הפינה המשפטית
מאת: עו"ד נועם פנחס
 
תאונות דרכים -פגע וברח לכתבה
 עשרת הדיברות לנפגע עבודה - לכתבה
 
 
 

בקרו באתר האינטרנט
החדש של הישוב
פוריה עילית. לאתר. 
מכתבים למערכת>
מכתבים למערכת: אני פונה אל מערכת העיתון בכדי שזו תביא את הסיפור העצוב אותו חווינו.

כוכב הצפון | גיליון 2231 | 1.4.16

להלן השתלשלות האירועים - לפני כשנתיים אני ובעלי יצאנו לחופשה משפחתית בטבריה, זוהי העיר שאנו מרבים לטייל בה בכל הזדמנות שיש לנו, בחגים ובחופשות.

יש לנו חיבה מיוחדת כלפי העיר טבריה. באחד הימים החניתי את הרכב ושילמתי כמובן לחנייה, אך בהיסח דעת לא שמתי את הכרטיס ברכב.

כשחזרתי מהטיול גיליתי דו"ח ברכב, מיד פניתי לאגף החנייה והסברתי להם את העניין והם המליצו לי לפנות ולערער על הדו"ח.

כמובן שמיד עשיתי זאת. עקבתי את אחרי העניין, עברו חודש חודשיים אך לא קיבלתי תשובה, כמובן שבכל המהלך הזה אני מתקשרת אינספור פעמים והם לא עונים ורק במקרים בודדים היה מענה וגם אז הייתי מקבלת תשובה של "זה עדיין בטיפול".

לאחר שנה קיבלתי תשובה שלא קיבלו את הערעור שלי, כששאלתי מדוע לקח לכם כל כך הרבה זמן? לא היה להם מענה ואני מאמינה באמת אמרתי לה שאם זו תשובתכם אני מעדיפה להישפט. מהצד השני נמסר לי "אי אפשר הזמן חלף..." לבסוף גיליתי שמדובר באי צדק מוחלט! הרי אם היו מחזירים לי תשובה במידי הייתי מבקשת להישפט, אך הם חיכו שאסיים את השנה בכדי לבטל את האפשרות שלי להישפט! איזו שערורייה. ואני עוד אוהבת את טבריה. אני פונה לעיתון מהסיבה של "למען יראו ויראו כל באי העיר טבריה וקברניטיה".

אינני מבינה איך עירייה נורמטיבית מתנהלת ולמה כך? האם ככה מעודדים תיירות והגעה של משפחות צעירות? אני לא חושבת. אני חושבת שיש באגף החנייה התנהלות לא תקינה ולא צודקת ומישהו צריך לתת עבור זאת את הדין.

אם לא די בכך בעוד אני עורכת ברורים גיליתי שהיום חשבון הבנק שלי מעוקל! אשמח שעניין זה יתפרסם בהקדם כבר השבוע ומקווה שהעניין יטופל על הצד הטוב ביותר כי אני מתכוונת להפיץ מקרה זה בכל מדיה אפשרית עד שהדין יבוא על מקומו בשלום. ואם מישהו בעירייה רוצה לדבר איתי ולברר יותר פרטים הנה שמי והנה הטלפון שלי.

בברכה, בתיה מינייואב 054-3273134

סה"כ 0 תגובות לכתבה זו
במד"א ערוכים לאבטח רפואית את מאות האלפים שיגיעו להילולה במירון
לאחר הכנות נרחבות במשך חודשים רבים, מגן דוד אדום ערוך ומוכן לאבטח רפואית את מאות אלפי המתפללים שיגיעו להילולת הרשב"י במירון * מד"א בשיתוף ארגוני ההצלה ובתיאום מלא עם משטרת ישראל וכלל כוחות החירום והביטחון ינהל את האבטחה הרפואית באירוע ממוקד שליטה של מד"א שהוקם בהר מירון. להמשך כתבה.
2 חיילות טברייניות בין מצטיינות נשיא המדינה ליום העצמאות ה-71 למדינת ישראל.
בטקס שנערך ביום העצמאות בבית הנשיא, קיבלו 120 חיילים וחיילות אות הצטיינות על פעילותם ותרומתם למען המדינה. בתוך ה-120 מצטיינים היו 2 חיילות טברייניות שהביאו כבוד והערכה לעיר שלמה. רגע של אושר. להמשך כתבה.
מועצת הדבש ודבוראי ישראל: לכבוד יום הדבורה הבינלאומי שקבע האו"ם 20.5 יפתחו המכוורות ברחבי הארץ את שעריהן, לשבוע חגיגות בסימן יום הדבורה
ב-20.5 יקיים הדבוראי בועז בן זאב - שידור חי בעזרת מצלמה מיוחדת מתוך כוורת דבורים פעילה, בשילוב הסברים ומענה לשאלות להגברת המודעות לחשיבותה של דבורה הדבש בהאבקת גידולים חקלאיים. להמשך כתבה..
יום המוזאונים הבין-לאומי מאי 2019 - כניסה חינם לעשרות מוזאונים ברחבי הארץ
כמדי שנה, מוזאוני ישראל יפתחו את שעריהם לקהל הרחב ללא תשלום ויקיימו מגוון פעילויות בהשראת הנושא השנתי הנבחר ״המוזאון כחממה תרבותית-העתיד של העבר״. להמשך הכתבה..
ספר חדש מתאר צילומים מרתקים של הדמויות הנשיות המרכזיות בתנ"ך, על רקע נופי הגולן
ב-14.5 יתקיים אירוע השקת ספר הצילומים והדמיות החדש והייחודי, המציג תצלומים של נשים בתנ"ך בנופי הגולן, מאת דיקלה לאור, מהמכללה האקדמית כנרת, שרואה אור בימים אלה. הספר מרכז בתוכו 41 צילומים ייחודיים, המהווים 41 סיפורי מקרא. להמשך כתבה.
עיתון כוכב הצפון בפייסבוק
עיתון כוכב הצפון עלה לפייסבוק, רוצים לנהל דיאלוגים עם עוד מגיבים, כנסו לפייסבוק של כוכב הצפון.
מייל אדום לשליחת חדשות
 
לוח נדל"ן בבנייה
 
יום ראשון, 19 מאי2019
Wאבגדהוש
1828293001020304
1905060708091011
2012131415161718
2119202122232425
2226272829303101
הבא
הקודם
בניית אתריםבניית אתרים 

© כל הזכויות שמורות ל"עיתון כוכב הצפון" טבריה, רח' הגליל 1, ת.ד 196 טבריה.