הפינה המשפטית
מאת: עו"ד נועם פנחס
 
תאונות דרכים -פגע וברח לכתבה
 עשרת הדיברות לנפגע עבודה - לכתבה
 
 
 

בקרו באתר האינטרנט
החדש של הישוב
פוריה עילית. לאתר. 
חדשות טבריה>
חגיגת בחירות 2018 בפתח

כוכב הצפון | גיליון 2321 | 18.1.18


מאת: חיים חליוה

בתאריך כ"א בחשוון ה'תשע"ט, ב-30 באוקטובר 2018, יתקיימו בחירות לרשויות המקומיות ובמשותף גם עם המועצות המקומיות והאזוריות. מוטי דותן, ראש המועצה גליל תחתון החליט שהוא לא מתמודד בבחירות הבאות. הוא פורש בשיא כמו שעושה כל איש חכם לטובת פנינה הילדים והנכדים. בהחלטתו שיחרר מוטי את הניצרה ושורת המתמודדים לראשות המועצה בגליל התחתון יצאה לדרך. אריאל בוקר, משדה אילן, ניצן פלג, משדמות דבורה, אשר כהן, מגבעת אבני לבטח ישנם עוד ואם לא לבטח עוד יצטרפו. יבנאל שכנתנו היקרה, רוני כהן ראש המועצה המכהן מתמודד אך ישנם מתמודדים מולו והם, שניר אריש, אלון עמרוסי, התמודד בבחירות האחרונות.  ארז קריתי, גלעד קרמר ואולי יש עוד אחרים. בטבריה, בנימין קיריתי, יוסי בן דוד, ציון פיניאן, יוסי נבעה ואולי יצוצו עוד. בכפר תבור, אלי גבאי, עודד הלפרין. בעמק הירדן ישנם שלושה מתמודדים הקוראים תיגר על מועמדותו של ראש המועצה המכהן שלטענתם כשל בעבודתו והוא מהווה גורם נזק למועצה ולתושביה. מתמודד מקיבוץ דגניה א', טרם מסכים לחשוף את שמו. תומר ארביטי, מדגניה ב', גבי אוסם, מאפיקים, טרם אמרה את המילה האחרונה והיא יושבת על הגדר מביטה בהנאה ורואה כיצד נופל וכושל ראש המועצה המכהן ולדעת מקורבים לה היא תודיע במועד המתאים. בכל מקרה היא לא פוסלת על הסף. השבוע אף נוסף מועמד נוסף שאמר לכתבנו כך: "אם יהיה מועמד מנצח שיסלק את ראש המועצה המכהן עידן גרינבאום, מהכיסא בשל הנזקים שהוא גורם למועצה ולתושבים ובפרק זמן כל כך קצר, אזי אני אתמודד לראשות המועצה. אם לא אתמודד, אתמוך תמיכה מלאה במועמד בעל הסיכוי הגבוהים להביא להחלפתו של ראש המועצה עידן גרינבאום. מדהים איך רק אחרי שנתיים בלבד וכבר 4 מתמודדים עתידיים אל מול ראש מועצה נבחר. כעס רב בין תשובי המועצה וביישובים על ראש המועצה המכהן, עידן גרינבאום, שלא כאן המקום לפרטן. במגדל המועצה לא הצלחנו להביא מידע אך לבטח גם שם יהיו מתמודדים.

במילים פשוטות הרבה מאוד חומר ומידע יעבור על כל מועמד ומועמד בין כל הרשויות והמועצות. החשוב עבורנו הבוחרים הוא לברור את הטוב ביותר, האמין ביותר, לא דובר השקר, כי אם איש האמת, לא זה שנראה כמו שחקן אלא מי שיש לו הוכחות שהוא מקצוען. אל תשכחו שחקן יכול להראות לכם מצג שווא שהוא מקצוען אז אל תטעו. כי כבר ראינו כאלו!

 

 

 


סה"כ 1 תגובות לכתבה זו
1. AbVsM9 This particular blog is without a doubt aw
AbVsM9 This particular blog is without a doubt awesome and also amusing. I have found a lot of interesting stuff out of it. I ad love to visit it again soon. Thanks!
AbVsM9 This particular blog is without a doubt aw   21/12/2018
החברה להגנת הטבע בסיור לימודי באגודת המים
משלחת בכירי החברה להגנת הטבע הגיעה השבוע לסיור במתקן הסולארי הראשון בארץ הצף על מים של אגודת המים בעמק הירדן. אנשי החברה להגנת הטבע למדו על הניצול האופטימאלי של המשאבים בפרויקט המשלב: ייצור חשמל באנרגיה ירוקה, חסכון בחשמל, הקטנת אידוי מים וחסכונם, וניצול שטח מוסתר בצורה אופטימלית והבינו את הפוטנציאל הגלום בפרויקטים כאלו. את הסיור הדריכו זיו הר חול מאגודת המים ועופר ינאי מנכ"ל נופר אנרגיה שביצעו את הפרויקט.
משרד הכלכלה, הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים, מעוף-טק ועיריית טבריה קיימו אירוע חשיפה
בפאב "הביג בן" בטבריה לקראת פתיחת האקסלרטור (מאיץ טכנולוגי) הראשון בטבריה בניהול חברת סינובייט בפני יזמים. במסגרת האירוע, הציגה סיון ברעם מנהלת אקסלרטור טבריה מטעם מעוף, את מטרות האקסלרטור והסבירה כיצד ניתן להשתלב בתכנית המאיץ הטכנולוגי, אשר מטרתו: איתור מיזמים טכנולוגים וחברות בתחילת דרכן והפיכתן לסטרטאפים טכנולוגים עם לקוחות ומשקיעים. בנוסף התארחו באירוע, אביהו עמר ויהודה קריף, סטארטאפיסטים מטבריה, שסיפרו כיצד הקימו את האפליקציה ששינתה את כללי המשחק בעולם הגיימינג - Winniapp.
עיתון כוכב הצפון בפייסבוק
עיתון כוכב הצפון עלה לפייסבוק, רוצים לנהל דיאלוגים עם עוד מגיבים, כנסו לפייסבוק של כוכב הצפון.
מייל אדום לשליחת חדשות
 
לוח נדל"ן בבנייה
 
שבת, 19 ינואר2019
Wאבגדהוש
130310102030405
206070809101112
313141516171819
420212223242526
527282930310102
הבא
הקודם
בניית אתריםבניית אתרים 

© כל הזכויות שמורות ל"עיתון כוכב הצפון" טבריה, רח' הגליל 1, ת.ד 196 טבריה.