||הפוך לדף הבית
 
 
 

הפינה המשפטית
מאת: עו"ד נועם פנחס
 
תאונות דרכים -פגע וברח לכתבה
 עשרת הדיברות לנפגע עבודה - לכתבה
 
 
 

בקרו באתר האינטרנט
החדש של הישוב
פוריה עילית. לאתר. 


 
 חיים חליוה: יום הבוחר יום שלישי זה היום הקובע! חייבים להגיע, להצביע ולהשפיע. קלישאה נדושה אך חבל שהציבור לא מבין עד כמה היא חשובה ומשפיעה על חיינו ב-4 שנים הבאות.  בכוחו של הפתק הקטן אם נכון הוא לשנות סדרי עולם, הפתק הקטן הזה בקלפי קובע הרבה יותר ממה שאתם חושבים... להמשך כתבה.
 
 
 
 
 דעות: רפאל טרבלסי: צאו להצביע - ימינה!יום שלישי פעמיים כי 'טב' נצא כולנו לממש את זכותנו הדמוקרטית, להגיע לקלפיות, להצביע ולהשפיע על גורל עתיד המדינה. לצערנו אנו חווים כאן בטבריה מהי תוצאה של בחירה לא מושכלת שמגיעה מכיוון של נקמה או תקוות שווא. אני בטוח שאם היינו יכולים.. להמשך כתבה.
 
 
 
 
 ראיון: הצפון הוא הבית - ח"כ אופיר סופר ספר לנו בקצרה מי אתה לטובת מי שפחות מכיר?"גדלתי במושב עלמה שבגליל, כיום אני מתגורר במושב טפחות. נשוי לעדינה ואב לשבעה. אבי ז"ל שימש כראש המועצה האזורית מרום הגליל, הוא נהרג בתאונת דרכים שהייתי בן 12 אך דרכו ונתינתו לציבור השפיעה.. להמשך כתבה.

 
אבא פגום: תמיר בן עזרא: הנה זה בא..
ראש השנה והחגים בכלל מתקרבים אלינו בקצב מטורף. עוד לא התחילה שנת הלימודים וכבר אנחנו מרוויחים אותם בבית לעוד חוויות מדהימות של חגים שאני באופן אישי מאוד אוהב. להמשך כתבה.

 
דעות: יוסי בן חמו: ימינה, זה הכיוון.
טבריה, הצפון, ומדינת ישראל בכלל, שברו חזק ימינה ב-40 השנים האחרונות. מאז בגין, המנהיג הנערץ שהביא את "המהפך" ואז את השלום, דרך תקופת הסכמי אוסלו והפיגועים שהיו בחסות שלטון השמאל ועד ההתמודדויות הביטחוניות השונות – העם זז ימינה.
להמשך כתבה.
 
טור אישי: דוד אוחנה: מרימים את טבריה מהקרשים
כמי שמכהן כבר כ-15 שנה כחבר מועצה, הצלחתי לפצח את הבעיה של טבריה. הבעיה מתחילה בראש ובראשונה בהעדר הון אנושי לטבריה, מרביתם של הטבריינים עזבו אותה לפריפריה. בכל מקום בעולם ישנה הגירה מהפריפריה למרכז וזה טבעי אבל מרבית המהגרים מטבריה החוצה בשנים האחרונות היגרו לפריפריה שלה. להמשך כתבה.

 
דעות: שחר שחר:  תצביעו נכון, אבל תצביעו
זהו, הגיע רגע האמת.
המציאות הפוליטית הישראלית המורכבת תשלח אותנו ביום שלישי הקרוב לקלפיות, על מנת שננסה להכריע ולהחזיר את המדינה שעסוקה בחיים עצמם ולא רק ובעיקר באנשים, שאמורים לנהל עבורנו כאן את החיים. להמשך כתבה.

 
 
 
חדשות:  חיים חליוה: דואגים למשרתי המילואים בטבריה.
חבר מועצת העיר רפאל טרבלסי, פנה לגורמים בצה"ל, זאת בהמשך להחלטה שהעביר בקדנציה הקודמת במועצת העיר על מתן הנחה 5% בתשלומי הארנונה.להמשך כתבה.

 
תרבות ופנאי: המלצות לסופ"ש של סתיו לכל המשפחה:
לקראת סופ"ש אספנו כמה המלצות לבילוי כייפי עם הילדים שמצאנו באתר קינדרלנד שלוקח אותנו לטייל בין חצבים פורחים, לקטוף רימונים אדומים, להכיר ציפורים נודדות וקמפינג ליד המבצר, להשתתף במשחק ניווט משפחתי מגבש, לראות תערוכה שהילדים לא ירצו לצאת ממנה עד אחרי הבחירות ולטעום המון דבש מתוק לקראת השנה החדשה: להמשך כתבה.

 
חדשות: חיים חליוה: ח"כ עודד פורר - ביקור ממלכתי בטבריה
ח"כ עודד פורר, הגיע לביקור בטבריה. פורר ניפגש עם חברים ותומכים במפלגה בקפה רולדין בהנהלת שאולי חנוכה בקניון טבריה. פורר נחשף אל ציבורים טבריינים ושלא טבריינים שהגיעו לקנין כמו גם לאנשי תקשורת. להמשך כתבה.

 
בריאות: ד"ר פבלו רוסו: את תמיד דואגת לכולם – עכשיו תורך!
רופא נשים בכיר בפדה פוריה, מומחה למיילדות וגניקולוגיה
עם השנים והתבגרות האישה הרירית של הנרתיק נעשית יותר דקה, הלידות וההנקה מוסיפים לתופעה ולכן תחושתן של נשים רבות, כי הנרתיק התרחב וההנאה מקיום יחסים נפגעת, בעוד מה שאירע בפועל הוא שהרירית של הנרתיק נשחקה. להמשך כתבה.


 
 
תרבות ופנאי / ספרים


זהר נוי, אוהב ספרים ותרבות, יועץ תקשורת במדור:
ספרים רבותיי ספרים:
להתעמת עם אויב רצחני
"בתה של הרוצחת" מאת ג'ונתן קלרמן הוא ספר מתח מרתק של אחד מסופרי המתח המצליחים בעולם. לד"ר גרייס בליידס, פסיכולוגית מבריקה ויפת תואר, יש כישרון מיוחד לטפל בנפשות מיוסרות – כנראה משום שהיא עצמה נושאת בתוכה צלקות בלתי נראות משלה: בהיותה בת חמש הייתה עדה למות הוריה ברצח ובהתאבדות. להמשך כתבה.

בית גבריאל - סרטים, מופעים ועוד...

 תמונת השבוע

 סרטון
 

 13.9.19, עלייה של כ-50% במספר הנופשים בחופי הכנרת ביחס לשנה שעברה
"שנה ברוכה הייתה לנו בחופי איגוד ערים כינרת בחופשת הקיץ". כך סיכמו באיגוד ערים כינרת את החודשים יולי-אוגוסט 2019. השנה נפשו בחופי איגוד ערים כינרת השקטים 800 אלף נופשים, כ-50% יותר מאשר בשנה שעברה בתקופה זו (540 אלף איש) בהתאמה. גם כמות האשפה שנאספה גדלה בהתאם ועמדה על 429 טון, כאשר בשנה שעברה נאספו 330 טון אשפה. להמשך כתבה.
13.9.19, כפר מצטיין
כפר הנוער "הודיות" שבגליל התחתון זכה בפעם השניה בתואר תיכון מצטיין על ידי משרד החינוך כמדי שנה משרד החינוך מפרסם את רשימת התיכונים המצטיינים מבחינה ערכית, חברתית ולימודית. בשנת הלימודים הנוכחית נכללו בסך הכל 721 חטיבות עליונות שעמדו בתנאי הסף, ומתוכן 288 חטיבות זכו בתגמול. אחד מבתי הספר שזכו בתואר היוקרתי הוא כפר הנוער "הודיות" שבגליל התחתון, שזוכה בתואר זה בפעם השניה. להמשך כתבה.
13.9.19, ביה״ס הרב תחומי עמל נופרים בגליל טבריה בטקס הענקת תעודות הערכה מטעם רשת ״עמל״
בטקס חגיגי שנערך השבוע במטה קבוצת עמל בתל אביב, הוענקו תעודות הערכה לעשרה בתי ספר של עמל, ביניהם רב תחומי עמל נופרים בגליל טבריה בניהולו של דוד סויסה, שדורגו ע"י משרד החינוך בין בתי הספר המצטיינים ביותר בארץ, ומוריהם זוכים לתגמול דיפרנציאלי. להמשך כתבה.
13.9.19, ספסל לזכרה של ליאורה במקום בו אהבה לצפות על הכינרת, הוקם בחוף עין גב
ליאורה בן יוסף, פיזיותרפיסטית מקיבוץ עין גב, אהבה את החיים בכלל ואת הכינרת בפרט. להמשך כתבה.
13.9.19, אגודת המים בעמק הירדן מצדיעה למייסדי העמק
בטקס חגיגי במעמד מייסדי העמק וחברי אגודת המים בעמק הירדן הוענקה קלנועית חדשה לטובת עמותת המייסדים, שתשמש את החברים במועדון לצרכים שונים במקום ולהתניידות חבריה.להמשך כתבה.
עיתון כוכב הצפון בפייסבוק
עיתון כוכב הצפון עלה לפייסבוק, רוצים לנהל דיאלוגים עם עוד מגיבים, כנסו לפייסבוק של כוכב הצפון.
מייל אדום לשליחת חדשות
 
לוח נדל"ן בבנייה
 
יום שישי, 11 אוקטובר2019
Wבגדהושא
4030010203040506
4107080910111213
4214151617181920
4321222324252627
4428293031010203
הבא
הקודם
בניית אתריםבניית אתרים 

© כל הזכויות שמורות ל"עיתון כוכב הצפון" טבריה, רח' הגליל 1, ת.ד 196 טבריה.