||הפוך לדף הבית
 
 
 

הפינה המשפטית
מאת: עו"ד נועם פנחס
 
תאונות דרכים -פגע וברח לכתבה
 עשרת הדיברות לנפגע עבודה - לכתבה
 
 
 

בקרו באתר האינטרנט
החדש של הישוב
פוריה עילית. לאתר. 


 
 חיים חליוה: ראש העירייה קובי אישר כ-6 מיליון שקל לחרדים!
ראש העירייה, קובי, אישר להעביר כספים בסכום של 5,744,233 מיליון ₪ לטובת מוסדות חרדים בעיר. מסתבר שאצל קובי, דיבורים לחוד ומעשים לחוד. ראש העירייה קובי, המנהל מסע וקמפיין לא ברור אל מול החרדים בעיר אישר השבוע בהצבעה פה אחד כ-6 מיליון שקלים לחרדים. 

 
 
 
 
 חיים חליוה: בשעה טובה לעיריית טבריה יש וועדות חובה
בשעה טובה לעיריית טבריה יש וועדות חובה בזכותו הלא מבוטלת של חבר מועצת העיר, רפאל טרבלסי שיכול לרשום לעצמו הישג ציבורי חשוב ומהמעלה הראשונה. טרבלסי, הוא חבר המועצה המוביל והדוחף שיחד עם חבריו הטובים לאופוזיציה..

 
 
 
 
 יער הנוצרים האוונגליסטים מבלגיה ניטע ביער בית קשת  כ-180 אוונגליסטים השתתפו בטקס שארגנה לכבודם קק"ל - יו"ר קק"ל דניאל עטר: "עלינו לעשות מעשה משותף שהמסר שלו יהיה שהאנטישמיות היא לא לגיטימית" ביער בית קשת של קרן קימת לישראל נערך השבוע  טקס חנוכת יער הנוצרים האוונגליסטים מבלגיה וחנוכת שתי חורשות ראשונות..

 
 
דעות: רחוק קרוב / שחר שחר - רחוב הולך לאיבוד
פעם, וזה לא היה מזמן, רחוב הגליל נחשב ובצדק למוקד שוקק החיים של טבריה. אלא, שבשנים האחרונות, גם בעיני המתבונן מבחוץ, עבר הרחוב גלגולים שונים, בעיקר כאלו שלא יילמדו בפקולטה לאדריכלות. רחוב הגליל, למי שהספיק לשכוח או שלא נולד למציאות העכשווית האפרורית שלו, היה מוקד מסחרי וחווייתי אליו נהרו לא רק תושבי העיר, אלא גם מערי ומיישובי הסביבה. קרא עוד..
 
חדשות: רפאל טרבלסי: תושבי טבריה היקרים, תמיד אמרתי ופעלתי - טבריה מעל כולם! - 
לאחר ארבעה חודשים שביקשתי מראש העירייה הנבחר לשבץ ועדות לעירייה, לאשר את התב"רים (כספים מחוץ לתקציב שמקבלים ממשרדי הממשלה השונים) ולהתחיל לנהל את העירייה, אמש בישיבת מועצת העיר שהתקיימה בהמשך לישיבה הקודמת, כלל נבחרי הציבור, חברי מועצת העיר, גילו מנהיגות ואחריות ובחרו פה אחד את כלל ועדות העירייה. קרא עוד...

 
דעות: יוסי בן חמו - סופר עובדת
השבוע עשיתי "סופר". הגעתי לסופר מרקט האהוב עליי, "רמי לוי" במתחם הביג בטבריה עילית. ערכתי קניות, מוצרים ומצרכים לבית, סך הכל שגרה. כשיצאתי, לאחר שהעמסתי את המוצרים לרכב, החזרתי את העגלה למקומה ושבתי אל הרכב. קרא עוד..
 
דעות: גבעתי בן יוסף: זר פרחים או זר של קוצים - זר פרחים
זר של פרחים על קברה של אחותי היקרה, אילנה דקל ז"ל. דברי ההספד שנשאה לזכרה כרמית חזות, מנהלת חטה"ב "נופרים בגליל" בה עבדה אילנה: "הייתה אישה - וראו: איננה עוד. קודם זמנה מתה ושירת חייה באמצע נפסקה..." קרא עוד...
 
 
 
ראיון בכוכב: חיים חליוה: ללא פילטרים' - הכירו את אופיר סופר ממושב טפחות שבמרום הגליל
בן 44, נשוי לעדינה ואב לשבעה, משמש כמזכ"ל סיעת האיחוד הלאומי ומועמד  מספר 4 ברשימת איחוד מפלגות הימין לכנסת ה-21. סופר בן הגליל גדל בגליל ורואה את עיקר שליחותו בפיתוח הגליל. קרא עוד...
 
חדשות: חצי שנה אחרי רעידות האדמה של קיץ 2018: בעמק הירדן בונים בתים ירוקים וממוגנים מפני רעידות אדמה - הבתים החדשים מתווספים לכ-200 בתים ממוגנים שנבנו ונבנים באזור בשנתיים האחרונות עשרות משפחות בעמק הירדן נמצאות בתהליכי תכנון ובניה של בתים ממוגנים. בתים, שבנויים מקירות של בטון מזוין - בדומה לקירות הממ"ד - והם בעלי עמידות גבוהה לרעידות אדמה. קרא עוד..
 
חדשות: ביום חמישי האחרון, התקיים פה בטבריה ארוע מיוחד תחת השם "פותחים את חודש אדר יחד, עם כלים לחיים אופטימיים וטובים יותר". קרוב ל- 1200 איש מילאו את חוף התכלת שהיה בתפוסת קהל מלאה, צוות ההפקה רוקן את האולם מכל תכולתו וסודרו בו רק כסאות בישיבת תיאטרון מקצה אל קצה. קרא עוד..
 
חדשות: שר הכלכלה אלי כהן סייר השבוע במושבה מגדל, הביע נכונות גדולה לעזור וראה במושבה פוטנציאל גדול לכל האזור כולו - שר הכלכלה אלי כהן נענה לבקשת ראש המועצה המקומית מגדל, נתנאל אלפסי, והגיע השבוע (שלישי) לסיור מקצועי במושבה. השר הביע נכונות גדולה לעזור ליישוב כשהבין את הפוטנציאל הטמון בו. קרא עוד..
 
ספורט: מ.ס טירה – עירוני טבריה 2:2
יום שישי האחרון, שעה 13:00 התארחה עירוני טבריה במגרש בטירה. הקבוצה המקומית, שהייתה ממוקמת ערב המחזור במקום השביעי רצתה לנצח ולהתברג במעלה הטבלה ואולי להצליח להשתחל לפלייאוף העליון, מה שיחתום עונה מוצלחת מבחינתה. מנגד, הקבוצה הטבריינית, בהובלת המאמן הטרי רועי סארה, חיפשה ניצחון שיקנה לה קצת מרחק מהתחתית ובעיקר שקט תעשייתי למערכת הכל כך לחוצה, אחרי שבוע סוער במיוחד. קרא עוד..


 

הפינה המשפטית: עו"ד נועם פרץתאונות דרכים -"פגע וברח"
שלום קוראים נכבדים,  תאונת "פגע וברח" או בלשון החוק "עבירת הפקרה לאחר פגיעה" הינה אחת העבירות החמורות ביותר הקיימות בפקודת התעבורה. נהג אשר היה מעורב בתאונת דרכים שסביר היה כי נפגע בה אדם והוא לא עצר במקום התאונה כדי לעמוד על תוצאותיה ולהזעיק עזרה, מסתכן בעונש של עד 3 שנות מאסר בפועל. קרא עוד...
 
פנאי: רחף צילום ותיעוד פרוייקטים אבי אריש - איום הרחפנים בעולם
סופשבוע נעים לכולם, השבוע אין כמעט אחד שלא שמע או ראה בטלוויזיה את מה שהיה בשדה התעופה גטוויק בלונדון כששני רחפנים נכנסו למרחב האווירי של שדה התעופה הכי עמוס בממלכה ויצרו כאוס מוחלט. ומה הכוונה כאוס? משטרה צבא וכוחות מיוחדים פוזרו לאורכו ורוחבו של האזור והרחובות הסמוכים במטרה לנסות ולתפוס סה"כ 2 רחפנים בודדים, נמל התעופה נסגר למשך 72 שעות, עשרות טיסות בוטלו, נזק של עשרות מילוני דולרים לחברות התעופה ובעיקר המון תסכול של 110 אלף נוסעים. קרא עוד...
 
תרבות ופנאי / ספרים


ספרים רבותיי ספרים: זהר נוי, אוהב ספרים ותרבות, יועץ תקשורת -שובן של השכונות הנעלמות בירושלים - "רעיס" מאת ניר כהן, נכתב בהשראת סיפור משפחתו. הספר הוא מסע אֶפי המתאר את עליותיהן ונפילותיהן של משפחה ומדינה. סיפור אטיולוגי על ה- DNA הישראלי. הצצה על המאורעות שקרו בהקמה של המדינה, והשפעתם על הדברים כפי שהם היום. קרא עוד...

בית גבריאל - סרטים, מופעים ועוד...

 תמונת השבוע

 סרטון
 

 
הגולן חייב להישאר ישראלי
ראש הממשלה בנימין נתניהו, הסנאטור לינדזי גרהאם ושגריר ארה״ב בישראל דיוויד פרידמן סיירו ברמת הגולן ודיברו על השאלה מדוע רמת הגולן חייבת להישאר בידיים ישראליות.. קרא עוד..
הנשים המובילות של עמק הירדן
לכבוד יום האישה בחרו במול כנרת להעניק תעודת הוקרה ושי לנשים עוצמתיות ומובילות מעמק הירדן, הנשים נבחרו בזכות פועלן ותרומתן לקהילה.
יום האשה באגף לאם ולילוד
רחלי אהרון, רכזת מועדון היולדות בייבי סטארט של המרכז הרפואי פדה-פוריה, ארגנה לנשים בהריון וליולדות יום פינוק לכבוד יום האשה הבינלאומי.
לרגל יום האישה הבינלאומי התקיים כנס נשות עסקים בגלבוע 'להצליח בגדול'
ביוזמת משרד הכלכלה והתעשייה, הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים, 'מעוף' עפולה ומרכז צעירים תכל'ס בגלבוע.. קרא עוד..
אולי הבת שלך תהיה הדוגמנית החדשה של SWEETGIRLSHOP ?
בפורים הקרוב, כל אחת יכולה להיות דוגמנית. רשת האופנה לילדות ונערות, סוויטגירלשופ, תערוך בימים שלישי - חמישי 19-21.3 הפנינג מיוחד בקניון ביג טבריה. סוויטגירלשופ, רשת האופנה לילדות ונערות, מחפשת את הדוגמניות החדשות שלה בטבריה.
אלפי ילדים נפגעים בגני השעשועים מדי שנה
בכנס מיוחד בנושא מתקני משחקים שיזם משרד הכלכלה במסגרת התוכנית הלאומית לבטיחות ילדים ובשיתוף מרכז השלטון המקומי ומכון התקנים, יוצגו נתונים קשים אודות היפגעות ילדים בגני השעשועים.. קרא עוד..
עיתון כוכב הצפון בפייסבוק
עיתון כוכב הצפון עלה לפייסבוק, רוצים לנהל דיאלוגים עם עוד מגיבים, כנסו לפייסבוק של כוכב הצפון.
מייל אדום לשליחת חדשות
 
לוח נדל"ן בבנייה
 
יום חמישי, 13 דצמבר2018
Wבגדהושא
4826272829300102
4903040506070809
5010111213141516
5117181920212223
5224252627282930
131010203040506
הבא
הקודם
בניית אתריםבניית אתרים 

© כל הזכויות שמורות ל"עיתון כוכב הצפון" טבריה, רח' הגליל 1, ת.ד 196 טבריה.