הפינה המשפטית
מאת: עו"ד נועם פנחס
 
תאונות דרכים -פגע וברח לכתבה
 עשרת הדיברות לנפגע עבודה - לכתבה
 
 
 

בקרו באתר האינטרנט
החדש של הישוב
פוריה עילית. לאתר. 
טור / דעה אישית>יגאל שריג - חוזר לעיר>
יגאל שריג: בואו נעזוב את עדיפות לאומית ונתעסק בעדיפות עירונית!

כוכב הצפון | גליון 2099 | 16.8.13

לפני כשבוע וחצי שמעתי ברדיו המקומי שישנן חילוקי דעות בין ראש העיר זוהר עובד לבין מר ציון פיניאן מי הוא זה שבעצם דאג שטבריה תהיה באזור עדיפות לאומית, המצחיק בכל הסיפור שנכון לרגע זה אין לדבר שום משמעות מעשית או הטבה כלשהי, כי זה רק על הנייר וזה מזכיר לי את  150 מיליון השקלים שהובטחו לטבריה בישיבת הממשלה ההיסטורית שנערכה פה לפני קרוב לשנה מישהו ראה אותם? וכיוון שכך חשבתי לעצמי שבמקום לדבר על משהו שהוא כרגע  סתם באוויר, בואו נדבר על משהו שהוא הרבה יותר סביר וזה על הדברים הקטנים שמפריעים לנו בחיי היום יום ושאף פעם הם לא נגמרים כי אף אחד לא שם עליהם!

1. להציב תחנת אוטובוס נורמאלית ליד בגט ניר במקום הדבר המגוחך שעשוי ממספר ברזלים בלי גגון או סככה, ושאנשים פשוט ניצלים שם כמו סטיקים בשמש היוקדת ובעיקר בשעות אחר הצהריים, אז במקום עדיפות לאומית בואו ונדאג לעדיפות אנושית!

2. להעביר את תחנת האוטובוס הנמצאת מעבר לכביש מול הקניון החדש 20 מטר קדימה למפרץ החנייה היכן שנמצאת חנות טרקלין חשמל שזה הרבה יותר בטיחותי והגיוני,  כמו כן לדאוג שהתחנה תראה כמו תחנה ולא כפי שהיא נראית נכון להיום.

3. להסיר את גדר הפח המטופשת והמיותרת כרגע, שהשאירה 80 ס"מ מדרכה להולכי הרגל, ברחובות הירדן והגלבוע, בעיקר שכלום לא נעשה שם במתחם כבר חודשים רבים אז במקום לסכן את העוברים והשבים, נא לרדת בבקשה מעדיפות לאומית ולעשות עדיפות בטיחותית ולהחזיר מיד את המדרכה לתושבים!

4. שיורדים ברחוב אלחדיף המתחבר לרחוב הירדן, ליד הדואר היה מוצב שם שנים תמרור של מתן זכות קדימה שמשום מה נעלמו עקבותיו, נא להחזיר אותו מיד חזרה כי זה עושה סתם בלגן בצומת ונא לא לחכות עד שתהיה שם תאונה!

5. יש להציב תמרור מתן זכות קדימה ברחוב התבור שמתחבר לרחוב אחווה העולה מכיוון מסעדת גיא, במקום התמרור הקיים, כי כל יום כמעט תאונה, אז נא לעבור מעדיפות לאומית לעדיפות שכלית והגיונית!.

6. אם אפשר למלא במצעים את שולי הכביש העולה מכיוון חוף גיא לכיוון קבר רחל הרבה נהגים ישמחו להודות למי שיעשה זאת!

נ.ב

היות והעירייה שלנו סובלת מבעיית קשב וריכוז קשים מאוד, בטוחני שכרגיל לא נראה מהם כלום, כולי תקווה שראש העיר הבא יהיה קצת יותר קשוב וערני לתושבים ולא רק בסיסמאות בעיתונים, אני גם מציע לו לחלק כדורי ריטלין לחלק גדול ממנהלי האגפים והמחלקות בעירייה, שחלקם אולי צריכים לעוף הביתה וכך אולי תיפטר בעיית הראש הקטן שחוגגת שם שנים!  

סה"כ 0 תגובות לכתבה זו
10.7.20, מפנה היסטורי - אחרי 10 שנים התקבלה תוכנית שימור החופים בכנרת
בתום תכנון ממושך התקבלה בשבוע שעבר התוכנית החשובה שעיקריה: כ-90% אחוז מחופי הכנרת יהיו שמורים וישמשו לרחצה ופנאי, כמחצית השטחים יהיו מוגנים, תבוטל הקמתם של שני כפרי נופש וייאסר ייבוש-ים לצורכי בינוי. כל ביקור בכנרת מזכיר לאנשים מסוימים פיצול אישיות. מצד אחד זו אהבה גדולה של כל עם ישראל. האגם שהיקפו 65 קילומטרים הוא בן יחיד, יפה, שמתגעגעים אליו, בייחוד השנה, כאשר הוא גבוה ומרשים. מצד שני, יש ימים בהם קל לשנוא את הכנרת, בעיקר בגלל מה שעשינו ממנה בעשרות השנים האחרונות. מעכשיו הדברים יראו אחרת לאור אישור התוכנית לשימור חופי הכנרת. כל הכבוד.
גיליון דיגיטלי של כוכב הצפון באינטרנט
בואו לחוות את חווית הגלישה באינטרנט עם המהדורה האינטראקטיבית של עיתון כוכב הצפון. יותר חדשות, יותר עניין, כתבות, ראיונות, סרטונים, כותבי דעות ומדורים ייחודיים, עכשיו בלחיצה.
עיתון כוכב הצפון בפייסבוק
עיתון כוכב הצפון עלה לפייסבוק, רוצים לנהל דיאלוגים עם עוד מגיבים, כנסו לפייסבוק של כוכב הצפון.
מייל אדום לשליחת חדשות
 
לוח נדל"ן בבנייה
 
יום שלישי, 14 יולי2020
Wאבגדהוש
2728293001020304
2805060708091011
2912131415161718
3019202122232425
3126272829303101
הבא
הקודם
בניית אתריםבניית אתרים 

© כל הזכויות שמורות ל"עיתון כוכב הצפון" טבריה, רח' הגליל 1, ת.ד 196 טבריה.