הפינה המשפטית
מאת: עו"ד נועם פנחס
 
תאונות דרכים -פגע וברח לכתבה
 עשרת הדיברות לנפגע עבודה - לכתבה
 
 
 

בקרו באתר האינטרנט
החדש של הישוב
פוריה עילית. לאתר. 
בריאות>
תואר פגייה מצטיינת הוענק לבית החולים פוריה -

כוכב הצפון | גיליון 2312 | 17.11.17

 

פגיית המרכז הרפואי פדה - פוריה, דורגה כפגייה מצטיינת ובמקום השני בבקרת משרד הבריאות בבתי החולים.  זו לה השנה השלישית שבה המחלקה לטיפול נמרץ פגים וילודים מדורגת מצטיינת וזוכה לציון גבוה מ95% .

משרד הבריאות פרסם את ממצאי המבדק הנרחב שבוצע בפגיות בכלל בתי החולים ברחבי הארץ. מתוצאות המבדק עולה כי המחלקה לטיפול נמרץ פגים וילודים במרכז הרפואי פדה פוריה עמדה בהצטיינות בכל המדדים שנבדקו, זו שנה שלישית ברצף. המחלקה לטיפול נמרץ פגים וילודים דורגה בציון בקרה גבוה במיוחד, 95.2% והגיעה למקום השני בקבוצת הפגיות אליה שויכה.

ד"ר ארז און, מנהל המרכז הרפואי אמר הבוקר, "אני גאה בצוות המחלקה שהצליח לשמר את ההישג המקצועי הגבוה והמרשים. מצוינות והצטיינות כזו משמעה מחויבות ללא פשרות והרבה עבודה מאומצת של כל הצוות. הוכחנו  שאנו נותנים לפגים, ליולדות  ולבני משפחותיהם את הטיפול הכי מקצועי והכי איכותי שניתן. נמשיך להשקיע, בשאיפה להשתפר עוד ועוד".

ד"ר טטיאנה סמולקין, מנהלת מחלקת טיפול נמרץ פגים וילודים ציינה, "המחלקה שלנו מצליחה לשמור על אחוז נמוך במיוחד של זיהומים, נרכשים, נתונים המצביעים על רמת טיפול מצוינת  בפגים במחלקה. זהו נושא קריטי אשר תלוי בעיקרו בצוות המטפל. לקחנו את הנושא מאד ברצינות. יש לנו מחויבות מלאה לפגים ולהוריהם ואנחנו  נעשה את המקסימום בכדי לעמוד בציפיות שלהם ובציפיות שלנו מעצמנו".

הושקעו משאבים רבים בשדרוג תשתיות וציוד. במחלקה קיים מכשור רפואי מהחדשניים והמתקדמים שקיימים. כמו כן, המחלקה מתפקדת ברמה גבוהה מקצועית ואקדמית. "אנחנו  מטפלים ביותר מ-400 פגים בשנה, יש עליה מתמשכת של 25% בתפוסה ומגיעים אלינו הורים לפגים מכל אזור הצפון ואף ממרכז הארץ. אנחנו ממשיכים להוסיף שירותים חדשים, השנה התחלנו ללמוד שיטת טיפול תומך התפתחות, שיטת NIDCAP -

Newborn Individualized Developmental Care and Assessment Program.

מדובר בטיפול באמצעות צוות רב תחומי המסייע ומועיל להתפתחות הפג בהמשך". הוסיפה ד"ר סמולקין. 

אורלי בנור, האחות האחראית במחלקה ומומחית קלינית לפגים, סיכמה, "זו תחושה של גאווה  רבה על ההישג המקצועי. הישג שהגענו אליו הודות להשקעה ולהקפדה על הכשרות לצוות, הוספנו קורסי החייאה להורים ואנו פועלים גם לשפור רצף הטיפול במעבר מאשפוז לקהילה. נמשיך להתעדכן ולהתקדם הלאה כדי לעמוד בקו אחד עם הידע המתקדם ביותר הקיים בארץ ובעולם".

סה"כ 0 תגובות לכתבה זו
תודה למועדון הסריגה של רינה פנחסוב
במפגש מיוחד הודה מנהל המרכז הרפואי פדה - פוריה לרינה פנחסוב ונשות "מועדון הסריגה של כפר סירקין" אשר התגייסו למען שדרוג חדר ההורים בפגייה. במפגש חמים ומיוחד בכפר סירקין, הודו ד"ר ארז און מנהל המרכז הרפואי פדה-פוריה ומיה צבן, דוברת המרכז הרפואי והממונה על קשרי קהילה, לרינה פנחסוב ולארבעים חברות מועדון הסריגה של רינל'ה אשר גם השנה ארגנו יריד מכירות מיוחד לגיוס כספים למען המרכז הרפואי. במפגש החגיגי העניקה רינה לד"ר און סכום של 25,000 ₪ הכולל את הכספים שגויסו במהלך היריד ותרומה נוספת בסך 5,000 ₪ שהוסיף בנדיבות רבה, בעלה של רינה, מוטי פנחסוב. מיה צבן, ציינה כי הכספים גויסו השנה לקראת שיפוץ ושדרוג חדר אשר ישמש את ההורים אשר ילדיהם מאושפזים בפגייה.
חיים סתתיהו, מנכ"ל תיירות עין גב, כינס את כל מנהלי התיירות לסדנת משא ומתן בהנחיית אלון אפרת.
"הסדנה נערכה ב'חדר השלום' בבית גבריאל, על שפת הכינרת, בו התקיימו שיחות השלום עם ירדן ב- 10 בנובמבר 1994, כצעד המשך לחתימת השלום ההיסטורית בערבה, אושרו החתימות והחוזה בין שתי המדינות במעמד המלך חוסיין וראש הממשלה יצחק רבין, זכרם לברכה, דיפלומטים ואישים רבים אחרים, שהתכנסו לרגל האירוע בבית גבריאל. אין ספק, כי זהו מקום מתאים לניהול סדנת משא ומתן ושיבוא שוב שלום" אומר סתתיהו.
עיתון כוכב הצפון בפייסבוק
עיתון כוכב הצפון עלה לפייסבוק, רוצים לנהל דיאלוגים עם עוד מגיבים, כנסו לפייסבוק של כוכב הצפון.
מייל אדום לשליחת חדשות
 
לוח נדל"ן בבנייה
 
יום רביעי, 16 ינואר2019
Wאבגדהוש
130310102030405
206070809101112
313141516171819
420212223242526
527282930310102
הבא
הקודם
בניית אתריםבניית אתרים 

© כל הזכויות שמורות ל"עיתון כוכב הצפון" טבריה, רח' הגליל 1, ת.ד 196 טבריה.