הפינה המשפטית
מאת: עו"ד נועם פנחס
 
תאונות דרכים -פגע וברח לכתבה
 עשרת הדיברות לנפגע עבודה - לכתבה
 
 
 

בקרו באתר האינטרנט
החדש של הישוב
פוריה עילית. לאתר. 
חדשות גליל תחתון>
ת.ז. אריאל בוקר - המועמד לראשות המועצה האזורית גליל תחתון

כוכב הצפון | גיליון 2321 | 18.1.18


אריאל בוקר (45) יועץ בכיר למשרדי ממשלה ופרוייקטור במיזמיים לאומיים, חקלאי ומושבניק מהישוב שדה אילן שבגליל התחתון, בעל תואר ראשון בכלכלה וניהול, תואר שני במינהל עסקים ובניהול נדל"ן, שמאי מקרקעין וחקלאות, יועץ נגישות.

אריאל בוקר, 45, אב לארבעה ילדים, נטע 21, נדב 18, נעה ונעמה 14, נשוי לרוחלה עובדת סוציאלית. 

בוקר, בעל משק חקלאי פעיל בתחום רפת החלב וענף המטילות. במקביל פיתח בעשורים האחרונים קריירה בתחום ניהול פרויקטים וייעוץ כלכלי עבור משרדי הממשלה בתחומים מגוונים, תחבורה, דיור, חקלאות, הגנת סביבה ועוד.

אריאל החליט להתמודד לראשות המועצה האזורית בגליל התחתון במטרה להעניק ולתת מכישוריו ויכולותיו לטובת הגליל התחתון ותושביו. מזה זמן שהוא מתארגן לקראת הבחירות ופועל בקרב היישובים והאנשים. לאור הודעת מוטי דותן, מהשבוע שעבר, הודעה שפתחה באופן רשמי את המרוץ לראשות התחיל, "כוכב הצפון" החליט להציג את אריאל בוקר המועמד לראשות המועצה, את פועלו ואת כישוריו.

"סימנתי מטרות ויעדים ואני יוצא לדרך נחוש כתמיד לבצע את התפקיד במסירות, באמונה ומתוך תחושת שליחות ציבורית להעניק את הערך המוסף לגליל התחתון מתוך ניסיוני וכישוריי". 

בעוד כ-9 חודשים יבחרו תושבי המועצה האזורית בגליל התחתון את המועמד והאיש המועדף עליהם להמשיך להוביל את עתידם ואת עתיד הגליל התחתון.  עיתון "כוכב הצפון" העוקב אחר הזירה הפוליטית באזורנו חושף לראשונה את אחד המועמדים היותר מעניינים ורציניים, הפועל לא מכבר בשטח, נפגש עם אנשים רבים מישובים שונים שומע ומשמיע. אריאל, מבטיח להביא את הידע והניסיון שצבר בזירה הארצית לזירה המקומית האומר כי: ”מבחינתי יש רק פרוייקט אחד חשוב והוא הגליל התחתון" אומר אריאל.  אריאל ביצע שורת תפקידים במהלך חייו הן כאדם פרטי והן כאיש ציבור שעבד עם המועצה. אריאל שימש כיו"ר ועד מקומי בשדה אילן, רב"ש ומתנדב ביחידת המתמיד. יש המכירים אותו כאיש למשימות מיוחדות ופרויקטים מורכבים לטובת המועצה. בכיר במועצה העיד עליו "אריאל מקושר מאד בחלונות הגבוהים". הרבה בשל היותו יועץ בכיר למשרדי הממשלה השונים בדגש על מלווה פרויקטים לאומיים. המועצה מצידה יצאה  נשכרת בעקבות קשריו והיכולות שלו להתניע ולהניע תהליכים, ממשקי העבודה מולו היו מקצועיים ובסך הכל, ניכר שהוא יודע לנהל צוותי עבודה ולהוציא לפועל תוכניות עבודה, בד בבד  גם לדבר עם בכירי משרדי הממשלה ברמה של שרים ומנכלי"ם.

כששאלנו את אריאל למה בחרת לרוץ לראשות הגליל התחתון השיב בהתרגשות: ”בעיני יש שני מקומות חשובים עבורי, ירושלים - בירת ישראל, הגליל התחתון - הבית שלי! לאחר למעלה משני עשורים שאני פועל במישור הלאומי, הגיע הזמן לעשות למען הבית שלי - הבית שלנו.

בגליל התחתון גרים אנשים מדהימים מלח הארץ - חקלאים, מושבניקים, אנשי חינוך ורוח, אמנים ויוצרים, דתיים וחילונים, מושבים וקיבוצים, ישובים קהילתיים ותיקים וחדשים - אנשי אדם ואדמה שצריכים לקבל את העדיפות הלאומית".

בוקר שימש גם עד לפני זמן קצר יועץ כלכלי למועצה לענף החלב. כיום מייעץ למטה הדיור הלאומי, במסגרת פרויקט "מחיר למשתכן" ברחבי הארץ - עבור משרד השיכון ומשרד האוצר. משמש גם כיועץ כלכלי של המוסד לביטוח לאומי - "החל משנת 2008 שם טיפל בין היתר בתקציבים עבור כפר נהר הירדן.

בוקר עמד בראש צוות הבקרה של משרד התחבורה על כל הפרוייקטים התחבורתיים הגדולים שמבצעת חב' נתיבי ישראל (מע"צ) בהקיף תקציבי של 29 מיליארד שקל לתוכנית החומש של משרד התחבורה. במשרד החקלאות בוקר נקרא אל הדגל ונבחר בשנת 2006 לטפל במפוני גוש קטיף ולסייע להם לחזור לפעילות חקלאית ולשקם את פעילותם הכלכלית.

קצרה היריעה מלפרט את כל פועלו של האיש אך אני בטוח כי יש עוד זמן רב בו נחשוף את כל כישוריו, פועלו, מעשיו, של אריאל בוקר שיכולים להיות לו כראש מועצה כלי עזר לקדום המועצה. כישוריו חובקים נושאים רבים והם אינם מעטים.


סה"כ 0 תגובות לכתבה זו
בתי משפט השלום במחוז הצפון זכו בפרס יוקרתי לשיפור מצוינות ארגונית במשרדי הממשלה. הנשיא פורת החמיא לעורכי הדין במחוז על תרומתם לזכייה.
כמדי שנה, נערכת תכנית פרס לצוותי שיפור מצוינות ארגונית במשרדי הממשלה וביחידות הסמך של האגף לאיכות ומצוינות בנציבות שירות המדינה. מטרת התכנית היא לעודד ולהוקיר יוזמות צוותיות לקידום המצוינות הארגונית, המבוססות על מתודולוגיות מקובלות לעבודת צוותי שיפור. להמשך כתבה.
דוד אוחנה: "רון קובי פוגע בילדים מיוחדים ללא סיבה מיוחדת"
כ-10 שנים פועלת באזורנו עמותת "שמעיה", אשר פעילותה בארץ מתפרשת על שנים רבות עוד יותר. העמותה הוקמה במטרה לתת מענה לילדים ומבוגרים הסובלים מליקויי שמיעה. עד היום, נאלצים ילדים מיוחדים אלו למצוא מענה טיפולי בבריכה ובמועדוניות מחוץ לעיר. מדובר בילדים מכל קצוות הקשת, ללא שיוך למגזר זה או אחר. להמשך כתבה.
השנה ימלאו 43 שנים לנפילתו של יוני נתניהו ז"ל במבצע אנטבה.
מאת: ח"כ יואב קיש זהו ציטוט של אחד ממכתביו שהופך בימים אלו לרלוונטי מתמיד: "אני מעדיף לחיות כאן תוך לחימה מתמשכת, מלהיות חלק מן העם היהודי הנודד. כל מקרה של התפשרות יגרום לקירוב הקץ. כיוון שאין לי כוונות לספר לנכדים שלי על מדינת היהודים במאה העשרים כעל אפיזודה חולפת וקצרה באלפי שנות נדודים, אני מתכונן להיאחז כאן בכוח רב". להמשך כתבה.
נוער מד"א - הנוער שעושה חיים
ביום ג' השבוע סיימו כ-50 בני נוער קורס מגישי עזרה ראשונה בתחנת מד"א בטבריה. בטקס מרגש הוסמכו החניכים כמגישי עזרה ראשונה וקיבלו תעודות סיום ואת מדי הארגון. להמשך כתבה.
הסיפור של השבוע קפץ לי בגלל ידיעה קצרה וזניחה בחדשות..
הגעתי אל דני ודנה בפעם הראשונה הביתה, זוג צעיר בני 30 בערך עם שני ילדים קטנים, חיים בדירה שכורה ומרוויחים לא רע, הוא מרוויח מחברה שהקים והיא עצמאית בתחילת דרכה. הכסף נכנס אבל החשבון מראה מינוס שכבר חצה את ה- 30,000. אז אנחנו מקשקשים ואני מתחיל בסדרת שאלות להבין איפה נמצא הבלאגן הגדול. אני עובר על רשימה שיש לי, של כל האלמנטים הגדולים שנמצאים ברשימת ההוצאות של זוג. להמשך כתבה.
עיתון כוכב הצפון בפייסבוק
עיתון כוכב הצפון עלה לפייסבוק, רוצים לנהל דיאלוגים עם עוד מגיבים, כנסו לפייסבוק של כוכב הצפון.
מייל אדום לשליחת חדשות
 
לוח נדל"ן בבנייה
 
יום חמישי, 18 יולי2019
Wאבגדהוש
2730010203040506
2807080910111213
2914151617181920
3021222324252627
3128293031010203
הבא
הקודם
בניית אתריםבניית אתרים 

© כל הזכויות שמורות ל"עיתון כוכב הצפון" טבריה, רח' הגליל 1, ת.ד 196 טבריה.