הפינה המשפטית
מאת: עו"ד נועם פנחס
 
תאונות דרכים -פגע וברח לכתבה
 עשרת הדיברות לנפגע עבודה - לכתבה
 
 
 

בקרו באתר האינטרנט
החדש של הישוב
פוריה עילית. לאתר. 
מכתבים למערכת>
מכתבים למערכת: בישוב נווה עובד פוריה, ההורים שלי גרים מול הגן הציבורי

כוכב הצפון | גיליון 2214 | 4.12.15

 

במקום יש מספר נערים שמגיעים לגן הציבורי ויושבים שם עד השעות המאוחרת של הלילה אפילו עד שעות הבוקר 4 ו-5 בערך לפנות בוקר.

הם באים בשבתות וחגים כאשר הם יודעים שהורים שלי לא יכולים להתקשר למשטרה כי הם דתיים שומרי שבת.

בחג סוכות שהיה הם הגיעו לגן ועשו רעש, בקשנו מהם שקט וזה לא עזר הם המשיכו לעשות רעש. לא עניין אותם שום דבר עד שאמא שלי צעקה עליהם: "לכו מפה, יש פה אנשים שישנים". אחד השכנים שמע את הצעקה של אמא והזמין משטרה ורק אז הם הלכו.

להורי זה לא מפריע, כל עוד והם בשקט, אך ברגע שהם עוברים את הגבול ומתחילים לעשות רעש לצעוק, ולקרוא בשם של אבי בקול ולהגיד לו" בוא לשחק אתנו או שתזמין משטרה אנחנו לא מפחדים".

אבא שלי אדם לא בריא כל כך וההפרעות של הנערים הללו עלולות לגרום להרעה במצבו.

ההורים שלי מזמנים משטרה עד שהמשטרה מגיעה הם בורחים או מתחבאים וכשהמשטרה הולכת הם חוזרים וממשיכים להפריע.

יש לי גם אחות עם צרכים מיוחדים ברגע שהיא מתעוררת באמצע הלילה מההפרעות, היא קמה עצבנית וזה משבש לה את כל היום וגורם לה להפרעות בעבודה ובלימודים.

הורי דיברו עם הוועד של הישוב על מנת למצוא פתרון, אך הם אינם עוזרים, ונאמר להם להזמין משטרה.

הם עברו כל גבול ביום חמישי האחרון הם דיברו קרוב לאחד החדרים בבית, זה לא הפריע עד שהם זרקו אבן לחלון אחד החדרים, ולאחר מכן דפקו בדלת הבית בערך בשעה 3 לפנות בוקר. 

אמא שלי התקשרה למשטרה, וכאשר המשטרה הגיעה הם ברחו.

אחד מהנערים מתקשר לבית מטלפון חסום בשעות הלילה בסביבות השעה 10 בלילה בערך במשך מספר פעמיים זה לא קורה רק בשעות הלילה זה קורה גם בשעות היום אחותי עם הצרכים המיוחדים נלחצת מהמעשים האלו המצב כבר הפך בלתי נסבל. אנו שואלים עד מתי נסבול את ההפרעות האלה? איפה ההורים של הילדים האלה? הם צריכים לדאוג לחנך אותם. ולמה המשטרה לא מצליחה לפתור לנו את הבעיה? למה אין שוטרים שמסתובבים בישוב על מנת לדאוג לרווחת התושבים?

עוד מעט חופש חנוכה מה יהיה אז? האם נצטרך להמשיך לסבול כך גם בחופש הבא? אני מבקשת לפרסם את מכתבי זה ואולי מישהו במשטרה או במשטרה היישובית יתעורר ויסייע לנו לפתור את המצוקה הביריונית של הנערים. רויטל 050-3950154 או רותי  054-8345450

סה"כ 0 תגובות לכתבה זו
תודה למועדון הסריגה של רינה פנחסוב
במפגש מיוחד הודה מנהל המרכז הרפואי פדה - פוריה לרינה פנחסוב ונשות "מועדון הסריגה של כפר סירקין" אשר התגייסו למען שדרוג חדר ההורים בפגייה. במפגש חמים ומיוחד בכפר סירקין, הודו ד"ר ארז און מנהל המרכז הרפואי פדה-פוריה ומיה צבן, דוברת המרכז הרפואי והממונה על קשרי קהילה, לרינה פנחסוב ולארבעים חברות מועדון הסריגה של רינל'ה אשר גם השנה ארגנו יריד מכירות מיוחד לגיוס כספים למען המרכז הרפואי. במפגש החגיגי העניקה רינה לד"ר און סכום של 25,000 ₪ הכולל את הכספים שגויסו במהלך היריד ותרומה נוספת בסך 5,000 ₪ שהוסיף בנדיבות רבה, בעלה של רינה, מוטי פנחסוב. מיה צבן, ציינה כי הכספים גויסו השנה לקראת שיפוץ ושדרוג חדר אשר ישמש את ההורים אשר ילדיהם מאושפזים בפגייה.
חיים סתתיהו, מנכ"ל תיירות עין גב, כינס את כל מנהלי התיירות לסדנת משא ומתן בהנחיית אלון אפרת.
"הסדנה נערכה ב'חדר השלום' בבית גבריאל, על שפת הכינרת, בו התקיימו שיחות השלום עם ירדן ב- 10 בנובמבר 1994, כצעד המשך לחתימת השלום ההיסטורית בערבה, אושרו החתימות והחוזה בין שתי המדינות במעמד המלך חוסיין וראש הממשלה יצחק רבין, זכרם לברכה, דיפלומטים ואישים רבים אחרים, שהתכנסו לרגל האירוע בבית גבריאל. אין ספק, כי זהו מקום מתאים לניהול סדנת משא ומתן ושיבוא שוב שלום" אומר סתתיהו.
עיתון כוכב הצפון בפייסבוק
עיתון כוכב הצפון עלה לפייסבוק, רוצים לנהל דיאלוגים עם עוד מגיבים, כנסו לפייסבוק של כוכב הצפון.
מייל אדום לשליחת חדשות
 
לוח נדל"ן בבנייה
 
יום רביעי, 16 ינואר2019
Wאבגדהוש
130310102030405
206070809101112
313141516171819
420212223242526
527282930310102
הבא
הקודם
בניית אתריםבניית אתרים 

© כל הזכויות שמורות ל"עיתון כוכב הצפון" טבריה, רח' הגליל 1, ת.ד 196 טבריה.