||הפוך לדף הבית
 
 
 

הפינה המשפטית
מאת: עו"ד נועם פנחס
 
תאונות דרכים -פגע וברח לכתבה
 עשרת הדיברות לנפגע עבודה - לכתבה
 
 
 

בקרו באתר האינטרנט
החדש של הישוב
פוריה עילית. לאתר. 
 
 חיים חליוה: גם מנכ"ל העירייה התפטר בעוד כמה רמזורים אדומים עוד יעבור ראש העירייה קובי עד שיבין שהבעיה היא בהתנהלות שלו ולא של אנשי המקצוע הסובבים אותו. בשבוע שחלף עוד בכיר נוסף הפעם מנכ"ל העירייה, עופר אזרד, הודיע על התפטרותו. להמשך כתבה.
 
 


 
 עמק הירדן: חיים חליוה: ח"כ אופיר כץ – מזועזע מקריאות הבוז של אנשי הקיבוצים - ח"כ אופיר כץ הופיע ביום שישי האחרון, אצל אלי לוי, כתב הטלוויזיה במסגרת "שישי קק"ל" בעמק הירדן. שם נדהם לשמוע תושבים מעמק הירדן, שמזוהים כאנשי.. להמשך כתבה.
 
 


 
 דעות: קרן אור ויס: "שנה באה שנה הלכה. אני כפיי ארימה" - בדיוק שנה חלפה לה מאז הלכנו לקלפי בכדי לנסות ולשנות את פניה של טבריה. כך לפחות האמנו וחשבנו. לאחר מסע בחירות כואב, בוטה, אלים ומפלג. להמשך כתבה.
    


 

חדשות: לחיי המחקר - חממה טכנולוגית חדשה נחנכה בצמח ניסיונות בהתרגשות גדולה חנכו בשבוע שעבר את החממה הטכנולוגית החכמה בחוות הניסיונות של צמח ניסיונות. החממה החכמה מאפשרת שליטה מלאה על פרמטרים שונים כגון טמפרטורה, לחות, קרינה.. להמשך כתבה.
 
דעות: עידן לב-רן: רעידת אדמה! הערכות של הרשות להתחדשות עירונית מדברת על סכום של כמיליארד ₪ שעל המדינה להשקיע. השקעת הסכום הזה חשובה יותר מכל מטוס, טנק או צוללת. השבוע הורגשה רעידת אדמה חלשה בצפון הכינרת, בעוצמה של 3.4 בעוצמת ריכטר. תושבי חצור הגלילית וראש פינה הרגישו אותה היטב. להמשך כתבה.
 
מדור אבא פגום: גלעד בר ימין: בדידות - השבוע לצערי הרבה חבר יקר מהמילואים שם קץ לחייו, לא רוצה לדבר על הסיבות או גורמי השורש אלא על היכולת לאתר חבר במצוקה נפשית כי זה לעניות דעתי מה שיכל היה למנוע מהחבר לשים קץ. להמשך כתבה.
 
דעות: יוסי בן חמו: האגו בשמיים, הביטחון ברצפה - כמו כולם, גם אני פתחתי במוצ''ש האחרון את המסכים והתעדכנתי במטחי הירי שנחתו בערב שבת על שדרות. העיר, שבה מבקרים פוליטיקאים חדשות לבקרים, מבטיחים רגיעה בין מטח למטח, ונעלמים לאחר שטיל הקסאם בבית מוטח. להמשך כתבה.
 
 
 
חדשות: ירון מיכאלי: עידן גרינבאום: ראש עיריית קריית שמונה הוא הבולשביק החדש ועל טבריה אמר "העיר נראית כמו סלמאס"
ראש מועצת עמק הירדן תקף בכנס הרשות לתכנון של משרד החקלאות את שכנו מצפון על רקע הקריאה של האחרון להקפיא בניה ביישובים הכפריים. תקף גם את הנעשה בטבריה: "העיר נראית כמו סלאמס, בונים שכונות חדשות ולא משקמים את הישן". להמשך כתבה.

 
חדשות: מלגות למען הפריפריה
מלגות בסך 6.5 מיליון ₪ חולקו על ידי קק"ל ל- 350 סטודנטים, 100 מלגות הוענקו לסטודנטים הלומדים בגליל בתנאי שישארו להתגורר באזור. יו״ר קק״ל דניאל עטר: "אנו נחושים לחולל שינוי דמוגרפי משמעותי, עד שנת 2040 בכוונתו ליישב עוד מיליון ישראלים בנגב וחצי מיליון בגליל". להמשך כתבה.

 
חדשות: תלמידים מבית הספר הדמוקרטי בחדרה בפעילות חינוכית והתנדבותית בשביל סובב כינרת - שביל סובב כינרת ממשיך להוות נקודת משיכה לפעילות חינוכית והתנדבותית עבור תלמידים וקבוצות מכל רחבי הארץ. להמשך כתבה.
 
בריאות: שבץ מוחי - כל דקה קובעת: כ-150 חובשים ופראמדיקים ממד"א השתתפו בכנס מקצועי במרכז הרפואי פדה-פוריה כמאה וחמישים חובשים ופראמדיקים במגן דוד אדום מאזור הצפון, השתתפו השבוע בכנס מקצועי בנושא טיפול בשבץ מוחי, שהתקיים במרכז הרפואי פדה-פוריה. להמשך כתבה.
 
ספורט: יוסי בן חמו: בשעה טובה! עירוני טבריה רושמת ניצחון ראשון לעונת 2019-2020, ומתחילה לעלות על המסלול - כמה קשה, ככה מתוק : עירוני טבריה פגשה את מכבי צור שלום למשחק של להיות או לחדול, ויצאה כשידה על העליונה. להמשך כתבה.
 
כלכלה: שי פיטלסון: העסק קרס...
"יש לנו בעיה" אמר לי אריק בטלפון.
"בוא תספר לי" עניתי מיד.
"אבל אנחנו לא יכולים לשלם לך" הוא אמר. להמשך כתבה.

 
בריאות: ציפי ליבנה:  מה הוא אוכל אמיתי? לאחרונה, הרציתי בעפולה על ארבע אמונות מוטעות אודות השמנת יתר. בתחילת ההרצאה עשיתי תרגיל קטן. ביקשתי מהקהל להגיד על סמך רשימת הרכיבים באיזה מאכל מדובר. הרכיבים הם:  סוכר, אגוזי לוז, שמן צמחי, עיסת קקאו.. להמשך כתבה.

 
 
תרבות ופנאי / ספרים


זהר נוי, אוהב ספרים ותרבות, יועץ תקשורת במדור:
ספרים רבותיי ספרים:
מה סטפני מיילר גילתה? "היעלמותה של סטפני מיילר" מאת ז'ואל דיקר ("האמת על פרשת הארי קברט") הוא רומן מתח מהנה, שבא על פתרונו המפתיע רק בעמודיו האחרונים. דיקר מביט באירוניה דקה בחברה האמריקנית, בדחף האנושי האוניברסלי לזכות בתהילה, ובנושאים נוספים, בהם נקמה, כפרה, חברות, תשוקה ואהבה. להמשך כתבה.

בית גבריאל - סרטים, מופעים ועוד...

 תמונת השבוע

 סרטון
 

 

8.11.19, נחנך מרכז המבקרים החדש של קק"ל באגמון החולה
מרכז המבקרים החדש של קק"ל באגמון החולה נחנך השבוע, בהשקעה של כ-130 מיליון שקל. המרכז יכלול בית היתר עמדת VR שכוללת מיטות וכורסאות מונגשות עם משקפי מציאות מדומה, קיר הציפורים הגדול ביותר במזרח התיכון, גלובוס לדים המציג את נתיבי הנדידה העולמיים לאחר עשור שנות תכנון והקמה, ובהשקעה של כ-130 מיליון ש"ח חנכה קרן קימת לישראל את מרכז המבקרים החדש ע"ש סטיבן ג'יי הארפר באגמון החולה.להמשך קריאה.
8.11.19 סופ"ש עם הילדים - אתר קינדרלנד ממליץ:
אז מה עושים בסופ"ש הקרוב עם הילדים? קבלו כמה רעיונות שמצאנו באתר קינדרלנד שדואג שלילדים אף פעם לא יהיה משעמם: פותחים את עונת קטיף התפוזים, מצילים את העולם במתחם חדש של מציאות מדומה בתל אביב, נוסעים לטייל ועוצרים לטעימות בפסטיבל הזית בגליל, מבקרים בחממת סחלבים חדשה ונכנסים בחינם למוזיאון המדע בירושלים או שקופצים לפסטיבל האמנות בתל אביב: להמשך קריאה.
8.11.19, הסתיימה עונת הרחצה: ירידה במספר טביעות הילדים
13 ילדים ובני נוער טבעו בעונת הרחצה 2019 שהסתיימה בשבוע שעבר (יום ב'). זהו נתון הנמוך ב-26% ביחס לממוצע מספר מקרי תמותת ילדים מטביעה בחמש השנים האחרונות. בתוכנית הלאומית לבטיחות ילדים מדגישים כי גם בשנה הבאה ימשיכו לפעול במטרה להמשיך את המגמה ולמנוע טביעת ילדים. להמשך כתבה.
8.11.19, פעילויות ילדים בכל שבוע בקניוןBIG FASHION DANILOF טבריה
חודש שכולו כיף בקניון BIG FASHION DANILOF טבריה. בחודש נובמבר יהנו ילדי טבריה והסביבה מהצגות ופעילויות מדהימות לקטנטנים בנושאי מחזור ואיכות הסביבה. מה מחכה לנו השבוע - ביום רביעי ה 6.11 תתקיים הצגה "בוקי בקבוקי" בשעה 17:30 אחה"צ. הפעילויות יתקיימו בקניון BIG FASHION DANILOF טבריה.
25.1019, גיליון כוכב הצפון באינטרנט
בואו לחוות את חווית הגלישה באינטרנט עם המהדורה האינטראקטיבית של עיתון כוכב הצפון. יותר חדשות, יותר עניין, כתבות, ראיונות, סרטונים, כותבי דעות ומדורים ייחודיים, עכשיו בלחיצה.
עיתון כוכב הצפון בפייסבוק
עיתון כוכב הצפון עלה לפייסבוק, רוצים לנהל דיאלוגים עם עוד מגיבים, כנסו לפייסבוק של כוכב הצפון.
מייל אדום לשליחת חדשות
 
לוח נדל"ן בבנייה
 
שבת, 09 נובמבר2019
Wבגדהושא
4428293031010203
4504050607080910
4611121314151617
4718192021222324
4825262728293001
הבא
הקודם
בניית אתריםבניית אתרים 

© כל הזכויות שמורות ל"עיתון כוכב הצפון" טבריה, רח' הגליל 1, ת.ד 196 טבריה.