||הפוך לדף הבית
 
 
 

הפינה המשפטית
מאת: עו"ד נועם פנחס
 
תאונות דרכים -פגע וברח לכתבה
 עשרת הדיברות לנפגע עבודה - לכתבה
 
 
 

בקרו באתר האינטרנט
החדש של הישוב
פוריה עילית. לאתר. 


 
 חיים חליוה: מי סופר אותך? רון קובי מתרסק לקרשים על פי תוצאות האמת בטבריה
גם בטבריה נפל לאנשים האסימון. הבחירות לכנסת הוכיחו שהתושבים כבר לא סופרים את רון קובי! למרות השלג, אברי גלעד, הטיילת ושאר הקשקשת. להמשך כתבה.

 
 
 
 
 הריון ולידה: מקצוע הדולה תופס תאוצה
אין ספק שבשנים האחרונות מקצוע הדולה הולך ותופס תאוצה בכל הארץ וגם פה אצלנו בצפון! אם אתם עדין לא יודעים מה זה דולה וחושבים שזה איזשהו טרנד בואו ואעשה לכם קצת סדר: דולה היא תומכת לידה אשר מסייעת לנשים בלידתן בדרכים... להמשך כתבה.

 
 
 
 
 דעות: גבעתי בן יוסף: פרחים או זר של קוצים - הפינה לשיפוטכם - גן העיר לא יורד מן הכותרות, אותו גן שהיה לנו, לתושבים ולאורחים, ריאה ירוקה ויפה במרכזה של העיר. היום, הוא מסמל יותר מכל את החלמאות הטבריינית המצויה. התלבטתי אם להעניק לו את "כתר החלמאות" או אולי למזרקה שהשקיעו בה כ-11 מיליון ש"ח,.. להמשך כתבה.

 
אבא פגום: דותן ברדה: אחדות
הקיץ ברובו מאחורינו, הבחירות גם הן מאחורינו, והנה החגים ממש מעבר לפינה מגיעים במלוא הדרם. אני תמיד זוכר, עוד כילד, שראש השנה והחגים אשר מגיעים מיד אחריו, תמיד הזכירו לי התחלה חדשה. להמשך כתבה.

 
דעות: יוסי בן חמו: מה אתם הייתם עושים?
כמה פעמים אנו מדמיינים ביום סיטואציות? כמה פעמים ביום אנו חושבים מה היה יכול לקרות אם, איך הייתי נוהג כך ואם הייתי עושה אחרת מה אז?
להמשך כתבה.
 
דעות: חיים חליוה:  הליכוד בטבריה שוב מוביל
ימי הבחירות עם הססגוניות שהייתה נחלת העבר, כגון השלטים, העצרות, המוזיקה הרועשת והוויכוחים חלפו עברו להם וחבל שכך. כל החוויה הססגונית מהעבר הופכת היום לתקשורת חסרת מגע אישי ברשת. היום, הכל מתנקז למדיה הדיגיטלית ואנחנו המפסידים הגדולים. את ההתרגשות, את החוויות של המפגש, את הוויכוחים פנים מול פנים והמגע האנושי, שהיו נחלת העבר, כבר לא נחוש יותר, הכל הולך ונעלם עם שינוי פני הדור. להמשך כתבה.

 
 
 
חדשות:  דוברות ויצו טבריה: מחדשים ימנו כקדם
בשעה טובה ומוצלחת מועדון ויצו טבריה ערך חנוכת בית וקביעת מזוזה ב"ביגודית" המחודשת שעברה שינוי הן במבנה והן בתכולה. להמשך כתבה.

 
סיפור מקומי: חיים חליוה: בוחן כליות ולב
זה סיפור על טברייני טוב, ואפילו טוב מאוד שאין לו אח ורע תרתי משמע. לא לחינם נאמר בספר ירמיהו וַיהוָה צְבָאוֹת שֹׁפֵט צֶדֶק בֹּחֵן כְּלָיוֹת וָלֵב אֶרְאֶה נִקְמָתְךָ מֵהֶם כִּי אֵלֶיךָ גִּלִּיתִי אֶת רִיבִי. למה באמת התכוונה התורה במקרה שלנו, השקיטו ושמעו. להמשך כתבה.

 
חינוך: מנהיגי העתיד בוחרים בערכים
תלמידי בית ספר נעם בנים בוחרים מנהיגות ב"טוב"
בית ספר "נעם בנים" החל השנה "תוכנית מנהיגות" בה רואים חשיבות ערכית במעורבות, שותפות ואחריות של התלמידים בזכות הדמוקרטית הבסיסית של אזרחי מדינת ישראל והיא בזכות להצביע ולהשפיע.
להמשך כתבה.

 
בריאות: ציפי ליבנה:  המראה יכול להטעות
פעם, בטיול של המשפחה המורחבת, עצרנו בתחנת דלק לרענון קטן. האחיינית שלי הושיטה לי בקבוק של משקה בריאות עם זרעי צ'יה ואמרה "ציפי, זה עם זרעי צ'יה, זה בטח בריא, לא?" לקחתי את הבקבוק, קראתי את הרכיבים והסימון התזונתי, והראיתי לה שחוץ מכמות קטנה מאוד של זרעי צ'יה שייתקעו לה בשיניים, היא תוקעת לעצמה שבע כפיות סוכר מהבקבוק הקטן והיקר של 250 מ"ל. להמשך כתבה.

 
כלכלה: שי פיטלסון: מה שלומכם ואיך עבר עליכם השבוע?
"מה הדברים שהכי חשובים שיהיו לכם בתקציב?" שאלתי את רמי וסיוון כמו שאני שואל את כולם. "הילדים ובריאות כמובן" סיוון ענתה, כמעט לפני שהספקתי לסיים את השאלה. "אבל עד עכשיו לא ממש השקעתם שם את הכסף" אמרתי, תוך שאני מראה להם את התזרים שהכנתי מהנתונים שלהם. להמשך כתבה.


 
 
תרבות ופנאי / ספרים


זהר נוי, אוהב ספרים ותרבות, יועץ תקשורת במדור:
ספרים רבותיי ספרים:
להתעמת עם אויב רצחני
"בתה של הרוצחת" מאת ג'ונתן קלרמן הוא ספר מתח מרתק של אחד מסופרי המתח המצליחים בעולם. לד"ר גרייס בליידס, פסיכולוגית מבריקה ויפת תואר, יש כישרון מיוחד לטפל בנפשות מיוסרות – כנראה משום שהיא עצמה נושאת בתוכה צלקות בלתי נראות משלה: בהיותה בת חמש הייתה עדה למות הוריה ברצח ובהתאבדות. להמשך כתבה.

בית גבריאל - סרטים, מופעים ועוד...

 תמונת השבוע

 סרטון
 

 20.9.19, אלפים מכל הארץ ישתתפו במרוץ בשביל הבנים הדרוזים
האירוע השנתי הרשמי להנצחת זכרם של החללים הדרוזים, מרוץ "בשביל הבנים הדרוזים" יתקיים, זו השנה השביעית, ביום שישי, 20.9.19, ביער לביא, (קרני חיטין) הסמוך לצומת גולני. המרוץ יכלול שני מקצי ריצה של 10 ק"מ ו-5 ק"מ, מקצה הליכה עממי באורך 4 ק"מ, ומקצה רכיבה באורך 25 ק"מ. להמשך כתבה.
20.9.19, הושק ספרו המיוחד של בנצי שושני, "בתים מספרים בטבריה" במרכז הורדוס
מרכז הורדוס, בית לאומנים יוצרים, כותבים שהתרבות יקרה ללבם השיק לבנצי שושני את ספרו "בתים מספרים בטבריה". בן ציון הידוע בכינוי בנצי נולד במעברה בטבריה, הוריו הגיעו לארץ ב-1949 ובנצי נקשר לאדמת הארץ, אנשיה להיסטוריה והמורשת שורשיו נטועים בעירנו. סיפורי בתים אינם סיפורי בדים. מאחורי כל בית, מבנה קיים סיפור קיימים אנשים, אירועים שהם מארג של תולדות עירנו, קהילתנו ועמנו. להמשך כתבה.
20.9.19, מינוי בכללית צפון:
ד"ר איציק מלכה מונה לסגן מנהל הרפואי של כללית מחוז צפון ד"ר איציק מלכה, 46, מומחה באורתופדיה מונה לאחרונה לסגן מנהל רפואי של כללית מחוז צפון. ד"ר מלכה, תושב כפר תבור, נשוי ואב ל-2, הינו בוגר הפקולטה לרפואה בטכניון, במסגרת האקדמית של צה"ל, התמחה ברפואת אורתופדיה במרכז רפואי העמק. את ההתמחות סיים בהצטיינות.להמשך כתבה.
20.9.19, תרומת משה אוחנה למכון הדיאליזה
מנהל המרכז הרפואי ד"ר ארז און נפגש עם משה אוחנה והעניק לו תעודת הערכה והוקרה על תרומתו למען מכון הדיאליזה החדש של המרכז הרפואי פדה-פוריה. לפני מספר חודשים השיק משה אוחנה את ספרו "היזם והים" ספר ביוגרפי המתאר את חייו ואת תרומתו לפיתוח התיירות והמסחר בעיר טבריה לאורך השנים. הספר מתאר את חייו וחיי משפחתו, המושרשת בעיר טבריה מזה דורות. עדנה לפידות, מנהלת עמותת ידידי ביה"ח פוריה, סיפרה כי בערב ההשקה הכריז משה אוחנה כי הכנסות הספר יהיו תרומה למען מכון הדיאליזה במרכז הרפואי פדה-פוריה. ד"ר און, הודה למשה על היוזמה ותרומתו המיוחדת וציין כי מכון הדיאליזה אשר כולל 22 עמדות טיפול חדשות ומרווחות יפתח במהלך החודש, לרווחתם של חולי הדיאליזה.
20.9.19, לא עוצרים בצפון
כנס הכושר של מרכז יובל בכפר המכביה תמיר וענבר לוי בעלי מרכז יובל - מכללה להכשרת מדריכים בספורט בכפר תבור ומפיקי כנס גינוסר הידוע בתחום הפיטנס. ארגנו ביום שבת האחרון כנס פיטנס בכפר המכביה. בכנס השתתפו מאות מדריכים, מדריכות ושוחרי ספורט ב50 שיעורים שונים אשר התפרשו בכל מועדון הספורט כפר המכביה.להמשך כתבה.
20.9.19, במשחק שהתקיים ביום שישי האחרון
במסגרת ליגת winner העל לנשים בטניס, ניצחה קבוצת הנשים של מרכז הטניס טבריה את קבוצת רמת השרון בתוצאה 2:1. גל גרינברג מטבריה נוצחה ע"י קארין אלטורי 6:3 6:3 ואילו מאיה בצלאל הצעירה הביסה את יריבתה בר חכם בתוצאה 6:0 6:0 במשחק הזוגות המכריע ניצחו בנות טבריה בתוצאה 7:5 6:3 ובכך השלימו ניצחון יוקרתי במחזור הבא נשחק בחוץ נגד מכבי תל אביב צפון.
עיתון כוכב הצפון בפייסבוק
עיתון כוכב הצפון עלה לפייסבוק, רוצים לנהל דיאלוגים עם עוד מגיבים, כנסו לפייסבוק של כוכב הצפון.
מייל אדום לשליחת חדשות
 
לוח נדל"ן בבנייה
 
יום ראשון, 11 אוגוסט2019
Wבגדהושא
3129303101020304
3205060708091011
3312131415161718
3419202122232425
3526272829303101
הבא
הקודם
בניית אתריםבניית אתרים 

© כל הזכויות שמורות ל"עיתון כוכב הצפון" טבריה, רח' הגליל 1, ת.ד 196 טבריה.