||הפוך לדף הבית
 
 
בקרו באתר האינטרנט
החדש של הישוב
פוריה עילית. לאתר. 


כוכב הצפון | גיליון 2284 | 28.4.17
חיים חליוה: הבהרה - בשבוע שעבר התפרסמה כתבה במדור "דעתו של כוכב" תחת הכותרת "בפסטיבל עין-גב לא הזכירו ש-1,000 ימים אורון שאול לא שב".כותב הטור, חיים חליוה, הביע את דעתו במדור "דעתו של כוכב".. לכתבה.

 

 
עיריית טבריה השלימה השבוע את סלילת משטח החניה בגן העיר החדש משטח החניה בגן העיר יכיל כ 130 חניות העבודות מבוצעות כחלק ממוכנות העירייה לחגיגות יום העצמאות בגן העיר החדש לאחר הפסקה בת 15 שנה.. לכתבה.


 
תאגיד המים "מי-רקת" פרסם את דו"ח המים הרבעוני לשנת 2017מאת: דוברות תאגיד המיםהמים שלכם באמת בידיים טובות. בסוף השבוע האחרון פרסם תאגיד המים "מי-רקת טבריה בע"מ" את דו"ח איכות המים.. לכתבה.


יבנאל: ככה יעשה לאיש אשר ראש המועצה חפץ ביקרו - חבר המועצה אבי בן-חמו מונה למשנה לראש המועצה המקומית יבנאל. מעתה יהיה אבי בן חמו  נציגו של רוני כהן ראש המועצה האזורית יבנאל באירועים רשמיים ובמשרדי ממשלה שונים. לכתבה.
 
3,545 סטודנטים למשפטים נבחנו ביום חמישי האחרון בבחינת ההסמכה הגדולה ביותר בתולדות לשכת עורכי הדין בישראל. לכתבה.
 
חגי עמר: "עלה בודד לא מספק שום צל" ציטוט מאת (צ׳אק פייג׳) - תחושת מועקה אין סופית אופפת אותי בימים אלה, תחושה קשה של יתמות מנהיגותית, יתמות אידיאולוגית ובעיקר יתמות מאחדותנו שמתפרצת לעיתים רחוקות בעת משבר. אני תוהה ברגעי החולשה, האם נדע להתגבר על הפירוד המתפשט כסדקי האדמה המייחלת לטיפה שתרווה את צימאונה, האם נבין שזהו עת משבר הנוצר בגללנו! לכתבה.
 
קרן אור: "אם אתה רוצה שמשהו ייאמר בקש מגבר, אם אתה רוצה שמשהו ייעשה בקש מאישה".
ציטוט מפי מרגרט תאצ'ר, ראש ממשלה אנגליה לשעבר. למרות ההתקדמות הרבה שחלה עם השנים במעמדן של נשים בחברה, עדיין במוקדי קבלת ההחלטות, בעיקר בפוליטיקה, מעמדן לא משתווה לזה של הגברים. לכתבה.

 
גבעתי בן יוסף: זר פרחים או זר של קוצים- זר פרחים - זר פרחים - גאווה טבריינית, עשר עבודות חקר מצטיינות במדעים העפילו לגמר. אחת מהן, היא עבודת חקר של בית ספר "רעות"... שאלת החקר היא בנושא "השפעת סוג הדשן במערכת האקוופונית - יצור דשן חיידקי, לעומת מערכת ההידרופונית, על מדדי צמיחה של שתילי החסה" אתם הבנתם את זה? גם אני לא כל כך, אבל בעצם מה זה משנה, מה שחשוב שטבריה עירנו בעשירייה הפותחת, זה יפה וזה מכובד.נית, ואחת, צעירה, שעד אז לא הכרתי אותה, שלומית. לכתבה.
 
  תרבות ופנאי / ספרים

  ספרים רבותיי ספרים: ספרים מומלצים מאת: זהר נוי -
האיש משומקום חוזר - "האיש משומקום" מאת גרג הורביץ הוא מותחן מסחרר ויוצא דופן, השני בסדרת "פרויקט איקס". אוואן סמוק הוא איש הצללים שרק הנואשים ביותר מגיעים אליו כדי שיעזור להם. לכתבה.

לוח תוכנית שבועית של בית גבריאל
בתאריכים 20-26.4.17
דף אירועים

תערוכות בבית גבריאל.
   טור / דעה אישית
  מיכה אדוני: עובד מוסך או חניון או עובד מכון שטיפה שנהג ברכב המבוטח ועשה תאונה האם יש כיסוי ביטוחי?
באחד הימים, הכניס יורם את מכוניתו למתקן שטיפת רכב. מיד לאחר היציאה ממתקן השטיפה, ארעה תאונה. המכונית של יורם, הנהוגה בידי עובד מתקן השטיפה, פגעה במכונית שבאה במהירות מצד ימין. נגד בעל הרכב יורם ונגד עובד מתקן השטיפה, הוגשה תביעה על נזק לצד שלישי. לכתבה.
       
  עומרי נחום: ויאמר יהודה לשמעון אחיו עלה איתי בגורלי, ונלחמה בכנעני, והלכתי גם-אני איתך, בגורלך; וילך איתו, שמעון" ציטוט מספר שופטים א'. כל ישראל ערבים זה לזה וככל הנראה משם זה התחיל. המדינה והאזרחים מקיימים ביניהם חוזה, היא תדאג לנו ואנחנו נדאג לה, לפחות על הנייר. לכתבה.
 


 תמונת השבוע: עגורים בחולה
 סרטון: מרקו רוביו בנאום אוהד
 

   

כוכב הצפון, 21.4.17, עיריית טבריה משלימה את שדרוג מערך התאורה בטיילת אלון
עיריית טבריה החלה לפני חג הפסח את עבודות החלפת מערך התאורה הישנה בטיילת אלון ובצירים היורדים לטיילת בחלק הצפוני והדרומי. עד כה הוצבו בטיילת במסגרת העבודות עמודי תאורה חדשים מתחילת האזור הדרומי ברחבת המדיד לאורך כל הטיילת עד מסעדת גלי גיל בצפונה, בצירים היורדים לטיילת בחלק הדרומי: מאזור חניון מלון לאונרדו פלז'ה והכניסה לטיילת מאזור מועדון השיט ורחבת המדיד, ובציר היורד לטיילת מאזור גן הבנים והמסגד. העבודות יימשכו להשלמת כל מקטע הטיילת עד מלון שירת הים ובצירים היורדים לטיילת במרכזה ובחלק הצפוני בירידה מחניון מלון קיסר.
כוכב הצפון, 21.4.17, רק מופלטה אחת נשבע לכם... לך תאמין!
מאור הבעלים של רשת מולטי סרוויס קיים בביתו מימונה כהלכת המנהג המרוקאי. מאור האיש עם הלב הכי רחב שאני מכיר ורעייתו שתחיה אשת חייל מי ימצא אירחו בביתם הפתוח כל מי שבא והיו שם עשרות ומאות. מאור, לרגע לא חשב לוותר על המופלטה המסורתית והמתוקה. גם על המתוקים האחרונים מאור לא ויתר. אז מאור לבריאות, לך ולרעייתך ולכל בני ביתך אברכך בברכת תרבחו ותסעדו ושתשרה בביתכם רק ברכה והצלחה בריאות ואושר.
כוכב הצפון, 21.4.17, מצדיעים לנורית הירש ולנעמי פולנסקי
פסטיבל עין-גב היה השנה בסימן הצדעה למלחינה נורית הירש ולנעמי פולנסקי, האגדית, בת היישוב כנרת המושבה. בתמונות נעמי פולנסי ביחד עם נורית הירש ובן זוגה ערב פתיחת פסטיבל עין גב. בתמונה השנייה נורית הירש עם שתי בנותיה שהאחת מהן הגדולה היא פשוט זמרת אדירה. אז הנה פסטיבל עין גב המתקיים בעין גב שבעמק הירדן מצדיעים לנורית הירש ולנעמי פולנסקי. כל שנותר לצלם ישראל פנחס זה להנציח את התמונות ולמערכת העיתון כוכב הצפון לשלוח ברכות לשתיים.
כוכב הצפון, ארכיון המדינה גאה להציג - "תעודה ברשת" מיזם חדש לשיתוף הציבור באוצרות המדינה הגלומים בו.
בארכיון מופקדים כ-400 מיליון פריטים, בהם תיעוד של מוסדות המדינה, וכן מסמכים, מפות, בולים, קלטות אודיו, וידאו, צילומים מיוחדים ופרסומים שונים. על פי המיזם, אחת לכמה ימים יועלה לרשת, לאתר הארכיון, פריט בחשיפה מיוחדת בלוויית הסבר קצר. בחלקו הראשון של הפרויקט יועלו תעודות מעניינות מספר ההנצחה ליצחק רבין ז"ל, שיצא לאור בשנת 2005 ובכללן: מכתבים אישיים, מסמכים צבאיים, תמונות ומבחר מדברי רבין בדיוני המטכ"ל ובישיבות הממשלה. לאתר הארכיון.
17.4.15, כוכב הצפון, סרטון חדש באתר
עיתון כוכב הצפון בפייסבוק
עיתון כוכב הצפון עלה לפייסבוק, רוצים לנהל דיאלוגים עם עוד מגיבים, כנסו לפייסבוק של כוכב הצפון.
מייל אדום לשליחת חדשות
 
לוח נדל"ן בבנייה
 
יום שלישי, 21 מרץ2017
Wבגדהושא
1027280102030405
1106070809101112
1213141516171819
1320212223242526
1427282930310102
הבא
הקודם
בניית אתריםבניית אתרים 

© כל הזכויות שמורות ל"עיתון כוכב הצפון" טבריה, רח' הגליל 1, ת.ד 196 טבריה.