הפינה המשפטית
מאת: עו"ד נועם פנחס
 
תאונות דרכים -פגע וברח לכתבה
 עשרת הדיברות לנפגע עבודה - לכתבה
 
 
 

בקרו באתר האינטרנט
החדש של הישוב
פוריה עילית. לאתר. 
חדשות טבריה>
חגיגת בחירות 2018 בפתח

כוכב הצפון | גיליון 2321 | 18.1.18


מאת: חיים חליוה

בתאריך כ"א בחשוון ה'תשע"ט, ב-30 באוקטובר 2018, יתקיימו בחירות לרשויות המקומיות ובמשותף גם עם המועצות המקומיות והאזוריות. מוטי דותן, ראש המועצה גליל תחתון החליט שהוא לא מתמודד בבחירות הבאות. הוא פורש בשיא כמו שעושה כל איש חכם לטובת פנינה הילדים והנכדים. בהחלטתו שיחרר מוטי את הניצרה ושורת המתמודדים לראשות המועצה בגליל התחתון יצאה לדרך. אריאל בוקר, משדה אילן, ניצן פלג, משדמות דבורה, אשר כהן, מגבעת אבני לבטח ישנם עוד ואם לא לבטח עוד יצטרפו. יבנאל שכנתנו היקרה, רוני כהן ראש המועצה המכהן מתמודד אך ישנם מתמודדים מולו והם, שניר אריש, אלון עמרוסי, התמודד בבחירות האחרונות.  ארז קריתי, גלעד קרמר ואולי יש עוד אחרים. בטבריה, בנימין קיריתי, יוסי בן דוד, ציון פיניאן, יוסי נבעה ואולי יצוצו עוד. בכפר תבור, אלי גבאי, עודד הלפרין. בעמק הירדן ישנם שלושה מתמודדים הקוראים תיגר על מועמדותו של ראש המועצה המכהן שלטענתם כשל בעבודתו והוא מהווה גורם נזק למועצה ולתושביה. מתמודד מקיבוץ דגניה א', טרם מסכים לחשוף את שמו. תומר ארביטי, מדגניה ב', גבי אוסם, מאפיקים, טרם אמרה את המילה האחרונה והיא יושבת על הגדר מביטה בהנאה ורואה כיצד נופל וכושל ראש המועצה המכהן ולדעת מקורבים לה היא תודיע במועד המתאים. בכל מקרה היא לא פוסלת על הסף. השבוע אף נוסף מועמד נוסף שאמר לכתבנו כך: "אם יהיה מועמד מנצח שיסלק את ראש המועצה המכהן עידן גרינבאום, מהכיסא בשל הנזקים שהוא גורם למועצה ולתושבים ובפרק זמן כל כך קצר, אזי אני אתמודד לראשות המועצה. אם לא אתמודד, אתמוך תמיכה מלאה במועמד בעל הסיכוי הגבוהים להביא להחלפתו של ראש המועצה עידן גרינבאום. מדהים איך רק אחרי שנתיים בלבד וכבר 4 מתמודדים עתידיים אל מול ראש מועצה נבחר. כעס רב בין תשובי המועצה וביישובים על ראש המועצה המכהן, עידן גרינבאום, שלא כאן המקום לפרטן. במגדל המועצה לא הצלחנו להביא מידע אך לבטח גם שם יהיו מתמודדים.

במילים פשוטות הרבה מאוד חומר ומידע יעבור על כל מועמד ומועמד בין כל הרשויות והמועצות. החשוב עבורנו הבוחרים הוא לברור את הטוב ביותר, האמין ביותר, לא דובר השקר, כי אם איש האמת, לא זה שנראה כמו שחקן אלא מי שיש לו הוכחות שהוא מקצוען. אל תשכחו שחקן יכול להראות לכם מצג שווא שהוא מקצוען אז אל תטעו. כי כבר ראינו כאלו!

 

 

 


סה"כ 0 תגובות לכתבה זו
כוכב הצפון, 16.11.18, לא עוד רצח נשים
נעמת מרחב כנרת ביחד עם נשים נוספות בניהם מירי לוי פעילה ציבורית ציינו את יום המאבק למניעת אלימות ורצח נשים. למפגש הגיעו נשים רבות שלקחו חלק באירוע ואף האזינו בקשב רב להרצאה מרתקת מפיו של ניר אלימלך, אח של ענת אלימלך ז"ל, דוגמנית שחקנית שנרצחה. האירוע היה בסימן של "לא עוד רצח נשים".
כוכב הצפון, 16.11.18, פרשת ילדי תימן: מבצע ארצי לאיסוף דגימות DNA מבני המשפחות
ח"כ נורית קורן, היושבת בראש הועדה לחקר פרשת חטופי תימן, המזרח והבלקן הודיעה על יום מרוכז לאיסוף בדיקות DNA: "אנו פותחים במבצע ארצי וממשיכים בכל הכוח לאסוף דגימות. עד כה נאספו כ- 1500 דגימות ו- 4 ילדים מאומצים זכו להתאחד עם בני משפחותיהם הביולוגיים באמצעות הדגימות. חשוב לבוא להיבדק על-מנת שנוכל להפוך כל אבן ולהגיע לחקר האמת". היום המרוכז יערך ביום רביעי, 18.11, במרכז מורשת יהדות תימן וקהילות ישראל ברחובות. הוא מיועד לבני משפחה – הורים, אחים ואחיות.
כוכב הצפון, 16.11.18, נעים להכיר: שבוע פתוח במרכז צעירים טבריה
המשרד לפיתוח הפריפריה בנגב ובגליל יקיים בשבוע הבא (18-22.11) שבוע פתוח בכל מרכזי הצעירים בפריפריה הגיאוגרפית. המטרה, מסבירים במרכז הצעירים של טבריה, היא לאפשר לצעירי העיר להכיר את המרכז, את האפשרויות והכלים שהוא מציע. במהלך השבוע (וגם בשגרה) יהיה ניתן לקבל ייעוץ והכוונה בשלל תחומים - הכוונה לחיילים משוחררים, קריירה ועוד, וגם יהיו הרצאות וסדנאות חינמיות, כדוגמת סחר בשוק ההון.
עיתון כוכב הצפון בפייסבוק
עיתון כוכב הצפון עלה לפייסבוק, רוצים לנהל דיאלוגים עם עוד מגיבים, כנסו לפייסבוק של כוכב הצפון.
מייל אדום לשליחת חדשות
 
לוח נדל"ן בבנייה
 
יום ראשון, 18 נובמבר2018
Wאבגדהוש
4428293031010203
4504050607080910
4611121314151617
4718192021222324
4825262728293001
הבא
הקודם
בניית אתריםבניית אתרים 

© כל הזכויות שמורות ל"עיתון כוכב הצפון" טבריה, רח' הגליל 1, ת.ד 196 טבריה.