הפינה המשפטית
מאת: עו"ד נועם פנחס
 
תאונות דרכים -פגע וברח לכתבה
 עשרת הדיברות לנפגע עבודה - לכתבה
 
 
 

בקרו באתר האינטרנט
החדש של הישוב
פוריה עילית. לאתר. 
בריאות>
סורגות ומחממות את הלב!

כוכב הצפון | גיליון 2317 | 22.12.17

נשות "מועדון הסריגה של כפר סירקין" אותו הקימה ומובילה רינה פנחסוב יזמו יריד מיוחד למען הילדים המטופלים במרכז הרפואי פדה - פוריה.

מי שהגיע ביום שלישי 12.12.17 לביתה של רינה פנחסוב, בכפר סירקין (סמוך לפתח תקווה), לא יכול היה שלא להתרגש. על שולחן רחב ממדים נפרשו מאות פריטים אשר נסרגו בכישרון רב, על ידי ארבעים חברות "מועדון הסריגה של כפר סירקין". כובעים, גרבים, בגדי ילדים ותינוקות, צעיפים ושאלים לנשים, שמיכות ססגוניות, צעצועים ואפילו כלי אחסון סרוגים. לצד השולחן הענק והמרשים הזה ניצבו שולחנות נוספים ועליהם שורה של  סירי מרק ריחניים מכל הסוגים. רינה פנחסוב ונשות מועדון הסריגה, ארגנו את היריד הייחודי הזה,  כמבצע התרמה למען המרכז הרפואי פדה-פוריה. כשהיעד לתרומה הוא שיפוץ ורכישת ריהוט, משחקים וצעצועים לחדר ההמתנה לילדים, לפני ניתוח. 

מועדון הסריגה של כפר סירקין הוקם על ידי, הגברת רינה פנחסוב, לפני ארבע שנים וחברות בו כ-40 נשים אשר נפגשות אחת לשבועיים. רינה פנחסוב, הרוח החיה מאחורי המיזם הייחודי ועוד שורה של פרויקטים התנדבותיים, מספרת, "הרעיון ליריד המשלב מוצרים סרוגים ומרקים, מאד מתאים לחורף. כשעלה לי הרעיון והצגתי אותו לחברות הייתה היענות מדהימה, כל אחת ישבה וסרגה כל יום במשך שעות. תוך פחות מחודשיים אספנו כמות מרשימה מאד של פריטים, והתחלנו לפרסם בין כל החברות והמכרים שלנו כדי שיבואו ליריד לקנות. ואכן הגיעו היום הרבה אנשים וזה מרגש ומחמם את הלב. כל מי שהגיעה לקנות יודעת שהיא גם תורמת למען הילדים בביה"ח".

מיה צבן דוברת המרכז הרפואי והממונה על קשרי קהילה סיכמה "הגעתי ליריד בכפר סירקין וממש התרגשתי לפגוש את כל הנשים הנפלאות האלה שהחליטו להתגייס למעננו, שם בצפון... הקשר שהחל לפני ארבע שנים רק הולך ומעמיק, אי אפשר שלא להתרגש מהנתינה והאהבה הרבה. אני מרגישה שזכינו שיש לנו כאלה חברות".

הגברת רינה פנחסוב אומנם מפתח תקווה אבל הנציגות שלה אצלנו באזור היא הבן, עומר פנחסוב, מבעלי מפעל העץ וחומרי הבניה "אקליפטופ", מפעל עץ מהגדולים והמיוחדים בארץ בכלל באזורנו בפרט מפעל המשלב בתוכו גם חומרים וכלים לעבודות העץ והטיפול בבית. את המפעל הקימה המשפחה באזור התעשייה קידמת גליל שבגליל התחתון. הבן כמו האמא, האבא וכלל המשפחה הם אנשי אמונה, אנשי נתינה, אנשים שהעזרה לזולת הם דרך חיים וככאלה זה מה שעושה אותם למיוחדים כל כך ואהובים שהבריות חולקים להם כבוד. נפל בחלקי הכבוד להכיר את האבא האחים והבן עומר ועכשיו גם את פעילות האמא. כל הכבוד, בריאות ואריכות ימים וברכת יישר כוח.

 


סה"כ 1 תגובות לכתבה זו
1. 7IowwC The Silent Shard This could most likely be
7IowwC The Silent Shard This could most likely be fairly beneficial for many of your respective job opportunities I intend to never only with my website but
7IowwC The Silent Shard This could most likely be   21/12/2018
תודה למועדון הסריגה של רינה פנחסוב
במפגש מיוחד הודה מנהל המרכז הרפואי פדה - פוריה לרינה פנחסוב ונשות "מועדון הסריגה של כפר סירקין" אשר התגייסו למען שדרוג חדר ההורים בפגייה. במפגש חמים ומיוחד בכפר סירקין, הודו ד"ר ארז און מנהל המרכז הרפואי פדה-פוריה ומיה צבן, דוברת המרכז הרפואי והממונה על קשרי קהילה, לרינה פנחסוב ולארבעים חברות מועדון הסריגה של רינל'ה אשר גם השנה ארגנו יריד מכירות מיוחד לגיוס כספים למען המרכז הרפואי. במפגש החגיגי העניקה רינה לד"ר און סכום של 25,000 ₪ הכולל את הכספים שגויסו במהלך היריד ותרומה נוספת בסך 5,000 ₪ שהוסיף בנדיבות רבה, בעלה של רינה, מוטי פנחסוב. מיה צבן, ציינה כי הכספים גויסו השנה לקראת שיפוץ ושדרוג חדר אשר ישמש את ההורים אשר ילדיהם מאושפזים בפגייה.
חיים סתתיהו, מנכ"ל תיירות עין גב, כינס את כל מנהלי התיירות לסדנת משא ומתן בהנחיית אלון אפרת.
"הסדנה נערכה ב'חדר השלום' בבית גבריאל, על שפת הכינרת, בו התקיימו שיחות השלום עם ירדן ב- 10 בנובמבר 1994, כצעד המשך לחתימת השלום ההיסטורית בערבה, אושרו החתימות והחוזה בין שתי המדינות במעמד המלך חוסיין וראש הממשלה יצחק רבין, זכרם לברכה, דיפלומטים ואישים רבים אחרים, שהתכנסו לרגל האירוע בבית גבריאל. אין ספק, כי זהו מקום מתאים לניהול סדנת משא ומתן ושיבוא שוב שלום" אומר סתתיהו.
עיתון כוכב הצפון בפייסבוק
עיתון כוכב הצפון עלה לפייסבוק, רוצים לנהל דיאלוגים עם עוד מגיבים, כנסו לפייסבוק של כוכב הצפון.
מייל אדום לשליחת חדשות
 
לוח נדל"ן בבנייה
 
יום רביעי, 16 ינואר2019
Wאבגדהוש
130310102030405
206070809101112
313141516171819
420212223242526
527282930310102
הבא
הקודם
בניית אתריםבניית אתרים 

© כל הזכויות שמורות ל"עיתון כוכב הצפון" טבריה, רח' הגליל 1, ת.ד 196 טבריה.