||הפוך לדף הבית
 
 

הפינה המשפטית
מאת: עו"ד נועם פנחס
 
תאונות דרכים -פגע וברח לכתבה
 עשרת הדיברות לנפגע עבודה - לכתבה
 
 
 

בקרו באתר האינטרנט
החדש של הישוב
פוריה עילית. לאתר. 
 
 

 


 
 טור אישי: חיים חליוה: על דילמה וחרדה 
שאלת השאלות השבוע הייתה האם מוני מעתוק ראש העיר יישאר? או לא יישאר?  - כשהיינו ילדים היינו לוקחים את פרח החרצית הצהוב, והיינו תולשים עלה עלה.
 
 


 
 חדשות: צוות חטיבת המרכזים הרפואיים הממשלתיים ובראשו ד"ר ארז און, ראש החטיבה, הגיעו לביקור במרכז הרפואי פדה-פוריה. לאחר שסיירו וראו את התקדמות הבנייה בפרויקט הלאומי של הקמת מרכז השיקום לצפון, סוכם על הקמת ועדת היגוי משותפת לפרויקט. 
 
 


 
 חדשות: ועדת הכספים תומכת בטבריה
ועדת הכספים של הכנסת קיימה דיון בנושא המשבר הכלכלי הפוקד את העיר טבריה. במהלך דיון אודות המשבר הכלכלי בעיר, ציין יו"ר הוועדה הממונה בעיר שמעון (מוני) מעתוק כי אחוז האבטלה בעיר עומד על..
 
 


 

דיני עבודה: עו"ד רני אורן: עבדתי שנה וחצי ופוטרתי, לכמה ימי הודעה מוקדמת הייתי זכאי?  - על מנת לענות תשובה מדויקת נדרשים פרטים נוספים. עם זאת, עפ"י חוק הודעה מוקדמת, ככל ושהשכר שלך הוא שכר שעתי/יומי..

 
 
חוזר לעיר: יגאל שריג: טבריה כבר שנים ללא איפור
ואולי משתנה קצת הסיפור!
לניקיון עדיין לא מסופחת
אבל רואים  בה יותר צבע
משתדלת להיות יותר מטופחת
ורצוי לאמץ זאת כקבע. להמשך כתבה.
 
עונג שבת: יוסי בן חמו: מנהיגות רופסת
מזמן לא כתבתי אליכם קוראים יקרים, והאמת שהתגעגעתי
כרמל מעודה ואדיר רצון – משל הרפיסות - כמה חוסר צדק יש בעולם, וכמה חוסר צדק יש במדינת ישראל. לפני שאתחיל אדגיש כי מעשהו של אדיר רצון, שורף ביתה של כרמל מעודה הגננת המתעללת, אינם מקובלים. להמשך כתבה.

 
הילדים של כולנו: דר' רבקה מרום ph.d מומחית לבעיות התנהגות בילדים
כמה משפיעה החברה על נפש האדם?
שנת הלימודים הסתיימה ואנחנו עדים לניידות של תלמידים בין בתי הספר. תלמידים בכיתות ה'-ו' בוחרים לבקש לעבור לבית הספר אחר בטענה שאינם מקובלים או שמשתמשים בתיאור מצבם החברתי כ"דחויים". להמשך כתבה.

 
בריאות הנפש: טיפול קוגנטיבי התנהגותי – CBT טיפול בחרדה ודיכאון
יוצא לי הרבה לאחרונה להיתקל באנשים ששואלים אותי במה אני עוסקת, שאני עונה שאני מטפלת בחרדות ודיכאון אז תמיד התשובה היא זהה: אשתי סובלת מחרדות, לבת שלי יש חרדות, לי יש חרדות ואז משתפים אותי בכל הנושא. להמשך כתבה.
 
 
 
חדשות: חוף צאלון נפתח לקהל הרחב היום 8.7
בהמשך לסיור מקצועי שנערך על ידי פקח משרד הפנים וצוות איגוד ערים כינרת, בתום עבודות הבטיחות שהתבצעו בחוף צאלון, עקב עליית המפלס, נסקרו כלל התשתיות שטופלו במרחב החוף המתפרש על שטח של 85 דונם ואושרה פתיחת החוף לרחצה. להמשך כתבה.
 
חדשות: יוסף בן חמו: כמאה מפגינים הקימו קול זעקה: האסון הבא – מחצבה!
בטבריה אין רגע דל, ובין מאבק סביבתי אחד לחברו – אין מנוחה. במטה המאבק "2020" הצליחו בשנה האחרונה למנוע הקמת תחנת כוח בגליל התחתון, ועתה התגייסו למניעת הקמת 2 מחצבות אשר אמורות לקום בסמוך לשכונת טבריה "המושבה" ובסמוך לגבעת אבני ומושב הזורעים. להמשך כתבה.

 
תרבות ופנאי / ספרים
   


זהר נוי, אוהב ספרים ותרבות, יועץ תקשורת במדור:
ספרים רבותיי ספרים:
סיפור רומנטי בלתי נשכח
"הפתק" מאת זואי פולביג מבוסס על סיפורה האמיתי של הסופרת – סיפור רומנטי בלתי נשכח על פתק אחד קטן שעשה את ההבדל. מיה פלאוורס, אישה צעירה בת 27, היא עורכת תוכן מבריקה באתר אינטרנט של חברת אופנה מצליחה הפונה לקהל צעיר. היא מוקפת בעמיתים לעבודה, חברות, ומשפחה אוהבת ותומכת. יום אחד רגיל, היא מבחינה בנוסע חדש ברכבת שלה ללונדון.. להמשך קריאה.

בית גבריאל - סרטים, מופעים ועוד...
   

 סרטון השבוע: בואו לבקר בטבריה

 סרטון
 
10.7.20, מפנה היסטורי - אחרי 10 שנים התקבלה תוכנית שימור החופים בכנרת
בתום תכנון ממושך התקבלה בשבוע שעבר התוכנית החשובה שעיקריה: כ-90% אחוז מחופי הכנרת יהיו שמורים וישמשו לרחצה ופנאי, כמחצית השטחים יהיו מוגנים, תבוטל הקמתם של שני כפרי נופש וייאסר ייבוש-ים לצורכי בינוי. כל ביקור בכנרת מזכיר לאנשים מסוימים פיצול אישיות. מצד אחד זו אהבה גדולה של כל עם ישראל. האגם שהיקפו 65 קילומטרים הוא בן יחיד, יפה, שמתגעגעים אליו, בייחוד השנה, כאשר הוא גבוה ומרשים. מצד שני, יש ימים בהם קל לשנוא את הכנרת, בעיקר בגלל מה שעשינו ממנה בעשרות השנים האחרונות. מעכשיו הדברים יראו אחרת לאור אישור התוכנית לשימור חופי הכנרת. כל הכבוד.
גיליון דיגיטלי של כוכב הצפון באינטרנט
בואו לחוות את חווית הגלישה באינטרנט עם המהדורה האינטראקטיבית של עיתון כוכב הצפון. יותר חדשות, יותר עניין, כתבות, ראיונות, סרטונים, כותבי דעות ומדורים ייחודיים, עכשיו בלחיצה.
עיתון כוכב הצפון בפייסבוק
עיתון כוכב הצפון עלה לפייסבוק, רוצים לנהל דיאלוגים עם עוד מגיבים, כנסו לפייסבוק של כוכב הצפון.
מייל אדום לשליחת חדשות
 
לוח נדל"ן בבנייה
 
יום שישי, 14 פברואר2020
Wאבגדהוש
526272829303101
602030405060708
709101112131415
816171819202122
923242526272829
הבא
הקודם
בניית אתריםבניית אתרים 

© כל הזכויות שמורות ל"עיתון כוכב הצפון" טבריה, רח' הגליל 1, ת.ד 196 טבריה.