||הפוך לדף הבית
 
 
בקרו באתר האינטרנט
החדש של הישוב
פוריה עילית. לאתר. 


כוכב הצפון | גיליון 2296 | 21.7.17
החייל אורון שאול 3 שנים לא שב הביתה! 1098 ימים - עצרת המונים התקיימה דווקא בעיר טבריה תחת הכותרת "3 שנים בעזה-די!" אלפי אנשים גדשו את משטח הדשא החדש בגן העיר בטבריה.. לכתבה.

 

 
טרבלסי פועל להוזלת מחירי הדירות לצעירים בטבריה - חבר מועצת העיר רפאל טרבלסי ביוזמה חדשה וחשובה להורדת מחירי הדירות לצעירים בטבריה, אישור בניה חריג לקבלנים בתמורה לעדיפות צעירי טבריה.


 
106 אינו עונה..לראש העיר שלום, העליתי כעת כתבה מעיתון "כוכב הצפון" של השבוע שחלף. כתבה זו משקפת את הרגשת תושבי העיר. מוקד 106 לא נותן מענה הולם. ניתן כבר עכשיו לסגור את מוקד 106 ויפה..


טבריה: משט הרפסודות הבינלאומי של קק"ל צלח את הכנרת לראשונה - 750 חניכים השתתפו באירוע מיוחד וראשון מסוגו לחיבור הקשר בין בני נוער מישראל ומחו"ל  "האירוע הוא כלי חשוב לחיזוק הזיקה של הנוער למדינה ולחזון הציונות". לכתבה.
 
טבריה: ננעלו אירועי המכבייה ה-20, שהתקיימו בטבריה - אירועי המכביה ננעלו בתחילת השבוע האחרון בטקסים חגיגיים בחוף גיא, בעיר טבריה התקיימו שתי תחרויות: הטריאתלון של המכביה ותחרות משחה במים פתוחים של איגוד השחייה. הספורטאים מחו"ל ומהארץ לנו במהלך סוף השבוע במלונות העיר והתמקמו בכ-200 חדרים. לכתבה.
 
שר האוצר: שר האוצר ויו"ר מפלגת "כולנו", מר משה כחלון וחה"כ אכרם חסון בעת ביקור תנחומים בכפרים הדרוזים. כחלון: "אנחנו מחויבים לחבק את העדה הדרוזית ולא רק באובדן יקיריהם ושכול גיבוריהם"! לכתבה.
 
מנחמיה: מנחמיה מתחדשת - המושבה מנחמיה מתחדשת בימים אלה בבריכה מחודשת ומשופצת, בגן משחקים חדש ובתחילת עבודות הפיתוח להרחבה של שכונת ''אמירים''. לכתבה.
 
עמק הירדן: סופרבוס מתאימה את מסלול הנסיעות ומוסיפה קו חדש בין טבריה לקיבוץ אפיקים
החל מיום ראשון האחרון, חברת סופרבוס השיקה קו חדש, קו 25 שיפעל בין טבריה לקיבוץ אפיקים, הקו החדש עתיד לתת מענה לתושבי העיר טבריה כמו גם לתושבי קיבוץ אפיקים.
לכתבה.

 
קרן אור: "לא התחלת כלום אל תתלהבי מעצמך"... לפני כ-3 חודשים, קבוצת נשים שהתוודעה דרך הפייסבוק, החליטה לעשות מעשה ולשבת לקפה בקפה ארומה. מאז, כבר נפגשנו המון פעמים. אוהבות את בית הקפה. אוהבות אחת את השנייה. לפעמים צורך בסיסי, רצון להשיג משהו, המכנה המשותף הוא המאחד הגדול ביותר. על אף, שאנחנו שונות בתכלית האחת מהשנייה, בשל טווח הגילאים, ברקע ובאמונות. אבל, אנחנו מאוחדות לחלוטין ברצון לקדם את טבריה למען הילדים שלנו. זהו פורום אימהות. לשם כך הקמנו אותו. לכתבה.

גבעתי בן יוסף: זר פרחים או זר של קוצים - זר פרחים
סוף סוף אנחנו על המפה, ולשם שינוי הפעם, בפאן החיובי. תחרויות המכבייה ה-20 הגיעו לסיומן. החתירה הוכרה כאירוע ספורט ממלכתי. בתחרויות, בכנרת שלנו, נטלו חלק 70 ספורטאים מרחבי העולם. תחרויות החתירה שתוכננו להיערך בתל אביב, הועתקו למרכז הימי בטבריה, לאחר מאבק נחוש וצודק של יו"ר איגוד החתירה בעיר, איתן עובד. לכתבה.

 
  תרבות ופנאי / ספרים
  ספרים רבותיי ספרים: ספרים מומלצים מאת: זהר נוי -
מה משמעות החיים? - "לא מבין כלום" מאת נדב קרמר נכתב בגוף ראשון. סיפור אמיתי ואישי של איש הייטק שחי בקצפת של הקפיטליזם עד שיום אחד בתוך שישה חודשים נפטרו אביו ואמו, משפחתו התפרקה והוא איבד את רוב ממונו לאחר שחברת ההזנק השנייה שהקים ובה השקיע את כספו התרסקה מול עיניו. לכתבה.


דף אירועים של בית גבריאל בין התאריכים 20-26.7.17

   טור / דעה אישית
  מיכה אדוני: שכרתם רכב? האם אתם מבוטחים? מדריך לביטוח רכב שימנע הפתעות ועוגמות נפש - מדי פעם אנו שוכרים רכב, אם זה בארץ או לצורך טיול בחו"ל. נהוג לחשוב שביטוח רכב, חל רק על מי שברשותו הרכב בלבד. הדבר מחייב עוד יותר משנה זהירות. כאשר אדם שוכר רכב מחברת השכרה, הוא צריך לתת את דעתו על נושא הביטוח, לשאול שאלות, כדי שלא תהיינה לו הפתעות מרגיזות, בקרות אירוע ביטוחי. לכתבה.
       

עומרי נחום: "יש שני דברים שאנשים רוצים יותר ממין וכסף - הכרה וכבוד" - ציטוט מפי מארי קיי אש, אשת עסקים אמריקאית. מפקד הגדוד שלי במילואים הוא פסיכולוג, שאלתי אותו פעם, על מה מדברים הכי המטופלים שלך? הוא צחק וענה, אתה מורה, מה אתה לא יודע? הם מדברים על הילדות ובית הספר. לכתבה.


 תמונת השבוע:קטיף בעין זיון

 סרטון: מרקו רוביו בנאום אוהד
 

   
כוכב הצפון, 21.7.17, "פארק ברקו" מאריך את שעות הפעילות
שעות הפעילות בפארק יהיו בין השעות 12:00 – 1:00, הכניסה לפארק לתושבי טבריה היא ללא עלות בהצגת תעודת זהות, עד כה פעל הפארק בין השעות 16:00 עד השעה 20:00". עם סיומן של הקייטנות העירוניות, הנחה ראש העיר, בן דוד, על הארכת שעות הפעילות לרווחת הציבור. החל מתאריך ה 02/08/17, יפעל הפארק האתגרי בין השעות 12:00 - 21:00. הכניסה לתושבי טבריה היא חינם בהצגת תעודת זהות. עד כה נפתח הפארק מהשעה 16:00 עד השעה 20:00.
כוכב הצפון, 21.7.17, הסופר משה נאור השיק את ספרו החמישי "מסלול ממאיר".
זהו ספרו החמישי של הסופר יליד העיר ב-3 השנים האחרונות, הספר מתאר פרק סוער מחייו מהרגע שעלה על המסלול ועד החלמתו ממחלת הסרטן. ראש העיר יוסי בן דוד: "אני מאחל לך בריאות איתנה, שתעלה למסלול מאיר ומהיר ושתכתוב עוד ספרים רבים בעתיד". ערב ההשקה היה במרכז הורדוס בטבריה לספר "מסלול ממאיר", ספרו החמישי של הסופר משה נאורי נאור. ארבעת ספריו הקודמים שראו אור עד כה היו "חדירה לפרטיות", "גם גברים מרגישים", "שח-לב" ו"מט לחטאים".
כוכב הצפון, 21.7.17, לתת שר בועז שרעבי...
בטבריה הוחלט להקים סניף חדש למען של עמותת פרקינסון ישראל. הסניף הנמצא בהקמה ומוקם בימים אלו מבקש את סיוע הציבור היות ודרושים לו מתנדבים בתחומים של, חינוך גופני, פסיכולוגיה, פיזיותרפיה, עבודה סוציאלית, ריפוי בעיסוק. הסניף יוקם במרכז לצעירים. ההתנדבות נדרשת לשעה אחת בשבוע בלבד. לפרטים נא לפנות לציון אזרד, נייד-054-5629482 או אימייל - zionazrad2012@gmail.com. לתת ולהעניק זו ההתנדבות. תודה מראש
כוכב הצפון, 21.7.17, מה מחכה לנו השבוע בקניון ביג פאשן?
השבוע יתקיים פסטיבל המולטימדיה המסורתי בקניון BIG FASHION DANILOF טבריה שיציע מתחם משחקי טלוויזיה מדליקים עם עמדות סוני פלייסטיישן, X-BOX, Wii, שולחנות משחק הוקי אוויר וכדורגל. פעילות פסטיבל "מולטימדיה" תתקיים בימים: ראשון - חמישי 11:00-14:00 16:00-19:00 יום שישי 11:00-15:00 תאריך הפעילות: 24.07-01.08 הכניסה חופשית והפעילויות ללא תשלום.
כוכב הצפון, ארכיון המדינה גאה להציג - "תעודה ברשת" מיזם חדש לשיתוף הציבור באוצרות המדינה הגלומים בו.
בארכיון מופקדים כ-400 מיליון פריטים, בהם תיעוד של מוסדות המדינה, וכן מסמכים, מפות, בולים, קלטות אודיו, וידאו, צילומים מיוחדים ופרסומים שונים. על פי המיזם, אחת לכמה ימים יועלה לרשת, לאתר הארכיון, פריט בחשיפה מיוחדת בלוויית הסבר קצר. בחלקו הראשון של הפרויקט יועלו תעודות מעניינות מספר ההנצחה ליצחק רבין ז"ל, שיצא לאור בשנת 2005 ובכללן: מכתבים אישיים, מסמכים צבאיים, תמונות ומבחר מדברי רבין בדיוני המטכ"ל ובישיבות הממשלה. לאתר הארכיון.
17.4.15, כוכב הצפון, סרטון חדש באתר
עיתון כוכב הצפון בפייסבוק
עיתון כוכב הצפון עלה לפייסבוק, רוצים לנהל דיאלוגים עם עוד מגיבים, כנסו לפייסבוק של כוכב הצפון.
מייל אדום לשליחת חדשות
 
לוח נדל"ן בבנייה
 
יום ראשון, 21 מאי2017
Wבגדהושא
1901020304050607
2008091011121314
2115161718192021
2222232425262728
2329303101020304
הבא
הקודם
בניית אתריםבניית אתרים 

© כל הזכויות שמורות ל"עיתון כוכב הצפון" טבריה, רח' הגליל 1, ת.ד 196 טבריה.