הפינה המשפטית
מאת: עו"ד נועם פנחס
 
תאונות דרכים -פגע וברח לכתבה
 עשרת הדיברות לנפגע עבודה - לכתבה
 
 
 

בקרו באתר האינטרנט
החדש של הישוב
פוריה עילית. לאתר. 
מכתבים למערכת>
מכתבים למערכת: אני פונה אל מערכת העיתון בכדי שזו תביא את הסיפור העצוב אותו חווינו.

כוכב הצפון | גיליון 2231 | 1.4.16

להלן השתלשלות האירועים - לפני כשנתיים אני ובעלי יצאנו לחופשה משפחתית בטבריה, זוהי העיר שאנו מרבים לטייל בה בכל הזדמנות שיש לנו, בחגים ובחופשות.

יש לנו חיבה מיוחדת כלפי העיר טבריה. באחד הימים החניתי את הרכב ושילמתי כמובן לחנייה, אך בהיסח דעת לא שמתי את הכרטיס ברכב.

כשחזרתי מהטיול גיליתי דו"ח ברכב, מיד פניתי לאגף החנייה והסברתי להם את העניין והם המליצו לי לפנות ולערער על הדו"ח.

כמובן שמיד עשיתי זאת. עקבתי את אחרי העניין, עברו חודש חודשיים אך לא קיבלתי תשובה, כמובן שבכל המהלך הזה אני מתקשרת אינספור פעמים והם לא עונים ורק במקרים בודדים היה מענה וגם אז הייתי מקבלת תשובה של "זה עדיין בטיפול".

לאחר שנה קיבלתי תשובה שלא קיבלו את הערעור שלי, כששאלתי מדוע לקח לכם כל כך הרבה זמן? לא היה להם מענה ואני מאמינה באמת אמרתי לה שאם זו תשובתכם אני מעדיפה להישפט. מהצד השני נמסר לי "אי אפשר הזמן חלף..." לבסוף גיליתי שמדובר באי צדק מוחלט! הרי אם היו מחזירים לי תשובה במידי הייתי מבקשת להישפט, אך הם חיכו שאסיים את השנה בכדי לבטל את האפשרות שלי להישפט! איזו שערורייה. ואני עוד אוהבת את טבריה. אני פונה לעיתון מהסיבה של "למען יראו ויראו כל באי העיר טבריה וקברניטיה".

אינני מבינה איך עירייה נורמטיבית מתנהלת ולמה כך? האם ככה מעודדים תיירות והגעה של משפחות צעירות? אני לא חושבת. אני חושבת שיש באגף החנייה התנהלות לא תקינה ולא צודקת ומישהו צריך לתת עבור זאת את הדין.

אם לא די בכך בעוד אני עורכת ברורים גיליתי שהיום חשבון הבנק שלי מעוקל! אשמח שעניין זה יתפרסם בהקדם כבר השבוע ומקווה שהעניין יטופל על הצד הטוב ביותר כי אני מתכוונת להפיץ מקרה זה בכל מדיה אפשרית עד שהדין יבוא על מקומו בשלום. ואם מישהו בעירייה רוצה לדבר איתי ולברר יותר פרטים הנה שמי והנה הטלפון שלי.

בברכה, בתיה מינייואב 054-3273134

סה"כ 0 תגובות לכתבה זו
תודה למועדון הסריגה של רינה פנחסוב
במפגש מיוחד הודה מנהל המרכז הרפואי פדה - פוריה לרינה פנחסוב ונשות "מועדון הסריגה של כפר סירקין" אשר התגייסו למען שדרוג חדר ההורים בפגייה. במפגש חמים ומיוחד בכפר סירקין, הודו ד"ר ארז און מנהל המרכז הרפואי פדה-פוריה ומיה צבן, דוברת המרכז הרפואי והממונה על קשרי קהילה, לרינה פנחסוב ולארבעים חברות מועדון הסריגה של רינל'ה אשר גם השנה ארגנו יריד מכירות מיוחד לגיוס כספים למען המרכז הרפואי. במפגש החגיגי העניקה רינה לד"ר און סכום של 25,000 ₪ הכולל את הכספים שגויסו במהלך היריד ותרומה נוספת בסך 5,000 ₪ שהוסיף בנדיבות רבה, בעלה של רינה, מוטי פנחסוב. מיה צבן, ציינה כי הכספים גויסו השנה לקראת שיפוץ ושדרוג חדר אשר ישמש את ההורים אשר ילדיהם מאושפזים בפגייה.
חיים סתתיהו, מנכ"ל תיירות עין גב, כינס את כל מנהלי התיירות לסדנת משא ומתן בהנחיית אלון אפרת.
"הסדנה נערכה ב'חדר השלום' בבית גבריאל, על שפת הכינרת, בו התקיימו שיחות השלום עם ירדן ב- 10 בנובמבר 1994, כצעד המשך לחתימת השלום ההיסטורית בערבה, אושרו החתימות והחוזה בין שתי המדינות במעמד המלך חוסיין וראש הממשלה יצחק רבין, זכרם לברכה, דיפלומטים ואישים רבים אחרים, שהתכנסו לרגל האירוע בבית גבריאל. אין ספק, כי זהו מקום מתאים לניהול סדנת משא ומתן ושיבוא שוב שלום" אומר סתתיהו.
עיתון כוכב הצפון בפייסבוק
עיתון כוכב הצפון עלה לפייסבוק, רוצים לנהל דיאלוגים עם עוד מגיבים, כנסו לפייסבוק של כוכב הצפון.
מייל אדום לשליחת חדשות
 
לוח נדל"ן בבנייה
 
יום רביעי, 16 ינואר2019
Wאבגדהוש
130310102030405
206070809101112
313141516171819
420212223242526
527282930310102
הבא
הקודם
בניית אתריםבניית אתרים 

© כל הזכויות שמורות ל"עיתון כוכב הצפון" טבריה, רח' הגליל 1, ת.ד 196 טבריה.