הפינה המשפטית
מאת: עו"ד נועם פנחס
 
תאונות דרכים -פגע וברח לכתבה
 עשרת הדיברות לנפגע עבודה - לכתבה
 
 
 

בקרו באתר האינטרנט
החדש של הישוב
פוריה עילית. לאתר. 
מכתבים למערכת>
מה קורה לעזאזל עם בנק הפועלים בטבריה סגרו את הבנק בשיכון ד'.

 כוכב הצפון | גיליון 2259 | 28.10.16

בנק ששירת 25,000 תושבים במשך עשורים חלקם מבוגרים חולים או נכים ללא אמצעי תחבורה ומשיקולים תמוהים העבירו אותו לביג בטבריה עלית מקום מרוחק מהתחבורה הזמינה לתושבים. בשיכון נשאר בנקט עלוב ללא אפשרות להפקדת צ'קים או שירותים נוספים שרוב הזמן סגור וכדי למשוך כסף או שרות אחר צריך לנסוע עד הביג.

הזלזול בתושבים חוסר האכפתיות וההחלטות התמוהות לא פסקו, מאחר והתושבים הזנוחים לא יכלו להגיע לבנק המרוחק הבינו חכמנו משיקולי רווח ונפסד שהבנק לא כדאי והלקוחות אילמים חרשים ועיוורים וחסרי אונים ולכן עדיף לסגור את הבנק היחיד שנותר בטבריה עלית ולהעביר אותו לאזור הסופר פארם אזור שיש בו חמישה בנקים. אני פונה אליכם בנק הפועלים להזכירכם שאינכם הבנק היחיד בעיר והלקוחות שהזנחתם יעשו צעד במוקדם או במאוחר יזנחו גם אתכם. ולבנקים האחרים אני קורא ומצפה במידה ואתם רוצים להרחיב את קהל הלקוחות שלכם תעשו צעד ותפתחו סניף שלכם בטבריה עלית, אני בטוח שרבים וטובים יעברו אליכם כולל אני כך נראה בנק שמכבד את לקוחותיו. הבנקים משיקולי חיסכון מעדיפים לסגור סניפים וכספומטים ולתת לנו הציבור למשוך מבנקים פרטיים ולשלם עמלה כפולה פעם לבעל הכספומט ופעם לבנק

כדי לשמוע מה דעתם של תושבי טבריה עלית, שיכון ד' ושיכון ג'.

סה"כ 1 תגובות לכתבה זו
1. כאשר סגרו בזמנו את בנק לאומי איש לא צייץ........
....הבנק לא שירת מעולם 25 אלף תושבים, (לכל היותר רק כ-3000 -4000) כל השאר נסעו לסניפי הבנקים בעיר לקבל שרות. לכן המשך קיומו של הבנק בטבריה עילית היה לא רווחי!! מכאן ההחלטה לסגירתו לאלתר ...יחד עם זאת,הבנק שירת גם לקוחות בדיוק כאלה כפי שתוארו בכתבה שככל הנראה פעילותם בסניף הבנק תרמו אפס לרווחיותו,שלא לדבר על הפסדים. לכן השאלה המתבקשת היא: האם בנק נועד לשרת רק לקוחות מוגבלים וחסרי אונים, בעוד כל היתר (20,000) נוסעים לבנקים במרכז העיר לקבל שם שרות ?? על רקע כל אלה,את הטענה כנגד סגירת הסניף בטבריה עילית,יש להפנות קודם כל אל תושבים אלה שהפקירו בעצם את סניף הפועלים והעדיפו לבצע עסקים כאמור בבנקים במרכז העיר.
מ.ב.א.   28/10/2016
תודה למועדון הסריגה של רינה פנחסוב
במפגש מיוחד הודה מנהל המרכז הרפואי פדה - פוריה לרינה פנחסוב ונשות "מועדון הסריגה של כפר סירקין" אשר התגייסו למען שדרוג חדר ההורים בפגייה. במפגש חמים ומיוחד בכפר סירקין, הודו ד"ר ארז און מנהל המרכז הרפואי פדה-פוריה ומיה צבן, דוברת המרכז הרפואי והממונה על קשרי קהילה, לרינה פנחסוב ולארבעים חברות מועדון הסריגה של רינל'ה אשר גם השנה ארגנו יריד מכירות מיוחד לגיוס כספים למען המרכז הרפואי. במפגש החגיגי העניקה רינה לד"ר און סכום של 25,000 ₪ הכולל את הכספים שגויסו במהלך היריד ותרומה נוספת בסך 5,000 ₪ שהוסיף בנדיבות רבה, בעלה של רינה, מוטי פנחסוב. מיה צבן, ציינה כי הכספים גויסו השנה לקראת שיפוץ ושדרוג חדר אשר ישמש את ההורים אשר ילדיהם מאושפזים בפגייה.
חיים סתתיהו, מנכ"ל תיירות עין גב, כינס את כל מנהלי התיירות לסדנת משא ומתן בהנחיית אלון אפרת.
"הסדנה נערכה ב'חדר השלום' בבית גבריאל, על שפת הכינרת, בו התקיימו שיחות השלום עם ירדן ב- 10 בנובמבר 1994, כצעד המשך לחתימת השלום ההיסטורית בערבה, אושרו החתימות והחוזה בין שתי המדינות במעמד המלך חוסיין וראש הממשלה יצחק רבין, זכרם לברכה, דיפלומטים ואישים רבים אחרים, שהתכנסו לרגל האירוע בבית גבריאל. אין ספק, כי זהו מקום מתאים לניהול סדנת משא ומתן ושיבוא שוב שלום" אומר סתתיהו.
עיתון כוכב הצפון בפייסבוק
עיתון כוכב הצפון עלה לפייסבוק, רוצים לנהל דיאלוגים עם עוד מגיבים, כנסו לפייסבוק של כוכב הצפון.
מייל אדום לשליחת חדשות
 
לוח נדל"ן בבנייה
 
יום רביעי, 16 ינואר2019
Wאבגדהוש
130310102030405
206070809101112
313141516171819
420212223242526
527282930310102
הבא
הקודם
בניית אתריםבניית אתרים 

© כל הזכויות שמורות ל"עיתון כוכב הצפון" טבריה, רח' הגליל 1, ת.ד 196 טבריה.