||הפוך לדף הבית
 
 

הפינה המשפטית
מאת: עו"ד נועם פנחס
 
תאונות דרכים -פגע וברח לכתבה
 עשרת הדיברות לנפגע עבודה - לכתבה
 
 
 

בקרו באתר האינטרנט
החדש של הישוב
פוריה עילית. לאתר. 
 
 דעות: חיים חליוה: זה לא יקר וזה מחויב המציאות משטח החניה הגדול במרכז העיר טבריה, "גן העיר" לשעבר, פרי "יצירתו" של ראש העיר המודח, כוסה רק בכורכר. המלאכה לא הושלמה ולמה? אספלט לא נסלל וסימוני חניה לא סומנו בסדר המתבקש ממקום מוסדר ומסודר.
 
 


 
 חדשות: חיים חליוה: מוני מעתוק נרתם לטפל באתגר משבר התיירות בעיר טבריה - ביום חמישי האחרון שלח ראש העיר, מוני מעתוק, מכתב לאמיר הלוי מנכ"ל משרד התיירות, למר שאול מרידור ראש אגף התקציבים באוצר כמו גם לגורמים נוספים בממשלה ובמשרדי הממשלה ובו ביקש...
 
 


 
 אוכל: במיוחד לחג השבועות 
גבינות, יינות ומתכון מקורי לקלסונס - המאכל לחג השבועות הצפתי עם מסורת עוד מהמאה ה-16 ועד היום! חג השבועות מאופיין במים, גבינות וכמובן יין. לרגל החג ליקטו בעיריית צפת עבורנו את היקבים והמחלבות...
 
 


 

בריאות: "מתנהגים אחרת בכינרת" 
תחת זו הכותרת נפתחה עונת הרחצה בחופי איגוד ערים כינרת תחת הנחיות 'התו הסגול' - תחת הכותרת "מתנהגים אחרת בכינרת" נפתחה עונת הרחצה ב-15.5.20 בחופי וחניוני איגוד ערים כינרת.

טור אישי: מרציאל דיין: "בגידה": האם בגידה מהווה עילה לתביעת כתובה ותוספת כתובה? 
כישלון הנישואין נובע מכמה סיבות, קרי; חוסר הדרכה, מתחים, מרידה של אישה בגבר, אי קיום יחסי אישות, אלימות, בגידות ועוד. להמשך כתבה.
 
דעות: יגאל שריג: ממשלה מלאה בניפוח שסובלת מעודף סיפוח!
נתחיל הפעם מהסוף
שאין בחירות באופק
אך יש פה איזה נוף 
שלא נראה בו דופק. להמשך כתבה.
 
אור בקהילה: קרן אור וייס: הקורונה כנקודת הזנק
לפני כמה חודשים עולם המושגים שלנו התחדש במושג חדש. קורונה. רובנו הכרנו את המילה כמותג של בירה. להמשך כתבה.
 
הילדים של כולנו: דר' רבקה מרום ph.d מומחית לבעיות התנהגות בילדים
אמא שלי חולה, למה אין משהו שיעזור?
שיחת טלפון עם נערה בת 14. אמא עברה ניתוח. יש בבית עוד ארבע אחיות צעירות. אם יש ילדה בת 14, ברור שיש מי שיטפל באמא. הילדה שואלת איך מתמודדים? להמשך כתבה.

 
 
 
חדשות: חיים חליוה: למה משרד הפנים מודיע חופי הרחצה רקת ועירוני גנים אסורים לרחצה? להמשך כתבה.
 
חדשות: חיים חליוה: מכרז למגרשים לבניה במגדל
ראש המועצה המקומית במגדל, נתי אלפסי, סיכם לאחר פגישות עבודה רבות עם מינהל מקרקעי ישראל על יציאה לשיווק קרקעות לבניה במושבה מגדל. 
להמשך כתבה.
 
חדשות: חיים חליוה: הכנסת אישרה בקריאה ראשונה ישיבות מועצה ברשויות המקומיות ב-Zoom - ממשרד הפנים נמסר לכתבנו כי: מליאת הכנסת אישרה השבוע בקריאה ראשונה את הצעת החוק הממשלתית שיזם שר הפנים אריה דרעי. להמשך כתבה.
 
תרבות ופנאי: קייקי כפר בלום פותחים את הקיץ 
 לאחר סגר, בידוד וקורונה בקייקי כפר בלום שמחים להכריז על פתיחת עונת השייט, הקיץ וקבלת חג המים במקום האידיאלי, המהנה, הקריר, בלב הטבע, באוויר הפתוח במסלול השייט המשפחתי בקייקי כפר בלום. להמשך כתבה.
 
חדשות: בשעה טובה נסגרה המחלקה הייעודית לקורונה עם שחרורו של החולה האחרון מהמחלקה הייעודית לחולי קורונה, המחלקה נסגרה! אכן בשורה טובה. להמשך כתבה.

תרבות ופנאי / ספרים


זהר נוי, אוהב ספרים ותרבות, יועץ תקשורת במדור:
ספרים רבותיי ספרים:
סיפור רומנטי בלתי נשכח
"הפתק" מאת זואי פולביג מבוסס על סיפורה האמיתי של הסופרת – סיפור רומנטי בלתי נשכח על פתק אחד קטן שעשה את ההבדל. מיה פלאוורס, אישה צעירה בת 27, היא עורכת תוכן מבריקה באתר אינטרנט של חברת אופנה מצליחה הפונה לקהל צעיר. היא מוקפת בעמיתים לעבודה, חברות, ומשפחה אוהבת ותומכת. יום אחד רגיל, היא מבחינה בנוסע חדש ברכבת שלה ללונדון.. להמשך קריאה.

בית גבריאל - סרטים, מופעים ועוד...

 סרטון השבוע: קלסונס צפתי

 סרטון
 
28.5.20, למה משרד הפנים מודיע חופי הרחצה רקת ועירוני גנים אסורים לרחצה?
מאת: חיים חליוה הודעה מפתיעה ותמוהה הגיעה למערכת העיתון האומרת כך: "חופי הרחצה רקת ועירוני גנים בכנרת אסורים לרחצה". ההודעה על איסור רחצה בחופים העירוניים של טבריה תמוהה ולא מובנת. להמשך כתבה.
28.5.20, טבריה חוגגת את יום שחרור ירושלים
ביום שחרור ירושלים, יזם רפאל טרבלסי, חבר מועצת העיר לשעבר ביחד עם תנועת הנוער ''בני עקיבא'', חגג ציבור מהעיר טבריה את יום שחרור ירושלים ברוח תקופת הנגיף ובכך לא נשברה מסורת בת 13 שנים של חגיגות יום ירושלים בעיר טבריה. להמשך כתבה.
28.5.20, אתר השייט והאטרקציות 'אינדי פארק' על גדות הירדן פותח את עונת השייט
אתר השייט והאטרקציות "אינדי פארק", הממוקם במפגש תעלות הירדן, באוויר הפתוח, פותח את עונת השייט ומזמין ליהנות משייט מגוון במי הירדן, קיר טיפוס מים, מגלשת מים מתנפחת לילדים ופארק אתגרים, בכרטיס משולב ליום פעילות, הכולל שימוש חופשי בכל מתקני הפארק, סדנאות, טיולי אופניים ועד שעה שייט בכלי אחד לבחירה. את תקופת הקורונה ניצלו ב'אינדי פארק' לשיפוץ ושדרוג המתקנים, פינות הישיבה והמזנונים. להמשך כתבה.
גיליון דיגיטלי של כוכב הצפון באינטרנט
בואו לחוות את חווית הגלישה באינטרנט עם המהדורה האינטראקטיבית של עיתון כוכב הצפון. יותר חדשות, יותר עניין, כתבות, ראיונות, סרטונים, כותבי דעות ומדורים ייחודיים, עכשיו בלחיצה.
עיתון כוכב הצפון בפייסבוק
עיתון כוכב הצפון עלה לפייסבוק, רוצים לנהל דיאלוגים עם עוד מגיבים, כנסו לפייסבוק של כוכב הצפון.
מייל אדום לשליחת חדשות
 
לוח נדל"ן בבנייה
 
יום ראשון, 08 דצמבר2019
Wאבגדהוש
4901020304050607
5008091011121314
5115161718192021
5222232425262728
129303101020304
הבא
הקודם
בניית אתריםבניית אתרים 

© כל הזכויות שמורות ל"עיתון כוכב הצפון" טבריה, רח' הגליל 1, ת.ד 196 טבריה.