||הפוך לדף הבית
 
 

הפינה המשפטית
מאת: עו"ד נועם פנחס
 
תאונות דרכים -פגע וברח לכתבה
 עשרת הדיברות לנפגע עבודה - לכתבה
 
 
 

בקרו באתר האינטרנט
החדש של הישוב
פוריה עילית. לאתר. 


 
 חדשות: חיים חליוה: יום טוב אליהו החליט!
בינואר 2008, נקרא יום טוב אליהו אל הדגל. הפעם המטרה עשיית סדר בכל רשת המתנ"סים בעיר טבריה. זאת, בשל המצב הקשה אליו נקלעו המתנסים בעיר הן כלכלי, הן אירגוני והן ניהולי.
 
 


 
 חדשות: חיים חליוה: חדשנות פורצת דרך במרל"מ טבריה
שנים מדברים על פלאי ונפלאות הטיפול  בתא לחץ חמצן. עד היום תא לחץ היה רק בבתי חולים.  נדרש זמן המתנה ארוך והעלות הייתה גבוהה מאד. לאחרונה הוקמו קליניקות לטיפול בתא חמצן בלחץ מתון...
 
 


 
 עמק הירדן: אבוקדו מעמק הירדן – עכשיו גם מעבר לים
לאחר פעילות משותפת למעלה מחמש שנים ותהליך כניסה לשותפות שארך כשנתיים, תאגיד 'צמח אבוקדו' השלים לאחרונה באופן סופי את כניסתו כשותף בחברת הייצוא 'גליל אקספורט'... 
 
 


 

חדשות: מהחוג למערכות מידע במכללה האקדמית צפת – הישר לבסיס חיל האוויר בקריה - ישראל דוד דהן (35), המתגורר בטבריה, התחיל ללמוד בחוג למערכות מידע שבמכללה האקדמית צפת לפני שמונה שנים, כשהוא כבר בן 27, נשוי ואב לשלושה ילדים.

 
דעות: יגאל שריג: אולי בחלום יהיה פעם שלום!
אנחנו מדינה די בודדת
שכל הזמן שרה שלום
רוצה מאוד משתדלת ומעודדת
אך כנראה זה יהיה רק בחלום. להמשך כתבה.
 
עונג שבת: יוסי בן חמו: אדוני הארץ 
ככל שעוברים הימים וזמן כהונתה של ממשלת ישראל מתארך – כואב לי. אני איש ימין, ברמ''ח אבריי, איש ארץ ישראל השלמה, ציוני, וכואב לי לראות אנשי ימין, שהאמינו שהם בוחרים ימין – וקיבלו שמאל מובהק. להמשך כתבה.

 
קרוב רחוק: שחר שחר: הפתעה בהפתעה
קטונתי מלהבין על מה ולמה יצא קיצפנו על המגזר החרדי בעקבות הכרזת מנהיגיו הרוחניים על פתיחת מוסדות החינוך מבלי למצמץ, כאילו מגבלות הסגר הן בגדר המלצה בלבד. להמשך כתבה.
 
 
 
חדשות: סיפורו של מקפיא - ''שלח לחמך על פני המים" - גרסת הקהילה הטבריינית
במהלך השבועיים האחרונים חיפשו בעמותת "שכן טוב" מקפיא שיסייע בהקפאת בשרים ודגים המחולקים למשפחות הנזקקות מדי שבוע. להמשך כתבה.
 
חדשות: חיים חליוה: עדיף מראש להיערך לחורף 
תאגיד המים "מי-רקת טבריה" נערך לחורף. כל צוותי תאגיד המים של טבריה ביצעו בשבועיים האחרונים שרשרת פעולות מניעה לקראת עונת הגשמים. מנכ"ל התאגיד, שאול דוד: "נקטנו במספר פעולות מקדימות במטרה למנוע הצפות עתידיות". להמשך כתבה.

 
חדשות: הושלם פיתוחו של "הארנק הדיגיטלי הקיבוצי"
הארנק מאפשר ל-100 אלף חברים ותושבים בקיבוצים ומושבים לשלם על כל השירותים ביישוב,
לבצע הזמנות און-ליין מחדר האוכל והצרכנייה, להזמין תור או שירות ביישוב, להצביע דיגיטלית על ענייני הקיבוץ ולסנכרון בין מערכות ועסקי השירותים ביישוב - הכל באמצעות הטלפון הנייד.  להמשך כתבה.

 
חדשות: יונתן ברקוביץ, אופטומטריסט מוסמך בעל תואר שני ומנהלה המקצועי של אופטיקהקורונה, ראייה ומה שביניהם
שמשון.  מאז החלה מגפת הקורונה, לפני כ-8 חודשים, מצאנו עצמנו סגורים בבתים ומבלים שעות מרובות  בצפייה מול המסכים. כתוצאה מכך, ניכרת עלייה של 20%-25% בביקוש לבדיקות ראייה לפי נתוני מועצת האופטומטריסטים. להמשך כתבה.

 
חדשות: חיים חליוה: פעם הייתה בטבריה מסעדת "חצי חצי" – גם היום יש!
פנה אליי אזרח המדינה בעל נכס בטבריה כפי הנראה באלו המילים: "שלום רב לך מר חיים חליוה. שמי שלום גור ואני משכיר דירות בטבריה. להמשך כתבה.
 
חדשות: מכוונים גבוהה
עדן ניסים מפמ"ר הוראת המגמה לתחבורה מתקדמת במשרד החינוך, בשיחה על המגמה שיכולה לשנות פני עתיד החינוך הטכנולוגי בישראל בעשור הבא ועל הגאווה הישראלית כחוד החנית בעולם ההיי טק האוטומוטיבי העולמי, שיש לנו במה להתגאות. להמשך כתבה.

 
חדשות: ח"כ סופר בביקור במחלקת קורונה   
ח"כ אופיר סופר, הגיע למרכז הרפואי פדה - פוריה כדי להתרשם מההערכות לטיפול בחולי קורונה ולחזק את ידי הצוות הרפואי. להמשך כתבה.

 
תרבות ופנאי / ספרים
   


זהר נוי, אוהב ספרים ותרבות, יועץ תקשורת במדור:
ספרים רבותיי ספרים:
סיפור רומנטי בלתי נשכח
"הפתק" מאת זואי פולביג מבוסס על סיפורה האמיתי של הסופרת – סיפור רומנטי בלתי נשכח על פתק אחד קטן שעשה את ההבדל. מיה פלאוורס, אישה צעירה בת 27, היא עורכת תוכן מבריקה באתר אינטרנט של חברת אופנה מצליחה הפונה לקהל צעיר. היא מוקפת בעמיתים לעבודה, חברות, ומשפחה אוהבת ותומכת. יום אחד רגיל, היא מבחינה בנוסע חדש ברכבת שלה ללונדון.. להמשך קריאה.

בית גבריאל - סרטים, מופעים ועוד...
   

 סרטון השבוע: בואו לבקר בטבריה

 סרטון
 
30.10.20, מנשה כהן – מסיים את עבודתו בעירייה
מנשה כהן, מנהל האגף לשירותי רווחה בעיריית טבריה, ומי שכיהן במספר תפקידים בכירים בעיריית טבריה הודיע ביום שני השבוע ליו"ר הועדה הממונה שמעון (מוני) מעתוק על כוונתו לפרוש לאחר 17 שנים כמנהל אגף הרווחה ולאחר 33 שנים בתפקידים ניהוליים שונים אותם מילא באגפי העירייה. יו"ר הועדה הממונה הודה למנשה על מסירותו ותרומתו המקצועית במשך שנים ארוכות למען העיר ותושביה ואיחל לו המשך דרך צלחה. להמשך כתבה.
30.10.20, עדיף מראש להיערך לחורף
מאת: חיים חליוה תאגיד המים "מי-רקת טבריה" נערך לחורף. כל צוותי תאגיד המים של טבריה ביצעו בשבועיים האחרונים שרשרת פעולות מניעה לקראת עונת הגשמים. מנכ"ל התאגיד, שאול דוד: "נקטנו במספר פעולות מקדימות במטרה למנוע הצפות עתידיות". להמשך כתבה.
30.10.20, חוזרים ללימודים בגליל התחתון
מאת: חיים חליוה ראש המועצה ניצן פלג החליט כי במועצה האזורית הגליל התחתון ישובו בראשון הקרוב לספסל הלימודים תלמידי כיתות א-ד במתווה למידה של 5 ימים בשבוע. בנוסף, שכבות ה'-ח' יקיימו מפגשים חברתיים ורגשיים להעצמה בתוך הישובים אחת לשבוע וזאת בשותפות בין בתי הספר, צוות השפ''ח, והחינוך הבלתי פורמלי, לצד הלמידה מרחוק ובשילוב מרחבי הלמידה ביישובים. להמשך כתבה.
30.10.20, ח"כ אופיר סופר: ״חובה להאריך את הוראת השעה בהטבות המס״
מאת: חיים חליוה ועדת הכספים של הכנסת דנה היום בדיון שיזם חבר הכנסת אופיר סופר (ימינה) ביחד עם חברי הכנסת הילה שי וזאן (כחול לבן), ניר ברקת (הליכוד) וחמאד עמר (ישראל ביתנו) בנוגע להטבות המס לישובים בפריפריה. בחודש יולי האחרון פקעה הוראת השעה להטבות המס לעשרות ישובים בגליל, בנגב ובבקעת הירדן וכיוצא בזה נפגעו אלפי משפחות במשכורתם החודשית. להמשך כתבה.
30.10.20, מעניקים שבועיים מתנה
עם ההקלות בסגר ופתיחה מחודשת של החופים בתום סיומה הרשמי של עונת הרחצה איגוד ערים כנרת יעניקו שירותי הצלה בארבעה מחופי האיגוד למשך שבועיים נוספים עד 14.11.20. ההחלטה התקבלה עקב הביקוש הרב לבילוי בחופים השקטים של איגוד ערים כינרת, ולאור מזג האוויר הנוח. שרותי הצלה יהיו בארבע עמדות הצלה: ברניקי, לבנון, חוקוק, גופרה. להמשך כתבה.
30.10.20, חוזרים לרוץ
מרתון טבריה נקבע לנובמבר 2021. עיריית טבריה סיכמה השבוע כי מרתון טבריה הבינלאומי שהיה מתוכנן לינואר 2021 יידחה לתאריך 26.11.2021 בשל מגבלות הקורונה. את המרתון החדש תפיק חברת טרגט מרקט שזכתה במכרז לניהול אירועי הספורט והתרבות של טבריה לחמש השנים הקרובות. יו"ר הועדה הממונה שמעון (מוני) מעתוק נפגש בשבוע שעבר עם חברת "טרגט - מרקט" שזכו במכרז של עיריית טבריה ויפיקו החל משנת 2021 אירועי תרבות בינלאומיים בעיר. להמשך כתבה.
30.10.20, מאפה נעמי
בפינת הרחובות אל מול השוק העירוני נפתח סניף של מאפית יוסי "מאפה נעמי". עיצוב הסניף מזמין, נוח לגישה, חניה במקום. במקום תוכלו למצוא מגוון רחב של מוצרי מאפה טריים וחמים של חברת בונז'ור, פרנות ופוקצ'ות בטאבון, לחמים חמים במגוון טעמים, חלות לשבת, פיתות, עוגות קראנצ' שמרים, שוקולד, תפוחים קינמון ועוד. הכל חם, טרי ומזמין. ועל הטעם אם לא תבקרו לא תדעו לעולם מומלץ בחום.
30.10.20, אתי ויזל מהשבוע עו"ד אתי ויזל
מי שלא מכיר, אתי ויזל היא עובדת בכירה בהסתדרות החדשה בטבריה מזה שנים רבות. היא מייצגת ומסייעת לעובדים רבים אל מול מעסיקיהם. היא אישה נעימת הליכות, חכמה מכירה את עבודתה אבל שלא תטעו הנחמדות מהולה באסרטיביות עניינית. מהשבוע היא קיבלה גם רישיון לעריכת דין המאשר את הידע הרב שלה בדיני עבודה מעצם עבודתה בהסתדרות. להמשך כתבה.
גיליון דיגיטלי של כוכב הצפון באינטרנט
בואו לחוות את חווית הגלישה באינטרנט עם המהדורה האינטראקטיבית של עיתון כוכב הצפון. יותר חדשות, יותר עניין, כתבות, ראיונות, סרטונים, כותבי דעות ומדורים ייחודיים, עכשיו בלחיצה.
עיתון כוכב הצפון בפייסבוק
עיתון כוכב הצפון עלה לפייסבוק, רוצים לנהל דיאלוגים עם עוד מגיבים, כנסו לפייסבוק של כוכב הצפון.
מייל אדום לשליחת חדשות
 
לוח נדל"ן בבנייה
 
יום שישי, 18 ספטמבר2020
Wבגדהושא
3631010203040506
3707080910111213
3814151617181920
3921222324252627
4028293001020304
הבא
הקודם
בניית אתריםבניית אתרים 

© כל הזכויות שמורות ל"עיתון כוכב הצפון" טבריה, רח' הגליל 1, ת.ד 196 טבריה.