||הפוך לדף הבית
 
 

הפינה המשפטית
מאת: עו"ד נועם פנחס
 
תאונות דרכים -פגע וברח לכתבה
 עשרת הדיברות לנפגע עבודה - לכתבה
 
 
 

בקרו באתר האינטרנט
החדש של הישוב
פוריה עילית. לאתר. 


 


 
 חדשות: יוסי בן חמו: גאווה טבריינית: ניצב אמיר כהן מונה למפקדו ה-17 של משמר הגבול - חזרתו של ניצב אמיר כהן, בן העיר טבריה, שגדל בשכונת אגוז (שיכון ד'), היא עדות נוספת לבניה הטובים של שכונה ד' בטבריה עלית. אמיר כהן שב לפקד על מג"ב...
 
 


 
 בריאות: ד"ר פבלו רוסו: יש טבעת ויש טבעת
ד"ר פבלו רוסו מסביר ועונה על שאלות נפוצות בקשר לטבעת למניעת הריון - באדיבות הבלוג של ד"ר פבלו רוסו
לא כל הנשים רוצות טבעת, כי יש טבעת ויש טבעת.
 
 


 
 מדור אוכל באדיבות הבלוג "הכלי והמתכון" של מגבוני סיוון: אבי לוי, שף מלון אירופה: מניפת חזה אווז על מצע טנזיה
מתכון ל 4 מנות מצרכים לטנזיה: 3 כפות שמן זית, 2 בצלים חתוכים לרצועות, 100 גרם שזיפים יבשים, 100 גרם משמשים יבש...

דעות: אביב יצחק: אחריות קהילתית
“דברים גדולים נעשו על ידי סדרה של דברים קטנים שקובצו יחד”. כך אמר ואן גוך הצייר.
בשכונת רבי עקיבא, בסמוך למכולת השכונתית נמצא מיזם חדש, מיזם קהילתי שהוא כולו אתם. ארון קהילתי - ארון בגדים שנמצא שם בשביל תושבי השכונה, בשביל תושבי העיר. להמשך קריאה.
 
סיכום שבוע טברייני: רפאל טרבלסי: חנוך לנער על פי דרכו
השבוע נפתח רישום הילדים לגני הילדים, לצערי בטבריה עדיין קיימת מדיניות של אזורי רישום. למרות מלחמתי בשנים האחרונות והצלחותיי לשנות מעט את המציאות בנושא, עדיין עוד ארוכה מאד הדרך לעצמאות חינוכית. להמשך קריאה.
 
דעות: מאיה שמעוני: לגדול לצד הקורונה 
אני כותבת את השורות האלה כדי להציף קשיים שקיימים כמעט בכל בית, כדי שבטעות לא תרגישו לבד... שמי מאיה שמעוני, בת 43, נשואה ליריב, אמא לשני מתבגרים, פעילה בקבוצת "טבריה במרכז" - בקהילת חינוך. להמשך קריאה.

 
משפחה: דר' רבקה מרום p.h.d: חינוך מושלם זו אוטופיה?
הטלפון צלצל בשעת בוקר מוקדמת. ימים של סגר ופגישות בזום שמתחילות לקראת הצהרים. מעבר לקו, אמא לארבעה ילדים "אני קוראת קבוע של הטור שלך בעיתון כוכב הצפון, אני רוצה להגיד לך שהחלום שלך שנצליח לשנות את החינוך ואת החברה, לא יתגשם. להמשך קריאה.
 
תקשורת עם ילדים – הבסיס לקשר איכותי: רננה אור לב: "יש מישהי שלא צועקת על הילדים שלה?" - בתקופה הזאת של סגר.. שגרה.. ושוב סגר.. אנחנו לא ממש בטוחים מהי ה"שגרה".
הילדים מבולבלים, אנחנו מבולבלים. עובדים חיוניים, עובדים מהבית, משחקים עם הילדים, מנצלים עוד קצת זמן לעבודה, מפעילים את הילדים... להמשך קריאה.
 
 

חדשות: חיים חליוה: יוזמה קהילתית שמחממת את הלב: מבצע "עונג שבת" למען קשישי וקשישות טבריה - בימים בהם ריחוק חברתי הוא מושג בסיסי, בדידותם של בני הגיל השלישי רק מתחזקת. בדיוק בשביל נושא זה הוקם מוקד "אל תשליכני" למען קשישי וקשישות טבריה, ביוזמתם של יוסי בן חמו, הודיה יוסף ושגית בן שמחון, מוקד אשר נותן מענה רגשי ומסייע לכ-100 קשישים וקשישות ברחבי טבריה. להמשך קריאה.
 
חדשות: עזרו לקרן קימת לישראל לבחור יחד את העץ הלאומי של ישראל
אחרי שהדוכיפת נבחרה לציפור הלאומית, הצבי לחיה הלאומית, והכלנית לפרח הלאומי - הגיע הזמן להכתיר את העץ הלאומי של ישראל! בעולם  כבר בחרו אבל מה אתנו?. להמשך קריאה.
 
חדשות: המשרד לפיתוח הפריפריה, הנגב והגליל ממשיך לחזק את תחום הפנאי במועצה האזורית עמק הירדן ויקים שלושה מגרשי מיני פיץ' נוספים המצטרפים לשלושת המגרשים החדשים שהוקמו לאחרונה לרווחת הילדים והתושבים. להמשך קריאה.
 
חדשות: יוסי בן חמו: ראשי הסתדרות הגמלאים בביקור בטבריה
למרות הסגר החמור בימים האחרונים והגבלת היציאה עד 1000 מטר, מצאו לנכון מנכ"ל הסתדרות הגמלאים הארצי מר אפרים קורן והיו"ר מר שמוליק מזרחי, להשיג אישור מיוחד ולהגיע מתל אביב לטבריה לביקור אצל חיים שורקי יו"ר גמלאי מרחב כנרת לעודד ולברך על הפעילות הרצופה והמגוונת בקרב גמלאי מרחב כנרת וכן לעמוד על תוכניות ופעילויות עתידיות. להמשך קריאה.
 
חדשות: ראשי מפלגת הישראלים התחילו במסע הבחירות וביקרו בגליל התחתון 
ראשי מפלגת "הישראלים", רן חולדאי, אבי ניסנקורן וקארן טל הגיעו במסגרת מסע הבחירות שלהם לכנסת לביקור ולסיור במרחב הכפרי שבגליל התחתון. להמשך קריאה.
 
תרבות ופנאי / ספרים

 


זהר נוי, אוהב ספרים ותרבות, יועץ תקשורת במדור:
ספרים רבותיי ספרים:
סיפור רומנטי בלתי נשכח
"הפתק" מאת זואי פולביג מבוסס על סיפורה האמיתי של הסופרת – סיפור רומנטי בלתי נשכח על פתק אחד קטן שעשה את ההבדל. מיה פלאוורס, אישה צעירה בת 27, היא עורכת תוכן מבריקה באתר אינטרנט של חברת אופנה מצליחה הפונה לקהל צעיר. היא מוקפת בעמיתים לעבודה, חברות, ומשפחה אוהבת ותומכת. יום אחד רגיל, היא מבחינה בנוסע חדש ברכבת שלה ללונדון.. להמשך קריאה.

בית גבריאל - סרטים, מופעים ועוד...

 

 סרטון השבוע: בואו לבקר בטבריה

 סרטון
 
22.1.21, חדש מכון EMG
מכון ה-EMG של המרכז הרפואי פדה - פוריה נפתח ומציע לציבור מגוון בדיקות נוירולוגיות, כאן ליד הבית. בשורה לתושבי האזור, מכון ה-EMG במסגרת היחידה הנוירולוגית של המרכז הרפואי פדה - פוריה, נפתח ומציע מגוון רחב של בדיקות, קרוב לבית. להמשך קריאה.
22.1.21, חיסון נגד קורונה אינו פוגע בפוריות
אין קשר בין חיסון נגד קורונה לפגיעה בפוריות! פרופ' בן עמי, מנהל האגף לאם ולילוד במרכז הרפואי פדה-פוריה, יוצא נגד כל המידע המוטעה אשר מופץ ברשתות החברתיות. להמשך קריאה.
22.1.21, מעבדות המחקר והפיתוח של 'צמח תערובות' מרחיבות פעילות
ד"ר עדי יונס - לוי מונתה לחוקרת בצוות המחקר. הרחבת פעילות המחקר והפיתוח במעבדות החדשנות, שהוקמו ב'צמח תערובות' ממפעלי קונצרן עמק הירדן, מפעל המתמחה בפיתוחים חדשניים ובריאים של מזונות לדגי מאכל, בקר, צאן, עופות וחיות מחמד. להמשך קריאה.
22.1.21, פשיטת רגל עירונית
אחרי שאין עצים חלולים ויבשים וכיום אין בכלל עצים עכשיו גם אין לנו מדרכה להולכי רגל ברח' יהודה הנשיא! להמשך קריאה.
22.1.21, הקרן לידידות בשיתוף עמידר ועמיגור החלה במבצע לחלוקת מענקי וערכות חימום לכ-10 אלפים קשישים
המתגוררים בדיור ציבורי ברחבי הארץ בתוך כך כ-200 מענקי וערכות חימום חולקו בעיר טבריה. החורף הגיע השבוע. אוכלוסיות שלמות במדינה מתקשות לעמוד בנטל הכלכלי הכרוך בחימום הבית. להמשך קריאה.
22.1.21, אהרון אוחנה מטבריה נולד בבית מוסיקלי
סינגל ראשון מתוך אלבום שבדרך מילים: ארלט ספדיה ואהרון אוחנה, לחן: אהרון אוחנה עיבוד: והפקה מוסיקלית: אופיר אזרזר אהרון אוחנה מטבריה נולד בבית מוסיקלי. אביו היה זמר ומנגן בעוד. להמשך קריאה.
22.1.21, דורי כוכבי המנהלת החדשה ב"מול כנרת"
מתחם הבילוי והקניות בצמח ינוהל מעתה ע"י כוכבי עברי, ששימשה בשנתיים האחרונות כמנהלת השיווק במקום. להמשך קריאה.
גיליון דיגיטלי של כוכב הצפון באינטרנט
בואו לחוות את חווית הגלישה באינטרנט עם המהדורה האינטראקטיבית של עיתון כוכב הצפון. יותר חדשות, יותר עניין, כתבות, ראיונות, סרטונים, כותבי דעות ומדורים ייחודיים, עכשיו בלחיצה.
עיתון כוכב הצפון בפייסבוק
עיתון כוכב הצפון עלה לפייסבוק, רוצים לנהל דיאלוגים עם עוד מגיבים, כנסו לפייסבוק של כוכב הצפון.
מייל אדום לשליחת חדשות
 
לוח נדל"ן בבנייה
 
שבת, 13 פברואר2021
Wאבגדהוש
631010203040506
707080910111213
814151617181920
921222324252627
1028010203040506
הבא
הקודם
בניית אתריםבניית אתרים 

© כל הזכויות שמורות ל"עיתון כוכב הצפון" טבריה, רח' הגליל 1, ת.ד 196 טבריה.