||הפוך לדף הבית
 
 
בקרו באתר האינטרנט
החדש של הישוב
פוריה עילית. לאתר. 

 
כוכב הצפון | גיליון 2341 | 17.6.18
חיים חליוה: כולנו עם בנימין קריתי
ביום ראשון השבוע נחתם הסכם בין, בנימין קריתי, לבין מפלגת "כולנו" בראשות שר האוצר, משה כחלון. בנימין קריתי, ירוץ לראשות העיר ולמועצה בראש רשימת מפלגת "כולנו". לכתבה.

 

  הזנחה פושעת בלב העיר  - מאת: חיים חליוה
בנק הפועלים עזב לא מכבר את משכנו הישן, בבניין לב הגליל. עזב, אך השאיר דלתות פרוצות הקוראות לנרקומנים מקום להזריק סמים בלב העיר באין מפריע. אז אתם לבטח שואלים היכן המשטרה? גם אני לא יודע! לכתבה.


  חיים חליוה הגיש תביעת דיבה כנגד רון קובי
מאת: חיים חליוה
על תרבות השיח הציבורי החדש המתנהל בעיר, כבר דובר רבות ועוד ידובר רבות. כותב שורות אלו לאחר שנים של הכפשת שמו ועסקו ע"י רון קובי, בהם בחרתי להבליג ולא לתבוע את רון
... לכתבה.


דעות - שמוליק חרמש: בי נשבעתי - הסיפור בהמשכים...
" החטא - ועונשו ". עברו מאז שבעה חודשים, את האמת האחת, אבהיר בפניכם חבריי, ידידיי, ורבותיי. עוד אז, העליתי את הצעתי הגלויה בפני "רעי" וחברי לדרך, הפסגה עבורו ללא יכולת להשגה. נעמיד "איש יקר", בראש השורה, "רעי", מספר שניים בהסכמה, מתוך הבנה עמוקה. פגישה אחת ועוד שתיים, וההצעה יצאה לדרך, בלחיצת יד. עבורו ימים, עברו שבועות, לחיצת הידיים, הייתה כלא הייתה. לכתבה.
 
טבריה: טבריה שוב בחקירות 
מדוברות המשטרה נמסר כי במסגרת מיקוד האכיפה כנגד תופעות פשיעה ועבירות הנוגעות לטוהר המידות בהתייחס לשימוש בכספי ציבור, מתנהלת פרשייה בממשק בין משרד הביטחון ובין קבלני ביצוע. לכתבה.

 
טבריה: אשת החינוך המיתולוגית טלילה מזר איננה עוד
מאת: חיים חליוה
השם טלילה מזר, לרבים מאתנו מוכר כשמה של אשת החינוך והגננת שהובילה דורות של בני העיר טבריה למקום בו הם נמצאים כיום. טלילה, החזירה את נשמתה לבורא עולם והפסיקה את סבלה בעולם הזה ומסרה נפשה לעולם האמת ומעכשיו היא טלילה ז"ל. לכתבה.
 
ספורט בטבריה: סוף הסאגה
לאחר ההתפטרות יו''ר הקבוצה זוהר יצחק, ואי הודאות סביב עמדת המאמן בעונה הבאה, התבהרו הדברים השבוע. ביום שלישי נערך במלון "המלך שלמה" בטבריה ערב סיום העונה המסורתי של קבוצת עירוני טבריה, לקבוצה הבוגרת וקבוצת הנוער. השחקנים והצוות נהנו מארוחת ערב חגיגית ומאווירה מהנה. לכתבה.

 
  תרבות ופנאי / ספרים
 

ספרים רבותיי ספרים: ספרים מומלצים מאת: זהר נוי -

סיפור אהבה - "רציתי צבעים בהירים" מאת מיכל אדמוני הוא רומן נוגע ללב ואופטימי, אך מעל לכל זהו סיפור אהבה. סיפור אהבה בין גבר לאישה ובין אישה לבין עצמה וגופה, למרות הנכות.  את ההשראה לספר לקחה מיכל מסיפורה האישי. בעקבות תאונת דרכים קשה מאבדת אלה, צעירה בת עשרים ושש, את התחושה בפלג גופה התחתון ומאושפזת במחלקה ארבע, מחלקת נפגעי עמוד השדרה, בבית החולים השיקומי. לכתבה.


דף אירועים של בית גבריאל
בין התאריכים 14-20.6.18

   טור / דעה אישית
 רפאל טרבלסי: אפשר אחרת בפוליטיקה בטבריה!
מערכת הבחירות המוניציפאלית לעיריית טבריה החלה. רוב האנשים שאני פוגש מיואשים מהפוליטיקה המוכרת, שבעים מהבטחות ריקות מתוכן. נמאס להם מתמונות מבוימות באירועים, מהפגנות כוח מזויפות, מחוסר עשייה ופופוליזם לאורך הקדנציה ומכותרות של הבטחות בסופה. לכתבה.


  


 גבעתי בן יוסף: זר פרחים או זר של קוצים - זר פרחים -
מודה על האמת, ממש לא הכרתי את המקום "הישיבה התיכונית אורט טבריה". סוף שבוע משותף של אנשי הנהלה רשת "אורט" זימנה אותי להכיר שני טבריינים מקסימים. הרב גלעד מסינג, מנהל הישיבה, ואת המינהלן מוטי אסולין. כטבריינים, ישבנו באותו שולחן. שני אנשים "פשוטים", נעימים לשיחה, מצאנו מיד "כימיה"..לכתבה.

    
 מיכאל לרר: אינטרסים צעירים
מה אומרת לכם המילה "אינטרסים"? מה הקונוטציה שיש לכם כשאתם חושבים על אנשים אינטרסנטים? תרשו לי לנחש, רובכם חושבים על הפן השלילי של המילה. על אגואיזם, צרות עין, משחקי כוחות, רמאות, נוכלות והרשימה עוד ארוכה. אני דווקא חושב על "WIN WIN SITUATION" – לכתבה.
 


 תמונת השבוע:קטיף בעין זיון

 סרטון: מרקו רוביו בנאום אוהד
 

   


מייל אדום לשליחת חדשות
 
לוח נדל"ן בבנייה
 
יום רביעי, 20 יוני2018
Wבגדהושא
2228293031010203
2304050607080910
2411121314151617
2518192021222324
2625262728293001
הבא
הקודם
בניית אתריםבניית אתרים 

© כל הזכויות שמורות ל"עיתון כוכב הצפון" טבריה, רח' הגליל 1, ת.ד 196 טבריה.