||הפוך לדף הבית
 
 
בקרו באתר האינטרנט
החדש של הישוב
פוריה עילית. לאתר. 

כותרת גיליון 2288, 26.5.17

כוכב הצפון | גיליון 2288 | 26.5.17
עמק הירדן: יוסי ורדי וששון מועלם בבית המשפט העליון - פרקליטות המדינה ערערה לבית המשפט העליון ויוסי ורדי, ראש המועצה האזורית עמק הירדן לשעבר, ששון מועלם, מהנדס המועצה האזורית בעמק הירדן...

 

 
חיים חליוה: ההבדל בין אז להיום בתרבות האירועים בעיר - אני ואני ואני עשיתי בניתי דאגתי.. כך הייתי שומע ממנהלי האירועים הקודמים בעיריית טבריה. לתומי חשבתי שבלעדיי אותם מנהלי אירועים... לכתבה.


 
נטו משפחה של משה כחלון
הממשלה אישרה היום את יוזמתו של שר האוצר ויו"ר כולנו,  משה כחלון להרחבת סבסוד הצהרונים במסגרת תכנית "נטו משפחה". לכתבה.טבריה: להקת המחול הייצוגית לטבריה "סינופסיס" קיימה סיבוב הופעות בהמלצתו החמה של ראש העיר מר יוסי בן דוד, להקת המחול הייצוגית של טבריה, "סינופסיס" קיימה סיבוב הופעות בעיר התאומה של טבריה, וורמס שבגרמניה. לכתבה.
 
טבריה מצדיעה לירושלים - בסימן 50 שנה לאיחוד העיר ירושלים. אלפי תושבי העיר טבריה והסביבה השתתפו ביום רביעי בחגיגות יום ירושלים אשר התקיימו בגן העיר. ראש העיר יוסי בן דוד ממשיך להפתיע בהופעות ואירועי תרבות בעיר ובכך בעצם מעיר לחיים את רחוב הגליל ומעניק פרנסה לעסקים בעיר. לכתבה.
 
בי״ח פוריה: מפגש ממונות מעמד האישה בנציבות שירות המדינה - המרכז הרפואי פדה- פוריה ארח את המפגש המסכם של קורס נציבות שירות המדינה לממונות על מעמד האישה והשוויון המגדרי. לכתבה.
 
חגי עמר: ״מרוב חולשה אני משחק תפקיד של אדם אמיץ״ (מישל דה מונטיין)
ביום שלישי האחרון קיבלתי את שיחת טלפון המבשרת לי לסור בדחיפות לתחנת המשטרה, ראש עיריית טבריה הגיש כנגדי תלונה על תקיפה! הכל התחיל ביום שני האחרון, לקחתי את ילדי להשתתף ביריד האיכרים המסורתי בבית הספר רעות אירוע התרמה שכל הכנסותיו קודש לבית החולים פדה פוריה. לכתבה.


גבעתי בן יוסף: זר פרחים או זר של קוצים - זר פרחים - ואולי שדה של פרחים? תחליטו אתם - תוצאות מבחני המיצב התפרסמו, טבריה הוצבה בתחתית הטבלה ונוצר כאוס. כולם האשימו את כולם, היו מי שהעזו שיוסקו מסקנות אישיות, והיו מי שמילאו פיהם במים, "אנחנו שייכים לקואליציה" אמר לי במסכנות כדורש רחמים, אחד מחברי המועצה. לכתבה.
 
  תרבות ופנאי / ספרים
  ספרים רבותיי ספרים: ספרים מומלצים מאת: זהר נוי -
מה משמעות החיים? - "לא מבין כלום" מאת נדב קרמר נכתב בגוף ראשון. סיפור אמיתי ואישי של איש הייטק שחי בקצפת של הקפיטליזם עד שיום אחד בתוך שישה חודשים נפטרו אביו ואמו, משפחתו התפרקה והוא איבד את רוב ממונו לאחר שחברת ההזנק השנייה שהקים ובה השקיע את כספו התרסקה מול עיניו. לכתבה.


דף אירועים של בית גבריאל בין התאריכים 25-31.5.17

   טור / דעה אישית
  מיכה אדוני: רכב עמד בחניה נהג פגע ברכב ונעלם מבלי להשאיר פרטים - בעלת רכב בשם דבורה, החנתה את רכבה באופן מסודר בחניה שליד הבית. תוך כדי עבודות הבית שמעה לפתע חבטה חזקה מכיוון החניה שבו חנה רכבה. היא מיהרה לצאת החוצה וראתה שרכבה נפגע על ידי רכב חולף. לכתבה.
       
  עומרי נחום: "כשחבורת אנשים צועדת במדרון, האחרון נמצא במקום הכי גבוה" - ציטוט שמשויך לקונפוציוס, גדול הפילוסופים הסינים. אני מסיים קניות בסופר ומתחיל לפרוק את השקיות לרכב, ומתחיל להסיע את העגלה לכיוון שורת עגלות שקשורות יחדיו. רגע לפני שאני מחבר את העגלה שלי לשורת העגלות חבר מעיר לי, "אל תחבר, תשאיר אותה ליד הרכב". לכתבה.
 


 תמונת השבוע: עגורים בחולה
 סרטון: מרקו רוביו בנאום אוהד
 

   
כוכב הצפון, 25.5.17, חנות צילומים חדשה
קניון BIG FASHION DANILOF מתחדש בחנות צילום חדשה – מגה צילומים בהנהלת ניסים עמר. החנות החדשה, מתמקדת בתחום הצילום וההדפסה ותאפשר ללקוחות להדפיס תמונות על כל מיני סוגי בדים או אפילו מוצרים כמו דובים, כוסות, קנבס ועוד. בנוסף יוכלו לקוחות החנות לפתח תמונות במקום, ליצור אלבומים ולרכוש מוצרי צילום מקצועיים. לקראת חג השבועות קניון BIG FASHION DANILOF טבריה לובש לבן ומציע מגוון של מבצעים והנחות מיוחדות שלא תמצאו בשום מקום אחר.
כוכב הצפון, 25.5.17, מכתבים למערכת: מדוע אינכם מפרסמים כתבות על הזנחה רבת שנים בשכונת קריית משה ב' בעיר טבריה?
אני מזמין אתכם לבקר בה ולגלות כמה המדרכות מוזנחות כדוגמא אחת מבין רבות. אני אישית פניתי לעירייה לטיפול חלק מהלקויים באזור אבל מסתבר שרק בבחירות נזכרים בתושבים המסכנים שאין להם כוח להשפיע על קרבניטי העיר. תודה רבה ושבת שלום. גוסטבו מוגיליאנסקי תושב וותיק בעיר
כוכב הצפון, 25.5.17, מכתבים למערכת: מבקש עזרתכם בנושא תחנות אוטובוס מקורות באזור הקניון
חלפה שנה מאז הבטיח יוסי בן דוד שישימו בכדי להגן על הילדים והנשים המבוגרות אנו נאלצים להתענות זמן ממושך מאוד ולשהות בגשם ובשמש כי לאף אחד מהאחראים לא אכפת לא לראש העיר לא לנציג שר ההרס בתחבורה ונציגו בטבריה פניאן כמו כן ליד בניין 122 בקרית משה ג' המוזנחת והנטושה על ידי הרשות המקומית יש צובר גז של חברת העושק אמישרגז אז ממתינים שתקרה שריפה ואז יתחילו לטפל בעשביה האופפת את השטח כמו כן יש קיר אבנים שנפל באותו אזור אך עדיין עריית טבריה עוד הצליחה להביא פועלים (אולי מסין) לשם שיפוץ החומה אולי ממתינים לבחירות הבאות. בבקשה עזרתכם. קרית משה 0507662494 אימייל yakob2@walla.co.il
כוכב הצפון, 25.5.17, עברנו לנוחיותכם – "רהיטי העיר"
חנות הרהיטים "רהיטי העיר" עזבו את מתחם רמב"ם סנטר ועברו למשכנם החדש הגדול והמרווח עם חניה וגישה לנוחיות הלקוחות ברחוב יהודה הלוי מול "כל בו מכשירי כתיבה". מנהל הסניף יאיר מבטיח לתושבי העיר והסביבה מבצעי מחירים חסרי תקדים לרגל המעבר כמו גם מבחר גדול של ריהוט לבית סלונים, פינות אוכל, חדרי שינה וחדרי ילדים.
כוכב הצפון, ארכיון המדינה גאה להציג - "תעודה ברשת" מיזם חדש לשיתוף הציבור באוצרות המדינה הגלומים בו.
בארכיון מופקדים כ-400 מיליון פריטים, בהם תיעוד של מוסדות המדינה, וכן מסמכים, מפות, בולים, קלטות אודיו, וידאו, צילומים מיוחדים ופרסומים שונים. על פי המיזם, אחת לכמה ימים יועלה לרשת, לאתר הארכיון, פריט בחשיפה מיוחדת בלוויית הסבר קצר. בחלקו הראשון של הפרויקט יועלו תעודות מעניינות מספר ההנצחה ליצחק רבין ז"ל, שיצא לאור בשנת 2005 ובכללן: מכתבים אישיים, מסמכים צבאיים, תמונות ומבחר מדברי רבין בדיוני המטכ"ל ובישיבות הממשלה. לאתר הארכיון.
17.4.15, כוכב הצפון, סרטון חדש באתר
עיתון כוכב הצפון בפייסבוק
עיתון כוכב הצפון עלה לפייסבוק, רוצים לנהל דיאלוגים עם עוד מגיבים, כנסו לפייסבוק של כוכב הצפון.
מייל אדום לשליחת חדשות
 
לוח נדל"ן בבנייה
 
יום ראשון, 21 מאי2017
Wבגדהושא
1901020304050607
2008091011121314
2115161718192021
2222232425262728
2329303101020304
הבא
הקודם
בניית אתריםבניית אתרים 

© כל הזכויות שמורות ל"עיתון כוכב הצפון" טבריה, רח' הגליל 1, ת.ד 196 טבריה.