הפינה המשפטית
מאת: עו"ד נועם פנחס
 
תאונות דרכים -פגע וברח לכתבה
 עשרת הדיברות לנפגע עבודה - לכתבה
 
 
 

בקרו באתר האינטרנט
החדש של הישוב
פוריה עילית. לאתר. 
חדשות גליל תחתון>
מליאת המועצה בגליל תחתון אישרה את תקציב 2018 -

כוכב הצפון | גיליון 2318 | 29.12.17

 

 מאת: חיים חליוה

ראש המועצה האזורית בגליל התחתון וחברי המליאה אישרו את תקציב 2018 בהיקף 112 מיליון שקלים. ראש המועצה, מוטי דותן: מאז כניסתי לתפקיד לפני כמעט 17 שנה תקציב המועצה הוכפל, וההשקעות נראות היטב בכל היישובים והאזור".

מליאת המועצה האזורית הגליל התחתון אישרה בתחילת השבוע את תקציב המועצה לשנת 2018, העומד על 112 מיליון שקלים.

ראש המועצה, מוטי דותן, הביע שביעות רצון מתהליך אישור התקציב ומהשימושים שנעשו בתקציב השנה החולפת. לדבריו, מדובר בתהליך סדור ויעיל, העונה על כל הדרישות והנהלים, ועובדה היא שהמועצה האזורית בגליל התחתון קיבלה, זו השנה השנייה ברציפות, את פרס הניהול הכספי התקין מידי שר הפנים, אריה דרעי.

דותן אמר לאחר אישור התקציב: "בשנת 2001, עת נכנסתי לתפקידי כראש המועצה, עמד תקציב המועצה על כ-54 מיליון שקלים. השבוע אושר תקציב המועצה לשנת 2018 על סך כ-112 מיליון שקלים. זהו תקציב שמשקף את הגידול ואת ההתפתחות של המועצה".

דותן ציין כי כמו בשנים עברו, חלק נכבד מהתקציב מושקע במערכת החינוך, שהיא הפנינה בכתר העשייה של המועצה. עדות לתשואה היפה בהשקעה בחינוך הם הפרסים, בהם פרס החינוך הארצי והמחוזי, ההישגים באחוזי הזכאות לבגרות במוסדות החינוך של המועצה ואחוז המתגייסים לשירות משמעותי בצה"ל. "כל ההישגים הללו לא היו באים לעולם ללא ההשקעה הרבה של המועצה בחינוך ובנושאים אלה," דותן הדגיש כי התחייבות שלי ושל המועצה  היא כי גם בשנה הקרובה תימשך ההשקעה במערכת החינוך בהיקפים דומים ואף נשאף ליותר. אני מאמין בדברי יאנוש קורצ'ק שאמר: "הדואג לימים זורע חיטים, הדואג לשנים נוטע עצים, הדואג לדורות מחנך אנשים." ואם לא די בכך הוסיף יאנוש קורצ'ק ואמר "לתקן את העולם פירושו לתקן א החינוך". אני שמח שנפלה בחלקי הזכות ליישם את חוכמתו של המחנך הדגול יאנוש קורצ'ק ביחד עם עובדי מערכת החינוך במועצה ועובדי המועצה בכלל.

כמו כן הושם דגש בתקציב החדש על הרחבת היישובים, על קליטת תושבים חדשים ועל שיפור ושדרוג תשתיות בתחומים שונים ביישובים.

ראש המועצה הודה לגזבר המועצה הוותיק והמסור, שמוליק איזנברג, לסגניתו אורטל יצחק, למנכ״ל המועצה, יוסי יצחקי, ולחברי מליאת המועצה לעובדי המועצה.

סה"כ 0 תגובות לכתבה זו
במד"א ערוכים לאבטח רפואית את מאות האלפים שיגיעו להילולה במירון
לאחר הכנות נרחבות במשך חודשים רבים, מגן דוד אדום ערוך ומוכן לאבטח רפואית את מאות אלפי המתפללים שיגיעו להילולת הרשב"י במירון * מד"א בשיתוף ארגוני ההצלה ובתיאום מלא עם משטרת ישראל וכלל כוחות החירום והביטחון ינהל את האבטחה הרפואית באירוע ממוקד שליטה של מד"א שהוקם בהר מירון. להמשך כתבה.
2 חיילות טברייניות בין מצטיינות נשיא המדינה ליום העצמאות ה-71 למדינת ישראל.
בטקס שנערך ביום העצמאות בבית הנשיא, קיבלו 120 חיילים וחיילות אות הצטיינות על פעילותם ותרומתם למען המדינה. בתוך ה-120 מצטיינים היו 2 חיילות טברייניות שהביאו כבוד והערכה לעיר שלמה. רגע של אושר. להמשך כתבה.
מועצת הדבש ודבוראי ישראל: לכבוד יום הדבורה הבינלאומי שקבע האו"ם 20.5 יפתחו המכוורות ברחבי הארץ את שעריהן, לשבוע חגיגות בסימן יום הדבורה
ב-20.5 יקיים הדבוראי בועז בן זאב - שידור חי בעזרת מצלמה מיוחדת מתוך כוורת דבורים פעילה, בשילוב הסברים ומענה לשאלות להגברת המודעות לחשיבותה של דבורה הדבש בהאבקת גידולים חקלאיים. להמשך כתבה..
יום המוזאונים הבין-לאומי מאי 2019 - כניסה חינם לעשרות מוזאונים ברחבי הארץ
כמדי שנה, מוזאוני ישראל יפתחו את שעריהם לקהל הרחב ללא תשלום ויקיימו מגוון פעילויות בהשראת הנושא השנתי הנבחר ״המוזאון כחממה תרבותית-העתיד של העבר״. להמשך הכתבה..
ספר חדש מתאר צילומים מרתקים של הדמויות הנשיות המרכזיות בתנ"ך, על רקע נופי הגולן
ב-14.5 יתקיים אירוע השקת ספר הצילומים והדמיות החדש והייחודי, המציג תצלומים של נשים בתנ"ך בנופי הגולן, מאת דיקלה לאור, מהמכללה האקדמית כנרת, שרואה אור בימים אלה. הספר מרכז בתוכו 41 צילומים ייחודיים, המהווים 41 סיפורי מקרא. להמשך כתבה.
עיתון כוכב הצפון בפייסבוק
עיתון כוכב הצפון עלה לפייסבוק, רוצים לנהל דיאלוגים עם עוד מגיבים, כנסו לפייסבוק של כוכב הצפון.
מייל אדום לשליחת חדשות
 
לוח נדל"ן בבנייה
 
יום שישי, 24 מאי2019
Wאבגדהוש
1828293001020304
1905060708091011
2012131415161718
2119202122232425
2226272829303101
הבא
הקודם
בניית אתריםבניית אתרים 

© כל הזכויות שמורות ל"עיתון כוכב הצפון" טבריה, רח' הגליל 1, ת.ד 196 טבריה.