הפינה המשפטית
מאת: עו"ד נועם פנחס
 
תאונות דרכים -פגע וברח לכתבה
 עשרת הדיברות לנפגע עבודה - לכתבה
 
 
 

בקרו באתר האינטרנט
החדש של הישוב
פוריה עילית. לאתר. 
מכתבים למערכת>
מכתבים למערכת: בישוב נווה עובד פוריה, ההורים שלי גרים מול הגן הציבורי

כוכב הצפון | גיליון 2214 | 4.12.15

 

במקום יש מספר נערים שמגיעים לגן הציבורי ויושבים שם עד השעות המאוחרת של הלילה אפילו עד שעות הבוקר 4 ו-5 בערך לפנות בוקר.

הם באים בשבתות וחגים כאשר הם יודעים שהורים שלי לא יכולים להתקשר למשטרה כי הם דתיים שומרי שבת.

בחג סוכות שהיה הם הגיעו לגן ועשו רעש, בקשנו מהם שקט וזה לא עזר הם המשיכו לעשות רעש. לא עניין אותם שום דבר עד שאמא שלי צעקה עליהם: "לכו מפה, יש פה אנשים שישנים". אחד השכנים שמע את הצעקה של אמא והזמין משטרה ורק אז הם הלכו.

להורי זה לא מפריע, כל עוד והם בשקט, אך ברגע שהם עוברים את הגבול ומתחילים לעשות רעש לצעוק, ולקרוא בשם של אבי בקול ולהגיד לו" בוא לשחק אתנו או שתזמין משטרה אנחנו לא מפחדים".

אבא שלי אדם לא בריא כל כך וההפרעות של הנערים הללו עלולות לגרום להרעה במצבו.

ההורים שלי מזמנים משטרה עד שהמשטרה מגיעה הם בורחים או מתחבאים וכשהמשטרה הולכת הם חוזרים וממשיכים להפריע.

יש לי גם אחות עם צרכים מיוחדים ברגע שהיא מתעוררת באמצע הלילה מההפרעות, היא קמה עצבנית וזה משבש לה את כל היום וגורם לה להפרעות בעבודה ובלימודים.

הורי דיברו עם הוועד של הישוב על מנת למצוא פתרון, אך הם אינם עוזרים, ונאמר להם להזמין משטרה.

הם עברו כל גבול ביום חמישי האחרון הם דיברו קרוב לאחד החדרים בבית, זה לא הפריע עד שהם זרקו אבן לחלון אחד החדרים, ולאחר מכן דפקו בדלת הבית בערך בשעה 3 לפנות בוקר. 

אמא שלי התקשרה למשטרה, וכאשר המשטרה הגיעה הם ברחו.

אחד מהנערים מתקשר לבית מטלפון חסום בשעות הלילה בסביבות השעה 10 בלילה בערך במשך מספר פעמיים זה לא קורה רק בשעות הלילה זה קורה גם בשעות היום אחותי עם הצרכים המיוחדים נלחצת מהמעשים האלו המצב כבר הפך בלתי נסבל. אנו שואלים עד מתי נסבול את ההפרעות האלה? איפה ההורים של הילדים האלה? הם צריכים לדאוג לחנך אותם. ולמה המשטרה לא מצליחה לפתור לנו את הבעיה? למה אין שוטרים שמסתובבים בישוב על מנת לדאוג לרווחת התושבים?

עוד מעט חופש חנוכה מה יהיה אז? האם נצטרך להמשיך לסבול כך גם בחופש הבא? אני מבקשת לפרסם את מכתבי זה ואולי מישהו במשטרה או במשטרה היישובית יתעורר ויסייע לנו לפתור את המצוקה הביריונית של הנערים. רויטל 050-3950154 או רותי  054-8345450

סה"כ 0 תגובות לכתבה זו
השתלמות למתנדבי "איחוד הצלה"
כ-50 מתנדבי "איחוד הצלה" הגיעו ביום שלישי, 2.7.19 ליום השתלמות אזורי במלר"ד (מיון) המרכז הרפואי פדה-פוריה. משה בן סימון, האח האחראי במלר"ד (מחלקה לרפואה דחופה), ציין כי זו שנה שלישית שצוות המלר"ד מארגן ימי הדרכה והכשרה שכוללים לצד ההרצאות, סימולציות ותרגולים מעשיים במיון הממוגן.
איך עושים כיף לילדים מבלי לנסוע רחוק
מאת: חיים חליוה כולנו שוברים את הראש לאן לקחת את הילדים בחופש הגדול. רבים מחפשים בכל קצוות הארץ אבל הם רק לא מסתכלים ממש מתחת לפנס ואל מול העיניים שלהם. אז זה כך, ממש בטיילת אלון בטבריה יש מתקני שעשועים לילדים עם המון פעילויות מדהימות. אטרקציות מדהימות ופעילות מגוונת והל על מנת לתת לילדים מעט פעילות, הנאה, הוצאת מרץ, כיופים שעות איכות עם ההורים. אז אם אתם הורים לילדים מחכים לכם בטיילת אלון בטבריה "מתקני שעשועים" הפתעות והנאות מובטחות. להמשך קריאה.
שיטה לזיהוי הרכב האבנים בכליות בהתבסס על בדיקת שתן תתרום בעתיד אף לזיהוי מוקדם
מחקר חדש הוביל לגילוי שיטה חדשה אשר פותחה ע"י פרופ' יוסף רייחלין וד"ר רפאל מינס מהמחלקה לפיזיקה באוניברסיטת אריאל, מאפשרת לזהות את ההרכב של האבנים בכליות בהתבסס על בדיקת שתן. להמשך כתבה.
הכדור עגול והמשחק לא נגמר
מאת: חיים חליוה אילן סידא, שחקן עבר של הפועל טבריה, עדיין פעיל בתחום הכדורגל והוא שחקן פעיל מאוד בקבוצת "בזק" בליגה לשכונות ובליגה למקומות עבודה בעפולה. למרות גילו היחסית מופלג, מפגין עדיין אילן את יכולותיו וכישוריו הן מהבחינה של הכושר הגופני המעולה שלו והן כישורי הכדורגל שלו. להמשך כתבה.
עיתון כוכב הצפון בפייסבוק
עיתון כוכב הצפון עלה לפייסבוק, רוצים לנהל דיאלוגים עם עוד מגיבים, כנסו לפייסבוק של כוכב הצפון.
מייל אדום לשליחת חדשות
 
לוח נדל"ן בבנייה
 
שבת, 20 יולי2019
Wאבגדהוש
2730010203040506
2807080910111213
2914151617181920
3021222324252627
3128293031010203
הבא
הקודם
בניית אתריםבניית אתרים 

© כל הזכויות שמורות ל"עיתון כוכב הצפון" טבריה, רח' הגליל 1, ת.ד 196 טבריה.