||הפוך לדף הבית
 
 
 

הפינה המשפטית
מאת: עו"ד נועם פנחס
 
תאונות דרכים -פגע וברח לכתבה
 עשרת הדיברות לנפגע עבודה - לכתבה
 
 
 

בקרו באתר האינטרנט
החדש של הישוב
פוריה עילית. לאתר. 


 
 חיים חליוה: תם אך לא נשלם
תשעה מבין חברי מועצת העיר טבריה, בידיעה שהם הולכים הביתה, בחרו להצביע על פי צו מצפונם נגד התקציב וללכת הביתה 10 דקות לפני סיום כהונתם הצפוי, השעה עשרה ל-12 ותשעה אצבעות הורמו כנגד ששה – כישלון נוסף בהעברת תקציב מצד ראש העירייה...  להמשך קריאה.
 
 
 
 
 אירוע הקיץ הגדול של השנה פליימוביל מסביב לעולם
ספינת פיראטים, ארמון לנסיכות ונסיכים, כפר אינדיאנים, עיירת מערב פרוע, מבוך פרחים, מבצר אבירים, חיפוש קואלות בין העצים, כבאית אש, אמבולנס של מד"א, דמויות ענק, מסלול אתגרי בסגנון נינג'ה בטבע, משחקיה ממוזגת עם 10,000 חלקי פליימוביל.... להמשך כתבה.

 
 
 
 
 גן עדן מקומי - מעיין "עין נון" - אמש התקיימה הפתיחה הרשמית במושבה מגדל, לאתר המעיין שהתחדש והפך לפארק לאומי – מעיין "עין נון". הפתיחה החגיגית של הפארק החדש במושבה מגדל - מעיין "עין נון" התקיימה בנוכחות אנשי ציבור, אנשי רשות הניקוז כנרת, ראשי מועצות, מכובדים, אורחים ותושבי מגדל. להמשך כתבה.

 
דעות: רחוק קרוב / שחר שחר - תנו ליעקב אמסלם לנצח
לא משנה איך תסתיים הסאגה הבלתי נגמרת הזאת סביב אישור תקציב העירייה לשנת 2019, תמרור אזהרה אחד גדול חייב להיות מוצב בפניהם של מקבלי ההחלטות במשרד הפנים, ובראשם השר העומד בראשו: במקום שבו מתחיל להיווצר כדור שלג מתגלגל (ובטבריה הוא התגלגל, הוא פשוט דהר), חייבת להיות התערבות מצד הגורמים החיצוניים האחראים במהירות ובנחישות. לא ייתכן מצב שבו עיר ואם בישראל, שאמורה לשרת למעלה מ-40 אלף תושבים ומאות אלפי תיירים בשנה תתבוסס בבוץ של עצמה מבלי שיהיה לה בסיס תקציבי שמונה חודשים אחרי שנבחר בה ראש עירייה חדש. להמשך קריאה.

 
דעות: דודיק אזולאי - להשיב את השקט ואת השלום לעיר
משל הימאים והקברניט - כאשר קברניט הספינה (טבריה) נבחר להשיט את ספינתו לעבר האוקיאנוס, פנו אליו בקריאה נרגשת הימאים, ששמחו מאוד על כך שהאיש יחזיק בידיו את הגה הספינה ויובילם לחוף מבטחים.
 להמשך קריאה.
 
דעות: יוסי בן חמו: המחנק בגרון
5 שנים. 5 שנות המתנה, 5 שנות געגועים, 5 שנות כאב. מישהו יכול לתאר כמה חד הכאב אחרי 5 שנים? אולי קהה הוא יחד עם הזמן המרפא?
השבוע מציינים אנו ברחבי ישראל 5 שנים למלחמת "צוק איתן". התקופה הזאת מעלה מחנק בגרוני. בין האזכרות של בן עירנו החייל נירן כהן ז''ל לאזכרתו של החייל הכי לא בודד שון כרמלי ועד לטקס לציון (עוד) שנה לחטיפתו של אורון שאול. בשנים הקודמות אני זוכר עצמי מתהלך קצת סהרורי בימים אלו, מעין חרדת קודש משולב בעצב עמוק ומחנק בגרון. להמשך קריאה.

 
מיומנו של אבא פגום: סער בן הרוש: 2 שניות
"מה זה בשבילך – להיות אבא? " נשאלתי לא פעם את השאלה הנ''ל. אז כך, בשבילי המהות בלהיות אבא מתנקזת באותן 2 שניות שלוקח לי לעבור בין מצב של רצון עז לדפוק את הראש בקיר לבין התחושה שזכיתי בלוטו. באותו הרגע, בדיוק כשאני מגיע לסף היכולת שלי להכיל את כל הרעש / בלאגן / לכלוך / עייפות ועומד לצאת ממני היצור מהנוסע השמיני כדי לטרוף את שתי בנותיי, מגיע לו מבט מבויש של אחת מהן ולחישת "סליחה" מפיה של השניה. 2 שניות ואני, קלישאה חסרת עמוד שדרה שכמוני, פשוט נמס כמו ארטיק השוקו בננה שהן האכילו בו את מושבי הרכב שלי אתמול. להמשך כתבה.

 
דעות: גבעתי בן יוסף: זר פרחים או זר של קוצים
הפינה לשיפוטכם
ועדה קרואה בדרך לטבריה? לא יודע מה לומר. בסופו של דבר, ההחלטה, גם אם היא חוקית ומקובלת, היא בראש ובראשונה פוליטית. המילה האחרונה היא של שר הפנים.
לא אגלה לכם את אמריקה, אם הייתי מצהיר קבל עם ועדה, שדרעי ישמח, להזיז את רון קובי מתפקידו ולשלח אותו הביתה, מצדו ברגל. להמשך קריאה
 
 

חדשות: דוברות משרד האוצר: עורך דין מהצפון חשוד באי הגשת דוחות מע"מ מזה שנתיים וחצי - בחקירתו ניסה להעלים מידע אודות הרכב שברשותו
בית משפט השלום בטבריה, נעתר לבקשת משרד מע"מ טבריה והורה על שחרורו בתנאים מגבילים של עו"ד מטבריה, בחשד לאי הגשת דוחות מע"מ מדצמבר 2016. להמשך קריאה.

 
בריאות: חדש! נוירולוג ילדים בפדה-פוריה
ד"ר שי מרקו, נוירולוג ילדים, הצטרף לאחרונה למערך הילדים של המרכז הרפואי פדה - פוריה.
בשורה חשובה להורים, ד"ר שי מרקו, נוירולוג ילדים, הצטרף לאחרונה למערך הילדים של המרכז הרפואי פדה-פוריה. להמשך כתבה.
 
בריאות: מאת: ד"ר פבלו, מומחה למיילדות וגניקולוגיה
דליפת שתן במאמץ היא לא גזירת גורל טיפול מונע בתחילת התופעה יכול לשנות מציאות חיים
נשים רבות מתלוננות, שכאשר הן קופצות, מתאמצות בהרמה, צוחקות צחוק עמוק או פשוט שותות מים, הן מיד רצות לשירותים. להמשך כתבה.


 

ציפי ליבנה: - ציפי לבנה בפייסבוק
למה אני פנאטית לגבי משקאות מתוקים - פעם באתי לבית של שכנה לבקש כוס חלב. אמא שלה, אישה בעלת חוש הומור, ישבה בחוץ וראתה אותי מתקרבת. "רותי!" היא קראה, "ציפי באה! מהר תחביאי את הסוכר!" להמשך כתבה.

 
סיפורים מהחיים: לילך שייך, הביא לפרסום: התסריטאי נתן חביב: שלום הגר במאי תסריטאי, יוצר נאמן לעצמו, גשר בין העולם החרדי לחילוני
שלום הגר הוא ירושלמי, תסריטאי ובמאי קולנוע, בוגר בית הספר ליצירה קולנועית סם שפיגל ובוגר תואר שני באוניברסיטת תל אביב בחוג לקולנוע. הוא מחזיק ברקורד עשיר ומגוון, ביים את הסרט "תכריכים", שזכה בפרס סרט הביכורים הטוב ביותר בפסטיבל המבורג. סרטו "סלסול", שכתב וביים יחד עם סיגלית ליפשיץ השתתף בפסטיבל חיפה (2018). התסריט זכה לציון לשבח בתחרות התסריט הקצר של עיתון הארץ. בימים אלו עובד על סדרת דרמה לתאגיד "כאן", שנמצאת בשלבי כתיבה סופית ושעומדת בפני צילומים בשנה הקרובה. להמשך כתבה.
 
תרבות ופנאי / ספרים


זהר נוי, אוהב ספרים ותרבות, יועץ תקשורת במדור:
ספרים רבותיי ספרים:
מה קרה על האי?
"קר כקרח" מאת פרד ורגאס הוא הספר התשיעי בסדרת המתח בכיכובו של הבלש רב-פקד אדמסברג. בתעלומה החדשה שעליו לפתור, שני אנשים נמצאים מתים בבתיהם, בשני המקרים נראה שהתאבדו. אולם נסיבות המוות, וסימן קטן ומסתורי שנמצא לצד הגופות, גורמים לאדמסברג לחשוד שמדובר ברצח. להמשך כתבה.

בית גבריאל - סרטים, מופעים ועוד...

 תמונת השבוע

 סרטון
 

 

השתלמות למתנדבי "איחוד הצלה"
כ-50 מתנדבי "איחוד הצלה" הגיעו ביום שלישי, 2.7.19 ליום השתלמות אזורי במלר"ד (מיון) המרכז הרפואי פדה-פוריה. משה בן סימון, האח האחראי במלר"ד (מחלקה לרפואה דחופה), ציין כי זו שנה שלישית שצוות המלר"ד מארגן ימי הדרכה והכשרה שכוללים לצד ההרצאות, סימולציות ותרגולים מעשיים במיון הממוגן.
איך עושים כיף לילדים מבלי לנסוע רחוק
מאת: חיים חליוה כולנו שוברים את הראש לאן לקחת את הילדים בחופש הגדול. רבים מחפשים בכל קצוות הארץ אבל הם רק לא מסתכלים ממש מתחת לפנס ואל מול העיניים שלהם. אז זה כך, ממש בטיילת אלון בטבריה יש מתקני שעשועים לילדים עם המון פעילויות מדהימות. אטרקציות מדהימות ופעילות מגוונת והל על מנת לתת לילדים מעט פעילות, הנאה, הוצאת מרץ, כיופים שעות איכות עם ההורים. אז אם אתם הורים לילדים מחכים לכם בטיילת אלון בטבריה "מתקני שעשועים" הפתעות והנאות מובטחות. להמשך קריאה.
שיטה לזיהוי הרכב האבנים בכליות בהתבסס על בדיקת שתן תתרום בעתיד אף לזיהוי מוקדם
מחקר חדש הוביל לגילוי שיטה חדשה אשר פותחה ע"י פרופ' יוסף רייחלין וד"ר רפאל מינס מהמחלקה לפיזיקה באוניברסיטת אריאל, מאפשרת לזהות את ההרכב של האבנים בכליות בהתבסס על בדיקת שתן. להמשך כתבה.
הכדור עגול והמשחק לא נגמר
מאת: חיים חליוה אילן סידא, שחקן עבר של הפועל טבריה, עדיין פעיל בתחום הכדורגל והוא שחקן פעיל מאוד בקבוצת "בזק" בליגה לשכונות ובליגה למקומות עבודה בעפולה. למרות גילו היחסית מופלג, מפגין עדיין אילן את יכולותיו וכישוריו הן מהבחינה של הכושר הגופני המעולה שלו והן כישורי הכדורגל שלו. להמשך כתבה.
עיתון כוכב הצפון בפייסבוק
עיתון כוכב הצפון עלה לפייסבוק, רוצים לנהל דיאלוגים עם עוד מגיבים, כנסו לפייסבוק של כוכב הצפון.
מייל אדום לשליחת חדשות
 
לוח נדל"ן בבנייה
 
יום שלישי, 11 יוני2019
Wבגדהושא
2227282930310102
2303040506070809
2410111213141516
2517181920212223
2624252627282930
הבא
הקודם
בניית אתריםבניית אתרים 

© כל הזכויות שמורות ל"עיתון כוכב הצפון" טבריה, רח' הגליל 1, ת.ד 196 טבריה.