||הפוך לדף הבית
 
 

הפינה המשפטית
מאת: עו"ד נועם פנחס
 
תאונות דרכים -פגע וברח לכתבה
 עשרת הדיברות לנפגע עבודה - לכתבה
 
 
 

בקרו באתר האינטרנט
החדש של הישוב
פוריה עילית. לאתר. 
 
 חדשות: חיים חליוה: ראש העיר מוני מעתוק מציל את הספורט בעיר 
חברי הוועדה הקרואה ביחד עם ראש העיר מוני (שמעון) מעתוק חיים, נושמים, פועלים במרץ ונחישות ומצילים את הספורט בעיר. זו אחת הבשורות הטובות לחובבי ואוהדי הספורט בעיר בשורה שתחזיר להם את החיוך והשמחה בלב ואת הכרת התודה לוועדה הקרואה.  
 
 


 
 חדשות: חיים חליוה: ישיבת התנעה ראשונה לדירקטוריון החברה הכלכלית בטבריה התקיימה השבוע
לראשונה לאחר שנה וחצי, מתכנס דירקטוריון החברה הכלכלית בטבריה, בראשות שמעון (מוני) מעתוק ומנכ"ל החברה הכלכלית ישראל ענתבי וחברי הדירקטוריון החדשים - רועי דהן, ענת אסרף, ענבל אזולאי, ענבל חזן  
 
 


 
 כתבת שער: יוסי בן חמו: "אם בעלי הווילות ביישוב לא יתנו לתושבים שלי לנוח בסופי שבוע – אני לא אתן להם לנוח במהלך השבוע"
הוא לא יליד מגדל, וגר בה רק 6 שנים. יריביו הפוליטיים מכנים אותו "הזר", אך נתי אלפסי מצליח היכן שרבים נכשלו – להצעיד את המושבה מגדל אל העתיד.
 
 


 

מציאות: האם זאת אהבה...?
"במקום מסוכן שנקרא לו הבית, גר אדם מבולבל שנקרא לו אני" 
האם אהבה יכולה להוביל לאלימות ורצח? לאן מובילה אהבה חסרת פשרות? האם אהבה, אכפתיות, תשומת לב, דאגה בקשר עלולים להתפרש כסימני אזהרה? האם זה קורה אצלי? אצל חברה?...

קרוב רחוק: שחר שחר: להסתכל לאלימות בעיניים
בתוך הכאוס הבלתי נגמר של משבר נגיף הקורונה, הייתה זו האלימות במשפחה בכלל וכלפי נשים בפרט שלא ידעה מהו סגר, לא לקחה לעצמה ולו פסק זמן קצר והמשיכה להכות ללא הפסקה. להמשך קריאה.
 
הילדים של כולנו: דר' רבקה מרום ph.d מומחית לבעיות התנהגות בילדים
כמה ביקורת ביום אחד יכול אדם להכיל ולהישאר אופטימי?
אמא של תלמיד הגיעה אלי לשיחה בקליניקה, כשהיא מבקשת להבין כיצד להישאר אופטימית ולו כדי לשדר לבנה בן ה-9 אופטימיות. להמשך קריאה.

 
 
 
חדשות: חיים חליוה: אושר בטבריה צו הארנונה לשנת 2021 
בישיבת מליאת הועדה הממונה בראשות שמעון (מוני) מעתוק אושר צו הארנונה לשנת 2021 שעיקרו אי קיצוץ הנחות הארנונה למרות תכנית ההבראה לה מחויבת העירייה בשל הצורך להתחשב בתושבי העיר שנפגעו מתקופת הקורונה.  להמשך קריאה.
 
חדשות: חיים חליוה: בחירות בקיבוץ אפיקים 
לפני כשבוע התקיימו בחירות בקיבוץ אפיקים לתפקיד יו"ר הקיבוץ. שניים העמידו עצמם לבחירה, האחד  אמיר רומנו,  בן קיבוץ אפיקים בן 47 צעיר מבטיח עם רקורד אדיר מאחוריו של עשיה בקיבוץ, שימש כמבקר פנים של הקיבוץ, כיהן בוועד שנים רבות, עובד בחברת BDO ובכלל מהווה הצערה של הקיבוץ. להמשך קריאה.
 
חדשות: חיים חליוה: יום עיון במרחב צפון – בפיקודו של אלוף פיקוד צפון אמיר ברעם
השבוע התקיים יום עיון לראשי הרשויות המקומיות ומנהלי בתי החולים במרחב הצפון בראשות מפקד פיקוד הצפון, אלוף אמיר ברעם. להמשך קריאה.

 
תרבות ופנאי: קייקי כפר בלום פותחים את הקיץ 
 לאחר סגר, בידוד וקורונה בקייקי כפר בלום שמחים להכריז על פתיחת עונת השייט, הקיץ וקבלת חג המים במקום האידיאלי, המהנה, הקריר, בלב הטבע, באוויר הפתוח במסלול השייט המשפחתי בקייקי כפר בלום. להמשך כתבה.

תרבות ופנאי / ספרים


זהר נוי, אוהב ספרים ותרבות, יועץ תקשורת במדור:
ספרים רבותיי ספרים:
סיפור רומנטי בלתי נשכח
"הפתק" מאת זואי פולביג מבוסס על סיפורה האמיתי של הסופרת – סיפור רומנטי בלתי נשכח על פתק אחד קטן שעשה את ההבדל. מיה פלאוורס, אישה צעירה בת 27, היא עורכת תוכן מבריקה באתר אינטרנט של חברת אופנה מצליחה הפונה לקהל צעיר. היא מוקפת בעמיתים לעבודה, חברות, ומשפחה אוהבת ותומכת. יום אחד רגיל, היא מבחינה בנוסע חדש ברכבת שלה ללונדון.. להמשך קריאה.

בית גבריאל - סרטים, מופעים ועוד...

 סרטון השבוע: קלסונס צפתי

 סרטון
 
5.6.20, צוות המלר"ד במרכז הרפואי פדה - פוריה ביצע פעולת החייאה מהירה והציל את חיו של רופא שהתמוטט בכניסה למיון
האירוע הזה הוא מסוג האירועים שגם צוות המלר"ד במרכז הרפואי פדה - פוריה, המתורגל באירועי חירום לא ישכח הרבה זמן. משה בן סימון, האח האחראי במלר"ד מתאר את מה שקרה לפני כשבוע. "ביום שני בצהרים הגיע אלינו ד"ר סולימאן כמאל, רופא משפחה שאנחנו מכירים מיבנאל. הוא ניגש לדלפק האחיות ואמר שהוא לא מרגיש טוב, מיד אח"כ הוא התמוטט במקום". הצוות הסיעודי: איוב חורי, ומתן גבאי יחד עם ד"ר בת שבע צדוק, סגנית מנהל המלר"ד, החלו מיד בביצוע פעולות החייאה, כולל מכות חשמל. כתוצאה מהפעילות המהירה, הצוות הצליח להציל אותו ולהחזיר פעילות דופק. להמשך קריאה.
5.6.20, אפטר קורונה על שפת הכנרת
מלון נוף גינוסר שעל שפת הכנרת, פתח את שעריו על 245 חדריו. הראשונים להתארח היו עיתונאים, מעצבי דעה ברשת ובלוגרים שזכו לקבל את המלון לאחר חיטוי מדוקדק והקפדה על כללי ה"תו סגול", פתיחה מפנקת, לצד כנרת ברום גובהה ומזג אויר מושלם פתח את חג הביכורים באווירה קיבוצית – ישראלית. בתמונה נשות התקשורת מיכל ינאי ומירב מילר שהצפינו לחופשה ראשונה "אפטר קורונה" עם ילדיהם שנהנו מכל רגע. להמשך קריאה.
5.6.20, המשפחה הנפלאה מאשדוד
חוגגים כל שנה את חג השבועות על הכינרת עם חולצות מדוגמות אחידות, שירים, אוכל, פירות הארץ והרבה שמחה. השנה חששו כי עד חג השבועות ימשך הסגר והינה הפתעה, נפתחו החופים והם הגיעו כל הדרך מאשדוד לחופי הכינרת ונהנו עד מאוד. המסבירנים של איגוד ערים כינרת לא התאפקו וביקשו לצלם את המשפחה השמחה. להמשך קריאה.
5.6.20, תעודת הוקרה לסא"ל אבי גבאי
השבוע, בסיום ישיבת הפקת לקחים ממשבר הקורונה של מנהלי האגפים והמחלקות של העירייה, העניק מנכ"ל העירייה עופר אזרד תעודת הוקרה לסא"ל אבי גבאי מפקד יקל"ר טבריה היוצא על פועלו הרב במהלך השנים וביתר שאת בתקופת משבר הקורונה. השניים איחלו למחליפו רס"ן עומרי נחום בהצלחה בתפקיד. להמשך קריאה.
גיליון דיגיטלי של כוכב הצפון באינטרנט
בואו לחוות את חווית הגלישה באינטרנט עם המהדורה האינטראקטיבית של עיתון כוכב הצפון. יותר חדשות, יותר עניין, כתבות, ראיונות, סרטונים, כותבי דעות ומדורים ייחודיים, עכשיו בלחיצה.
עיתון כוכב הצפון בפייסבוק
עיתון כוכב הצפון עלה לפייסבוק, רוצים לנהל דיאלוגים עם עוד מגיבים, כנסו לפייסבוק של כוכב הצפון.
מייל אדום לשליחת חדשות
 
לוח נדל"ן בבנייה
 
יום שני, 09 דצמבר2019
Wאבגדהוש
4901020304050607
5008091011121314
5115161718192021
5222232425262728
129303101020304
הבא
הקודם
בניית אתריםבניית אתרים 

© כל הזכויות שמורות ל"עיתון כוכב הצפון" טבריה, רח' הגליל 1, ת.ד 196 טבריה.