הפינה המשפטית
מאת: עו"ד נועם פנחס
 
תאונות דרכים -פגע וברח לכתבה
 עשרת הדיברות לנפגע עבודה - לכתבה
 
 
 

בקרו באתר האינטרנט
החדש של הישוב
פוריה עילית. לאתר. 
מכתבים למערכת>
מה קורה לעזאזל עם בנק הפועלים בטבריה סגרו את הבנק בשיכון ד'.

 כוכב הצפון | גיליון 2259 | 28.10.16

בנק ששירת 25,000 תושבים במשך עשורים חלקם מבוגרים חולים או נכים ללא אמצעי תחבורה ומשיקולים תמוהים העבירו אותו לביג בטבריה עלית מקום מרוחק מהתחבורה הזמינה לתושבים. בשיכון נשאר בנקט עלוב ללא אפשרות להפקדת צ'קים או שירותים נוספים שרוב הזמן סגור וכדי למשוך כסף או שרות אחר צריך לנסוע עד הביג.

הזלזול בתושבים חוסר האכפתיות וההחלטות התמוהות לא פסקו, מאחר והתושבים הזנוחים לא יכלו להגיע לבנק המרוחק הבינו חכמנו משיקולי רווח ונפסד שהבנק לא כדאי והלקוחות אילמים חרשים ועיוורים וחסרי אונים ולכן עדיף לסגור את הבנק היחיד שנותר בטבריה עלית ולהעביר אותו לאזור הסופר פארם אזור שיש בו חמישה בנקים. אני פונה אליכם בנק הפועלים להזכירכם שאינכם הבנק היחיד בעיר והלקוחות שהזנחתם יעשו צעד במוקדם או במאוחר יזנחו גם אתכם. ולבנקים האחרים אני קורא ומצפה במידה ואתם רוצים להרחיב את קהל הלקוחות שלכם תעשו צעד ותפתחו סניף שלכם בטבריה עלית, אני בטוח שרבים וטובים יעברו אליכם כולל אני כך נראה בנק שמכבד את לקוחותיו. הבנקים משיקולי חיסכון מעדיפים לסגור סניפים וכספומטים ולתת לנו הציבור למשוך מבנקים פרטיים ולשלם עמלה כפולה פעם לבעל הכספומט ופעם לבנק

כדי לשמוע מה דעתם של תושבי טבריה עלית, שיכון ד' ושיכון ג'.

סה"כ 1 תגובות לכתבה זו
1. כאשר סגרו בזמנו את בנק לאומי איש לא צייץ........
....הבנק לא שירת מעולם 25 אלף תושבים, (לכל היותר רק כ-3000 -4000) כל השאר נסעו לסניפי הבנקים בעיר לקבל שרות. לכן המשך קיומו של הבנק בטבריה עילית היה לא רווחי!! מכאן ההחלטה לסגירתו לאלתר ...יחד עם זאת,הבנק שירת גם לקוחות בדיוק כאלה כפי שתוארו בכתבה שככל הנראה פעילותם בסניף הבנק תרמו אפס לרווחיותו,שלא לדבר על הפסדים. לכן השאלה המתבקשת היא: האם בנק נועד לשרת רק לקוחות מוגבלים וחסרי אונים, בעוד כל היתר (20,000) נוסעים לבנקים במרכז העיר לקבל שם שרות ?? על רקע כל אלה,את הטענה כנגד סגירת הסניף בטבריה עילית,יש להפנות קודם כל אל תושבים אלה שהפקירו בעצם את סניף הפועלים והעדיפו לבצע עסקים כאמור בבנקים במרכז העיר.
מ.ב.א.   28/10/2016
במד"א ערוכים לאבטח רפואית את מאות האלפים שיגיעו להילולה במירון
לאחר הכנות נרחבות במשך חודשים רבים, מגן דוד אדום ערוך ומוכן לאבטח רפואית את מאות אלפי המתפללים שיגיעו להילולת הרשב"י במירון * מד"א בשיתוף ארגוני ההצלה ובתיאום מלא עם משטרת ישראל וכלל כוחות החירום והביטחון ינהל את האבטחה הרפואית באירוע ממוקד שליטה של מד"א שהוקם בהר מירון. להמשך כתבה.
2 חיילות טברייניות בין מצטיינות נשיא המדינה ליום העצמאות ה-71 למדינת ישראל.
בטקס שנערך ביום העצמאות בבית הנשיא, קיבלו 120 חיילים וחיילות אות הצטיינות על פעילותם ותרומתם למען המדינה. בתוך ה-120 מצטיינים היו 2 חיילות טברייניות שהביאו כבוד והערכה לעיר שלמה. רגע של אושר. להמשך כתבה.
מועצת הדבש ודבוראי ישראל: לכבוד יום הדבורה הבינלאומי שקבע האו"ם 20.5 יפתחו המכוורות ברחבי הארץ את שעריהן, לשבוע חגיגות בסימן יום הדבורה
ב-20.5 יקיים הדבוראי בועז בן זאב - שידור חי בעזרת מצלמה מיוחדת מתוך כוורת דבורים פעילה, בשילוב הסברים ומענה לשאלות להגברת המודעות לחשיבותה של דבורה הדבש בהאבקת גידולים חקלאיים. להמשך כתבה..
יום המוזאונים הבין-לאומי מאי 2019 - כניסה חינם לעשרות מוזאונים ברחבי הארץ
כמדי שנה, מוזאוני ישראל יפתחו את שעריהם לקהל הרחב ללא תשלום ויקיימו מגוון פעילויות בהשראת הנושא השנתי הנבחר ״המוזאון כחממה תרבותית-העתיד של העבר״. להמשך הכתבה..
ספר חדש מתאר צילומים מרתקים של הדמויות הנשיות המרכזיות בתנ"ך, על רקע נופי הגולן
ב-14.5 יתקיים אירוע השקת ספר הצילומים והדמיות החדש והייחודי, המציג תצלומים של נשים בתנ"ך בנופי הגולן, מאת דיקלה לאור, מהמכללה האקדמית כנרת, שרואה אור בימים אלה. הספר מרכז בתוכו 41 צילומים ייחודיים, המהווים 41 סיפורי מקרא. להמשך כתבה.
עיתון כוכב הצפון בפייסבוק
עיתון כוכב הצפון עלה לפייסבוק, רוצים לנהל דיאלוגים עם עוד מגיבים, כנסו לפייסבוק של כוכב הצפון.
מייל אדום לשליחת חדשות
 
לוח נדל"ן בבנייה
 
יום ראשון, 19 מאי2019
Wאבגדהוש
1828293001020304
1905060708091011
2012131415161718
2119202122232425
2226272829303101
הבא
הקודם
בניית אתריםבניית אתרים 

© כל הזכויות שמורות ל"עיתון כוכב הצפון" טבריה, רח' הגליל 1, ת.ד 196 טבריה.