הפינה המשפטית
מאת: עו"ד נועם פנחס
 
תאונות דרכים -פגע וברח לכתבה
 עשרת הדיברות לנפגע עבודה - לכתבה
 
 
 

בקרו באתר האינטרנט
החדש של הישוב
פוריה עילית. לאתר. 
חדשות גליל תחתון>
ת.ז. אריאל בוקר - המועמד לראשות המועצה האזורית גליל תחתון

כוכב הצפון | גיליון 2321 | 18.1.18


אריאל בוקר (45) יועץ בכיר למשרדי ממשלה ופרוייקטור במיזמיים לאומיים, חקלאי ומושבניק מהישוב שדה אילן שבגליל התחתון, בעל תואר ראשון בכלכלה וניהול, תואר שני במינהל עסקים ובניהול נדל"ן, שמאי מקרקעין וחקלאות, יועץ נגישות.

אריאל בוקר, 45, אב לארבעה ילדים, נטע 21, נדב 18, נעה ונעמה 14, נשוי לרוחלה עובדת סוציאלית. 

בוקר, בעל משק חקלאי פעיל בתחום רפת החלב וענף המטילות. במקביל פיתח בעשורים האחרונים קריירה בתחום ניהול פרויקטים וייעוץ כלכלי עבור משרדי הממשלה בתחומים מגוונים, תחבורה, דיור, חקלאות, הגנת סביבה ועוד.

אריאל החליט להתמודד לראשות המועצה האזורית בגליל התחתון במטרה להעניק ולתת מכישוריו ויכולותיו לטובת הגליל התחתון ותושביו. מזה זמן שהוא מתארגן לקראת הבחירות ופועל בקרב היישובים והאנשים. לאור הודעת מוטי דותן, מהשבוע שעבר, הודעה שפתחה באופן רשמי את המרוץ לראשות התחיל, "כוכב הצפון" החליט להציג את אריאל בוקר המועמד לראשות המועצה, את פועלו ואת כישוריו.

"סימנתי מטרות ויעדים ואני יוצא לדרך נחוש כתמיד לבצע את התפקיד במסירות, באמונה ומתוך תחושת שליחות ציבורית להעניק את הערך המוסף לגליל התחתון מתוך ניסיוני וכישוריי". 

בעוד כ-9 חודשים יבחרו תושבי המועצה האזורית בגליל התחתון את המועמד והאיש המועדף עליהם להמשיך להוביל את עתידם ואת עתיד הגליל התחתון.  עיתון "כוכב הצפון" העוקב אחר הזירה הפוליטית באזורנו חושף לראשונה את אחד המועמדים היותר מעניינים ורציניים, הפועל לא מכבר בשטח, נפגש עם אנשים רבים מישובים שונים שומע ומשמיע. אריאל, מבטיח להביא את הידע והניסיון שצבר בזירה הארצית לזירה המקומית האומר כי: ”מבחינתי יש רק פרוייקט אחד חשוב והוא הגליל התחתון" אומר אריאל.  אריאל ביצע שורת תפקידים במהלך חייו הן כאדם פרטי והן כאיש ציבור שעבד עם המועצה. אריאל שימש כיו"ר ועד מקומי בשדה אילן, רב"ש ומתנדב ביחידת המתמיד. יש המכירים אותו כאיש למשימות מיוחדות ופרויקטים מורכבים לטובת המועצה. בכיר במועצה העיד עליו "אריאל מקושר מאד בחלונות הגבוהים". הרבה בשל היותו יועץ בכיר למשרדי הממשלה השונים בדגש על מלווה פרויקטים לאומיים. המועצה מצידה יצאה  נשכרת בעקבות קשריו והיכולות שלו להתניע ולהניע תהליכים, ממשקי העבודה מולו היו מקצועיים ובסך הכל, ניכר שהוא יודע לנהל צוותי עבודה ולהוציא לפועל תוכניות עבודה, בד בבד  גם לדבר עם בכירי משרדי הממשלה ברמה של שרים ומנכלי"ם.

כששאלנו את אריאל למה בחרת לרוץ לראשות הגליל התחתון השיב בהתרגשות: ”בעיני יש שני מקומות חשובים עבורי, ירושלים - בירת ישראל, הגליל התחתון - הבית שלי! לאחר למעלה משני עשורים שאני פועל במישור הלאומי, הגיע הזמן לעשות למען הבית שלי - הבית שלנו.

בגליל התחתון גרים אנשים מדהימים מלח הארץ - חקלאים, מושבניקים, אנשי חינוך ורוח, אמנים ויוצרים, דתיים וחילונים, מושבים וקיבוצים, ישובים קהילתיים ותיקים וחדשים - אנשי אדם ואדמה שצריכים לקבל את העדיפות הלאומית".

בוקר שימש גם עד לפני זמן קצר יועץ כלכלי למועצה לענף החלב. כיום מייעץ למטה הדיור הלאומי, במסגרת פרויקט "מחיר למשתכן" ברחבי הארץ - עבור משרד השיכון ומשרד האוצר. משמש גם כיועץ כלכלי של המוסד לביטוח לאומי - "החל משנת 2008 שם טיפל בין היתר בתקציבים עבור כפר נהר הירדן.

בוקר עמד בראש צוות הבקרה של משרד התחבורה על כל הפרוייקטים התחבורתיים הגדולים שמבצעת חב' נתיבי ישראל (מע"צ) בהקיף תקציבי של 29 מיליארד שקל לתוכנית החומש של משרד התחבורה. במשרד החקלאות בוקר נקרא אל הדגל ונבחר בשנת 2006 לטפל במפוני גוש קטיף ולסייע להם לחזור לפעילות חקלאית ולשקם את פעילותם הכלכלית.

קצרה היריעה מלפרט את כל פועלו של האיש אך אני בטוח כי יש עוד זמן רב בו נחשוף את כל כישוריו, פועלו, מעשיו, של אריאל בוקר שיכולים להיות לו כראש מועצה כלי עזר לקדום המועצה. כישוריו חובקים נושאים רבים והם אינם מעטים.


סה"כ 0 תגובות לכתבה זו
מייל אדום לשליחת חדשות
 
לוח נדל"ן בבנייה
 
יום שישי, 22 נובמבר2019
Wאבגדהוש
4427282930310102
4503040506070809
4610111213141516
4717181920212223
4824252627282930
הבא
הקודם
בניית אתריםבניית אתרים 

© כל הזכויות שמורות ל"עיתון כוכב הצפון" טבריה, רח' הגליל 1, ת.ד 196 טבריה.