הפינה המשפטית
מאת: עו"ד נועם פנחס
 
תאונות דרכים -פגע וברח לכתבה
 עשרת הדיברות לנפגע עבודה - לכתבה
 
 
 

בקרו באתר האינטרנט
החדש של הישוב
פוריה עילית. לאתר. 
מכתבים למערכת>
מכתבים למערכת: בישוב נווה עובד פוריה, ההורים שלי גרים מול הגן הציבורי

כוכב הצפון | גיליון 2214 | 4.12.15

 

במקום יש מספר נערים שמגיעים לגן הציבורי ויושבים שם עד השעות המאוחרת של הלילה אפילו עד שעות הבוקר 4 ו-5 בערך לפנות בוקר.

הם באים בשבתות וחגים כאשר הם יודעים שהורים שלי לא יכולים להתקשר למשטרה כי הם דתיים שומרי שבת.

בחג סוכות שהיה הם הגיעו לגן ועשו רעש, בקשנו מהם שקט וזה לא עזר הם המשיכו לעשות רעש. לא עניין אותם שום דבר עד שאמא שלי צעקה עליהם: "לכו מפה, יש פה אנשים שישנים". אחד השכנים שמע את הצעקה של אמא והזמין משטרה ורק אז הם הלכו.

להורי זה לא מפריע, כל עוד והם בשקט, אך ברגע שהם עוברים את הגבול ומתחילים לעשות רעש לצעוק, ולקרוא בשם של אבי בקול ולהגיד לו" בוא לשחק אתנו או שתזמין משטרה אנחנו לא מפחדים".

אבא שלי אדם לא בריא כל כך וההפרעות של הנערים הללו עלולות לגרום להרעה במצבו.

ההורים שלי מזמנים משטרה עד שהמשטרה מגיעה הם בורחים או מתחבאים וכשהמשטרה הולכת הם חוזרים וממשיכים להפריע.

יש לי גם אחות עם צרכים מיוחדים ברגע שהיא מתעוררת באמצע הלילה מההפרעות, היא קמה עצבנית וזה משבש לה את כל היום וגורם לה להפרעות בעבודה ובלימודים.

הורי דיברו עם הוועד של הישוב על מנת למצוא פתרון, אך הם אינם עוזרים, ונאמר להם להזמין משטרה.

הם עברו כל גבול ביום חמישי האחרון הם דיברו קרוב לאחד החדרים בבית, זה לא הפריע עד שהם זרקו אבן לחלון אחד החדרים, ולאחר מכן דפקו בדלת הבית בערך בשעה 3 לפנות בוקר. 

אמא שלי התקשרה למשטרה, וכאשר המשטרה הגיעה הם ברחו.

אחד מהנערים מתקשר לבית מטלפון חסום בשעות הלילה בסביבות השעה 10 בלילה בערך במשך מספר פעמיים זה לא קורה רק בשעות הלילה זה קורה גם בשעות היום אחותי עם הצרכים המיוחדים נלחצת מהמעשים האלו המצב כבר הפך בלתי נסבל. אנו שואלים עד מתי נסבול את ההפרעות האלה? איפה ההורים של הילדים האלה? הם צריכים לדאוג לחנך אותם. ולמה המשטרה לא מצליחה לפתור לנו את הבעיה? למה אין שוטרים שמסתובבים בישוב על מנת לדאוג לרווחת התושבים?

עוד מעט חופש חנוכה מה יהיה אז? האם נצטרך להמשיך לסבול כך גם בחופש הבא? אני מבקשת לפרסם את מכתבי זה ואולי מישהו במשטרה או במשטרה היישובית יתעורר ויסייע לנו לפתור את המצוקה הביריונית של הנערים. רויטל 050-3950154 או רותי  054-8345450

סה"כ 0 תגובות לכתבה זו
5.6.20, צוות המלר"ד במרכז הרפואי פדה - פוריה ביצע פעולת החייאה מהירה והציל את חיו של רופא שהתמוטט בכניסה למיון
האירוע הזה הוא מסוג האירועים שגם צוות המלר"ד במרכז הרפואי פדה - פוריה, המתורגל באירועי חירום לא ישכח הרבה זמן. משה בן סימון, האח האחראי במלר"ד מתאר את מה שקרה לפני כשבוע. "ביום שני בצהרים הגיע אלינו ד"ר סולימאן כמאל, רופא משפחה שאנחנו מכירים מיבנאל. הוא ניגש לדלפק האחיות ואמר שהוא לא מרגיש טוב, מיד אח"כ הוא התמוטט במקום". הצוות הסיעודי: איוב חורי, ומתן גבאי יחד עם ד"ר בת שבע צדוק, סגנית מנהל המלר"ד, החלו מיד בביצוע פעולות החייאה, כולל מכות חשמל. כתוצאה מהפעילות המהירה, הצוות הצליח להציל אותו ולהחזיר פעילות דופק. להמשך קריאה.
5.6.20, אפטר קורונה על שפת הכנרת
מלון נוף גינוסר שעל שפת הכנרת, פתח את שעריו על 245 חדריו. הראשונים להתארח היו עיתונאים, מעצבי דעה ברשת ובלוגרים שזכו לקבל את המלון לאחר חיטוי מדוקדק והקפדה על כללי ה"תו סגול", פתיחה מפנקת, לצד כנרת ברום גובהה ומזג אויר מושלם פתח את חג הביכורים באווירה קיבוצית – ישראלית. בתמונה נשות התקשורת מיכל ינאי ומירב מילר שהצפינו לחופשה ראשונה "אפטר קורונה" עם ילדיהם שנהנו מכל רגע. להמשך קריאה.
5.6.20, המשפחה הנפלאה מאשדוד
חוגגים כל שנה את חג השבועות על הכינרת עם חולצות מדוגמות אחידות, שירים, אוכל, פירות הארץ והרבה שמחה. השנה חששו כי עד חג השבועות ימשך הסגר והינה הפתעה, נפתחו החופים והם הגיעו כל הדרך מאשדוד לחופי הכינרת ונהנו עד מאוד. המסבירנים של איגוד ערים כינרת לא התאפקו וביקשו לצלם את המשפחה השמחה. להמשך קריאה.
5.6.20, תעודת הוקרה לסא"ל אבי גבאי
השבוע, בסיום ישיבת הפקת לקחים ממשבר הקורונה של מנהלי האגפים והמחלקות של העירייה, העניק מנכ"ל העירייה עופר אזרד תעודת הוקרה לסא"ל אבי גבאי מפקד יקל"ר טבריה היוצא על פועלו הרב במהלך השנים וביתר שאת בתקופת משבר הקורונה. השניים איחלו למחליפו רס"ן עומרי נחום בהצלחה בתפקיד. להמשך קריאה.
גיליון דיגיטלי של כוכב הצפון באינטרנט
בואו לחוות את חווית הגלישה באינטרנט עם המהדורה האינטראקטיבית של עיתון כוכב הצפון. יותר חדשות, יותר עניין, כתבות, ראיונות, סרטונים, כותבי דעות ומדורים ייחודיים, עכשיו בלחיצה.
עיתון כוכב הצפון בפייסבוק
עיתון כוכב הצפון עלה לפייסבוק, רוצים לנהל דיאלוגים עם עוד מגיבים, כנסו לפייסבוק של כוכב הצפון.
מייל אדום לשליחת חדשות
 
לוח נדל"ן בבנייה
 
שבת, 06 יוני2020
Wאבגדהוש
2331010203040506
2407080910111213
2514151617181920
2621222324252627
2728293001020304
הבא
הקודם
בניית אתריםבניית אתרים 

© כל הזכויות שמורות ל"עיתון כוכב הצפון" טבריה, רח' הגליל 1, ת.ד 196 טבריה.