הפינה המשפטית
מאת: עו"ד נועם פנחס
 
תאונות דרכים -פגע וברח לכתבה
 עשרת הדיברות לנפגע עבודה - לכתבה
 
 
 

בקרו באתר האינטרנט
החדש של הישוב
פוריה עילית. לאתר. 
טור / דעה אישית>חגי עמר: ״מילים על הלשון מגלגלים״>
חגי עמר: ״מילים על הלשון מגלגלים״

כוכב הצפון | גיליון 2250 | 19.8.16

 

אהוד מנור עליו השלום כתב את המילים לשיר במעגל ״הכל מילים, מילים, מילים, על הלשון מגלגלים בתוך המעגל מהללים מקללים לא פלא שמתבלבלים בתוך המעגל״.

השיר הזה כל כך מתאים לכמויות המילים שהובטחו לנו ע״י נבחרי הציבור, החשוב שבניהם הוא ראש העיר מר יוסי בן דוד שהבטיח הבטחות למכביר בתקופת הבחירות הוא סיפר לכולנו שבידו התרופה לריפוי החולי הקשה שדבק בעיר, שהוא יודע בדיוק רב על הבעיות ומנה אותם אחד לאחד בפרוטרוט והסביר לנו למה הוא זה שצריך להוביל את טבריה בשעתה הקשה ועיניו היו בורקות והייתה בו התלהבות כשל ילד, יש לי חלום היה נוהג לומר להוביל את טבריה למקום לו היא ראויה השתנתי התבגרתי והיום אני מוכן לתפקיד יותר מתמיד. בפועל המחלה בשלוש שנות כהונתו שלחה גרורותיה למקומות נוספים בעיר, כל מי שמדבר עם ראש העיר ומתלונן לצורך העניין על בעיית התאורה והעלטה השוררת ברחובות העיר באזורי התיירות בשבילי ההליכה, בכניסות הבתים, מיד ראש העיר יפתח מפה ויספר לו על חזונו והתוכנית שבקרוב יוצאת אל הפועל להחליף את כל פנסי הרחובות לתאורת לד חדישה שתאיר את רחובותיה של העיר ויש תחושה שהאיש מנותק הוא כל הזמן מדבר בסיסמאות על תוכניות גרנדיוזיות שלא משקפות את המציאות היום יומית, הדבר דומה להומלס הישן ברחובות והוא מספר לכם על תכוניתו לבנות בית מלון, אני בטוח שהייתם מלגלגים עליו ואומרים בליבכם שקודם כל ימצא שמיכה חמה להתכסות בה.

מר בן דוד אם אתה רוצה לקבל כבוד והערכה מתושביך תפסיק לזלזל באינטליגנציה שלהם אם אין לך כסף למנורה מאיפה למען ה׳ תביא את הכסף להחליף את התאורה הישנה בתאורת לד חדישה ועוד בכל רחובות העיר, אנחנו שומעים את ההזיה ולא מאמינים אדוני ראש העיר בסך הכל אנחנו מבקשים להחליף כמה מנורות שרופות ואתה מגלגל מילים, אתה רוצה שניקח אותך ברצינות תנהג בנו התושבים ברצינות, ותפסיק לנהוג בנו ככסילים!

מר בן דוד אני באמת רוצה לבקר מתוך רצון לשינוי ולא מתוך גחמה לנגח אותך, כך אני והרבה נוספים מרגישים אני בטוח שאף אחד לא שמח לקרוא ביקורת שנכתבת עליו אם תיתן לאגו לזוז סנטימטר מהלב שלך תוכל להקשיב לרחשי הציבור ולרצונותיהם ותבין שתפקידך משפיע על איכות חייהם של רבים, ויותר מכך אולי תפנים את החשיבות של פנס בודד שיאיר מאורו ברחוב חשוך, ומקנה ביטחון להולכים בו בתקופה שבה אין בטחון במדינה כולה קצת אור דוחה הרבה מין החושך!

שבת שלווה ומוארת.

חגי עמר, מנהל קבוצת פייסבוק ״שומרים על טבריה״

סה"כ 0 תגובות לכתבה זו
13.12.19, כריסטינה סים – כוכבת רשת
"תזכרו את המטרה ותמשיכו הלאה" תאג"ד עונה שנייה, "מצולמים" עם שלישיית "מה קשור" ודייט ראשון של קשת 12, הספק מרשים והיא רק בת 24. בתיכון היא הייתה הילדה המקובלת, עד שעשו עליה חרם. היא התקשרה לכל מי שהיא מכירה, אבל אף אחד לא רצה לדבר איתה, למעט "הבנות החנוניות", אלו שלא הסתכלה עליהן כל השנה. זה היה "מוסר השכל לחיים" כלשונה. "כל אדם הוא סיפור, נשמה, אסור לפסול אף אדם", היא אומרת. היום זה מלווה אותה במשחק, עוזר לה להתחבר לדמות, גם כזאת שנמצאת בשוליים של החברה. כריסטינה בחורה מרשימה, עניינית, יפיפייה, חזקה, לא מראה חולשה, היא כבר למדה שכדי לשרוד, היא צריכה לפתח עור עבה. להמשך קריאה.
13.12.19, תרגיל מנהלות בגליל התחתון
ביום שלישי האחרון התקיים במועצה האזורית הגליל התחתון תרגיל מנהלות המדמה מצב חירום במרחב. התרגיל התקיים בשיתוף פיקוד העורף, רשות החירום הלאומית, נציגי משרד החינוך ונציגים ממשרדי ממשלה נוספים. להמשך קריאה.
יוסי ורדי – סוגר מעגל
כשנכנס יוסי ורדי לתפקידו כראש המועצה האזורית בעמק הירדן ראיינתי אותו באחד מגיליונות ראש השנה. כבר אז פרש בפניי תוכניות לכיכר בכנרת המושבה וחניון לבית העלמין ועל הבעיות עם משרד התחבורה ובכלל. שנים עמל ורדי על פרויקט הכיכר בכנרת המושבה והחניון לבית העלמין הסמוך שעל שפת הכנרת.להמשך קריאה.
מנשה (מנש') שלום נבחר לכהונה נוספת כמנכ"ל צמח מפעלים ומשקי עמק הירדן
באספת הבעלים שהתקיימה ביום חמישי (5/12 ) נבחר מנשה (מנש') שלום לקדנציה נוספת של 5 שנים. באופן תקדימי התקבלה ההחלטה פה אחד ע"י כל חברי האספה. מנש' חבר קיבוץ תל- קציר נשוי ואב לארבעה מילא תפקידים ניהוליים רבים ומגוונים במהלך השנים ביניהם: מרכז משק של קיבוץ אשדות יעקב איחוד, יו"ר קיבוץ עמיעד, מנהל אגף המטעים (פירות והדרים) במועצת הצמחים, מנכ"ל "צמח בננות" ועוד. להמשך קריאה.
13.12.19, טקס חנוכת הספרייה הרפואית בפדה-פוריה
בטקס חגיגי נחנכה ביום שני 25.11.19, הספרייה הרפואית המשופצת והמשודרגת של המרכז הרפואי פדה-פוריה. הספרייה הממוקמת בסמוך לאודיטוריום המרכז הרפואי, שופצה הודות לתרומה של כ500,000 ₪ מעזבונם של הארי ושרה ורקוני, במעמד רב עמק הירדן הרב שלמה דידי, מנהל ביה''ח ד''ר ארז און, ליאורה גוברין סגנית מנהלת מח' העזבונות באפוטרופוס הכללי, פרופ' סקורצקי, דיקן הפקולטה לרפואה של אונ' בר אילן בגליל ומכובדים נוספים. להמשך קריאה.
25.10.19, גיליון כוכב הצפון באינטרנט
בואו לחוות את חווית הגלישה באינטרנט עם המהדורה האינטראקטיבית של עיתון כוכב הצפון. יותר חדשות, יותר עניין, כתבות, ראיונות, סרטונים, כותבי דעות ומדורים ייחודיים, עכשיו בלחיצה.
עיתון כוכב הצפון בפייסבוק
עיתון כוכב הצפון עלה לפייסבוק, רוצים לנהל דיאלוגים עם עוד מגיבים, כנסו לפייסבוק של כוכב הצפון.
מייל אדום לשליחת חדשות
 
לוח נדל"ן בבנייה
 
שבת, 14 דצמבר2019
Wאבגדהוש
4901020304050607
5008091011121314
5115161718192021
5222232425262728
129303101020304
הבא
הקודם
בניית אתריםבניית אתרים 

© כל הזכויות שמורות ל"עיתון כוכב הצפון" טבריה, רח' הגליל 1, ת.ד 196 טבריה.