הפינה המשפטית
מאת: עו"ד נועם פנחס
 
תאונות דרכים -פגע וברח לכתבה
 עשרת הדיברות לנפגע עבודה - לכתבה
 
 
 

בקרו באתר האינטרנט
החדש של הישוב
פוריה עילית. לאתר. 
מכתבים למערכת>
מכתבים למערכת: אני פונה אל מערכת העיתון בכדי שזו תביא את הסיפור העצוב אותו חווינו.

כוכב הצפון | גיליון 2231 | 1.4.16

להלן השתלשלות האירועים - לפני כשנתיים אני ובעלי יצאנו לחופשה משפחתית בטבריה, זוהי העיר שאנו מרבים לטייל בה בכל הזדמנות שיש לנו, בחגים ובחופשות.

יש לנו חיבה מיוחדת כלפי העיר טבריה. באחד הימים החניתי את הרכב ושילמתי כמובן לחנייה, אך בהיסח דעת לא שמתי את הכרטיס ברכב.

כשחזרתי מהטיול גיליתי דו"ח ברכב, מיד פניתי לאגף החנייה והסברתי להם את העניין והם המליצו לי לפנות ולערער על הדו"ח.

כמובן שמיד עשיתי זאת. עקבתי את אחרי העניין, עברו חודש חודשיים אך לא קיבלתי תשובה, כמובן שבכל המהלך הזה אני מתקשרת אינספור פעמים והם לא עונים ורק במקרים בודדים היה מענה וגם אז הייתי מקבלת תשובה של "זה עדיין בטיפול".

לאחר שנה קיבלתי תשובה שלא קיבלו את הערעור שלי, כששאלתי מדוע לקח לכם כל כך הרבה זמן? לא היה להם מענה ואני מאמינה באמת אמרתי לה שאם זו תשובתכם אני מעדיפה להישפט. מהצד השני נמסר לי "אי אפשר הזמן חלף..." לבסוף גיליתי שמדובר באי צדק מוחלט! הרי אם היו מחזירים לי תשובה במידי הייתי מבקשת להישפט, אך הם חיכו שאסיים את השנה בכדי לבטל את האפשרות שלי להישפט! איזו שערורייה. ואני עוד אוהבת את טבריה. אני פונה לעיתון מהסיבה של "למען יראו ויראו כל באי העיר טבריה וקברניטיה".

אינני מבינה איך עירייה נורמטיבית מתנהלת ולמה כך? האם ככה מעודדים תיירות והגעה של משפחות צעירות? אני לא חושבת. אני חושבת שיש באגף החנייה התנהלות לא תקינה ולא צודקת ומישהו צריך לתת עבור זאת את הדין.

אם לא די בכך בעוד אני עורכת ברורים גיליתי שהיום חשבון הבנק שלי מעוקל! אשמח שעניין זה יתפרסם בהקדם כבר השבוע ומקווה שהעניין יטופל על הצד הטוב ביותר כי אני מתכוונת להפיץ מקרה זה בכל מדיה אפשרית עד שהדין יבוא על מקומו בשלום. ואם מישהו בעירייה רוצה לדבר איתי ולברר יותר פרטים הנה שמי והנה הטלפון שלי.

בברכה, בתיה מינייואב 054-3273134

סה"כ 0 תגובות לכתבה זו
בתי משפט השלום במחוז הצפון זכו בפרס יוקרתי לשיפור מצוינות ארגונית במשרדי הממשלה. הנשיא פורת החמיא לעורכי הדין במחוז על תרומתם לזכייה.
כמדי שנה, נערכת תכנית פרס לצוותי שיפור מצוינות ארגונית במשרדי הממשלה וביחידות הסמך של האגף לאיכות ומצוינות בנציבות שירות המדינה. מטרת התכנית היא לעודד ולהוקיר יוזמות צוותיות לקידום המצוינות הארגונית, המבוססות על מתודולוגיות מקובלות לעבודת צוותי שיפור. להמשך כתבה.
דוד אוחנה: "רון קובי פוגע בילדים מיוחדים ללא סיבה מיוחדת"
כ-10 שנים פועלת באזורנו עמותת "שמעיה", אשר פעילותה בארץ מתפרשת על שנים רבות עוד יותר. העמותה הוקמה במטרה לתת מענה לילדים ומבוגרים הסובלים מליקויי שמיעה. עד היום, נאלצים ילדים מיוחדים אלו למצוא מענה טיפולי בבריכה ובמועדוניות מחוץ לעיר. מדובר בילדים מכל קצוות הקשת, ללא שיוך למגזר זה או אחר. להמשך כתבה.
השנה ימלאו 43 שנים לנפילתו של יוני נתניהו ז"ל במבצע אנטבה.
מאת: ח"כ יואב קיש זהו ציטוט של אחד ממכתביו שהופך בימים אלו לרלוונטי מתמיד: "אני מעדיף לחיות כאן תוך לחימה מתמשכת, מלהיות חלק מן העם היהודי הנודד. כל מקרה של התפשרות יגרום לקירוב הקץ. כיוון שאין לי כוונות לספר לנכדים שלי על מדינת היהודים במאה העשרים כעל אפיזודה חולפת וקצרה באלפי שנות נדודים, אני מתכונן להיאחז כאן בכוח רב". להמשך כתבה.
נוער מד"א - הנוער שעושה חיים
ביום ג' השבוע סיימו כ-50 בני נוער קורס מגישי עזרה ראשונה בתחנת מד"א בטבריה. בטקס מרגש הוסמכו החניכים כמגישי עזרה ראשונה וקיבלו תעודות סיום ואת מדי הארגון. להמשך כתבה.
הסיפור של השבוע קפץ לי בגלל ידיעה קצרה וזניחה בחדשות..
הגעתי אל דני ודנה בפעם הראשונה הביתה, זוג צעיר בני 30 בערך עם שני ילדים קטנים, חיים בדירה שכורה ומרוויחים לא רע, הוא מרוויח מחברה שהקים והיא עצמאית בתחילת דרכה. הכסף נכנס אבל החשבון מראה מינוס שכבר חצה את ה- 30,000. אז אנחנו מקשקשים ואני מתחיל בסדרת שאלות להבין איפה נמצא הבלאגן הגדול. אני עובר על רשימה שיש לי, של כל האלמנטים הגדולים שנמצאים ברשימת ההוצאות של זוג. להמשך כתבה.
עיתון כוכב הצפון בפייסבוק
עיתון כוכב הצפון עלה לפייסבוק, רוצים לנהל דיאלוגים עם עוד מגיבים, כנסו לפייסבוק של כוכב הצפון.
מייל אדום לשליחת חדשות
 
לוח נדל"ן בבנייה
 
יום רביעי, 17 יולי2019
Wאבגדהוש
2730010203040506
2807080910111213
2914151617181920
3021222324252627
3128293031010203
הבא
הקודם
בניית אתריםבניית אתרים 

© כל הזכויות שמורות ל"עיתון כוכב הצפון" טבריה, רח' הגליל 1, ת.ד 196 טבריה.