||הפוך לדף הבית
 
 
 

הפינה המשפטית
מאת: עו"ד נועם פנחס
 
תאונות דרכים -פגע וברח לכתבה
 עשרת הדיברות לנפגע עבודה - לכתבה
 
 
 

בקרו באתר האינטרנט
החדש של הישוב
פוריה עילית. לאתר. 
 
 חדשות: יצאת בחוץ - בעקבות תביעת דיבה שהגיע עו"ד בן קרפל  קשת 12 תסיר מהרשת את הפרק בתוכנית "יצאת צדיק" עם חיים הכטכך דיווח העיתונאי אורן פריסקו בקשת ימחקו כל זכר לתוכנית "יצאת צדיק " עם חיים הכט, מבעלי רדיו קול רגע.. להמשך כתבה.
 
 


 
 בריאות: הפנינג הריון במרכז הרפואי פדה-פוריה חגיגה של ממש הייתה בהפנינג ההיריון שארגנו במועדון היולדות בייבי סטארט של המרכז הרפואי פדה-פוריה. למעלה מ-130 משתתפות הגיעו לבוקר של סדנאות ופעילות. להמשך כתבה.
 
 


 
 דעות: קרן אור ויס: "ואהבת לרעך כמוך"...
בספר ויקרא כתוב: "לא תקום ולא תיטור את בני עמך, ואהבת לרעך כמוך, אני ה'". ההסבר הינו שאסור לנו לבקש נקמה או לנטור טינה. עלינו לאהוב את הזולת כפי שאנחנו אוהבים... להמשך כתבה.

    


 

דעות: סיכום שבוע עם רפאל טרבלסי: דרום ומרכז - אין מילים לתאר את הערכתי ואהבתי לכוחות הביטחון ולצה"ל על הפעולה הנוספת בחיסול וזמזום הטרור מצד אויבנו, אני מבקש לחזק ולתמוך בתושבי הדרום והמרכז שנתונים לירי לא פוסק של טילים מצד עזה.
 
דעות: עידן לב-רן: כמה המצב נפיץ
האירועים השבוע בדרום מזכירים לנו שוב כמה המצב במדינה נפיץ ויכול להתלקח במהירות לכדי מערכה מקיפה. בין אם מדובר בחמאס, בג'יהאד האסלאמי או בחיזבאללה, בדרום או בצפון.
להמשך כתבה.
 
דעות: שחר שחר: חסרי האחריות
סבב הלחימה שהוצת מחדש בארבע לפנות בוקר יום שלישי האחרון בעקבות חיסולו של בהאא אבו אליטא, בכיר הג'יהאד האיסלאמי, הצית מחדש את דמיונם הפרוע של חובבי הרשתות החברתיות והוכיח מחדש את הקלות הבלתי נסבלת והבלתי אחראית של רבים ומשועממים שהתיימרו להיות דובר צה"ל לשעת חירום. להמשך כתבה.

 
מדור אבא פגום: דותן ברדה: המפגש
לפני כחודש החלטנו אני וכמה מחברי הקבוצה "אבא פגום-טבריה והסביבה" לעשות מפגש של קבוצת אבא פגום טבריה והסביבה. נפגשנו כבר בעבר מספר פעמים, אך הפעם החלטנו שאנחנו רוצים להביא כמה שיותר אבות פגומים למפגש כדי להכיר אנשים חדשים מהקבוצה וכדי באמת להוכיח שיש לנו מקום לא קטן בקהילה שלנו. להמשך כתבה.
 
דעות: יוסי בן חמו: הביטחון של בנט - עשרות, אולי מאות בדיחות, נכתבו לאחר חיסולו של בכיר הג'יהאד האיסלמי בהקשר למינויו של  שר הביטחון החדש, נפתלי בנט. יכולים לדבר בו סרה מהודו ועד כוש, אך בשורה התחתונה – בנט ושקד לראשונה נהגו כפוליטיקאים והשיגו את מבוקשם הפוליטי. בנט הוא האיש הנכון בעת הזאת למשרד הביטחון, והשבוע שחלף הבהיר כמה חיובי הוא לנו כמדינה. להמשך כתבה.
 
 
 
חדשות: לימודים: להיות חוקרי אגמים ליום אחד
שייט לימודי-חוויתי במעבדה השטה בכינרת
לכל המשפחה בתאריכים 15.11, 22.11
עם בוא הסתיו מזמינה רשות הכינרת לפעילות חווייתית, ערכית ולימודית באגם הלאומי ולהצטרף ל'אקו כינרת', המעבדה השטה של רשות הכינרת, להכרת הכינרת מנקודת מבטו של החוקר את איכות המים והכרת כלל מרכיבי הצמחייה והחיים באגם. להמשך כתבה.

 
חדשות: לא מפסיקים לתרום לקהילה בעמק הירדן
מכשיר החייאה חדש הוצב בבית הספר "שחף". אגודת המים בעמק הירדן תרמה דפיברילטור לבית הספר לחינוך מיוחד האזורי "שחף". בטקס שנערך ביום שני השבוע העניקו חברי אגודת המים את המכשיר אשר נועד לבצע פעולות החייאה בשעת חירום. להמשך כתבה.

 
חדשות: החורף מאחר אך בעין גב כבר החל קטיף האשכוליות האדומות והבריאות ענף האשכוליות האדומות גדל במהלך עשרים השנים האחרונות ל- 100 מיליון טון עקב הביקוש הגובר בתעשיית המיצים הטבעיים לאור מודעות בחשיבות צריכת מזון טבעי ובריא. להמשך כתבה.
 
ספורט: יוסי בן חמו: עוד נקודה לאוסף
עירוני טבריה יצאה ביום שני למפגש חוץ מול בני ערערה וחזרה עם נקודה נוספת למאזן
בעירוני טבריה לא יודעים אם לשמוח על נקודה או לבכות על עוד 2 שיכלו לאסוף. עירוני טבריה יצאה למשחק חוץ ביום שני האחרון במגרש בבאקה אל גרביה מול בני ערערה ופגשה יריבה חלשה מאוד.
להמשך כתבה.
 
כלכלה: דר' רבקה מרום ph.d: מי מחליט מתי ההתנהגות יפה?
* למען הסר ספק, דר' מרום אינה עוסקת ברפואה.
הגיעו לקליניקה אמא , אבא וילד בן 10. הילד, ישב מבויש על הספה. האמא עוטפת אותו אליה ואומרת לו, עוד מעט, עוד מעט. האבא מתיישב מרוחק. משלב ידיים ואומר: "אני רוצה שתסבירי לנו מה עושים שילד שלי יתנהג יפה? ועוד דבר, המורה אמרה לי: יכול להיות שמה שאתה כאבא אומר שהילד שלך מתנהג יפה, זה לא מה שיפה ונכון כאן בבית ספר". להמשך כתבה.

 
בריאות: ציפי ליבנה:  העונג והאוכל.
קצב החיים שלנו רק הולך ומתגבר. הכל הולך לכיוון של אינסטנט ו"וואו" גדול. ההרגשה הטובה ועד מעולה שמגיעה כתוצאה מהנאה אינטנסיבית רגעית גורמת להפרשה של חומר במוח הנקרא דופמין. הדופמין משחק תפקיד גדול בחוויית העונג של האדם וגם בכל הקשור למחלת ההתמכרות.להמשך כתבה.

 
 
תרבות ופנאי / ספרים


זהר נוי, אוהב ספרים ותרבות, יועץ תקשורת במדור:
ספרים רבותיי ספרים:
יחסים פרומים
"פרומות ומחוברות" מאת נילי פירסט צ'צ'יק עוסק ביחסים פרומים בין הכותבת לבין הבת שלה. בספר כותבת נילי לבתה על הילדות שלה, על הקשר עם אימה שבאופן אירוני גם הוא היה מורכב ובעייתי, על רגעים שמחים, אך גם עצובים. היא כותבת בספר על הטראומה של מחלת בנה שחלה בסרטן, ושלא איפשרה לה לתת עוד מעצמה כי היא הייתה מרוקנת ולא תמיד מצאה כוחות לעצמה וקשה היה לה גם להיות בשביל אחרים.
להמשך כתבה.

בית גבריאל - סרטים, מופעים ועוד...

 תמונת השבוע

 סרטון
 

 
מייל אדום לשליחת חדשות
 
לוח נדל"ן בבנייה
 
יום שני, 09 דצמבר2019
Wאבגדהוש
4901020304050607
5008091011121314
5115161718192021
5222232425262728
129303101020304
הבא
הקודם
בניית אתריםבניית אתרים 

© כל הזכויות שמורות ל"עיתון כוכב הצפון" טבריה, רח' הגליל 1, ת.ד 196 טבריה.