ שהוסיף בנדיבות רבה, בעלה של רינה, מוטי פנחסוב. מיה צבן, ציינה כי הכספים גויסו השנה לקראת שיפוץ ושדרוג חדר אשר ישמש את ההורים אשר ילדיהם מאושפזים בפגייה.
חיים סתתיהו, מנכ"ל תיירות עין גב, כינס את כל מנהלי התיירות לסדנת משא ומתן בהנחיית אלון אפרת.
"הסדנה נערכה ב'חדר השלום' בבית גבריאל, על שפת הכינרת, בו התקיימו שיחות השלום עם ירדן ב- 10 בנובמבר 1994, כצעד המשך לחתימת השלום ההיסטורית בערבה, אושרו החתימות והחוזה בין שתי המדינות במעמד המלך חוסיין וראש הממשלה יצחק רבין, זכרם לברכה, דיפלומטים ואישים רבים אחרים, שהתכנסו לרגל האירוע בבית גבריאל. אין ספק, כי זהו מקום מתאים לניהול סדנת משא ומתן ושיבוא שוב שלום" אומר סתתיהו.
עיתון כוכב הצפון בפייסבוק
עיתון כוכב הצפון עלה לפייסבוק, רוצים לנהל דיאלוגים עם עוד מגיבים, כנסו לפייסבוק של כוכב הצפון.
מייל אדום לשליחת חדשות
 
לוח נדל"ן בבנייה
 
יום חמישי, 17 ינואר2019
Wאבגדהוש
130310102030405
206070809101112
313141516171819
420212223242526
527282930310102
הבא
הקודם
בניית אתריםבניית אתרים 

© כל הזכויות שמורות ל"עיתון כוכב הצפון" טבריה, רח' הגליל 1, ת.ד 196 טבריה.