הפינה המשפטית
מאת: עו"ד נועם פנחס
 
תאונות דרכים -פגע וברח לכתבה
 עשרת הדיברות לנפגע עבודה - לכתבה
 
 
 

בקרו באתר האינטרנט
החדש של הישוב
פוריה עילית. לאתר. 
מכתבים למערכת>
מכתבים למערכת: אני פונה אל מערכת העיתון בכדי שזו תביא את הסיפור העצוב אותו חווינו.

כוכב הצפון | גיליון 2231 | 1.4.16

להלן השתלשלות האירועים - לפני כשנתיים אני ובעלי יצאנו לחופשה משפחתית בטבריה, זוהי העיר שאנו מרבים לטייל בה בכל הזדמנות שיש לנו, בחגים ובחופשות.

יש לנו חיבה מיוחדת כלפי העיר טבריה. באחד הימים החניתי את הרכב ושילמתי כמובן לחנייה, אך בהיסח דעת לא שמתי את הכרטיס ברכב.

כשחזרתי מהטיול גיליתי דו"ח ברכב, מיד פניתי לאגף החנייה והסברתי להם את העניין והם המליצו לי לפנות ולערער על הדו"ח.

כמובן שמיד עשיתי זאת. עקבתי את אחרי העניין, עברו חודש חודשיים אך לא קיבלתי תשובה, כמובן שבכל המהלך הזה אני מתקשרת אינספור פעמים והם לא עונים ורק במקרים בודדים היה מענה וגם אז הייתי מקבלת תשובה של "זה עדיין בטיפול".

לאחר שנה קיבלתי תשובה שלא קיבלו את הערעור שלי, כששאלתי מדוע לקח לכם כל כך הרבה זמן? לא היה להם מענה ואני מאמינה באמת אמרתי לה שאם זו תשובתכם אני מעדיפה להישפט. מהצד השני נמסר לי "אי אפשר הזמן חלף..." לבסוף גיליתי שמדובר באי צדק מוחלט! הרי אם היו מחזירים לי תשובה במידי הייתי מבקשת להישפט, אך הם חיכו שאסיים את השנה בכדי לבטל את האפשרות שלי להישפט! איזו שערורייה. ואני עוד אוהבת את טבריה. אני פונה לעיתון מהסיבה של "למען יראו ויראו כל באי העיר טבריה וקברניטיה".

אינני מבינה איך עירייה נורמטיבית מתנהלת ולמה כך? האם ככה מעודדים תיירות והגעה של משפחות צעירות? אני לא חושבת. אני חושבת שיש באגף החנייה התנהלות לא תקינה ולא צודקת ומישהו צריך לתת עבור זאת את הדין.

אם לא די בכך בעוד אני עורכת ברורים גיליתי שהיום חשבון הבנק שלי מעוקל! אשמח שעניין זה יתפרסם בהקדם כבר השבוע ומקווה שהעניין יטופל על הצד הטוב ביותר כי אני מתכוונת להפיץ מקרה זה בכל מדיה אפשרית עד שהדין יבוא על מקומו בשלום. ואם מישהו בעירייה רוצה לדבר איתי ולברר יותר פרטים הנה שמי והנה הטלפון שלי.

בברכה, בתיה מינייואב 054-3273134

סה"כ 0 תגובות לכתבה זו
21.2.20, מדור אוכל - מטבוחה
מאת ציון בן שימול, קייטרינג "מעדן ציון" המטבוחה המפורסמת של קייטרינג מעדן ציון. להמשך קריאה.
21.2.20, איילת שקד ואופיר סופר סיירו במרום הגליל ובגולן: "אנו מחוייבים לחקלאי ישראל, תמכנו בהם, ונקל עליהם כלכלית בעתיד".
השרה לשעבר איילת שקד, וח''כ אופיר סופר, תושב טפחות קיימו השבוע סיור בין המושבים החקלאיים באזור שרת המשפטים לשעבר, ח"כ איילת שקד מרשימת ימינה: "חקלאי ישראל, המסעדנים, הקבלנים ומשפחות המעסיקות עובדי סיעוד קורסים תחת הנטל של העסקת העובדים הזרים. מדוע המעסיקים צריכים לשלם פנסיה לעובדים הזרים, כשבארץ המוצא שלהם הם לא מקבלים פנסיה?" להמשך קריאה.
21.2.20, האם הוועדה לתכנון ולבניה בטבריה חוזרת לפעול?
מאת: חיים חליוה מחלקת מהנדס העיר בטבריה היא המחלקה המכניסה את מירב ההכנסות הכספיות מאגרות ומהיטלים לעירייה. מאז הבחירות הוועדה כמעט ולא פעלה. להמשך קריאה.
גיליון דיגיטלי של כוכב הצפון באינטרנט
בואו לחוות את חווית הגלישה באינטרנט עם המהדורה האינטראקטיבית של עיתון כוכב הצפון. יותר חדשות, יותר עניין, כתבות, ראיונות, סרטונים, כותבי דעות ומדורים ייחודיים, עכשיו בלחיצה.
עיתון כוכב הצפון בפייסבוק
עיתון כוכב הצפון עלה לפייסבוק, רוצים לנהל דיאלוגים עם עוד מגיבים, כנסו לפייסבוק של כוכב הצפון.
מייל אדום לשליחת חדשות
 
לוח נדל"ן בבנייה
 
יום ראשון, 23 פברואר2020
Wאבגדהוש
526272829303101
602030405060708
709101112131415
816171819202122
923242526272829
הבא
הקודם
בניית אתריםבניית אתרים 

© כל הזכויות שמורות ל"עיתון כוכב הצפון" טבריה, רח' הגליל 1, ת.ד 196 טבריה.