||הפוך לדף הבית
 
 
 

הפינה המשפטית
מאת: עו"ד נועם פנחס
 
תאונות דרכים -פגע וברח לכתבה
 עשרת הדיברות לנפגע עבודה - לכתבה
 
 
 

בקרו באתר האינטרנט
החדש של הישוב
פוריה עילית. לאתר. 

 
 חיים חליוה: פננו לאן?זה לא סוד, על נטייתי הפוליטית הצהרתי לא פעם והיא ידועה לכם. אני איש ימין, חבר מרכז הליכוד. חברים טובים אמרו לי, אתם בימין שולטים כבר שנים רבות אך לא מושלים ולא משנים. הם צודקים. בעבר היו אלו שהקימו את המדינה והם כבר אינם. קרא עוד...
 
 
 
 
 די להסתה ברשתות החברתיות, די לאפליה בין תושבי העיר טבריה! רה"ע ממשיך לעשות שיימינג לנבחרי הציבור, הפעם לחבר מועצת העיר, רפאל טרבלסי. לאחר שראש העירייה כלל לא פנה למי מבין חברי המועצה ובמיוחד לא לטרבלסי בעניין מלאכת הרכבת הקואליציה... קרא עוד..
 
 
 
 
 לוקחים אחריות חברי מועצת העיר רפאל טרבלסי, הבית היהודי, דוד אוחנה, ש"ס נרתמים לסייע לתושבי טבריה אשר תקועים ללא אישורי בניה בשל העובדה שעיריית טבריה משותקת ואינה פועלת עפ"י נוהלי מנהל תקין. אין וועדת תיכנון ובניה ובשל כך אין היתרי בניה. קרא עוד..

 
דעות: יוסי בן חמו  - טברנה טבריינית
בשבוע שעבר, בעודי משוטט ברשת החברתית "פייסבוק" צד את עיניי פרסום : טברנה טבריינית, קבלת שבת במסעדת יאלי'ס, עם הזמר הטברייני ניסים מרי. מודה על האמת, לא ממש מתחבר לסגנון המוזיקה היווני, אבל הרמתי צלצול לבעלי המסעדה, גל כהן, שהוא חבר קרוב, והתעניינתי באירוע.  גל הבטיח "אווירה טובה, אוכל מצוין ובעיקר חוויה טבריינית אסלית". קרא עוד..
 
דעות: הרוח הצעירה - רק בגלל הרוח: מתאחדים ליצירת שינוי!
״האפודים הצהובים״ - צרפת געשה לפני כחודש לאור ההפגנות של התושבים שנקראו הפגנות "האפודים הצהובים" אשר מחו נגד התייקרות מחירי הדלק המאמירים, ומדיניותו הכלכלית של נשיא צרפת מקרון. קרא עוד..
 
 
 
חדשות יבנאל: חיים חליוה - מועצה מקומית יבנאל העבירה השבוע תקציב שיא לשנת 2019  - שניר אריש, ראש המועצה המקומית הנבחר במושבה יבנאל העביר השבוע את התקציב לשנת 2019 ביחד עם חברי המועצה והצוות המקצועי המלווה של המועצה. קרא עוד..
 
חדשות גליל תחתון: מטפלים במאגר השפכים בפוריה
בשבועות האחרונים החלה המועצה האזורית בגליל התחתון לטפל במאגר השפכים בפוריה, מאגר שגורם למטרד סביבתי לא קטן עבור תושבי ואורחי האזור. קרא עוד..
 
חדשות: בעיריית טבריה שכחו את הנופלים?
פוסט שעלה ברשת החברתית "פייסבוק" ע''י מור אביטבול, אחותו של החייל נירן כהן ז"ל תיאר הזנחה פושעת בגן הזיכרון, האנדרטה לנופלים בני העיר טבריה, בכניסה לטיילת אלון. לדבריה לעירית טבריה "משאיות של קרח מהחרמון יותר קל להביא מאשר לנקות את גן הזיכרון, איבדתם את האנושיות". קרא עוד..
 
חדשות: כולם מדברים על ניצחתי ואנצח
'ניצחתי ואנצח', ספרו של יצחק ישראל שמרון - סוחף, מרגש ומשנה מציאות של אלפי אנשים, ואלו מספרים על חיים חדשים ממש. מעת הוצאתו לאור הפך הספר בתוך זמן קצר לדרך חיים, וכיום נפוצים לימודי 'ניצחתי ואנצח' ברחבי הארץ ובעולם.
אנו מוצפים בסדנאות, ספרים, אימונים אישיים ולימודי העצמה המזמינים אותנו לחולל שינוי בחיינו. קרא עוד..


 

פנאי: אבי אריש - איום הרחפנים בעולם
סופשבוע נעים לכולם, השבוע אין כמעט אחד שלא שמע או ראה בטלוויזיה את מה שהיה בשדה התעופה גטוויק בלונדון כששני רחפנים נכנסו למרחב האווירי של שדה התעופה הכי עמוס בממלכה ויצרו כאוס מוחלט. ומה הכוונה כאוס? משטרה צבא וכוחות מיוחדים פוזרו לאורכו ורוחבו של האזור והרחובות הסמוכים במטרה לנסות ולתפוס סה"כ 2 רחפנים בודדים, נמל התעופה נסגר למשך 72 שעות, עשרות טיסות בוטלו, נזק של עשרות מילוני דולרים לחברות התעופה ובעיקר המון תסכול של 110 אלף נוסעים. קרא עוד...
 

  תרבות ופנאי / ספרים

ספרים רבותיי ספרים: זהר נוי - רשת של שקרים ושחיתות  - הדפיקה על הדלת היתה סמכותית. שמונה נקישות רצופות, מהירות, של אדם שמצפה שיפתחו לו תכף ומיד. כזו שאי אפשר לבלבל בשום אופן עם נקישות של אורח, בעל מלאכה או שליח. לכתבה.

בית גבריאל - סרטים, מופעים ועוד...

טור / דעה אישית
 הפינה המשפטית: עו"ד נועם פרץ - "תביעות לשון הרע"
שלום קוראים נכבדים, השבוע נשוחח על נושא לשון הרע והדרך להתמודד עם תביעה של לשון הרע וזאת בעקבות ריבוי לשון הרע במדיה החברתית ובעיתונות נוכח הבחירות שהתקיימו בשבוע שעבר. לכתבה. דעות: גבעתי בן יוסף: זר פרחים או זר של קוצים - זר פרחים
הפינה לשיפוטכם - אני פותח בפינה לשיפוטכם, כי אני באמת לא יודע למי להעניק את הזרים ואיזה מהם, ההחלטה בידכם. השבוע, קיבלתי מספר טלפונים שהתריעו על הכוונה לסגור את "מועדון יעקב" שנמצא באזור התעשייה בשכון ד'.  "אתה מוכרח להגיע ולראות במו עיניך את המקום ואת הפעילות העניפה, שיש במועדון, תבוא בבקשה"... קרא עוד.. תמונת השבוע

 סרטון
 

 

החברה להגנת הטבע בסיור לימודי באגודת המים
משלחת בכירי החברה להגנת הטבע הגיעה השבוע לסיור במתקן הסולארי הראשון בארץ הצף על מים של אגודת המים בעמק הירדן. אנשי החברה להגנת הטבע למדו על הניצול האופטימאלי של המשאבים בפרויקט המשלב: ייצור חשמל באנרגיה ירוקה, חסכון בחשמל, הקטנת אידוי מים וחסכונם, וניצול שטח מוסתר בצורה אופטימלית והבינו את הפוטנציאל הגלום בפרויקטים כאלו. את הסיור הדריכו זיו הר חול מאגודת המים ועופר ינאי מנכ"ל נופר אנרגיה שביצעו את הפרויקט.
משרד הכלכלה, הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים, מעוף-טק ועיריית טבריה קיימו אירוע חשיפה
בפאב "הביג בן" בטבריה לקראת פתיחת האקסלרטור (מאיץ טכנולוגי) הראשון בטבריה בניהול חברת סינובייט בפני יזמים. במסגרת האירוע, הציגה סיון ברעם מנהלת אקסלרטור טבריה מטעם מעוף, את מטרות האקסלרטור והסבירה כיצד ניתן להשתלב בתכנית המאיץ הטכנולוגי, אשר מטרתו: איתור מיזמים טכנולוגים וחברות בתחילת דרכן והפיכתן לסטרטאפים טכנולוגים עם לקוחות ומשקיעים. בנוסף התארחו באירוע, אביהו עמר ויהודה קריף, סטארטאפיסטים מטבריה, שסיפרו כיצד הקימו את האפליקציה ששינתה את כללי המשחק בעולם הגיימינג - Winniapp.
עיתון כוכב הצפון בפייסבוק
עיתון כוכב הצפון עלה לפייסבוק, רוצים לנהל דיאלוגים עם עוד מגיבים, כנסו לפייסבוק של כוכב הצפון.
מייל אדום לשליחת חדשות
 
לוח נדל"ן בבנייה
 
יום חמישי, 13 דצמבר2018
Wבגדהושא
4826272829300102
4903040506070809
5010111213141516
5117181920212223
5224252627282930
131010203040506
הבא
הקודם
בניית אתריםבניית אתרים 

© כל הזכויות שמורות ל"עיתון כוכב הצפון" טבריה, רח' הגליל 1, ת.ד 196 טבריה.