||הפוך לדף הבית
 
 
בקרו באתר האינטרנט
החדש של הישוב
פוריה עילית. לאתר. 


כוכב הצפון | גיליון 2312 | 17.11.17
האופוזיציה עושה בית ספר לראש העיר - מאת: חיים חליוה - חברים מהאופוזיציה ומהקואליציה, שמונה במספר (רוב בהצבעה) חתמו על בקשה לקיים ישיבת מועצת עיר שלא מן המניין. הנושא הראשון.. לכתבה.

 

 
תואר פגייה מצטיינת הוענק לבית החולים פוריה - פגיית המרכז הרפואי פדה - פוריה, דורגה כפגייה מצטיינת ובמקום השני בבקרת משרד הבריאות בבתי החולים. זו לה השנה השלישית שבה המחלקה לטיפול נמרץ פגים


 
נחנך סניף חדש של ארגון איל"ן בטבריה - הסניף החדש נחנך בשיכון א' שבעיר. הקמת הסניף מתבצעת לאחר שנים שבהן לא היה קיים סניף פעיל בעיר. יו"ר סניף איל"ן אלי ויזגן: "אנו מוקירים תודה. לכתבה.


חמת גדר: אין כמו מים חמים בחורף - החורף כבר כאן! תקופה זו של השנה היא זמן מושלם לבילוי מפנק באתר המרחצאות, הבילוי והספא "חמת גדר" שחוגג השנה 40 שנה להיווסדו 16 מיליון מבקרים הצביעו ברגלים בתחקיר המרחצאות בישראל, בתכנית הכלכלית (ערוץ 12) פורסם כי בחמת גדר המים תקינים ללא כל נוכחות חיידקים. לכתבה.
 
סובב כנרת: ברשות הכינרת מסכמים עונת רחצה: 1.5 מיליון נופשים, 1,100 טון אשפה, 14,000 רכבי נכים ו-65 ימים בהם תוגברו שירותי ההצלה. איגוד ערים כינרת ורשות הכינרת, סיכמו השבוע את עונת הרחצה 2017, בישיבה מיוחדת שהתקיימה בכרי דשא, בהשתתפות כלל הגורמים המקצועיים ברשות הכינרת ובמעמד יו"ר איגוד ערים כינרת וראש מועצה אזורית גולן אלי מלכה. לכתבה.
 
דעות: קרן אור: רעות שכזאת - השבוע טבריה געשה וסערה. נראה כאילו פתאום כל טבריה הפכה למקשה אחת שהמטרה ברורה. הרב דידי שלמה שליט"א הוא ורק הוא צריך וחייב לשמש כרב העיר טבריה. מעולם לא ראיתי כזאת אחדות, כזאת תמימות דעים בין כל כך הרבה זרמים, גורמים, קבוצות ותושבים מכל גווני הקשת הפוליטית. מרגש, מרגש לדעת שאנחנו מסוגלים להתאחד. לכתבה.
 
דעות: גבעתי בן יוסף: זר פרחים או זר של קוצים - שדה של קוצים שסופו פרחים - אני כותב ועדיין לא קולט את ההחלטה הבזויה, פשוט לא מאמין, תגידו לי איפה אנחנו חיים? זה נראה הזוי על סף הטירוף. ביני לבין עצמי אני מהרהר בקול, רגע גם במדינות הכי "מאפיונריות" שיש, לא קיים כדבר הזה. עד אנה טבריה שלנו הגיעה? אנחנו כבר לא "שקופים". לכתבה.

  תרבות ופנאי / ספרים
 

ספרים רבותיי ספרים: ספרים מומלצים מאת: זהר נוי -
הקשיים לא עוצרים אותה "חואניטה איילת" מאת יונית קמחי, הוא סיפורה האישי והמרגש של אישה שהתמודדה פעמיים עם מחלה ממארת, החליטה לאמץ ילדה ולהפוך למרצה ומדריכת טיולים בדרום אמריקה ובאירופה, המגוללת את סיפור חייה המדהים. לכתבה.


דף אירועים של בית גבריאל

בין התאריכים 16-22.11.17

   טור / דעה אישית
  מיכה אדוני: הרכב הוכרז טוטל לוסט חברת הביטוח לא שילמה לו את תגמולי הביטוח וגם בית המשפט דחה את תביעתו. בתאריך  3/8/2012, נגרם נזק מוחלט לרכב, בבעלות חברת "בראל" שהיה מבוטח בביטוח מקיף. הביטוח כלל כל נהג, אולם עם מגבלת גיל. בעת התאונה, גילו של נהג הרכב היה 38 שנים. המבוטח, לא הסתיר עובדה זו מעיניה של חברת הביטוח. לכתבה.
       

עומרי נחום: "צבוע - אדם הרוצח את הוריו, ואז מבקש רחמים מפני שהוא יתום" - ציטוט מפי אברהם לינקולן, נשיא ארה"ב ומחסל העבדות. שמתי לב שחלק ממובילי דעת הקהל בפייסבוק משתמשים במשפט "נלחמים על טבריה", למילה מלחמה אין מקום בשיח הציבורי, נלחמים באויב, וכשנלחמים באויב מנסים להרוג אותו והוא אותך, מי האויב הטברייני האיום שהם נלחמים מולו? מי שמחפש מלחמות שיעלה על מדים ויעשה מילואים. לכתבה.


 תמונת השבוע:קטיף בעין זיון

 סרטון: מרקו רוביו בנאום אוהד
 

   כוכב הצפון, 17.11.17, סיור מקצועי לעובדי רשות הכינרת
עובדי רשות הכינרת יצאו לסיור מקצועי במרכז הארץ שכלל בין היתר ביקור בשמורת הסכר הרומי, נחל תנינים, ביקור ברשות נחל ירקון, מפגש עם משה יזרעאלי מנכ"ל רשות ניקוז כרמל וכדומה. הסיור הינו חלק מיחסי הגומלין בין רשויות הניקוז בארץ. "לסיור הייתה חשיבות מקצועית רבה ושילב לימוד מאתרים אחרים, העוסקים בנושאי מים ופיתוח, הנאה וגיבוש הצוות", ציינו ברשות הכינרת.
כוכב הצפון, 17.11.17, כל שבת באופן קבוע מתבצעת פריצה לגן אור יוסף שבשיכון ג'.
מאחורי בית ספר בית יוסף. מתבצע ונדליזים והשחתה של רכוש וציוד כמו גם הצפת הגן במים. הילדים לא יוצאים כל יום ראשון לחצר כי היא מוצפת מים. שלא נדבר על עשיית צרכים בחצר. ממש אכזרי ועצוב. אנו קוראים להורים לשמור על ילדיהם ולחנך אותם טיפה יותר ולרשות המקומית אנא סייעו לנו. למשטרה אין מענה לתת לנו כי אין טיפול.
כוכב הצפון, 17.11.17, המשרד להגנת הסביבה מדווח על ירידה ניכרת בריכוז האבק בצפון הארץ
המשרד להגנת הסביבה ממשיך לעקוב אחר הנתונים ומעדכן את הציבור במידת הצורך. המשרד להגנת הסביבה מעדכן כי חלה ירידה ניכרת בריכוזי האבק בצפון הארץ. ריכוזי האבק שנמדדו בצפון הארץ בשעתיים האחרונות הם בדרגת זיהום בינונית עד גבוהה ובמגמת הפחתה. זאת, לאחר שבשעות הבוקר נרשמו ריכוזים גבוהים מאוד של חלקיקים נשימים באזור הגליל המערבי, הגליל העליון והגולן בשל הסעת אבק ממזרח לצפון הארץ.
כוכב הצפון, 17.11.17, מבצעי יום שישי השחור מגיעים לעפולה
קניון העמקים נערך לקראת חגיגת הקניות הגדולה של ה-Black Friday, שהפכה למסורת מדי שנה. כשמיליוני חנויות ומותגים יציינו את המועד החגיגי, גם קניון הבית של העמקים יציע הנחות מרחיקות לכת במגוון החנויות שלו, בין התאריכים 22-24.11 (ימים רביעי עד שישי)
17.4.15, כוכב הצפון, סרטון חדש באתר
עיתון כוכב הצפון בפייסבוק
עיתון כוכב הצפון עלה לפייסבוק, רוצים לנהל דיאלוגים עם עוד מגיבים, כנסו לפייסבוק של כוכב הצפון.
מייל אדום לשליחת חדשות
 
לוח נדל"ן בבנייה
 
יום ראשון, 21 מאי2017
Wבגדהושא
1901020304050607
2008091011121314
2115161718192021
2222232425262728
2329303101020304
הבא
הקודם
בניית אתריםבניית אתרים 

© כל הזכויות שמורות ל"עיתון כוכב הצפון" טבריה, רח' הגליל 1, ת.ד 196 טבריה.