הפינה המשפטית
מאת: עו"ד נועם פנחס
 
תאונות דרכים -פגע וברח לכתבה
 עשרת הדיברות לנפגע עבודה - לכתבה
 
 
 

בקרו באתר האינטרנט
החדש של הישוב
פוריה עילית. לאתר. 
טור / דעה אישית>יגאל שריג - חוזר לעיר>
יגאל שריג: בואו נעזוב את עדיפות לאומית ונתעסק בעדיפות עירונית!

כוכב הצפון | גליון 2099 | 16.8.13

לפני כשבוע וחצי שמעתי ברדיו המקומי שישנן חילוקי דעות בין ראש העיר זוהר עובד לבין מר ציון פיניאן מי הוא זה שבעצם דאג שטבריה תהיה באזור עדיפות לאומית, המצחיק בכל הסיפור שנכון לרגע זה אין לדבר שום משמעות מעשית או הטבה כלשהי, כי זה רק על הנייר וזה מזכיר לי את  150 מיליון השקלים שהובטחו לטבריה בישיבת הממשלה ההיסטורית שנערכה פה לפני קרוב לשנה מישהו ראה אותם? וכיוון שכך חשבתי לעצמי שבמקום לדבר על משהו שהוא כרגע  סתם באוויר, בואו נדבר על משהו שהוא הרבה יותר סביר וזה על הדברים הקטנים שמפריעים לנו בחיי היום יום ושאף פעם הם לא נגמרים כי אף אחד לא שם עליהם!

1. להציב תחנת אוטובוס נורמאלית ליד בגט ניר במקום הדבר המגוחך שעשוי ממספר ברזלים בלי גגון או סככה, ושאנשים פשוט ניצלים שם כמו סטיקים בשמש היוקדת ובעיקר בשעות אחר הצהריים, אז במקום עדיפות לאומית בואו ונדאג לעדיפות אנושית!

2. להעביר את תחנת האוטובוס הנמצאת מעבר לכביש מול הקניון החדש 20 מטר קדימה למפרץ החנייה היכן שנמצאת חנות טרקלין חשמל שזה הרבה יותר בטיחותי והגיוני,  כמו כן לדאוג שהתחנה תראה כמו תחנה ולא כפי שהיא נראית נכון להיום.

3. להסיר את גדר הפח המטופשת והמיותרת כרגע, שהשאירה 80 ס"מ מדרכה להולכי הרגל, ברחובות הירדן והגלבוע, בעיקר שכלום לא נעשה שם במתחם כבר חודשים רבים אז במקום לסכן את העוברים והשבים, נא לרדת בבקשה מעדיפות לאומית ולעשות עדיפות בטיחותית ולהחזיר מיד את המדרכה לתושבים!

4. שיורדים ברחוב אלחדיף המתחבר לרחוב הירדן, ליד הדואר היה מוצב שם שנים תמרור של מתן זכות קדימה שמשום מה נעלמו עקבותיו, נא להחזיר אותו מיד חזרה כי זה עושה סתם בלגן בצומת ונא לא לחכות עד שתהיה שם תאונה!

5. יש להציב תמרור מתן זכות קדימה ברחוב התבור שמתחבר לרחוב אחווה העולה מכיוון מסעדת גיא, במקום התמרור הקיים, כי כל יום כמעט תאונה, אז נא לעבור מעדיפות לאומית לעדיפות שכלית והגיונית!.

6. אם אפשר למלא במצעים את שולי הכביש העולה מכיוון חוף גיא לכיוון קבר רחל הרבה נהגים ישמחו להודות למי שיעשה זאת!

נ.ב

היות והעירייה שלנו סובלת מבעיית קשב וריכוז קשים מאוד, בטוחני שכרגיל לא נראה מהם כלום, כולי תקווה שראש העיר הבא יהיה קצת יותר קשוב וערני לתושבים ולא רק בסיסמאות בעיתונים, אני גם מציע לו לחלק כדורי ריטלין לחלק גדול ממנהלי האגפים והמחלקות בעירייה, שחלקם אולי צריכים לעוף הביתה וכך אולי תיפטר בעיית הראש הקטן שחוגגת שם שנים!  

סה"כ 0 תגובות לכתבה זו
13.12.19, כריסטינה סים – כוכבת רשת
"תזכרו את המטרה ותמשיכו הלאה" תאג"ד עונה שנייה, "מצולמים" עם שלישיית "מה קשור" ודייט ראשון של קשת 12, הספק מרשים והיא רק בת 24. בתיכון היא הייתה הילדה המקובלת, עד שעשו עליה חרם. היא התקשרה לכל מי שהיא מכירה, אבל אף אחד לא רצה לדבר איתה, למעט "הבנות החנוניות", אלו שלא הסתכלה עליהן כל השנה. זה היה "מוסר השכל לחיים" כלשונה. "כל אדם הוא סיפור, נשמה, אסור לפסול אף אדם", היא אומרת. היום זה מלווה אותה במשחק, עוזר לה להתחבר לדמות, גם כזאת שנמצאת בשוליים של החברה. כריסטינה בחורה מרשימה, עניינית, יפיפייה, חזקה, לא מראה חולשה, היא כבר למדה שכדי לשרוד, היא צריכה לפתח עור עבה. להמשך קריאה.
13.12.19, תרגיל מנהלות בגליל התחתון
ביום שלישי האחרון התקיים במועצה האזורית הגליל התחתון תרגיל מנהלות המדמה מצב חירום במרחב. התרגיל התקיים בשיתוף פיקוד העורף, רשות החירום הלאומית, נציגי משרד החינוך ונציגים ממשרדי ממשלה נוספים. להמשך קריאה.
יוסי ורדי – סוגר מעגל
כשנכנס יוסי ורדי לתפקידו כראש המועצה האזורית בעמק הירדן ראיינתי אותו באחד מגיליונות ראש השנה. כבר אז פרש בפניי תוכניות לכיכר בכנרת המושבה וחניון לבית העלמין ועל הבעיות עם משרד התחבורה ובכלל. שנים עמל ורדי על פרויקט הכיכר בכנרת המושבה והחניון לבית העלמין הסמוך שעל שפת הכנרת.להמשך קריאה.
מנשה (מנש') שלום נבחר לכהונה נוספת כמנכ"ל צמח מפעלים ומשקי עמק הירדן
באספת הבעלים שהתקיימה ביום חמישי (5/12 ) נבחר מנשה (מנש') שלום לקדנציה נוספת של 5 שנים. באופן תקדימי התקבלה ההחלטה פה אחד ע"י כל חברי האספה. מנש' חבר קיבוץ תל- קציר נשוי ואב לארבעה מילא תפקידים ניהוליים רבים ומגוונים במהלך השנים ביניהם: מרכז משק של קיבוץ אשדות יעקב איחוד, יו"ר קיבוץ עמיעד, מנהל אגף המטעים (פירות והדרים) במועצת הצמחים, מנכ"ל "צמח בננות" ועוד. להמשך קריאה.
13.12.19, טקס חנוכת הספרייה הרפואית בפדה-פוריה
בטקס חגיגי נחנכה ביום שני 25.11.19, הספרייה הרפואית המשופצת והמשודרגת של המרכז הרפואי פדה-פוריה. הספרייה הממוקמת בסמוך לאודיטוריום המרכז הרפואי, שופצה הודות לתרומה של כ500,000 ₪ מעזבונם של הארי ושרה ורקוני, במעמד רב עמק הירדן הרב שלמה דידי, מנהל ביה''ח ד''ר ארז און, ליאורה גוברין סגנית מנהלת מח' העזבונות באפוטרופוס הכללי, פרופ' סקורצקי, דיקן הפקולטה לרפואה של אונ' בר אילן בגליל ומכובדים נוספים. להמשך קריאה.
25.10.19, גיליון כוכב הצפון באינטרנט
בואו לחוות את חווית הגלישה באינטרנט עם המהדורה האינטראקטיבית של עיתון כוכב הצפון. יותר חדשות, יותר עניין, כתבות, ראיונות, סרטונים, כותבי דעות ומדורים ייחודיים, עכשיו בלחיצה.
עיתון כוכב הצפון בפייסבוק
עיתון כוכב הצפון עלה לפייסבוק, רוצים לנהל דיאלוגים עם עוד מגיבים, כנסו לפייסבוק של כוכב הצפון.
מייל אדום לשליחת חדשות
 
לוח נדל"ן בבנייה
 
שבת, 14 דצמבר2019
Wאבגדהוש
4901020304050607
5008091011121314
5115161718192021
5222232425262728
129303101020304
הבא
הקודם
בניית אתריםבניית אתרים 

© כל הזכויות שמורות ל"עיתון כוכב הצפון" טבריה, רח' הגליל 1, ת.ד 196 טבריה.