הפינה המשפטית
מאת: עו"ד נועם פנחס
 
תאונות דרכים -פגע וברח לכתבה
 עשרת הדיברות לנפגע עבודה - לכתבה
 
 
 

בקרו באתר האינטרנט
החדש של הישוב
פוריה עילית. לאתר. 
מכתבים למערכת>
מה קורה לעזאזל עם בנק הפועלים בטבריה סגרו את הבנק בשיכון ד'.

 כוכב הצפון | גיליון 2259 | 28.10.16

בנק ששירת 25,000 תושבים במשך עשורים חלקם מבוגרים חולים או נכים ללא אמצעי תחבורה ומשיקולים תמוהים העבירו אותו לביג בטבריה עלית מקום מרוחק מהתחבורה הזמינה לתושבים. בשיכון נשאר בנקט עלוב ללא אפשרות להפקדת צ'קים או שירותים נוספים שרוב הזמן סגור וכדי למשוך כסף או שרות אחר צריך לנסוע עד הביג.

הזלזול בתושבים חוסר האכפתיות וההחלטות התמוהות לא פסקו, מאחר והתושבים הזנוחים לא יכלו להגיע לבנק המרוחק הבינו חכמנו משיקולי רווח ונפסד שהבנק לא כדאי והלקוחות אילמים חרשים ועיוורים וחסרי אונים ולכן עדיף לסגור את הבנק היחיד שנותר בטבריה עלית ולהעביר אותו לאזור הסופר פארם אזור שיש בו חמישה בנקים. אני פונה אליכם בנק הפועלים להזכירכם שאינכם הבנק היחיד בעיר והלקוחות שהזנחתם יעשו צעד במוקדם או במאוחר יזנחו גם אתכם. ולבנקים האחרים אני קורא ומצפה במידה ואתם רוצים להרחיב את קהל הלקוחות שלכם תעשו צעד ותפתחו סניף שלכם בטבריה עלית, אני בטוח שרבים וטובים יעברו אליכם כולל אני כך נראה בנק שמכבד את לקוחותיו. הבנקים משיקולי חיסכון מעדיפים לסגור סניפים וכספומטים ולתת לנו הציבור למשוך מבנקים פרטיים ולשלם עמלה כפולה פעם לבעל הכספומט ופעם לבנק

כדי לשמוע מה דעתם של תושבי טבריה עלית, שיכון ד' ושיכון ג'.

סה"כ 1 תגובות לכתבה זו
1. כאשר סגרו בזמנו את בנק לאומי איש לא צייץ........
....הבנק לא שירת מעולם 25 אלף תושבים, (לכל היותר רק כ-3000 -4000) כל השאר נסעו לסניפי הבנקים בעיר לקבל שרות. לכן המשך קיומו של הבנק בטבריה עילית היה לא רווחי!! מכאן ההחלטה לסגירתו לאלתר ...יחד עם זאת,הבנק שירת גם לקוחות בדיוק כאלה כפי שתוארו בכתבה שככל הנראה פעילותם בסניף הבנק תרמו אפס לרווחיותו,שלא לדבר על הפסדים. לכן השאלה המתבקשת היא: האם בנק נועד לשרת רק לקוחות מוגבלים וחסרי אונים, בעוד כל היתר (20,000) נוסעים לבנקים במרכז העיר לקבל שם שרות ?? על רקע כל אלה,את הטענה כנגד סגירת הסניף בטבריה עילית,יש להפנות קודם כל אל תושבים אלה שהפקירו בעצם את סניף הפועלים והעדיפו לבצע עסקים כאמור בבנקים במרכז העיר.
מ.ב.א.   28/10/2016
בתי משפט השלום במחוז הצפון זכו בפרס יוקרתי לשיפור מצוינות ארגונית במשרדי הממשלה. הנשיא פורת החמיא לעורכי הדין במחוז על תרומתם לזכייה.
כמדי שנה, נערכת תכנית פרס לצוותי שיפור מצוינות ארגונית במשרדי הממשלה וביחידות הסמך של האגף לאיכות ומצוינות בנציבות שירות המדינה. מטרת התכנית היא לעודד ולהוקיר יוזמות צוותיות לקידום המצוינות הארגונית, המבוססות על מתודולוגיות מקובלות לעבודת צוותי שיפור. להמשך כתבה.
דוד אוחנה: "רון קובי פוגע בילדים מיוחדים ללא סיבה מיוחדת"
כ-10 שנים פועלת באזורנו עמותת "שמעיה", אשר פעילותה בארץ מתפרשת על שנים רבות עוד יותר. העמותה הוקמה במטרה לתת מענה לילדים ומבוגרים הסובלים מליקויי שמיעה. עד היום, נאלצים ילדים מיוחדים אלו למצוא מענה טיפולי בבריכה ובמועדוניות מחוץ לעיר. מדובר בילדים מכל קצוות הקשת, ללא שיוך למגזר זה או אחר. להמשך כתבה.
השנה ימלאו 43 שנים לנפילתו של יוני נתניהו ז"ל במבצע אנטבה.
מאת: ח"כ יואב קיש זהו ציטוט של אחד ממכתביו שהופך בימים אלו לרלוונטי מתמיד: "אני מעדיף לחיות כאן תוך לחימה מתמשכת, מלהיות חלק מן העם היהודי הנודד. כל מקרה של התפשרות יגרום לקירוב הקץ. כיוון שאין לי כוונות לספר לנכדים שלי על מדינת היהודים במאה העשרים כעל אפיזודה חולפת וקצרה באלפי שנות נדודים, אני מתכונן להיאחז כאן בכוח רב". להמשך כתבה.
נוער מד"א - הנוער שעושה חיים
ביום ג' השבוע סיימו כ-50 בני נוער קורס מגישי עזרה ראשונה בתחנת מד"א בטבריה. בטקס מרגש הוסמכו החניכים כמגישי עזרה ראשונה וקיבלו תעודות סיום ואת מדי הארגון. להמשך כתבה.
הסיפור של השבוע קפץ לי בגלל ידיעה קצרה וזניחה בחדשות..
הגעתי אל דני ודנה בפעם הראשונה הביתה, זוג צעיר בני 30 בערך עם שני ילדים קטנים, חיים בדירה שכורה ומרוויחים לא רע, הוא מרוויח מחברה שהקים והיא עצמאית בתחילת דרכה. הכסף נכנס אבל החשבון מראה מינוס שכבר חצה את ה- 30,000. אז אנחנו מקשקשים ואני מתחיל בסדרת שאלות להבין איפה נמצא הבלאגן הגדול. אני עובר על רשימה שיש לי, של כל האלמנטים הגדולים שנמצאים ברשימת ההוצאות של זוג. להמשך כתבה.
עיתון כוכב הצפון בפייסבוק
עיתון כוכב הצפון עלה לפייסבוק, רוצים לנהל דיאלוגים עם עוד מגיבים, כנסו לפייסבוק של כוכב הצפון.
מייל אדום לשליחת חדשות
 
לוח נדל"ן בבנייה
 
יום רביעי, 17 יולי2019
Wאבגדהוש
2730010203040506
2807080910111213
2914151617181920
3021222324252627
3128293031010203
הבא
הקודם
בניית אתריםבניית אתרים 

© כל הזכויות שמורות ל"עיתון כוכב הצפון" טבריה, רח' הגליל 1, ת.ד 196 טבריה.