הפינה המשפטית
מאת: עו"ד נועם פנחס
 
תאונות דרכים -פגע וברח לכתבה
 עשרת הדיברות לנפגע עבודה - לכתבה
 
 
 

בקרו באתר האינטרנט
החדש של הישוב
פוריה עילית. לאתר. 
טור / דעה אישית>חגי עמר: ״מילים על הלשון מגלגלים״>
חגי עמר: ״מילים על הלשון מגלגלים״

כוכב הצפון | גיליון 2250 | 19.8.16

 

אהוד מנור עליו השלום כתב את המילים לשיר במעגל ״הכל מילים, מילים, מילים, על הלשון מגלגלים בתוך המעגל מהללים מקללים לא פלא שמתבלבלים בתוך המעגל״.

השיר הזה כל כך מתאים לכמויות המילים שהובטחו לנו ע״י נבחרי הציבור, החשוב שבניהם הוא ראש העיר מר יוסי בן דוד שהבטיח הבטחות למכביר בתקופת הבחירות הוא סיפר לכולנו שבידו התרופה לריפוי החולי הקשה שדבק בעיר, שהוא יודע בדיוק רב על הבעיות ומנה אותם אחד לאחד בפרוטרוט והסביר לנו למה הוא זה שצריך להוביל את טבריה בשעתה הקשה ועיניו היו בורקות והייתה בו התלהבות כשל ילד, יש לי חלום היה נוהג לומר להוביל את טבריה למקום לו היא ראויה השתנתי התבגרתי והיום אני מוכן לתפקיד יותר מתמיד. בפועל המחלה בשלוש שנות כהונתו שלחה גרורותיה למקומות נוספים בעיר, כל מי שמדבר עם ראש העיר ומתלונן לצורך העניין על בעיית התאורה והעלטה השוררת ברחובות העיר באזורי התיירות בשבילי ההליכה, בכניסות הבתים, מיד ראש העיר יפתח מפה ויספר לו על חזונו והתוכנית שבקרוב יוצאת אל הפועל להחליף את כל פנסי הרחובות לתאורת לד חדישה שתאיר את רחובותיה של העיר ויש תחושה שהאיש מנותק הוא כל הזמן מדבר בסיסמאות על תוכניות גרנדיוזיות שלא משקפות את המציאות היום יומית, הדבר דומה להומלס הישן ברחובות והוא מספר לכם על תכוניתו לבנות בית מלון, אני בטוח שהייתם מלגלגים עליו ואומרים בליבכם שקודם כל ימצא שמיכה חמה להתכסות בה.

מר בן דוד אם אתה רוצה לקבל כבוד והערכה מתושביך תפסיק לזלזל באינטליגנציה שלהם אם אין לך כסף למנורה מאיפה למען ה׳ תביא את הכסף להחליף את התאורה הישנה בתאורת לד חדישה ועוד בכל רחובות העיר, אנחנו שומעים את ההזיה ולא מאמינים אדוני ראש העיר בסך הכל אנחנו מבקשים להחליף כמה מנורות שרופות ואתה מגלגל מילים, אתה רוצה שניקח אותך ברצינות תנהג בנו התושבים ברצינות, ותפסיק לנהוג בנו ככסילים!

מר בן דוד אני באמת רוצה לבקר מתוך רצון לשינוי ולא מתוך גחמה לנגח אותך, כך אני והרבה נוספים מרגישים אני בטוח שאף אחד לא שמח לקרוא ביקורת שנכתבת עליו אם תיתן לאגו לזוז סנטימטר מהלב שלך תוכל להקשיב לרחשי הציבור ולרצונותיהם ותבין שתפקידך משפיע על איכות חייהם של רבים, ויותר מכך אולי תפנים את החשיבות של פנס בודד שיאיר מאורו ברחוב חשוך, ומקנה ביטחון להולכים בו בתקופה שבה אין בטחון במדינה כולה קצת אור דוחה הרבה מין החושך!

שבת שלווה ומוארת.

חגי עמר, מנהל קבוצת פייסבוק ״שומרים על טבריה״

סה"כ 0 תגובות לכתבה זו
10.7.20, מפנה היסטורי - אחרי 10 שנים התקבלה תוכנית שימור החופים בכנרת
בתום תכנון ממושך התקבלה בשבוע שעבר התוכנית החשובה שעיקריה: כ-90% אחוז מחופי הכנרת יהיו שמורים וישמשו לרחצה ופנאי, כמחצית השטחים יהיו מוגנים, תבוטל הקמתם של שני כפרי נופש וייאסר ייבוש-ים לצורכי בינוי. כל ביקור בכנרת מזכיר לאנשים מסוימים פיצול אישיות. מצד אחד זו אהבה גדולה של כל עם ישראל. האגם שהיקפו 65 קילומטרים הוא בן יחיד, יפה, שמתגעגעים אליו, בייחוד השנה, כאשר הוא גבוה ומרשים. מצד שני, יש ימים בהם קל לשנוא את הכנרת, בעיקר בגלל מה שעשינו ממנה בעשרות השנים האחרונות. מעכשיו הדברים יראו אחרת לאור אישור התוכנית לשימור חופי הכנרת. כל הכבוד.
גיליון דיגיטלי של כוכב הצפון באינטרנט
בואו לחוות את חווית הגלישה באינטרנט עם המהדורה האינטראקטיבית של עיתון כוכב הצפון. יותר חדשות, יותר עניין, כתבות, ראיונות, סרטונים, כותבי דעות ומדורים ייחודיים, עכשיו בלחיצה.
עיתון כוכב הצפון בפייסבוק
עיתון כוכב הצפון עלה לפייסבוק, רוצים לנהל דיאלוגים עם עוד מגיבים, כנסו לפייסבוק של כוכב הצפון.
מייל אדום לשליחת חדשות
 
לוח נדל"ן בבנייה
 
יום שלישי, 14 יולי2020
Wאבגדהוש
2728293001020304
2805060708091011
2912131415161718
3019202122232425
3126272829303101
הבא
הקודם
בניית אתריםבניית אתרים 

© כל הזכויות שמורות ל"עיתון כוכב הצפון" טבריה, רח' הגליל 1, ת.ד 196 טבריה.