||הפוך לדף הבית
 
 
 

הפינה המשפטית
מאת: עו"ד נועם פנחס
 
תאונות דרכים -פגע וברח לכתבה
 עשרת הדיברות לנפגע עבודה - לכתבה
 
 
 

בקרו באתר האינטרנט
החדש של הישוב
פוריה עילית. לאתר. 


 
 חיים חליוה:  מליאת הוועדה לתכנון ובניה - פרק ב'
חברי מליאת הוועדה לתכנון ולבניה בטבריה התכנסה השבוע בהוראת בית המשפט לדון בסעיף אחד: דרישת ראש העירייה להוספת תנאי לקבלת היתר בפרויקט האגם - בדיקת גיאולוגית לבנית הפרויקט. חברי הוועדה לתכנון ולבניה שמעו את הטיעונים מטעם הגורמים.. קרא עוד..

 
 
 
 
 סרן הדר חבר ממושב ארבל – מצטיינת, כריזמטית ומבריקה!
סרן הדר חבר, בת 26 ממושב ארבל משרתת כקצינת כוח אדם ביחידת הלוגיסטיקה של פיקוד המרכז ובשבוע שעבר הוענקה לה הצטיינות מטעם מפקד פיקוד המרכז, אלוף נדב פדן. כשהיא נשאלת, היא מספרת בצניעות רבה ובתשוקה ואהבה על התפקיד, שהיא מאוד אוהבת... קרא עוד..

 
 
 
 
 מקרוב רחוק / שחר שחר - חזירות יתר
תנו לה, למדינת ישראל, סיבה למסיבה ותראו איך היא בקלות מצליחה לחרב אותה בגלל חזירות יתר ועיניים גדולות. מחר בערב, אם ירצה השם (והחמאס יהיה עסוק בספירת הכספים שהעברנו אליו במקום לאפשר לטייסנו לצפות בתחרות ללא הפרעה)... קרא עוד...

 
דעות: יוסי בן חמו: 200% שליחות
מדי פעם יוצא לי להרהר על שליחותי בעולם. מאוד אוהב את תחום החינוך, מאוד אוהב את חדוות העשייה, ולרוב לשלב בין השניים עושה לי מאוד טוב על הלב. השבוע, במהלך שגרת היום שלי בבית הספר, נתקלתי באחד המכתבים הכי מדהימים שנתקלתי בהם בשנים האחרונות, מכתב שכולו לב ושליחות, וזו לשונו: קרא עוד..
 
דעות: גבעתי בן יוסף: פרחים או זר של קוצים
אין ספק, בית החולים "פוריה״, המרכז הרפואי ״פדה-פוריה״ בשמו החדש, עובר בשנים האחרונות תהליך חיובי, רואים את זה בעין, גם שומעים. רואים את זה בטיב השירות, גם ביחס ובהתייחסות. קרא עוד..

 
 
 
חדשות: במד"א ערוכים לאבטח רפואית את מאות האלפים שיגיעו להילולה במירון
לאחר הכנות נרחבות במשך חודשים רבים, מגן דוד אדום ערוך ומוכן לאבטח רפואית את מאות אלפי המתפללים שיגיעו להילולת הרשב"י במירון.. קרא עוד..
 
חדשות הסביבה: הנצחת נופלים והענקת האלבומים למשפחות
ביום ראשון השבוע התקיים טקס הענקת אלבומי נופלים בבית "יד לבנים". את אלבומי הנופלים הכינו, לאחר תהליך ארוך, פרחי הוראה ממכללות ההוראה השונות, אליהם ציוותו כ3-4 תלמידי תיכון, לכל אלבום הנצחה, מהתיכון המצטיין "עמל בגליל" ותיכון "ברנקו וייס". קרא עוד..

 
בריאות: כך הפתיע צוות מד"א חולה בת 81 לרגל יום הולדתה
דיאנה פרכטמן ברגר מחדרה מפונה שלוש פעמים בשבוע באמבולנס מד"א לבית חולים, על מנת לעבור טיפולי דיאליזה. קרא עוד..
 
ספורט:  יוסי בן חמו: שנה חלפה – שנה קשה... הישרדות 2018-19
עירוני טבריה עברה עונה קשה, אך לבסוף שרדה בליגה א'. אנו מציגים בפניכם את סיכום העונה שלנו - עונת 2018/2019 עירוני טבריה חשה העונה כספינה טרופה: הקבוצה חוותה טלטלות, עברה משברים, וכמו בכל סרט אימה - העלילה הייתה רצופת מתח, לא מעט רגעים קשים - אך הסוף, הסוף היה טוב. קרא עוד..


 

עידן חדש לנשים: מיכל טוהר לב: מותר לך להיות אנושית ולהישבר
"היא קובעת פגישה. מגיעה שפופה. באמצע החיים עם ילדה בת 9 ואחד שנעה לצידו ואיתו בנתה בית חיים ושגרה. הוא כבר חודשים ארוכים מרותק למיטה. אירוע מוחי ושיקום ארוך ומייגע. בהתחלה עוד החברים היו מסביב, לא עוזבים. קרא עוד..
 
סיפורים מהחיים: נתן חבובה: 'אפקט שולי'
ראיון נדיר לתושבי הצפון עם הזמר והשחקן שולי רנד. לרגל יום העצמאות.
על העבר - לשחק בסרטו של אסי דיין ז"ל: "רמת הדיוק הייתה פנומנלית, לעבוד לצדו של אסי דיין ז"ל..." ועל ההווה - על אלבומו החדש: השיר באלבום החדש 'אדי': יהיו שיאמרו מוגזם ומסר לא בריא. קרא עוד...
 
בריאות: ציפי ליבנה אחות מוסמכת:  פסח ואכילה נכונה - לפעמים נדמה שהם שני מונחים מנוגדים. כשמדובר על אימוץ הרגלי אכילה בריאים, פסח זה מתכון לאסון. יציאה מהשגרה, אוכל לא רגיל, סעודות גדולות, טיולים, ומלא ממתקים וממלחים, לא בדיוק מספקים את התנאים האידיאליים, ובואו לא נשכח את המצה עם שוקולד. קרא עוד...
 
תרבות ופנאי / ספרים


ספרים רבותיי ספרים: זהר נוי, אוהב ספרים ותרבות, יועץ תקשורת -עליה להציל את אביה - "האכזריות" מאת סקוט ברגסטרום הוא מותחן מרתק, ראשון בסדרה שצוללת עמוק אל תוך מרתפי העולם העכשווי ושואלת עד כמה נרחיק לכת כדי להציל את היקר לנו. אבא של גוונדולין בלום נחטף, ולמרות שהוא דיפלומט, גוון מגלה לתדהמתה שממשלת ארצות הברית לא מתכוונת לעשות דבר כדי להחזיר אותו הביתה. קרא עוד..

בית גבריאל - סרטים, מופעים ועוד...

 תמונת השבוע

 סרטון
 

 
במד"א ערוכים לאבטח רפואית את מאות האלפים שיגיעו להילולה במירון
לאחר הכנות נרחבות במשך חודשים רבים, מגן דוד אדום ערוך ומוכן לאבטח רפואית את מאות אלפי המתפללים שיגיעו להילולת הרשב"י במירון * מד"א בשיתוף ארגוני ההצלה ובתיאום מלא עם משטרת ישראל וכלל כוחות החירום והביטחון ינהל את האבטחה הרפואית באירוע ממוקד שליטה של מד"א שהוקם בהר מירון. להמשך כתבה.
2 חיילות טברייניות בין מצטיינות נשיא המדינה ליום העצמאות ה-71 למדינת ישראל.
בטקס שנערך ביום העצמאות בבית הנשיא, קיבלו 120 חיילים וחיילות אות הצטיינות על פעילותם ותרומתם למען המדינה. בתוך ה-120 מצטיינים היו 2 חיילות טברייניות שהביאו כבוד והערכה לעיר שלמה. רגע של אושר. להמשך כתבה.
מועצת הדבש ודבוראי ישראל: לכבוד יום הדבורה הבינלאומי שקבע האו"ם 20.5 יפתחו המכוורות ברחבי הארץ את שעריהן, לשבוע חגיגות בסימן יום הדבורה
ב-20.5 יקיים הדבוראי בועז בן זאב - שידור חי בעזרת מצלמה מיוחדת מתוך כוורת דבורים פעילה, בשילוב הסברים ומענה לשאלות להגברת המודעות לחשיבותה של דבורה הדבש בהאבקת גידולים חקלאיים. להמשך כתבה..
יום המוזאונים הבין-לאומי מאי 2019 - כניסה חינם לעשרות מוזאונים ברחבי הארץ
כמדי שנה, מוזאוני ישראל יפתחו את שעריהם לקהל הרחב ללא תשלום ויקיימו מגוון פעילויות בהשראת הנושא השנתי הנבחר ״המוזאון כחממה תרבותית-העתיד של העבר״. להמשך הכתבה..
ספר חדש מתאר צילומים מרתקים של הדמויות הנשיות המרכזיות בתנ"ך, על רקע נופי הגולן
ב-14.5 יתקיים אירוע השקת ספר הצילומים והדמיות החדש והייחודי, המציג תצלומים של נשים בתנ"ך בנופי הגולן, מאת דיקלה לאור, מהמכללה האקדמית כנרת, שרואה אור בימים אלה. הספר מרכז בתוכו 41 צילומים ייחודיים, המהווים 41 סיפורי מקרא. להמשך כתבה.
עיתון כוכב הצפון בפייסבוק
עיתון כוכב הצפון עלה לפייסבוק, רוצים לנהל דיאלוגים עם עוד מגיבים, כנסו לפייסבוק של כוכב הצפון.
מייל אדום לשליחת חדשות
 
לוח נדל"ן בבנייה
 
יום ראשון, 06 ינואר2019
Wבגדהושא
131010203040506
207080910111213
314151617181920
421222324252627
528293031010203
הבא
הקודם
בניית אתריםבניית אתרים 

© כל הזכויות שמורות ל"עיתון כוכב הצפון" טבריה, רח' הגליל 1, ת.ד 196 טבריה.