הפינה המשפטית
מאת: עו"ד נועם פנחס
 
תאונות דרכים -פגע וברח לכתבה
 עשרת הדיברות לנפגע עבודה - לכתבה
 
 
 

בקרו באתר האינטרנט
החדש של הישוב
פוריה עילית. לאתר. 
מכתבים למערכת>
מכתבים למערכת: בישוב נווה עובד פוריה, ההורים שלי גרים מול הגן הציבורי

כוכב הצפון | גיליון 2214 | 4.12.15

 

במקום יש מספר נערים שמגיעים לגן הציבורי ויושבים שם עד השעות המאוחרת של הלילה אפילו עד שעות הבוקר 4 ו-5 בערך לפנות בוקר.

הם באים בשבתות וחגים כאשר הם יודעים שהורים שלי לא יכולים להתקשר למשטרה כי הם דתיים שומרי שבת.

בחג סוכות שהיה הם הגיעו לגן ועשו רעש, בקשנו מהם שקט וזה לא עזר הם המשיכו לעשות רעש. לא עניין אותם שום דבר עד שאמא שלי צעקה עליהם: "לכו מפה, יש פה אנשים שישנים". אחד השכנים שמע את הצעקה של אמא והזמין משטרה ורק אז הם הלכו.

להורי זה לא מפריע, כל עוד והם בשקט, אך ברגע שהם עוברים את הגבול ומתחילים לעשות רעש לצעוק, ולקרוא בשם של אבי בקול ולהגיד לו" בוא לשחק אתנו או שתזמין משטרה אנחנו לא מפחדים".

אבא שלי אדם לא בריא כל כך וההפרעות של הנערים הללו עלולות לגרום להרעה במצבו.

ההורים שלי מזמנים משטרה עד שהמשטרה מגיעה הם בורחים או מתחבאים וכשהמשטרה הולכת הם חוזרים וממשיכים להפריע.

יש לי גם אחות עם צרכים מיוחדים ברגע שהיא מתעוררת באמצע הלילה מההפרעות, היא קמה עצבנית וזה משבש לה את כל היום וגורם לה להפרעות בעבודה ובלימודים.

הורי דיברו עם הוועד של הישוב על מנת למצוא פתרון, אך הם אינם עוזרים, ונאמר להם להזמין משטרה.

הם עברו כל גבול ביום חמישי האחרון הם דיברו קרוב לאחד החדרים בבית, זה לא הפריע עד שהם זרקו אבן לחלון אחד החדרים, ולאחר מכן דפקו בדלת הבית בערך בשעה 3 לפנות בוקר. 

אמא שלי התקשרה למשטרה, וכאשר המשטרה הגיעה הם ברחו.

אחד מהנערים מתקשר לבית מטלפון חסום בשעות הלילה בסביבות השעה 10 בלילה בערך במשך מספר פעמיים זה לא קורה רק בשעות הלילה זה קורה גם בשעות היום אחותי עם הצרכים המיוחדים נלחצת מהמעשים האלו המצב כבר הפך בלתי נסבל. אנו שואלים עד מתי נסבול את ההפרעות האלה? איפה ההורים של הילדים האלה? הם צריכים לדאוג לחנך אותם. ולמה המשטרה לא מצליחה לפתור לנו את הבעיה? למה אין שוטרים שמסתובבים בישוב על מנת לדאוג לרווחת התושבים?

עוד מעט חופש חנוכה מה יהיה אז? האם נצטרך להמשיך לסבול כך גם בחופש הבא? אני מבקשת לפרסם את מכתבי זה ואולי מישהו במשטרה או במשטרה היישובית יתעורר ויסייע לנו לפתור את המצוקה הביריונית של הנערים. רויטל 050-3950154 או רותי  054-8345450

סה"כ 0 תגובות לכתבה זו
במד"א ערוכים לאבטח רפואית את מאות האלפים שיגיעו להילולה במירון
לאחר הכנות נרחבות במשך חודשים רבים, מגן דוד אדום ערוך ומוכן לאבטח רפואית את מאות אלפי המתפללים שיגיעו להילולת הרשב"י במירון * מד"א בשיתוף ארגוני ההצלה ובתיאום מלא עם משטרת ישראל וכלל כוחות החירום והביטחון ינהל את האבטחה הרפואית באירוע ממוקד שליטה של מד"א שהוקם בהר מירון. להמשך כתבה.
2 חיילות טברייניות בין מצטיינות נשיא המדינה ליום העצמאות ה-71 למדינת ישראל.
בטקס שנערך ביום העצמאות בבית הנשיא, קיבלו 120 חיילים וחיילות אות הצטיינות על פעילותם ותרומתם למען המדינה. בתוך ה-120 מצטיינים היו 2 חיילות טברייניות שהביאו כבוד והערכה לעיר שלמה. רגע של אושר. להמשך כתבה.
מועצת הדבש ודבוראי ישראל: לכבוד יום הדבורה הבינלאומי שקבע האו"ם 20.5 יפתחו המכוורות ברחבי הארץ את שעריהן, לשבוע חגיגות בסימן יום הדבורה
ב-20.5 יקיים הדבוראי בועז בן זאב - שידור חי בעזרת מצלמה מיוחדת מתוך כוורת דבורים פעילה, בשילוב הסברים ומענה לשאלות להגברת המודעות לחשיבותה של דבורה הדבש בהאבקת גידולים חקלאיים. להמשך כתבה..
יום המוזאונים הבין-לאומי מאי 2019 - כניסה חינם לעשרות מוזאונים ברחבי הארץ
כמדי שנה, מוזאוני ישראל יפתחו את שעריהם לקהל הרחב ללא תשלום ויקיימו מגוון פעילויות בהשראת הנושא השנתי הנבחר ״המוזאון כחממה תרבותית-העתיד של העבר״. להמשך הכתבה..
ספר חדש מתאר צילומים מרתקים של הדמויות הנשיות המרכזיות בתנ"ך, על רקע נופי הגולן
ב-14.5 יתקיים אירוע השקת ספר הצילומים והדמיות החדש והייחודי, המציג תצלומים של נשים בתנ"ך בנופי הגולן, מאת דיקלה לאור, מהמכללה האקדמית כנרת, שרואה אור בימים אלה. הספר מרכז בתוכו 41 צילומים ייחודיים, המהווים 41 סיפורי מקרא. להמשך כתבה.
עיתון כוכב הצפון בפייסבוק
עיתון כוכב הצפון עלה לפייסבוק, רוצים לנהל דיאלוגים עם עוד מגיבים, כנסו לפייסבוק של כוכב הצפון.
מייל אדום לשליחת חדשות
 
לוח נדל"ן בבנייה
 
יום ראשון, 19 מאי2019
Wאבגדהוש
1828293001020304
1905060708091011
2012131415161718
2119202122232425
2226272829303101
הבא
הקודם
בניית אתריםבניית אתרים 

© כל הזכויות שמורות ל"עיתון כוכב הצפון" טבריה, רח' הגליל 1, ת.ד 196 טבריה.